Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Mam propozycję. Dzisiaj pierwsze głosowanie mieszkańców, na razie nikt jeszcze niczym nie ryzykuje. Większość osób i tak oddaje głosy zupełnie losowo lub kierując się mglistymi przesłankami. Co byście powiedzieli na to, żeby zmienić swoje głosy na Bumbera? Bo ja na ten przykład mam od samego rana nieodpartą pokusę zlinczowania go, potrzebuję do tego jednak wsparcia kilku dodatkowych cyrkowców. W ten sposób nie będziecie musieli losować i będziecie mieli czyste sumienie. Same plusy.

Oczywiście w przypadku pomyłki całą odpowiedzialność biorę na siebie i jutro oddaję się pod wasz sąd. To jak będzie? ;)

*******************
Lincz -> Bumber
*******************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 19:31, Kukowsky napisał:

Sonic zmiennym jest?

Na to pytanie można by napisać całe wypracowanie :-D
Wszyscy są winni i zarazem niewinni a na wszelkie uzasadnienia reklamacji nie przyjmuje ;))

Spider postanowił na wieczorną atrakcję przygotować sobie drażnienie lwa .Oczywiście kopiowania numeru z wkładaniem głowy do paszczy tego potwora nie ma mowy ( Choć staruszek i tak już bez zębów i w dodatku ślepy ) ale przez kratę też można go wyprowadzić z równowagi .Choć kto wie , jakie jeszcze pomysły zrodzą się w głowie po kilku buteleczkach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.05.2007 o 19:31, Kukowsky napisał:

> Głos może zmienie.

Dnia 03.05.2007 o 19:31, Kukowsky napisał:

Ale po co głos zmieniać? Przecież pierwszy dzień to strzały jak sam wyżej powiedziałeś. Zmieniać
głos jeśli nie masz żadnych powodów? Śmieszne...

Powód? Moge podać Twoją zabawe w cattaniego.
Na DaZzego nic nie mam (oprócz tego że mnie zirytował :p).

lincz---> Kukowsky

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 20:03, Sonic1575 napisał:

Na DaZzego nic nie mam (oprócz tego że mnie zirytował :p).

Ta zapewne ty masz już cały materiał dowodowy na mnie. Już mówiłem, że argument z zabawą w kataniego jest śmieszny. Nie mówiłem nic o sprawdzeniach. Mówiłem o wizji. Widzisz powiązania? Ja nie...

Dnia 03.05.2007 o 20:03, Sonic1575 napisał:

lincz---> Kukowsky

Mógłbym powiedzieć, że chcesz ratować tym swój tyłek, jednak nie powiem tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 19:53, Dadix napisał:

Oczywiście w przypadku pomyłki całą odpowiedzialność biorę na siebie i jutro oddaję się pod
wasz sąd. To jak będzie? ;)

Pomysł genialny, nie ma co. Zwłaszcza z tym, że bierzesz całą odpowiedzialność na siebie. Znając poziom odwagi do podejmowania własnych decyzji przez niektórych graczy sądzę, że znalazło by się parę osób, którym brak odpowiedzialności za głos by się spodobał, jednak ja nie skorzystam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 19:53, Dadix napisał:

To jak będzie? ;)

-> Ja nie zamierzam glosu zmieniac, tylko dlatego ze masz jakies przeczucie. I to juz pierwszego dnia. Calkiem mozliwe ze Bumber jest winny, tak samo jak i cala reszta, tak samo jak i Ty.

Dnia 03.05.2007 o 19:53, Dadix napisał:

W ten sposób nie będziecie musieli losować i będziecie mieli czyste sumienie

-> Jasne, szczegolnie gdyby Bumber okazal sie niewinny. Nie wiem czemu, ale lekko mi to pachnie przekretem. A wtedy w mafii powinienes byc wlasnie Ty i Bumber. Moze i malo to prawdopodobne ale nie niemozliwe.

*****
lincz - Dadix
Wczesniejszy glos to strzal. Teraz po prostu brzydko pachnie mi pomysl Dadixa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 20:15, Kukowsky napisał:

Pomysł genialny, nie ma co. Zwłaszcza z tym, że bierzesz całą odpowiedzialność na siebie. Znając
poziom odwagi do podejmowania własnych decyzji przez niektórych graczy sądzę, że znalazło by
się parę osób, którym brak odpowiedzialności za głos by się spodobał, jednak ja nie skorzystam.
:)


Pierwszy raz zgodze się z Kukiem.
To oczywiste że mafia będzie się podczepiać pod takie sądy, dlatego to raczej nie najlepszy pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 20:17, LifaR napisał:

lincz - Dadix
Wczesniejszy glos to strzal. Teraz po prostu brzydko pachnie mi pomysl Dadixa.


Co tu może brzydko pachnieć? Wystawiam się wszystkim jak na talerzu. Jeśli się pomylę, możecie mnie zlinczować. Jeśli się nie pomylę, też możecie mnie zlinczować. Nie ma tutaj żadnego haka, a taka deklaracja z mojej strony mogłaby się wydać podejrzana pod koniec gry, kiedy każdy dzień jest na wagę złota, ale nie dzisiaj – w drugim dniu gry ;).

