Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 30.03.2007 o 23:21, spider88 napisał:

Na chłopski rozum /.../

-> To racja, choc z mojej perspektywy to niedobrze dla Ciebie ;) No i Kalkulator wskazal tez na skylera dzien wczesniej (a wtedy tez bylo to ryzykowne, jako ze wiekszosc swoich glosow nie ujawnila - zabraklo jednego glosu by zginal juz wtedy skyler). Do skylera taka gra by mi pasowala, ale by poswiecil sie, dla dobra swojego partnera ? Nie wiem, ale ruch mogl to byc iscie genialny.

Dnia 30.03.2007 o 23:21, spider88 napisał:

Lifar natomiast przez cały czas się miota między wszystkimi

-> Tu nie pozostaje mi nic innego jak... zarzucic Ci bezczelne klamstwo. Od poczatku glosowalem na Kukowskiego i od poczatku w jego wine wierzylem najbardziej. Motasz sie jedynie Ty, w swoich klamstwach ;) Az posluze sie cytatem z Ciebie, bo wiadomo ze jesli chodzi o przekrecanie faktow, to: "Tak też bardzo często postępuje mafia" ;]

Dnia 30.03.2007 o 23:21, spider88 napisał:

Tak też bardzo często postępuje mafia aby mieć alibi że przecież on na niego wskazywał .

-> A co to zmienia w obecnej sytuacji ? Jesli brac takie kryterium pod uwage, to Kalkulator rowniez wskazal na skylera po to by miec alibi.

Dnia 30.03.2007 o 23:21, spider88 napisał:

Zgadzam się z LifaR

-> Mozna odmieniac, Lifarem, czy tez LifaRem byloby dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mam satysfakcję że skyler był w mafii i dobrze go wskazałem. Teraz musimy znaleźc mafiozę. Musze przepatrzec głosy i posty ale będzie mi ciężko bo o ile zazwyczaj mam do wyboru kogoś kogo podejrzewam to teraz musze się szczerze przyznac przed linczem dzisiejszym byłem pewny pary LifaR-skyler... ale dzisiaj musze to przemyślec ponieważ ostatni dzień to nie moment na pochopne decyzje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie moglem napisac nic wczesniej, ale widze, ze nic sie nie stalo, jako ze i wy sie nie rozpisaliscie. Postanowilem ze jednak nie bede kombinowal i jako winnego wskaze Kalkulatora. Od poczatku zdawal mi sie bardziej podejrzany, a ostatni mord na Invinie... Nie wiem jaki byl jego cel i nie bede tego rozwazal. Moze robie blad nie oceniajac go, ale postanowilem wytypowac jednak zdrajce na podstawie przebiegu calej rozgrywki, a przy takim kryterium, bardziej winny zdaje sie byc wlasnie Kalkulator, ktory ani razu nie wyszedl z jakas wlasna teoria, zawsze jedynie przytaczajac to, co napisali juz inni. Bez kombinowania wiec:
*****
lincz -> Kalkulator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 17:12, LifaR napisał:

Nie moglem napisac nic wczesniej, ale widze, ze nic sie nie stalo, jako ze i wy sie nie rozpisaliscie.
Postanowilem ze jednak nie bede kombinowal i jako winnego wskaze Kalkulatora. Od poczatku zdawal
mi sie bardziej podejrzany, a ostatni mord na Invinie... Nie wiem jaki byl jego cel i nie bede
tego rozwazal. Moze robie blad nie oceniajac go, ale postanowilem wytypowac jednak zdrajce
na podstawie przebiegu calej rozgrywki, a przy takim kryterium, bardziej winny zdaje sie byc
wlasnie Kalkulator, ktory ani razu nie wyszedl z jakas wlasna teoria, zawsze jedynie przytaczajac
to, co napisali juz inni. Bez kombinowania wiec:
*****
lincz -> Kalkulator



Nie będe odkrywczy. Już wcześniej oddałem na ciebie głos i dzisiaj zrobie podobnie. Uważam że jesteś w mafii i mam nadzieje że dzisiaj wygrają mieszkańcy
**********************************
lincz->Lifar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 18:29, Kalkulator12 napisał:

Nie będe odkrywczy.

-> Oczywiscie, ze nie bedziesz. Nie oddales glosu wczesniej, bo czekales jaki glos oddam ja. Oddalbym na spidera - nagle zmienilbys punkt widzenia i zaglosowalbys jak ja. Linczuje Ciebie - wiec ja jestem winny. Rzeczywiscie, odkrywcze to nie bylo, jak i wiekszosc tego co napisales w trakcie tej edycji ;)

Dnia 31.03.2007 o 18:29, Kalkulator12 napisał:

Uważam że jesteś w mafii i mam nadzieje że dzisiaj wygrają mieszkańcy

-> Ok, masz prawo pisac, ze uwazasz co tylko zechcesz, ale jesli zgine ja, miasto napewno nie wygra. Ja mam tylko nadzieje, ze sprawa nie jest juz teraz przegrana, bo spiderowi przyjdzie decydowac, ktory z niewinnych zginie...

