Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Tego się nie spodziewałem. Gdy klikałem na wątek, serce dudniło mi w piersi, a tu lista nie zmieniła się ani o jotę. :D Ten nasz skromny MG chyba dybie na moje marne życie. ;)
Moje zdanie na temat tego manewru? Cóż... przynajmniej pospamuję sobie do woli przez te cztery godziny. ;P A że później spam może się skończyć... trudno. I tak będę mógł się chwalić wnukom, że grałem w setnej edycji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.04.2007 o 01:41, Fiarot napisał:


Nie do końca :) . Edycja zacznie się o 17-tej wprowadzającym postem fabularnym, przez kolejne
cztery godziny będą mogi pisać w niej wszyscy widniejący obecnie na liście, a następnie o 21-ej
pojawi się kolejny post MG z jakimś wytłumaczeniem zgonu kilkunastu osób i liczba graczy zostanie
odpowiednio zminimalizowana. Jest to o tyle korzystne, że każda zgłoszona osoba ma zapewnione
przynajmniej te 240 minut gry i będzie mogła faktycznie stwierdzić, że brała udział w edycji
jubileuszowej :) .



Dla mnie to nadal to samo;P lizanie cukierka przez papierek;P
Ja pewnie w tym czasie nic nie napiszę :) i tak mnie nikt nie przeczyta w morzu 40 postów, hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 07:43, .Darnok napisał:

No i proszę, skoro załapali się wszyscy to potem za kilka lat każdy będzie gadał, że grał w setnej edycji nawet jeśli nie brał udziału w normalnej rozgrywce, skandal! ;-P ;)

-----
Czyzbys chcial nam odebrac taka mozliwosc ? Uwazaj, bo 4h to wystarczajacy czas, zeby zrobic z Ciebie zlego mafiozo ;P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

33 osoby się dostały, ale dzięki Bogu, że lista ostateczna i tak ju jest gotowa i gracze dostaną role po rzeźni ;) Bo nie chciałym żeby było tak jak w edycji Dadixa, że dostałem rolę kataniego (!), a potem mnie wywalił i rolę dostał kto inny O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 02.04.2007 o 23:21, Fiarot napisał:

Mam tylko takie pytanie do MG - kiedy odbyła się pierwsza wersja edycji z miastem Forumowa
i barem P.A.D.N.I.J, bo bym sobie z chęcią ją przeczytał :) .


Pierwsza taka edycja odbyła się na starym forum. ;) Jakby co to mam zapisany gdzieś link do archiwum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom fajnie że wszyscy sie dostali jakby co to ja nigdzie niewyjezdzam :F więc w 100 edyji bede tylko mam nadzieje że nieodpadne tak szybko jak wczesniej :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nic, ja się własnie dowiedziałem, że mnie też nie będzie. :/

1. walgierz
2. Spider
3. SC0RP
4. Liqid
5. Deih
6. LifaR
7. Phelela
8. Boogie
9. Bumber
10. Kukowsky
11. Lampek
12. DevilFish
13. Dar15
14. Aldarion
15. Qrczak90
16. skyler
17. Shogun007
18. Kalkulator12
19. Ninger
20. upiordliwy
21. Budo
22. Vaxinar
23. Ashakel
24. Keroth
25. Glizda
26. Gloody
27. ariwederczi
28. Fiarot
29. DEViANCE
30. Darnok
31. Jozeph

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ninja... SZACUN!
To bardzo dobry pomysł który już swgo czasu (Mały brat :P) zdał rezultat :D Po telexpresie będzie trzeba machnąc jakiegoś milutkiego posta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ja również zdziwiłem się widząc to zagranie, jeszcze w czasie doczytywania wątku byłem pewien, że lista będzie zawierała zaledwie kilkanaście i to dość charakterystycznych nicków. Zagranie cóż, fajne, a''la Dadix w swojej edycji, tyle, że tam chyba znaczny wpływ na dostanie się/niedostanie miała aktywność. A tu jak widzę typy wybrane i reszta ma okazję popisać, ale tylko te 4 godziny i już właściwie na nic wpływu nie mają. A i różnice w długości listy są spore - ok. 10 osób! Rozwiązanie najbardziej kompromisowe, a kompromisy nie zawsze zadowalają wszystkich równo, więc ujdzie.
Poza tym widzę, że sporej części osób coś wypada [by tylko z kieszeni], tak więc możliwe, że lista jeszcze się zmniejszy, lecz wedle słów Ninjy to raczej mało prawdopodobne.
Z chęcią popiszę trochę w tym czasie, a później jak będzie, tak będzie. Czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MAFIJNE FAQ

