Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 03.05.2007 o 15:14, Bumber napisał:

Na ostatek zostawiłem sobie Sonica. Sam w sobie jest dość... nietypowym graczem, jak na mój
gust. Najbardziej zaciekawiło mnie jego powiązanie ze skylerem, o którym napisał. I nie tylko
mnie, bo przecież Dazzy też to zauważył. Niby nic takiego, może chciał się podlizać, albo zwrócić
w ten sposób swoją uwagę. Jednak to dość dziwne i wymaga odnotowania.

No cóż, w pierwszej edycji jaką grałem (poprzedniej, Lampka) Ashakel powiązał się z Kukiem.
Ja zrobiłem to samo, ale w celu dania swojej postaci historii i charakteru.
Możecie to sobie odnotować, ale ja zrobiłem to żeby postać była ciekawa.
Odróżnia się od innych (nie tak bardzo jak Dazzy, ale jednak).
I o to chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozpisalem sie o tym jak to dzisiejsze analizy sa wiele warte... Ale nagle okazalo sie sie, ze wszystko zniknelo ! Spisek ! A moze nic nie pisalem tak naprawde ?
W kazdym razie w skrocie, bo zaraz ide pocwiczyc jakies nowe numery, ludzie sie nie smieja z tych starych :/
Dla mnie kandydaci do zlinczowania na dzis - Dadix i Lampek - obaj umieja tylko sprzatac, bedzie latwo ich zastapic. Moga nam zazdroscic wystepu przed publicznoscia, kto by chcial ogladac ich wystepy z miotla ? Pfff, chcieliby...
No i Dazzy tez mnie drazni - lata tylko wkolo, czekajac na okazje, n@$r@!a komus na leb...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.05.2007 o 14:57, Kukowsky napisał:

Ta, a katani wkracza do akcji dopiero dzisiaj po linczu, więc nie wiem po co miałbym się teraz
w Niego bawić. ;] Odwracam podejrzenia jak jasna anielka. Masz rację, słuchaj dalej Sonica...


Kuk, słucham tylko siebie :P No ale powiedz, po jaką cholerę wprowadzasz zamieszanie? Przecież i tak nie pomożesz nam w złapaniu tych dziadów z mafii takim gadaniem...
Ale szczerze mówiąc to nie mam jeszcze pojecia kim jest mafia :/ Dziś raczej zagłosuje na Darnoka. Czysty strzał bo naprawdę nic nie wiem. Chociaż Kuky zwrócił moją uwagę,ale chyba nie zrobił tego umyślnie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> W kazdym razie w skrocie, bo zaraz ide pocwiczyc jakies nowe numery, ludzie sie nie smieja

Dnia 03.05.2007 o 15:42, LifaR napisał:

z tych starych :/
Dla mnie kandydaci do zlinczowania na dzis - Dadix i Lampek - obaj umieja tylko sprzatac, bedzie
latwo ich zastapic. Moga nam zazdroscic wystepu przed publicznoscia, kto by chcial ogladac
ich wystepy z miotla ? Pfff, chcieliby...

Sonskiera nie ruszyła ta wypowiedź bez skrupółów - wiedział że ktoś chce ich wkopać i trzeba tego kogoś wytropić szukając jego błędu.

Dnia 03.05.2007 o 15:42, LifaR napisał:

No i Dazzy tez mnie drazni - lata tylko wkolo, czekajac na okazje, n@$r@!a komus na leb...

Na te słowa z ledwie widoczną aprobatą zareagował kruk - Dazzy próbował go śledzić wiele razy, jednak kruk - podobnie jak jego właściciel potrafił się świetnie maskować.

---------------------------------------------------------------------------
Ja swój głos oddam na Spidera lub Dadixa.
Czysty strzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dazzy znalazł sobie nową rozrywkę- a mianowicie- robienie na przejeżdżające samochody. Za trafienie w szybę- 10 punktów. Na razie konto papugi było puste.

- Ciiiiągleee mniiiie zaaaastanaaaawia ten iiiiluzjonisssta - zakrakał do siebie, wypuszczając kolejną "bombę"- swoooje poooowiązaaanie ze sssskylerem tłuuumaczy jaaaakoś "na siłę" tooo są, krii, dwa odmienne chaaaraktery. - Papuga usłyszała "pyk" i przekleństwo, co oznaczało, że w końcu zdobyła 10 punktów.

***********************************

Sonic- twoje tłumaczenie powiązania ze skylerem wydaje mi się robione "na siłę". On gra raczej jajcarsko, a ty poważnie, po prostu do siebie nie pasujecie ( Kurde, ale to brzmi :P ).

Ale pomyślmy, jak mogłaby zagrac mafia. Może to "powiązanie" jest zabezpieczeniem na wypadek zlinczowania sonica, może, jeśli sonic w niej jest mafia liczy, że sobie o tym przypomnimy, i zyska jeden dzień. Podsumowując- Jeśli sonic będzie winny, można na krótki czas uniewinnic skylera.