Dnia 31.03.2007 o 18:29, Kalkulator12 napisał:

spider

-> Jak pisalem, mam nadzieje, ze jednak jestes niewinny i wybierzesz dzis slusznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 18:45, LifaR napisał:

Rzeczywiscie, odkrywcze to nie bylo, jak i wiekszosc tego co napisales w trakcie tej edycji ;)


Tu troszeczkę mnie bierzesz pod włos , gdyż od dwóch dni tak właśnie argumentowałem oddawanie swoje głosu na Kalkulatora ;))

Dnia 31.03.2007 o 18:45, LifaR napisał:

bo spiderowi przyjdzie decydowac, ktory z niewinnych zginie...

Spider nie lubi takich decyzji .Ale przeczytałem dziś wszystko od początku i tak jak stawiałem na niewinność Kukowskyego tak teraz pójdę za swoim przeczuciem .Tak właśnie postąpię i mam nadzieję że będzie to słuszna decyzja .Niestety ani Ty ani Kalkulator nie przekonują mnie w 100% do swej niewinności ale dziś jednak postanowiłem nie zmieniać swojego głosu .Dlaczego ?? Gdyż jak pokazuje historia tej gry zmiany na koniec zazwyczaj oznaczają porażkę .Mam nadzieję że się nie pomylę .

Dnia 31.03.2007 o 18:45, LifaR napisał:

> spider
-> Jak pisalem, mam nadzieje, ze jednak jestes niewinny i wybierzesz dzis slusznie.

Że jestem niewinny wiem ale pytanie tylko kto był partnerem Skylera .Dziś wieczorem odpowiedź poznamy i oby górą byli mieszkańcy bo ostatnio mafia triumfowała zbyt często.Jestem w stanie Ci zaufać więc

*************************************
Lincz ----->Kalkulator
*************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 20:03, spider88 napisał:

> bo spiderowi przyjdzie decydowac, ktory z niewinnych zginie...
Spider nie lubi takich decyzji .

-> Hmm, moze sie czepiam, ale mialem na mysli to ze jesli zdrajca==spider, to zdecyduje ktory z dwoch niewinnych zginie. A Ty odpowiadasz ze nie lubisz, takich decyzji... Cos mi tu nie pasuje ;P
Ale najwyzej okaze sie, ze uniewinnilem Cie nieslusznie, bede Trzecim, Czwartym i Piatym, zgadzam sie z tym, ze za duzo kombinowania nie wychodzi na zdrowie. Niech sie dzieje wola nieba ;D
Nie obrazilbym sie na drobne przyspieszenie akcji, bo nie moge wyczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 20:18, LifaR napisał:

-> Hmm, moze sie czepiam, ale mialem na mysli to ze jesli zdrajca==spider, to zdecyduje
ktory z dwoch niewinnych zginie. A Ty odpowiadasz ze nie lubisz, takich decyzji... Cos mi tu
nie pasuje ;P

Ha ha , nieźle to wyszło ;D
Źle to odczytałem .Tak to jest gdy się czyta szybko .Mogą wtedy powstawać taki komiczne sytuacje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spider, i Lifar włamali się do domu Kalkulatora, rozbili mu komputer, a samemu kalkulatorowi kazali grac w Mortyra na specjalnie zaprogramowanym do tego celu kalkulatorze. Kalkulator ( Jeden, i drugi :P ) wytrzymał tylko godzinę.

- Zaraz, po co my mięliśmy wykryć zdrajców ?- zapytał się Lifar Spidera.
- Bo chcieliśmy wam zepsuć edycje.
- Aha... zaraz "chcieliśmy" ?

Wszystko stało się bardzo szybko- Spider włożył w ucho Lifara słuchawkę od empe trójki, i przycisnął przycisk. Lifar usłyszał tylko "Wstań, powiedz nie jestem sam...", krzykną, i upadł na ziemię bez zmysłów.

Spider siedział przed komputerem, wpisując e- mail i hasło Walgierza. Wszedł na forum, wybrał temat "Forumowa Mafia", kliknął na "Dodaj Post", po czym w okienku napisał trzy straszne słowa :

"Pozdrawiam, temat zamykam". Jak napisał, tak zrobił

Daniel Dazzy siedział przy ognisku. Właśnie skończył opowiadac straszną historię. został tylko jeden słuchacz.

- Jak ty dotrwałeś tej chwili ?
- Bo to ja jestem spider...
- Cholera...

Spider powoli wyciągną z kieszeni empe trójkę.

- Sam wsadzę sobie tę słuchawkę w ucho.

Zdrajca nacisnął przycisk. Dazzy usłyszał zły głos. Głos mandaryny. Ale udało mu się zachować przytomność. Spider westchnął i wyciągną rzepę. Ostatnie, co czuł Dazzy, to Ból w skroni...