1. „Ilu jest graczy jaki jest podział ról”
- Graczy jest 14, mafiosów dwóch, katani jeden.
2.”Kto i kiedy wkracza do akcji?”
- Mafia zabija po raz pierwszy już w dniu rozpoczęcia tj 3.04.2007. Pierwszy lincz odbywa się dnia drugiego tj 4.04.2007. Katani po raz pierwszy ma szansę sprawdzić kogoś drugiego dnia rozgrywki tj 4.04.2007.
3. „W jakich godzinach głosujemy i kiedy spodziewać się wyników?”
- Na głosy czekam go godziny 22:00
Wyniki podaję jak napiszę posta ale postaram się tuż po 22:15
Mafia ma czas na wskazanie ofiary do godziny 23.
Katani ma czas na sprawdzenie kogoś do godziny 23.
Wyniki zabójstwa mafii tuż po godzinie 23.
4. „Co się dzieje w przypadku gdy w głosowaniu będzie remis?”
- W takim przypadku nikt nie ginie.
5. „Czy brak głosowania będzie karany?”
- Braki głosów nie będą karane, ale jeżeli zauważę, że ktoś po prostu olewa grę a co za tym idzie innych graczy oraz mnie, to skreślę z listy.
6. „Jak głosujemy?”
- Głosowanie odbywa się jawnie, czyli *na forum*. Każdy gracz pisze na forum na kogo głosuje wraz z krótkim uzasadnieniem. Jeżeli jest pewien, że to jest ostateczny głos wysyła mi potwierdzenie głosu mailem lub na gg. Liczą się tylko potwierdzone głosy. Brak głosu na forum, albo brak potwierdzenia oznacza brak udziału w głosowaniu.
7. „Jak skontaktować się z Mistrzem Gry?”
- mailem: bobex88[at]gmail[dot]com lub gg: 2470953
8. „Czy mogę pogadać z innymi graczami o Mafii inaczej niż przez forum?”
- Nie, takie rozmowy powszechnie uważane są za kodziarstwo (cheeting :P), a kodziarze smażą się w piekle… i są usuwani z listy graczy. Na temat gry piszemy na forum tylko i wyłącznie.
9. „Czy po śmierci mogę komentować grę ‘z zaświatów’?”
- Nie. Każdy kto nie bierze już czynnego udziału w grze proszony jest o niepisanie absolutnie nic. Każdy kto się nie zastosuje najprawdopodobniej spotka się z wielkim gniewem z nieba ;)
10. „Nie gram w tej edycji, ale chciałbym zapytać o coś na forum.
- Nie rób tego! Przeczytaj ptk 9. FAQ!
11. „Ninja Seba jest takim fajnym gościem (no i skromnym :D). Zastanawiam się czy ma dziewczyne czy jest wolny…”
- Jeżeli jesteś miłą, ładną seksowną i gorącą dziewczyną to możesz smiało zagadać na gg. Ale pamiętaj over 16 only.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

********** Edycja 100 FM (powrót do korzeni) **********

Akcja dzieje się w małym miasteczku zwanym Forumowo. Mijają nudne dni i tak dzień po dniu. Miasteczko małe (jak już wspominałem) nie liczyło wielu mieszkańców bo było ich zaledwie 31, a jeszcze tej nocy część z nich miała wyjechać do położonej niedaleko metropolii. Życie miasteczka obraca się wokół jednej knajpki P.A.D.N.I.J. Tam też nasi mieszkańcy co wieczór spotykają się i romawiają o tym co też ich spotkało tego dnia. Nie inaczej było tego dnia. Zbliżał się wieczór i zaczęli się schodzić pierwsi mieszkańcy...

Lista:
1. walgierz
2. Spider
3. SC0RP
4. Liqid
5. Deih
6. LifaR
7. Phelela
8. Boogie
9. Bumber
10. Kukowsky
11. Lampek
12. DevilFish
13. Dar15
14. Aldarion
15. Qrczak90
16. skyler
17. Shogun007
18. Kalkulator12
19. Ninger
20. upiordliwy
21. Budo
22. Vaxinar
23. Ashakel
24. Keroth
25. Glizda
26. Gloody
27. ariwederczi
28. Fiarot
29. DEViANCE
30. Darnok
31. Jozeph