**************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawidos przysłuchiwał się wypowiedziom niektórych pracowników i zaczął się zastanawiać między powiązaniem skylera i sonskiera oraz występem Kuka. Dzisiaj mimo strzałów, głos odda prawdopodobnie z grona Kuk-Skyler ze wskazaniem na tego 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy uporczywy upał minął to Spider postanowił wyciągnąć swoje przestarzałe szczudła ;p
Nie ma to jak siła tradycji .Konkurencja wśród jego profesji w tym cyrku wcale nie była słaba , ale był już za stary aby uczyć się nowych sztuczek .Musiał przyznać że i tego zapomniał .Po zaliczeniu kilku gleb dał sobie spokój .Niech inni się męczą , ja sobie znajdę jakiś spokojny cień i zapadnę w popołudniową drzemkę z zimną buteleczką pod pachą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.05.2007 o 16:31, Daniel DazZy napisał:

Sonic- twoje tłumaczenie powiązania ze skylerem wydaje mi się robione "na siłę". On gra raczej
jajcarsko, a ty poważnie, po prostu do siebie nie pasujecie ( Kurde, ale to brzmi :P ).

Boże, albo jesteś taki głupi, albo się popisujesz niewiadomo czym, albo jesteś mafią, bo tak mnie dawno nikt nie zirytował za przeproszeniem.

Dnia 03.05.2007 o 16:31, Daniel DazZy napisał:


Ale pomyślmy, jak mogłaby zagrac mafia. Może to "powiązanie" jest zabezpieczeniem na wypadek
zlinczowania sonica, może, jeśli sonic w niej jest mafia liczy, że sobie o tym przypomnimy,
i zyska jeden dzień. Podsumowując- Jeśli sonic będzie winny, można na krótki czas uniewinnic
skylera.


Jeśli uważasz że analizy robimy na siłe, to to stwierdzenie właściwie się kupy nie trzyma.

lincz---> Daniel DazZy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś się zrobiło sennie i leniwie .W cieniu chłodzik dał znać o sobie . No nic trzeba na kogoś wskazać .Spider nie lubił konkurencji więc cel mógł być tylko jeden .

***********************
Lincz ------>Kukowsky
***********************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawidos lekko podpity chylił się ku drzemce - gdyby więc zasnął i nie zdążył dojść do szefa aby powiedzieć kogo wyrzucić zrobił to teraz.


******************

lincz -----> skyler

******************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja, kriii, mówieee, że twoooje tłuuumaczenie pooowiązaaania ze skyyylerem jest rooobione na siiiiłę, a niiiie, że waaasze, kriii, analizyyy, krii. - Zakrakał Dazzy

*************************************

Lincz--- Sonic

Bo tylko na niego cos mam :)

****************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

********************

To ja tak jak wcześniej mówiłem

Lincz --------> Darnok. zupełny strzał. jeden dzien to zamało,żeby zobaczyc co mafia knuje :/ cholera dawno nie grałem i może juz nie umiem patrzeć? ;P


********************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wizja... Tak to wizja... Sssss... Wszyscy na "S" mi podpadają... Skyler głosuje na mnie... Spider oddaje głos przez który wychodzę na prowadzenie do opuszczenia grona... Sturnn ze Sonicem jakieś śmieszne teorie wymyślają... Sonic... Sonic mota się w oskarżeniach. Najpierw gada, że zagłosuje na Dadixa albo Spidera, a potem głosuje na tą papugę... Po co? Przecież pierwszy dzień to głównie strzały... Sonic mi się najbardziej nie podoba...

************************************************
lincz-> Sonic
Mota się w swoich podejrzeniach. Tak poza tym to strzał.
************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kleofas właśnie skończył jakże udany dzień pracy. Dzisiaj nauczył pchły obsługiwać pilot od telewizora. Teraz już nie będzie musiał wykonywać tylu zbędnych ruchów, nazywanych w pewnych kręgach klikaniem. Wystarczą dwa słowa i kanał zmienia się sam!

*****************
Lincz -----> .Darnok

Bo nie kibicował Milanowi. ;P A tak na serio, to czysty strzał. Myślałem, że jeszcze coś wykombinuję, jednak nie chcę opierać mojego głosu na nikłych poszlakach. Stąd pif-paf. ;)

*****************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 18:57, Kukowsky napisał:

Wizja... Tak to wizja... Sssss... Wszyscy na "S" mi podpadają... Skyler głosuje na mnie...
Spider oddaje głos przez który wychodzę na prowadzenie do opuszczenia grona... Sturnn ze Sonicem
jakieś śmieszne teorie wymyślają... Sonic... Sonic mota się w oskarżeniach. Najpierw gada,
że zagłosuje na Dadixa albo Spidera, a potem głosuje na tą papugę... Po co? Przecież pierwszy
dzień to głównie strzały... Sonic mi się najbardziej nie podoba...


Mógłbyś przynajmniej nie kłamać - masz 2 głosy i chcesz sobie uratować tyłek.
Na Spidera nie głosujesz bo ma mało głosów, a ja i skyler mamy po 1.
No ale wybrałeś mnie, bo tak strzeliłeś.

