Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

>

Dnia 03.05.2007 o 20:45, Lampek napisał:

....Panie Heniu, mieszasz Pan mi trochę k*&!@, podobnie jak Pan Kukowsky, startujecie z dziwnymi
pomysłami i teoriami, przez co zwracacie na siebie moją uwagę w sposób nienaturalny. (...)


Mi osobiście jakoś trudno mi uwierzyć, żeby mafia już na takim etapie gry podejmowała tego typu działania. To byłoby nie tyle ryzykowne, co raczej głupie i nierozmyślne. Tak samo jak wątpię, żeby Dadix ryzykował tego typu ofensywę przeciw Bumberowi jako mafiozo, tak samo nie sądzę, żeby to robił jako mieszkaniec. Ale to trochę myślenie na gorąco, więc może coś pominąłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, Kuk, Twoje podejrzenia to jedno a moje to drugie. Zarzucam Wam obu to samo: nadmierna kombinarotyka działająca NA SZKODĘ MIESZKAŃCÓW (dowody podałem w poprzednim postcie. Mało? Czemu ich nie skomentujesz?) pierwszego dnia. Jako mieszkaniec powiedziałem, że mi przeszkadza taka nieschematyczna gra tego cholernego, pierwszego dnia. Przeszkadza i tyle. Bo znowu muszę sobie układać pięć planów postępowań i zakładać kilkadziesiąt "ale" co do Ciebie i Dadixa.

...k*&!@, niestety ja wizji nie miewam. Jestem prosty chłop i nie wszystkie poczynania Dadixa rozumiem (pisałem już o tym). Te, które rozumiem - skomentowałem i zarzuciłem mu szkodzenie mieszkańcom. Czy do Ciebie, drogi Kuku, nie trafia to, że jeśli byśmy Dadixa posłuchali to stracilibyśmy dwa dni? Bo do mnie trafia i tyle. A Twoje zachowanie zwróciło nie tylko moją uwagę, czemu pomijasz innych?


Tak bardzo Ci zależy na tym, bym się zastanawiał nad Waszą nieschematycznością, więc podzielę się od razu z Tobą moim najświeższym przemyśleniem:

Kuk i Dadix działają nieschematycznie. Kuk rzuca się na mnie (pierwszy dzień/tylko na mnie choć wiecej osób wyraziło swoję dezaprobatę) i dość agresywnie mnie kontruje, jednocześnie broniąc Dadixa tylko i wyłącznie na podstawie swoich domysłów (nie zwraca uwagi na moje argumenty - nawet ich nie komentuje) i jeszcze mówi, że ma wizje. (a dla mnie one wyglądały jako zagranie: "palnę coś głupiego, bo mi się nudzi"... tylko, że włąśnie takie mniejsze i większe bzdury sprawiają, że mam mętlik we łbie i wcale a wcale NIE POMAGAJĄ MIESZKAŃCOM. Podkreśliłem to w tekśce, bo najwidoczniej nie zauważasz tego, że "nieschematyczna" gra wcale nie musi być dobra).
No i na koniec sugestia, że jestem mafią, bo mi nieschematyczność przeszkadza. Nie skomentuję tego, bo skomentowałem to już kilka razy. A ta sugestia może być próbą zwrócenia na mnie uwagi (Kuk jest zagrożony, Dadix ma 2 głosy)... a co, jeśli i Kuk i Dadix są w mafii?
Cóż, gratuluję więc mości Kukowsky, wskoczyłeś na miejsce 2 w mojej liście. Wcześniej niby też tam byłeś, ale raczej na zarty, teraz jednak po Twej agresji widzę, że dziwnie Cię chyba moje poglądy uwierają w rzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 20:49, dawidos160 napisał:

Liczyłem na spokojną, kameralną gierkę, a tutaj widzę już 1 dnia (tzn 2) parę osób wywołuje
III WS. dajcie sobie na luz. Dzisiaj i przypuszczam, że i jutro i tak do żadnych jakichś konkretnych
oskarżeń nie dojdzie chyba, że mafia się wyda ( już to widzę :) ) i na razie lepiej obserwować
tych,których podejrzewacie niż wysnuwać tutaj jakieś niesamowite teorie ;)


Z jednej strony się zgadzam, że mafiozi raczej nie rzucaliby się w oczy już na samym początku, ale z drugiej strony nie podobają mi się tego typu wypowiedzi :) Spokojna, kameralna gierka? Zgadzam się, żadnych konkretów nie będzie. Ale lepsza taka przypadkowa pyskówka, niż totalna cisza i same głosy bez specjalnych powodów. Przynajmniej Ci, którzy będą grać później, będą się mogli na czymś opierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 21:14, .Darnok napisał:

>
> ....Panie Heniu, mieszasz Pan mi trochę k*&!@, podobnie jak Pan Kukowsky, startujecie
z dziwnymi
> pomysłami i teoriami, przez co zwracacie na siebie moją uwagę w sposób nienaturalny. (...)

