Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Miałem jechać równo po MG ale widzę że prawie wszystko zostało już napisane. Dodam tylko, że Dazzy twierdzi iż po braku potwierdzenia przez Invina napisał że potem nie będzie litości-to jest nieprawda gdyż to napisał już dzień wcześniej.
Przed wczorajszymi wydarzeniami byłem pewien, że nie ma szans na wygraną jednak czasem nie doceniamy innych ;)



URLODPOWIEDZ

1. walgierz
2. Spider
3. SC0RP
4. Liqid
5. Deih
6. LifaR
7. Daniel Dazzy
8. Invin
9. Phelela
10. Boogie
11. Bumber
12. Kukowsky
13. Lampek
14. DevilFish
15. Dar15
16. Aldarion
17. Qrczak90
18. skyler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 22:36, Fiarot napisał:

Spider wystawił się swoimi postami napisanymi po linczu na skylerze, a tymczasem obaj mieszkańcy niezrażeni tym >faktem postanawiają linczować siebie nawzajem.

Spróbuję się do tego ustosunkować .Widzisz ja byłem tak wściekły że miałem nie czekać do końca edycji tylko już wtedy zakończyć grę .Dlaczego ?? Byłem pewien na 100% że został wypaczony wynik gry gdyż według mnie byłem 1 podejrzanym który tak na prawdę nawet nie może ( bo nie ma czym ) się bronić .Myślę że Dazzemu możemy już odpuścić , chyba zrozumiał co zrobił źle i nigdy takich błędów już nie popełni .No cóż wszyscy uczą się całe życie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba sie zapisac... trzeba grac:) mafia mafia mafia

1. walgierz
2. Spider
3. SC0RP
4. Liqid
5. Deih
6. LifaR
7. Daniel Dazzy
8. Invin
9. Phelela
10. Boogie
11. Bumber
12. Kukowsky
13. Lampek
14. DevilFish
15. Dar15
16. Aldarion
17. Qrczak90
18. skyler
19. Shogun007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehhh najwyżej sie nie dostane ale spróbuje :P

Aha gratuluje mafii że zrobiła nas w... coś :D:D:D

1. walgierz
2. Spider
3. SC0RP
4. Liqid
5. Deih
6. LifaR
7. Daniel Dazzy
8. Invin
9. Phelela
10. Boogie
11. Bumber
12. Kukowsky
13. Lampek
14. DevilFish
15. Dar15
16. Aldarion
17. Qrczak90
18. skyler
19. Shogun007
20. Kalkulator12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potężny głos z nieba poinformował mnie, że edycja Dazzy''ego się skończyła i przyszła pora na JUBILEUSZ :D Oczywiście się zapiszę, bo przecież na ten bój zbierałem siły przez ostatni pogrom mafii ;)

MG - Ninja Seba

1. walgierz
2. Spider
3. SC0RP
4. Liqid
5. Deih
6. LifaR
7. Daniel Dazzy
8. Invin
9. Phelela
10. Boogie
11. Bumber
12. Kukowsky
13. Lampek
14. DevilFish
15. Dar15
16. Aldarion
17. Qrczak90
18. skyler
19. Shogun007
20. Kalkulator12
21. Ninger

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TAM TADAM TAM TAMDAAAAAM!! Tak, tak i oto się pojawia moja fascynująca, błyskotliwa, inteligentna, przystojna i nade wszystko skromna osoba MG tej jubileuszowej 100 edycji Forumowej Mafii :D (jak wam brakuje to dodajcie sobie jeszcze parę epitetów ;))

Na początek informacja, która jest chyba naistotniejsza lista jest wciąż OTWARTA. Owszem były wysyłane zaproszenia bo mam zamiar uzbierać chociaż część starej ekipy. Aczkolwiek już teraz wiem, że nie wszyscy będą w stanie zagrać. Tak więc ci nowi nie martwić się, miejsce powinno być. Selekcja (co jest oczywiste) będzie gdyż planuję max 14 (ale raczej 13) graczy. Standart. Wstępnie ruszamy we wtorek bo jak się wywiedziałem tak będzie części osób pasować, a chcę też dać czas na odpowiedź osobom, które zaprosiłem.

Co do samej edycji. Cofniemy się do korzeni czyli miasta Forumowa i słynnego baru P.A.D.N.I.J (modyfikacje mojego autorstwa :P). Co za tym idze edycja będzie nastawiona głównie na rozgrywkę, a alkoho... znaczy reszta będzie tylko dodatkiem fabularnym. Więcej tuż przed rozpoczęciem edycji.
Przypominm lista na 100 edycję wciąż otwarta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jak wygląda aktualna lista:

MG - Ninja Seba

1. walgierz
2. Spider
3. SC0RP
4. Liqid
5. Deih
6. LifaR
7. Daniel Dazzy
8. Invin
9. Phelela
10. Boogie
11. Bumber
12. Kukowsky
13. Lampek
14. DevilFish
15. Dar15
16. Aldarion
17. Qrczak90
18. skyler
19. Shogun007
20. Kalkulator12
21. Ninger
22. upiordliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 13:23, Ninja Seba napisał:

Co do samej edycji. Cofniemy się do korzeni czyli miasta Forumowa i słynnego baru P.A.D.N.I.J
(modyfikacje mojego autorstwa :P).