*****************************

1.
2.
3. Kalkulator12--- LifaR
4.
5.
6.
7.
8.
9. LifaR--- Kalkulator12
10. Spider--- Kalkulator12
11.
12.

Edycję 51(99) wygrała mafia w składzie
< Pierwszy >Skyler
< Drugi> Spider
<trzeci>... tu sami wybierzcie

Katanim był Walgierz.

Gościnnie :

<Trzeci i trzyczwarte> Dar15 :P

PS. Słowo od emgie: Zanim mnie zarzepujecie, chciałbym coś wyjaśnic. Invin nie oddał głosu trzeciego dnia, a trochę głupio byłoby, gdyby ktoś z tego powodu odpadł trzeciego dnia ( Znaczy- Drugiego linczu ), więc go zostawiłem. Poza tym-Invin miał chyba drugiego dnia ( Pierwszy lincz ) coś z netem, więc jakoś nieoddanie głosu jest uzasadnione. Teraz mnie możecie spalić na stosie, ukamieniowac, zatłuc rzepami, shackowac konto, rozbić monitor, zamknąć w komputerze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 21:11, Daniel DazZy napisał:

PS. Słowo od emgie: Zanim mnie zarzepujecie, chciałbym coś wyjaśnic. Invin nie oddał głosu
trzeciego dnia, a trochę głupio byłoby, gdyby ktoś z tego powodu odpadł trzeciego dnia ( Znaczy-
Drugiego linczu ), więc go zostawiłem. Poza tym-Invin miał chyba drugiego dnia ( Pierwszy lincz
) coś z netem, więc jakoś nieoddanie głosu jest uzasadnione. Teraz mnie możecie spalić na stosie,
ukamieniowac, zatłuc rzepami, shackowac konto, rozbić monitor, zamknąć w komputerze...

Ja tez miałem problem z netem i jakos wyleciałem niesprawiedliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobię takie małe podsumowanie tej edycji .Po pierwsze ja uważam że edycję wygrali obaj mafiozi .Nie podobało mi się że MG usprawiedliwiał się że nie mógł w pierwszych dniach zareagować .Właśnie w pierwszych dniach powinien to uczynić gdy jeszcze nie miało to wpływu na wynik gry .Gdyby uznał głos Skylera mafia wygrała by już wczoraj .
Co do mieszkańców .Powiedzmy sobie szczerze , to był po prostu nokaut .Jeszcze nigdy aż tak bardzo się nie bawiłem mordami i podpuszczaniem mieszkańców .
Największe gratulacje dla Skylera bo mafia dała z siebie dużo zwłaszcza że postanowiła nie ustrzelić od razu tych najlepszych graczy .
Mam nadzieję że na przyszłość zostaną wyciągnięte wnioski .Jeśli znów jakiś MG zażyczy sobie potwierdzeń na gg to będzie to umieszczał codzienni ( pogrubionym tekstem ) w poście kończącym , choć myślę że ten pomysł nie sprawdził się .
To tyle tego krótkiego podsumowania ;))
Czekam teraz na edycję jubileuszową ;D

Phelela - Ty padłeś w mordzie a nie wyleciałeś ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że się do edycji nie zapisałem, bo a)nie miałem czasu i b)odcięli mi na jakiś czas neta. W edycji niczego powalającego nie było, ot taka jako przygotowanie do rocznicy.
No właśnie. Wstydem byłoby nie zapisać się do tej jubileuszowej edycji, chociaż pewnie każdy będzie chciał. Już sobie wyobrażam, że MG z tej okazji będzie chciał tylko starych wiarusów dać, ale mam nadzieję, że tak nie będzie.
Tak więc wszem i wobec zapisuję się. Dowód na to macie poniżej.

MG - Ninja Seba

1.Walgierz
2.Spider
3.SC0RP
4. Liqid
5. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie, gratulacje dla mafii :)
O ile skylera jeszcze jako tako podejrzewalem, to spidera dopiero ostatniego dnia [zreszta sam sie wkopal ;], ale to nie powinno sie liczyc, bo jak napisal spider, mafia wygrala juz wczoraj. A bawienie sie w "trzeciego dnia, nie trzeciego dnia..." Albo sie trzyma ustalonych zasad, albo nie.
W kazdym razie gratki dla skylera i wielkie gratki dla spidera :)
Moglbym podziekowac mieszkancom za gre, ale podziekowania dla wszystkich bylyby niezasluzone, a nie bede wymienial nikogo z nicka.
Mam tylko jedno pytanie: kto byl katanim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 21:32, spider88 napisał:

Przecież pisze że Walgierz ;D Jestem tylko ciekaw kogo sprawdził .

-> Upsss, wtopa :> Przegapilem jakos :> No ciekawe, ale nalezalo mu sie, wytypowal mnie i zginal ;P

MG - Ninja Seba

1.Walgierz
2.Spider
3.SC0RP
4. Liqid
5. Deih
6. LifaR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się