Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Teraz z chęcią bym zmienił głos ale to i tak nic nie da .Cóż nowego nam naskrobał Deih :

A jeśli upiordliwy okaże się niewinny to do linczu w następnych dniach powinien pójść Sonic

Po pierwsze jak mamy się przekonać czy Upiordliwy okaże się niewinny jak jutro już finał a dziś jest niezagrożony .Jeśli nie zabije go mafia pozostanie już tylko jutrzejszy dzień .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jutro interesujący finał. Dwóch mafizow do wykrycia. Kibicuje mieszkańcom :D widać, że dzisiaj już nic mnie nie uratuje, ale zagłosuję według moich osobistych przypuszczeń na Upiordliwego. Powody juz podawałem w poprzednich postach. Miłej dalszej gry widać moj brak czsu (bywa niestey...) mnie zgubił.

*************
lincz -> upiordliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 21:49, spider88 napisał:

*...(
Po pierwsze jak mamy się przekonać czy Upiordliwy okaże się niewinny jak jutro już finał a
dziś jest niezagrożony .Jeśli nie zabije go mafia pozostanie już tylko jutrzejszy dzień .


Początkowo miałem napisać, że wyjątkowo się z Tobą zgadzam, ale... jeśli dzisiaj nie ustrzelimy mafioza, to chyba mamy koniec gry. Teraz jest 6 graczy, po linczu i mordzie zostanie tylko 4, z czego dwójka to będą mordercy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że głosy deiha, to tylko czyste przypuszczenie a nie atak na mnie bo coraz bardziej nie podoba mi się jego nagła zmiana podejrzeń. Może wyolbrzymiam ze względu na uprzedzenie po ostatniej akcji tego typu ale pragnę przypomnieć deihowi, że nie znamy jeszcze ani roli mtobiego (pierwsze primo;) ani nie wystawiam go teraz bo jest moim podejrzanym od samego początku. Potem dołączył do niego Ashakel, który jak zauważyliśmy sam sie wykluczył, no i wreszcie spider. Pragnę podkreślić, że temu ostatniemu strasznie nie podobaja się osoby, które na niego wskazują. Reszte ma w poważaniu, ale Darnok, Ja i Skyler nie zyskamy u niego przyjaźni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie możemy zmienić głosy ale mamy tylko 5 minut a od tego zależy wygrana mafii albo nasza... ;) Ja się jeszcze zastanawiam ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 21:54, .Darnok napisał:

Początkowo miałem napisać, że wyjątkowo się z Tobą zgadzam, ale... jeśli dzisiaj nie ustrzelimy
mafioza, to chyba mamy koniec gry. Teraz jest 6 graczy, po linczu i mordzie zostanie tylko
4, z czego dwójka to będą mordercy.

Od razu się poprawiłem .


Panowie zróbmy coś z tym bo czuję że jesteśmy już wykołowani .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat: mtobi, spider czy upiordliwy.

póki co

lincz--->mtobi

Powiem tak, jeśli Cattani żyje, powinien się ujawnić.
Jestem prawie pewien że spider, o ile nie jest cattanim, może być mafią.
Chociaż moge się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oho, już Ci nie pasuję panie mafiozo. Poczekaj, jeśli Ci przeszkadzam tak, to może do 23 podać na mnie swój typ siłom wyższym. Ale chyba tego nie zrobisz bo przecież robię za kozła ofiarnego ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.04.2007 o 21:57, spider88 napisał:

Panowie zróbmy coś z tym bo czuję że jesteśmy już wykołowani .

Dobra znowu jest kosmos tak jak wczoraj :P... Ja zmieniam ...Wszystko na jedną kartę ...

*******************

lincz-----> upiordliwy

*******************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sonic, niezależnie od tego czy pożyjesz dalej czy nie już teraz gratuluję Ci najbardziej skołowanej roli w mafii ever. Twoje niezdecydowanie już przeszło do historii XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 21:59, upiordliwy napisał:

Sonic, niezależnie od tego czy pożyjesz dalej czy nie już teraz gratuluję Ci najbardziej skołowanej
roli w mafii ever. Twoje niezdecydowanie już przeszło do historii XD

Kiedyś pamiętam podobną sytuację jeśli znów się powtórzyła ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 21:58, Sonic1575 napisał:

(....)
Powiem tak, jeśli Cattani żyje, powinien się ujawnić.
Jestem prawie pewien że spider, o ile nie jest cattanim, może być mafią.
Chociaż moge się mylić.


Co jak co, ale potrafisz rozluźnić atmosferę :D
A jak się na koniec okaże, że jednak jesteś mordercą, to kurna nie wiem co z sobą zrobię ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 21:59, upiordliwy napisał:

Sonic, niezależnie od tego czy pożyjesz dalej czy nie już teraz gratuluję Ci najbardziej skołowanej
roli w mafii ever. Twoje niezdecydowanie już przeszło do historii XD


Sza, pisałem popołudniu.
Ale myśle że prędzej mimo wszystko to mtobi jest mafią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się