Mi osobiście jakoś trudno mi uwierzyć, żeby mafia już na takim etapie gry podejmowała tego
typu działania. To byłoby nie tyle ryzykowne, co raczej głupie i nierozmyślne.


Ale z drugiej strony - jakże mądre. Przy założeniu, że każdy pomyślałby tak jak Ty teraz nikt by na nich nie głosował i nie widział w nich mafii co dawałoby im niezły cover

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 21:14, .Darnok napisał:

Mi osobiście jakoś trudno mi uwierzyć, żeby mafia już na takim etapie gry podejmowała tego
typu działania. To byłoby nie tyle ryzykowne, co raczej głupie i nierozmyślne. Tak samo jak
wątpię, żeby Dadix ryzykował tego typu ofensywę przeciw Bumberowi jako mafiozo, tak samo nie
sądzę, żeby to robił jako mieszkaniec. Ale to trochę myślenie na gorąco, więc może coś pominąłem.



Cóż, doświadczenie uczy, że logika zbyt dobrym naczycielem nie jest ;P Mi w Dadixie nie podoba się bardziej nie fakt, że wyskakuje z kontrowersyjnymi pomysłami, tylko to, że te pomysły tak na prawdę szkodzą mieszkańcom. Nikt jakoś tego nie zauważył, wiec jeśli Dadix to mafia - osiągnął swoje :P No, ale ja się nie dam.

Wspominałeś, że Kuk ratuje skórę Twoim kosztem. Jeśli ma być remis, to zmienię głos na Kuka. Jest podejrzanym numer dwa, z Was dwojga zostawię Ciebie. Choć nie ukrywam że wolałbym zostać przy Dadixie :P ...względy psychiczne. Jak mam pewne podejrzenia i nie zamanifestuję ich, to nie zasnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 21:10, Kukowsky napisał:

Jak widzę popychasz sobie tutaj pierdoły, a ustosunkowania do zachowania Dadixa z Twojej strony
brak.


Nie ustosunkowałem się bo jak dla mnie taki ruch był śmiechu wart .Przyglądałem się reakcji innych gdyż wydaje mi się że to właśnie mafia może robić największe larum , może na tym najwięcej skorzystać .

>Oddałeś na mnie głos przez który wyprowadziłeś mnie na prowadzenie, wróciłeś do fabuły,

Dnia 03.05.2007 o 21:10, Kukowsky napisał:

a teraz gawędzisz sobie tutaj z dawidosem o dupie Maryny za przeproszeniem. Najlepiej nie wchodzić
w dyskusję, stać z boku i nic nie robić, prawda?


Ja tego tak nie traktuję . Powrót do fabuły chyba nie jest naganny ??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Darecki teraz wyprowadzil słonie na spacer, a te przestraszyły się, bo zobaczyły myszy...

*******************************
Jako, że to pierwszy dzień i chyba znów mamy w grze nowicjusza (dawidos160) to oddam na Niego pierwszy lincz :D Nie chcę oddawać głosy na bardziej doświadczonych i na tych, co biorą drugi raz udział w edycji ;)