Tak na marginesie to napisałem że oddam strzał na jednego z nich, ale po wypowiedzi Dazzego tak się zirytowałem że zmieniłem na niego.
W końcu to i tak strzały.

Daniel DaZzy--> Sry za tamtą wypowiedź, byłem poprostu wkurzony.
Głos może zmienie.
Jakby co to nie chciałem Cię urazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 19:03, Sonic1575 napisał:

Daniel DaZzy--> Sry za tamtą wypowiedź, byłem poprostu wkurzony.
Głos może zmienie.
Jakby co to nie chciałem Cię urazić.


- Haaa ! Nie odddzywam siiię do cieeeebie, chron lepiej swooooją głooowę ! :P

( A tak serio- nie ma problemu, tylko na przyszlośc patrz, co ktoś krytykuje, i odpowiadaj zgodnie z prawdą, bo nie krytykowałem analiz, tylko twoje tłumaczenie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podczas gdy w cyrku dyskusja wrzała praktycznie od rana to Skyler ćwiczył w swoim wagonie. Zdarzył się jednak mały wypadek: noga, którą założył za głowę za nic nie chciała wrócić z powrotem- człowiek-guma to też człowiek i nie jest doskonały. Tkwił dłuższą chwilę na podłodze w tej pozycji nawołując pomocy. Nikt jednak się nie zjawiał. Postanowił się "wytoczyć" z wagoniku jednak zarył łbem pod łóżko.
- !@@#$@#%@#$T^^%% &^#&^Y^*&^(*&(&*&*)(** (*&^ $$%$^%@%^%$$ - krzyczał
W końcu jednak ta sztuka mu się udała i wypełzł na zewnątrz. Jakaś poczciwa dusza pomogła mu wrócić do pozycji klasycznej wyprostowanej ;]. Dołączył więc do dyskutujących.
- To co dziś mówicie to będzie tak na prawdę miało znaczenie za kilka dni. Ale to dobrze że aktywność jest wysoka. Ja pozostaje przy swoim strzale choć ze mnie człowiek-guma a pistoletu nie posiadam - no chyba ze na gumowe kule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 19:03, Sonic1575 napisał:

Mógłbyś przynajmniej nie kłamać - masz 2 głosy i chcesz sobie uratować tyłek.

Po prostu głosuje na tego kto mi się nie podoba. To, że ma już głos to już nie moja sprawa.

Dnia 03.05.2007 o 19:03, Sonic1575 napisał:

Na Spidera nie głosujesz bo ma mało głosów, a ja i skyler mamy po 1.
No ale wybrałeś mnie, bo tak strzeliłeś.

Ta tylko na skylera byłoby mi łatwiej zagłosować, bo już od na mnie oddał głos. ;] Skyler raczej mafią nie jest, bo nie uderzyłby na Fiarota, a raczej prędzej pozbyłby się Ciebie żeby sobie nerwów nie psuć.

Dnia 03.05.2007 o 19:03, Sonic1575 napisał:

Tak na marginesie to napisałem że oddam strzał na jednego z nich, ale po wypowiedzi Dazzego
tak się zirytowałem że zmieniłem na niego.
W końcu to i tak strzały.

Właśnie to i tak strzały, więc co to za znaczenie na kogo byś oddał ten głos. Strzał polega na tym, że wybiera się jedną osobę. Ty najpierw mierzysz w Spidera i Dadixa, a potem całkowicie zmieniasz swój typ na strzał. Sonic zmiennym jest?

Dnia 03.05.2007 o 19:03, Sonic1575 napisał:

Głos może zmienie.
Jakby co to nie chciałem Cię urazić.

Ale po co głos zmieniać? Przecież pierwszy dzień to strzały jak sam wyżej powiedziałeś. Zmieniać głos jeśli nie masz żadnych powodów? Śmieszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.05.2007 o 19:31, Kukowsky napisał:

> tak się zirytowałem że zmieniłem na niego.
> W końcu to i tak strzały.
Właśnie to i tak strzały, więc co to za znaczenie na kogo byś oddał ten głos. Strzał polega
na tym, że wybiera się jedną osobę. Ty najpierw mierzysz w Spidera i Dadixa, a potem całkowicie
zmieniasz swój typ na strzał.

>Sonic zmiennym jest?

Jak kobieta ? :)

Ja głosu nie zmienię, chyba, że doprowadzi ktoś do remisu - wtedy wole zmienić głos by ktokolwiek odszedł niż, żeby nikt nie ginął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Eh, wszyscy jestescie slabi, ciency i nie zaslugujecie na wystepy w tym cyrku. Zasluguje tylko i wylacznie ja ! Ale wszystkich nie mozna wylac, wiec jak mowilem wskaze dzis jednego z panow od brudnej roboty. Bo nasza przyczepa jest brudna jak cholera

*****
lincz -> Lampek
Bo: postanowilem kierowac sie fabula i wskazac kogos ze sprzataczy - wybor jednego z dwoch to decyzja losu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się