Tutaj, nawet jak się nie dostanę, to wyjątkowo będę widzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 23:18, Dar15 napisał:

Dobrze by było gdyby setną edycje wygrali mieszkańcy, bo to byłby taki tryumf nad mafią :D

Nie. Setną edycję wygram ja będąc mafią ;) I to będzie mój trymf mafijny po wsze czasy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 14:20, Ninger napisał:

Nie. Setną edycję wygram ja będąc mafią ;) I to będzie mój trymf mafijny po wsze czasy :D

Taaak? To ty będziesz pierwszy i popamiętasz! Mieszkańcy muszą wygrać, w końcu to 100 edycja. Dopro gurom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh widać , że bardzo dużo zgłoszeń no ale nie ma się czemu dziwić to przecież jubileuszowa edycja. Mam nadzieję , że się dostane chociaż będzie ciężko ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainteresowanych chciałem poinformować, że na GramIRC-u powstał kanał #mafia. Póki co można sobie na nim rozmawiać na różne ciekawe tematy np. o ostatniej edycji w FM, a w przyszłości będą planowane nawet edycję IRCowe. Do tego jak wiadomo potrzeba trochę czasu, bo zanim stworzy się jakieś dobre zasady grania to trochę czasu minie. Tak czy siak miałem dać Wam cynk to dałem. :P By dostać się na kanał trzeba wejść na gramIRC-a i w zakładce kanały wybrać piękną nazwę "#mafia".

Zaznaczam również, że powyższe słowa nie są reklamą, a jedynie informacją dla wszystkich zainteresowanych i równocześnie prośbą o zgłaszanie sugestii w sprawie zasad IRCowej Mafii. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nieźle, setna edycja :D. A ja mam jedno pytanko: kiedy narodziła się tradycja automatycznego zgłaszania walgierza na początku każdej listy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 15:02, Kukowsky napisał:

Zaznaczam również, że powyższe słowa nie są reklamą, a jedynie informacją dla wszystkich zainteresowanych
i równocześnie prośbą o zgłaszanie sugestii w sprawie zasad IRCowej Mafii. ;)

Jeśli to kawał na prima aprilis to zlinczuję ;) Uwaga, nadchodzę! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 15:12, Kwiler13 napisał:

No nieźle, setna edycja :D.


A ja w niej nie wezmę udziału, bo mam Olimpiadę i muszę się uczyć... Ghhhhhh.... Oszaleję, oszaleję, oszaleję.

Dnia 01.04.2007 o 15:12, Kwiler13 napisał:

A ja mam jedno pytanko: kiedy narodziła się tradycja automatycznego zgłaszania walgierza na początku każdej listy?


Tego nie pamiętają nawet najstarsi Indianie. :)
Niedawno w jednej z egipskich piramid odkryto tablicę zapisaną hieroglifami. Widniejący na niej napis po przetłumaczeniu brzmi:
"MG - ?
1. walgierz".
;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 15:27, glizda101 napisał:

Tego nie pamiętają nawet najstarsi Indianie. :)
Niedawno w jednej z egipskich piramid odkryto tablicę zapisaną hieroglifami. /.../


Hmmm. Starożytny Egipt to niezły pomysł na fabułę ^^
A co do tradycji, to trzeba będzie ją zawiesić, bo po tej edycji (jeśli się załapię naturalnie) planuję dłuższą przerwę, żeby odświeżyć nieco afekt do FM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 15:27, glizda101 napisał:

A ja w niej nie wezmę udziału, bo mam Olimpiadę i muszę się uczyć... Ghhhhhh.... Oszaleję,
oszaleję, oszaleję.


O! A z czego? Ja w tym roku byłem finalistą z polskiego (a chodzę do gimnazjum, jakby co) :D

Dnia 01.04.2007 o 15:27, glizda101 napisał:

Tego nie pamiętają nawet najstarsi Indianie. :)
Niedawno w jednej z egipskich piramid odkryto tablicę zapisaną hieroglifami. Widniejący na
niej napis po przetłumaczeniu brzmi:
"MG - ?
1. walgierz".
;D


Jeżeli piramidy zostały zbudowane przez kosmitów to może to oznaczać, iż walgierz jest stworem z kosmosu mającym na celu jedynie zamykanie świetnych tematów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 15:51, walgierz napisał:

A co do tradycji, to trzeba będzie ją zawiesić, bo po tej edycji (jeśli się załapię naturalnie)
planuję dłuższą przerwę, żeby odświeżyć nieco afekt do FM :)

1 kwietnia. Coś dodać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może dzisiaj zaczniemy 100 edycja w Prima Aprilis było by fajnie.No to Ninja Seba rozpocznij edycje dzisija oczywiście jesli masz fabułe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się