Edycję 100 FM uważam za rozpoczętą (wszyscy grają do godziny 21 co później się dzieje pisałem już wczoraj)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LifaR, jak to czynil od wielu lat juz, postanowil udac sie znow do baru PADNIJ. Mial powod do picia - plecy bolaly go tak, jakby mu ktos kijem golfowym po nich przejechal...
- Eeech... Barman, daj setke. Soku pomaranczowego oczywiscie, nic tak nie pomaga na bol plecow... No moze jeszcze sok z marchwii...
LifaR usiadl przy barze, wraz z niewielka iloscia trunku, delektujac sie nim powoli, tak, by wystarczyl na caly wieczor i oczekiwal przybycia innych, moze ktos bedzie wiedzial cos wiecej o rzekomych wyjazdach w delegacje. [;p]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zenon Dionizy Eugeniusz Czesław Kalkulatorowski, dla przyjaciół Kalkulator wszedł do baru P.A.D.N.I.J. i od razu podszedł do baru i zamówił codzienną porcję rodzimej produkcji bimbru o pięknie brzmiącej nazwie "Forumówka" która przepalała przełyk niczym kwas drążący skałę. Ale wrócmy do naszego bohatera... lepiej powiedzmy mieszkańca... Usiadł on przy malutkim stoliku plecami do ściany albowiem nigdy nie wiadomo czego można się spodziewac po ludziach... wczoraj twój najlepszy kumpel i sąsiad a następnego ranka... zresztą nieważne.
-Co tam w wiosce słychac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Antoni Fiarotowski po ciężkim dniu spędzonym w pracy jak zwykle udał się w stronę dobrze znanego mu baru. Powolnym ruchem otworzył drzwi wejściowe i mozolnie zbliżał się w kierunku barmana.
- O, pan Antoni - przywitał go właściciel lokalu. - Co u pana słychać?
- Tak sobie, bywało lepiej, ale i gorzej.
- Czemu pan tak się trzyma za głowę?
- Ehhh... Schyliłem się, aby podnieść gazetę i gdy się podnosiłem to z całej siły uderzyłem potylicą w stół.
- Boli?
- Już teraz nie, tylko mam drobne problemy z pamiecią. Niech mi pan przypomni, jak ten bar w ogóle się nazywa?
- Padnij.
Na te słowa Antoni niczym porażony prądem upadł na podłogę.
- Co pan robi?
- Rzekłeś pan ''padnij''.
- Bo tak nazywa się ten bar.
- A racja.
- To co panu podać?
- Dziś poproszę coś mocniejszego, po czym będę miał dobry humor. Wezmę buteleczkę Smirnoffa, kieliszek do tego oczywiście, a także sok z ogórków kiszonych - może się on później przydać. - rzekł Antoni z uśmiechem na ustach.
Fiarotowski po otrzymaniu zamówionych produktów usiadł sobie wygodnie przy jednym ze stolików i nalewając sobie Smirnoffa do kieliszka patrzył w kierunku drzwi wejściowych oczekując nadejścia pozostałych mieszkańców Forumowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bumber mieszka w Forumowie już od dosyć dawna, jednak nie zalicza się do najstarszych mieszkańców miasteczka. Po męczącycm, pełnym stresów i pracy dniu, postanowił zrelaksować się przy szklaneczce wody mineralnej. A że domowe zapasy akurat się skończyły, w barku pozostałe same butelki z kolorową zawartością, Bumber postanowił przejść się do lokalnego baru. Jeszcze nigdy nie miał okazji tam zawitać, zazwyczaj z braku czasu lub chęci. Albo obu tych rzeczy na raz.
- Barman! - krzyknął, przestępując przez próg baru P.A.D.N.I.J. - Apple juice, może być pomarańczowy... Czas odreagować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Barman! - ktos krzyknął, przestępując przez próg baru P.A.D.N.I.J. - Apple juice, może być pomarańczowy... Czas odreagować!
- O widze, ze wielbiciel prawdziwych trunkow, a nie jakies Smirnoffy czy inne zagraniczne cuda... Moze z panem w takim razie przyjdzie mi sie dogadac, zreszta proponuje przejscie na Ty. LifaR jestem ;) Moze slyszales cos tym delegacjach, pol miasta podobno gdzies ma wyjechac ! To prawie jakby calkowicie opustoszalo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud...

Dzisiejszy dzień w Forumowie upływał tak jak zwykle, czyli punktem wszystkich ważnych wydarzeń była knajpka P.A.D.N.I.J. Wśród wszystkich osób odwiedzających bar znajdował się inteligentny bezdomny pan Krzysztof Kręcimorda. Potocznie wołali na niego Kukowsky. Nie wiadomo dlaczego... Ponoć ma to coś wspólnego z plamami na słońcu, jednak nic dokładnie nie udowodniono...

Kukowsky o tej godzinie zawsze siedział w barze. Właściwie cały czas w nim siedział. W końcu był bezdomnym i musiał siedzieć w ciepłym i rozgrzewać się różnymi trunkami. Był wyrzucany jedynie na noc kiedy to bar był zamykany. Wielką niewyjaśnioną zagadką jest skąd bezrobotny, bezdomny Krzysztof bierze pieniądze na alkohol. Prawda jest taka, że pan Kręcimorda jest wybitnym geniuszem, który to codziennie ma nowy pomysł na interes. Ostatnim biznesem pana Krzysztofa było kradnięcie asfaltu, a następnie sprzedawanie go. Dzięki temu interesowi Kukowsky wzbogacił się o pokaźną sumkę, a kierowcy zastanawiają się czemu w Forumowie nie ma asfaltowanych dróg...

- Barman! Piwo proszę! Albo dwa piwa! A najlepiej to wódkę! Albo dawaj pan wszystko! - zakrzyczał już lekko wstawiony Kukowsky. Barman nie słuchając lub też nie chcąc słuchać już dłużej słów Kukowsky''ego podał mu chłodny kufel i mały kieliszek wódeczki. Usiadł cicho przy stoliku i zaczął rozmyślać nad nowym biznesem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się