Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 28.04.2007 o 22:18, spider88 napisał:

Wiecie co , całe te pogaduszki jeszcze bardziej mi namąciły w głowie .
Gratulacje dla Lampka za budowanie napięcia drugi dzień z rzędu i to w takim momencie .Przyślę
ci rachunek z psychiatryka za moje leczenie ;)


xD
Jeśli okażesz się mafią, to Cię wuju ukatrupie. ;)
Naprawde da... opowiem po edycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę przeczytać regulamin na początku termatu nie wolno odzywac się osobom nie biorącym udziału w rozgrywce. NIe odpowidaj na tego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 22:18, spider88 napisał:

Wiecie co , całe te pogaduszki jeszcze bardziej mi namąciły w głowie .
Gratulacje dla Lampka za budowanie napięcia drugi dzień z rzędu i to w takim momencie .Przyślę
ci rachunek z psychiatryka za moje leczenie ;)



Jeśli czytałeś edycję 100, to teraz pomnóż sobie to napięcie razy dziesięć i pomyśl jaki był mój rachunek z psychiatryka , który posłałem Ninjy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 22:55, Sonic1575 napisał:

Dobra, za 7 minut wyniki, ale łatwiej by było gdyby mtobi powiedział: "jestem mafią" lub "nie
jestem mafią".


Przecież dopiero co powiedział spider, że jest remis. Więc to byłoby głupie ze strony mtobiego. Jeśli MG wybierze zatem mnie na ofiarę to dzisiaj jeszcze złożę Ci gratulacje oficjalne Sonic ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 22:57, upiordliwy napisał:

Przecież dopiero co powiedział spider, że jest remis. Więc to byłoby głupie ze strony mtobiego.
Jeśli MG wybierze zatem mnie na ofiarę to dzisiaj jeszcze złożę Ci gratulacje oficjalne Sonic
^^

Gorzej jeśli Ty padniesz i będziesz winny .Wtedy to dopiero będzie zajawka ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

------------------
Ech, wkurzony jestem. Poza tym, czytając tony Waszego spamu, odeszła mi ochota na klimatycznego posta. Więc zadowólcie się tym, co poniżej.

Rozkład głosów:
1.
2.
3. Darnok --> mtobi
4. Deih --> upiordliwy
5.
6.
7.
8.
9. mtobi --> upiordliwy
10.
11.
12. Sonic1575 --> mtobi
13. Spider --> upiordliwy
14. upiordliwy --> mtobi

Dlatego też mamy remis.
W linczu zaś ginie... - ...odgłos losowania... - mtobi. (winny)
Wiesz, czego Ci nie wolno.
Mord mafii -> Darnok (niewinny)
wiesz, czego Ci nie wolno.

Post fabularny, jak zwykle, później. Jestem zbyt zmęczony a Wy za dużo mi spamu napłodziliście;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i cóż mamy jeszcze szansę .Spider pociągnął łyk wody z jednej z ostatnich butelek jakie pozostały .Musi spróbować zasnąć gdyż ma dość tej spiekoty .
Zastanawiają mnie obecnie dwa posty .
Deih - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=25966
Upiordliwy - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=25971

Tu może być pies pogrzebany .Niestety zginął Darnok co może być próbą wrobienia mnie jak i Deiha którego otwarcie oskarżył na koniec .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to czas się przyznać. Mam nadzieję , że mi uwierzycie bo wtedy możemy wygrać ;). Jestem katanim ;]. Dobra teraz po kolei. Sprawdziłem Spidera ( niewinny) , Darnoka ( niewinny ) , Ashakela ( niewinny ). Widać nie miałem szczęścia w sprawdzeniach ;]. Odpuściłem Darnokowi bo wtedy już wiedziałem , że był niewinny tak to nadal bym Go obstawiał. Mam nadzieję , że Spider i Sonic mi zaufają i razem ze mną zagłosują na upiordliwego. Wierze w Was boy''s ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 23:26, deih napisał:

No to czas się przyznać.


No to nie po chyba strzeliłeś samobója .Kiepski chwyt ;p
Jeszcze się powstrzymam ale chętnie już teraz bym walnął głos z linczem .Jeszcze poczekam co napisze Upiordliwy ale chyba wiem ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 23:29, spider88 napisał:

> No to czas się przyznać.

