Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Nie mogę wysłac maila do Boogiego, opis erroru mi się w skrzynce na g- mailu pojawia, i chyba mail nie dochodzi, więc potwierdzam tutaj, GG w podpisie.

Sonic--- Nie lepiej "Postala" ? To go wykończy (Bo jest przeciwnikiem brutalnych gier ), muahaha ! :P

( Jak się wysłał poprzedni posta, a ja go nie widzę- sorry za dubla :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 21:30, Fiarot napisał:

Kogo moje oczy widzą :D ? Kopę lat ;) . Witaj ponownie w temacie! Fajnie, że znowu znalazłeś
czas na grę. A ponadto zmieniłeś avatar ;P .


W gruncie rzeczy nie zniknąłem na tak długo, ale rozumiem, że za mną nawet po tak krótkim okresie można się stęsknić ;P. Tak się szczęśliwie złożyło, że podczas długiego łikendu żadne sprawy nie będą zawracać mi głowy, będę mógł więc skupić się na beztroskim FMowaniu, opalając się przy ciepłych promieniach monitora.

A co do avatara – jest to po prostu powrót do mojego pierwotnego avka. „Krzyk” Muncha towarzyszy mi od dawna, nie tylko na gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MG: Boogie

1. Kukowsky
2. mtobi
3. LifaR
4. Spider
5. Lampek
6. Scorp2005
7. Phelela
8. dawidos160
9. Dar
10. Sonic1575
11. Darnok
12. Bumber
13. Fiarot
14. Kalkulator12
15. Daniel Dazzy
16. Dadix

Muszę się wypisać, dziś cały dzień w drodze i żadnego posta nie napiszę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mowilem, jesli zaczynamy jednak dzis, to ja nie gram.

MG: Boogie

1. Kukowsky
2. mtobi
3. Spider
4. Lampek
5. Scorp2005
6. Phelela
7. dawidos160
8. Dar
9. Sonic1575
10. Darnok
11. Bumber
12. Fiarot
13. Kalkulator12
14. Daniel Dazzy
15. Dadix

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm akurat milczenie pierwszego dnia to nie zbrodnia zdarza się, ale jakby były jakies problemy możemy zacząć jutro, to zależy tylko od was w końcu lepiej poczekać i zebrac jakis sensowany skład, ja się dopasuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

boogie - wiem, że każdy MG chce by jego edycja była jak najlepsza ale może właśnie to, że jest weekend majowy i nie ma za dużo ludzi można by przeznaczyć na "przetestowanie" tych nowych i tych co to nie mieli szansy się wykazać bardziej grając np. tylko w jednej edycji ? Taka edycja dla żółtodziobów z 3-4 doświadczonymi graczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boogie mail nie dochodxzi.`NIe mam gg czyli kontakt ze mna ma maila tobiasz.m(at)gmail.com. Potwierdzam udzial :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jednak start trzeba przełożyć, niestety nie udało się składu zebrać, nie dostałem wszystkich potwierdzeń, tak więc chciał nie chciał lepiej poczekać niż kombinować/ Dlatego tez lista na powrót otwarta. Do jutra ok. 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 16:00, boogie85 napisał:

A jednak start trzeba przełożyć, niestety nie udało się składu zebrać, nie dostałem wszystkich
potwierdzeń, tak więc chciał nie chciał lepiej poczekać niż kombinować/ Dlatego tez lista na
powrót otwarta. Do jutra ok. 15


A mógłbyś wrzucić listę z potwierdzeniami? Bo w sumie nie wiem, czy potwierdzenie doszło, czy nie, zero odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 16:03, .Darnok napisał:

> A jednak start trzeba przełożyć, niestety nie udało się składu zebrać, nie dostałem wszystkich

> potwierdzeń, tak więc chciał nie chciał lepiej poczekać niż kombinować/ Dlatego tez lista
na
> powrót otwarta. Do jutra ok. 15

A mógłbyś wrzucić listę z potwierdzeniami? Bo w sumie nie wiem, czy potwierdzenie doszło, czy
nie, zero odpowiedzi :)


Wybacz oczywiście że dotarło :)


1. Kukowsky
2. mtobi
3. Spider
4. Phelela
5. dawidos160
6. Dar
7. Sonic1575
8. Darnok
9. Bumber
10. Fiarot
11. Kalkulator12
12. Daniel Dazzy
13. Dadix

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 16:05, boogie85 napisał:


1. Kukowsky
2. mtobi
3. Spider
4. Phelela
5. dawidos160
6. Dar
7. Sonic1575
8. Darnok
9. Bumber
10. Fiarot
11. Kalkulator12
12. Daniel Dazzy
13. Dadix



Hmm...moje powinno być już :)
Gdyby na maila nie dotarło (sprawdź koniecznie!), to GG:5798342 i o.c.z.y.w.i.ś.c.i.e potwierdzam.
Jeśli odwlekliśmy start z mojego powodu, to przepraszam i możemy lecieć.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh dotarło jakieś 10 min temu, jakiś sabotaż chyba. Mimo wszystko skoro już słowo się rzekło zaczniemy jutro, trudno wymagać teraz od wszystkich obecności na forum :) a tak bez zamieszania, na spokojnie rozpoczniemy.

Coś źle się dzieje w wątku, chyba poprzednia edycja nie wzbudziła kontrowersji, zero miedzyedycyjnego spamu. Dziwne, jakoś tak nietypowo :)

Jak jest ktoś chętny jeszcze to walić niczym w ogień :P Z listy nie otrzymałem potwierdzenia tylko od Scorpa, reszta może tylko czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 18:19, boogie85 napisał:

Coś źle się dzieje w wątku, chyba poprzednia edycja nie wzbudziła kontrowersji, zero miedzyedycyjnego
spamu. Dziwne, jakoś tak nietypowo :)


Czy to sarkazm ??
Bo takiego napięcia to jeszcze nie widziałem , ale z nagłego pożaru tak zazwyczaj bywa że trwa intensywnie ale krótko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się