Ewentualnie proponuję odwrócenie kota ogonem – linczujecie mnie dzisiaj, a jeżeli okażę się niewinny, w dniu jutrzejszym linczujecie Bumbera w moim imieniu. Już w bardziej otwarte karty nie umiem grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../ Co byście powiedzieli na to, żeby zmienić swoje głosy na Bumbera? /.../
Wszystko fajnie, chcesz mnie linczować i namawiasz na to innych... A podaj mi jeden konkretny powód, dlaczego miałbym zostać dzisiaj zlinczowany? Dlatego, że Ty masz w stosunku do mnie jakieś zastrzeżenia? Bo zakwestionowałem wykluczanie graczy już na tym etapie? Bo sama propozycja nie jest zła, chcę tylko znać powody. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to i ja sie podebnę pod Kuka. Takie akcje jak ta wymyślona przez Dadixa są mało rozsądne. Mafia z pewnością chrapliwie skorzysta z okazji ubicie kolejnego z nas, praktycznie bez konsekwencji bo przecież większość też by tak głosowała ( oczywisci jeśli przypuszczamy ze pomysł Dadixa znalazłby posłuch). Drugiego dnia nie moza być pewnym,kto jest w mafi choć niektórzy swoim zachowaniem zaczynają mnie zastanawiać. Najpierw Kuk, choć może poprostu fabularni mu sie palnęło. A teraz Dadix ze swoim pomysłem typu - ,,Zróbmy ściepę narodową..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze lepszy pomysł... Zmień głos na Darnoka, ja zmienię głos na Darnoka i przez to może będę żył dzień dłużej. Co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- K*&!@, wróciłem...

A więc, Panie Dadix, Twój plan...nie podoba mi się. Podobne zastrzeżenie jak do Kukowskyego. Twój plan tak na prawdę nic nam nie da. Ba! Może nawet zaszkodzić. Czemu?

Jeśli Bumber będzie niewinny, tracimy go. Niby nic nadzwyczajnego, jest na tym etapie gry tak samo winni jak reszta. Jednak zawsze można mieć szczęście, że w pierwszym linczu padnie mafiozo. Prawda?
Okej, linczujemy Bumbera i ten ginie. Okazuje się niewinny, więc jutro linczujemy Ciebie (załóżmy. Teoretycznie jest to bez sensu, praktycznie to 3/4 graczy na Ciebie zagłosuje, włącznie z mafią :P). Okażesz się niewinny. I co? Tym sposobem tracimy DWA dni i DWIE szanse na capnięcie mafii...
...i to nie byłoby jeszcze wielką tragedią, gdyby nie fakt, że praktycznie tracimy materiał na spekulacje podczas - w najgorszej sytuacji - dwóch dni. Bo dzisiaj jak jeden mąż linczujemy Bumbera (bez żadnych niesnasek...a to przecież woda na młyn do wytropienia mafii) a jutro jak jeden mąż linczujemy Ciebie, czyli nadal nie zachodzą jakieś interakcje między graczami. Dwa dni posuchy i dwie ofiary. Dwa dni zerowych korzyści dla mieszkańców. Nie podoba mi się to. Bardzo.

...k*&!@, pomysł wydaje się zbyt kontrowersyjny jak na mafię. Ale już fakt, że mówisz iż:

"linczujecie mnie dzisiaj, a jeżeli okażę się niewinny, w dniu jutrzejszym linczujecie Bumbera w moim imieniu." może być swoistym zabezpieczeniem przed kolejnymi głosami na Ciebie. Powiesz, że niejako nawołujesz do głosowania na Ciebie dzisiaj. Hmm...ta. Żaden mieszkaniec nie odbierze tego tak, że: "okej, więcz linczujem Dadixa!" tylko raczej: "Skoro się wystawia, to go nie linczujem!".

....Panie Heniu, mieszasz Pan mi trochę k*&!@, podobnie jak Pan Kukowsky, startujecie z dziwnymi pomysłami i teoriami, przez co zwracacie na siebie moją uwagę w sposób nienaturalny. Naturalnie to bym dzisiaj szczelił (;P) a tak, nie zasnę, jeśli na jednego z Was nie zagłosuję. A, że na Kuka mam troszkę jednak mniej (sądzę, że sobie "jaja" robi... co niekoniecznie mi się podoba) to dzisiaj PRAWDOPODOBNIE głosu nie zmienię i na Henia zagłosuję.