No to nie po chyba strzeliłeś samobója .Kiepski chwyt ;p
Jeszcze się powstrzymam ale chętnie już teraz bym walnął głos z linczem .Jeszcze poczekam co
napisze Upiordliwy ale chyba wiem ;))



- Jeśli chodzi Ci o to, że wyje!@lem się z krzesła po tym i , że już wypisałem rachunek na Łukasza Lampkę to trafiłeś. Praktycznie nie mam chyba teraz nic do powiedzenia...
Mord na Darnoku - alibi ? Skierowanie podejrzeń na mnie jako jedynego pozostałego podejrzanego plus "ujawnienie sie". Trzymajcie mnie, bo jak powiedziałem tak będę musiał zrobić.
Lampku - zaproponowałeś mi udział i tak jak kiedyś obiecałem z chęcia wziąłem , ale teraz apeluję do MG, proszę mnie nie kusić ponętną ofertą jakichkolwiek mega super edycji zanim nie wyleczę się z pewnej nerwicy...
Budo ma swój kompleks "przeżycia", Upiordliwy ma swój kompleks "niewinnych".

Reszta niech pozostanie milczeniem. (Bo Budo już mnie ostrzegał, żebym nie klął...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszej nocy na mojego głównego faworyta wysunął się Spider.
Ale po tym poście deih musi powiedzieć dlaczego mamy mu uwierzyć?
Myśle że cattani gdyby żył ujawnibył się w poprzedniej turze, i zmieniłby wynik głosowania na jednogłośny na mtobiego, bo mogliśmy już nie grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, krótka, jak zawsze w moim wykonaniu analiza (mniej denna ;)

Pewne jest, że celem mafii od początku było wporwadzenie mnie i Ashakela do finału i wychodziło im to całkiem nieźle, bo gdyby Ash nie wyjechał do Paryża, to możliwe że grałby w tym półfinale.
Eliminacja lepszych graczy zaczynając od Kuka, potem RTN, Dara, Fiarota, którego nie zamordowali po RTNie z jakiś powodów, zapewne aby nie rzucić na siebie podejrzenia i na końcu Darnoka.
To skłoniło mnie wczoraj do podejrzeń że Spider który wydaje się być najbardziej doświadczony, może się z nami rozprawić w finale. Ponieważ wiedział że nie jestem mafią, mógł być albo cattanim, o co podejrzewałem go na początku, albo mafią, co zaczełem podejrzewać w środku edycji.
To że mnie bronił dawało mu wg. niego mój głos, co w głosowaniu dawało zwycięstwo mafii.

Jednak po dzisiejszym poście, deih prawdopodobnie wydał na siebie wyrok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 10:16, Sonic1575 napisał:

To skłoniło mnie wczoraj do podejrzeń że Spider który wydaje się być najbardziej doświadczony,
może się z nami rozprawić w finale.

To co się wydaje , nie zawsze jest prawdą a zwłaszcza w tej grze .Nie jestem najbardziej doświadczony bo w tej rozgrywce choćby właśnie Upiordliwy jest bardziej doświadczony .Ja jedynie mam chyba najdłuższy ciąg gier pod rząd ale mniejsza z tym .Jeśli Deih byłby na prawdę katanim to poepełnił by jeden olbżymi błąd i już za to powinien beknąć .Więc z czystym sumieniem dziś będę głosował na niego .Powinien się ujawnić najpóźniej wczoraj jeszcze przed głosowaniem .Mimo że ( jak twierdzi) nie trafił mafii w sprawdzaniu to ułatwił by wybór gdyż pokazał by kto jest niewinny .Mówisz że ja się wysunąłem w Twoim mniemaniu na pozycję podejrzanego .Czegoś tu nie rozumiem .Jeśli rzeczywiście byłbym mafią to Deih byłby katanim a jeśli tak to powiedział że mnie sprawdził i jestem niewinny .Tak mieszasz że już mnie zaczyna mdlić od ciągłego kręcenia się z Twoich pomysłów .Gdyby nie ten wczorajszy pokaz Deiha kto wie czy dziś nie oddał bym głosu właśnie na Ciebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się