--------------------------------------------------------
Lincz -> Dadix
Bo nie zasnę :P + uzasadnienie z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem na spokojną, kameralną gierkę, a tutaj widzę już 1 dnia (tzn 2) parę osób wywołuje III WS. dajcie sobie na luz. Dzisiaj i przypuszczam, że i jutro i tak do żadnych jakichś konkretnych oskarżeń nie dojdzie chyba, że mafia się wyda ( już to widzę :) ) i na razie lepiej obserwować tych,których podejrzewacie niż wysnuwać tutaj jakieś niesamowite teorie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 20:49, dawidos160 napisał:

Liczyłem na spokojną, kameralną gierkę, a tutaj widzę już 1 dnia (tzn 2) parę osób wywołuje
III WS. dajcie sobie na luz. Dzisiaj i przypuszczam, że i jutro i tak do żadnych jakichś konkretnych
oskarżeń nie dojdzie chyba, że mafia się wyda ( już to widzę :) ) i na razie lepiej obserwować
tych,których podejrzewacie niż wysnuwać tutaj jakieś niesamowite teorie ;)



- A ja Ci, k*&!@, proponuję z takimi tekstami nie wyskakiwać ;) Bo to działanie również na szkodę mieszkańców. Im wcześniejsza dyskusja tym lepiej. Trochę nerwów się przyda, może ktoś puści jakiegoś brzydkiego bąka i się wyda, hehehe - zaśmiał się paskudnie Lampek, gdy chował łopatę do komórki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 20:53, dawidos160 napisał:

W sumie im więcej dialogu tym lepiej ale na czym mamy się opierać ?

Na dyskusji ;p
Tylko tak mafia może popełnić błąd .Inaczej ani się nie obejrzymy a mafia znów wygra .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 20:57, spider88 napisał:

> W sumie im więcej dialogu tym lepiej ale na czym mamy się opierać ?
Na dyskusji ;p


xD xD

Dobra spider - dyskutuję, że śmierdzi mi skyler ;p ;p ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gadasz, że jego zachowanie do mafii nie pasuje i tu się z Tobą zgadzam. Zabezpiecza się na przyszłość? Nie wydaje mi się. Mi to bardziej wygląda na prowokację, która ma na celu wykrycie mafii. Podczas takich akcji mafia może nie wiedzieć nawet kiedy popełniła błąd. :) Gdzie ja wyskakuję z dziwnymi pomysłami i teoriami? Miałem wizję i tyle. Jeśli Ty wizję odbierasz jako pewność co do tego kto jest winny to naprawdę jasnowidz by Cię w bambuko nabił. Opieram swój głos na wizji, inni na strzale. Między tymi dwoma rzeczami jest naprawdę niewielka różnica. Ty z drugiej strony próbujesz wmówić innym, że to ja i Dadix kombinujemy. Cholera, gdzie? Nie podobają Ci się moje jaja? Nie muszą... Ciekawie wyglądasz jako osoba oskarżająca ludzi grających niestandardowo. Szkoda tylko, że niestandardowej gry mieszkańców boją się głównie mafiosi, bo ciężko jest im przewidzieć kolejny ruch takiego gracza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Darnok zamiast dyskusji z gimnastyczkami w namiocie postanowił skorzystać z ładnej pogody i zaprosić je na degustację kiełbasek z musztardą. Trochę czasu na to zeszło, dodatkowo po drodze postanowili oglądnąć relację z finału MP koszykarek Lotos - Wisła, zakończony na szczęście wygraną gości 83-79 :) .
Kiedy akrobata już powrócił do cyrku większość ze zgromadzonych zdołała już oddać swój typ. Darnok zwrócił uwagę, że co już co najmniej 2 osoby postanowiły oddać na niego swój głos, oczywiście jak najbardziej przypadkowo. Wszelkie ewentualne próby pobieżnej analizy większości graczy oraz ich wypowiedzi można było odstawić na bok z prostej przyczyny - Darnok musiał ratować swój tyłek. Na obecną chwilę po 2 głosy mają również Sonic i Kukowsky. Pierwszy się mota i miesza zresztą nie po raz pierwszy, drugi trochę dziwnie zareagował na posta skylera. Co do Sonica to tego typu wypowiedzi, o ile dalej będzie w grze, będą się jak podejrzewam dalej powtarzać. U Kukowsky''ego podobnego mącenia raczej nie spotkamy... wróć! Właśnie odświeżyłem stronę i zauważyłem, jak Kukowsky postanowił jednak sam ratować skórę moim kosztem, więc mój głos jest już raczej oczywisty.

Chociaż ta propozycja Dadixa daje nieco do myślenia. I pomysł oddania głosu na Bumbera, biorąc pod uwagę wypowiedź Dadixa, jest niezwykle interesująca. Jestem gotów się do tego przyłożyć, ale na razie jestem zobowiązany do pilnowania własnego tyłka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 20:57, spider88 napisał:

Tylko tak mafia może popełnić błąd .Inaczej ani się nie obejrzymy a mafia znów wygra .

Jak widzę popychasz sobie tutaj pierdoły, a ustosunkowania do zachowania Dadixa z Twojej strony brak. Oddałeś na mnie głos przez który wyprowadziłeś mnie na prowadzenie, wróciłeś do fabuły, a teraz gawędzisz sobie tutaj z dawidosem o dupie Maryny za przeproszeniem. Najlepiej nie wchodzić w dyskusję, stać z boku i nic nie robić, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się