Lincz--> dawidos160

Losowanie, bo jesteś nowy i tyle;] Nie bierz tego linczu do serca;p To jest druga edycja, w której mój pierwszy głos zawsze wędruje do nowicjuszy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na odpowiedź Dadixa coś nie mogę się doczekać... Z chęcią bym się ustosunkował do powodów, jakie kierowały nim, gdy ogłaszał nam swoją propozycję. Trudno.
Może zabrzmi to trochę dziwnie, zważywszy na to, że sprawa de facto dotyczy głównie mnie, ale popieram tok rozumowania Lampka. Moja dzisiejsza śmierć w linczu nic nam nie daje, prócz jednego dnia w plecy (a w wypadku jutrzejszej śmierci Dadixa będą to aż dwa dni).
A co do niekonwencjonalniej gry... Chyba nie ma czegoś takiego jak gra konwencjonalna. :) Każdy gra swoim stylem i dopasowuje go w zależności od sytuacji i pełnionej roli. To tyle tytułem wstępu. O ile gra Dadixa jest kontrowersyjna i wywołuje zamieszanie, to niewątpliwie daje nam to, co jest w naszych rękach najskuteczniejszą bronią - dyskusję. Robi się małe zamieszanie, które daje szansę na ewentualny błąd mafii. A gra Kukowsky''ego? Wybrał sobie chorą postać i ją odgrywa... Wizja i strzał to to samo, moim zdaniem. Pod tym względem nie ma różnicy między jego "normalną" (normalność i Kuk... cóż za połączenie! ;P), a dzisiejszą grą.
Mimo wszystko każdy ruch gracza wywołujący dyskusję jest dobry. Nawet jeśli ten gracz ma na celu moją śmierć ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 21:30, Dar15 napisał:

Darecki teraz wyprowadzil słonie na spacer, a te przestraszyły się, bo zobaczyły myszy...

*******************************
Jako, że to pierwszy dzień i chyba znów mamy w grze nowicjusza (dawidos160) to oddam na Niego
pierwszy lincz :D Nie chcę oddawać głosy na bardziej doświadczonych i na tych, co biorą drugi
raz udział w edycji ;)

Lincz--> dawidos160

Losowanie, bo jesteś nowy i tyle;] Nie bierz tego linczu do serca;p To jest druga edycja, w
której mój pierwszy głos zawsze wędruje do nowicjuszy ;p


Dar - podpadasz - nie ma żadnego nowicjusza w edycji ;) tym bardziej ja nim nie jestem. poprzednia edycja była dawno to prawda ale to nie moja 1 ;) ( miałem dłuuuugą przerwę z gram.pl )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 21:27, dawidos160 napisał:

A mógłby ktoś zrobić listę kto ma ile głosów i ile zostało oddanych? zostało troszkę ponad
30 minut i nie chciałbym zmarnować 1 dnia na remis

A policzyć samemu to nie łaska? :/

Ładnie, a teraz Dar odcina się od wszelkich sporów, głosując nagle na dawidosa... Genialne. Co to ma oznaczać? Czy paradoksalnie próba odwrócenia od siebie uwagi ją przyciągnie? Ech... Teraz to się robi zamieszanie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niiiie, nie wierzeee, taki dośśśświadczonyyy, krii, cyrrrrkowiec chceeee się do takieeego, klrii, za przeeeproszeniem, głuuupiego pooomysłu przyyyłączyc... coooś miiii tu, krii, śmierdzi, i to nieeee jest ten, krii, gośśśśc, któremu osssstatnio na łeb naaaarobiłem. Krii.- wykraczała papuga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.05.2007 o 21:31, dawidos160 napisał:

Dar - podpadasz - nie ma żadnego nowicjusza w edycji ;) tym bardziej ja nim nie jestem. poprzednia
edycja była dawno to prawda ale to nie moja 1 ;) ( miałem dłuuuugą przerwę z gram.pl )


Niemożliwe;p Pierwszy raz Cię tu widzę;p Więc nie jesteś nowicjuszem? Cholera... No cóż;p W takim razie jesteś jednym z graczy z najmniejszą ilością edycji;] Sonic też... ale na Niego ostatnio głosowałem;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 21:15, Lampek napisał:

NA SZKODĘ MIESZKAŃCÓW (dowody podałem w poprzednim postcie.
Mało? Czemu ich nie skomentujesz?) pierwszego dnia.

Jakie dowody? Chodzi o to, że spać nie będziesz mógł?

Dnia 03.05.2007 o 21:15, Lampek napisał:

...k*&!@, niestety ja wizji nie miewam. Jestem prosty chłop i nie wszystkie poczynania Dadixa
rozumiem (pisałem już o tym). Te, które rozumiem - skomentowałem i zarzuciłem mu szkodzenie
mieszkańcom. Czy do Ciebie, drogi Kuku, nie trafia to, że jeśli byśmy Dadixa posłuchali to
stracilibyśmy dwa dni? Bo do mnie trafia i tyle. A Twoje zachowanie zwróciło nie tylko moją
uwagę, czemu pomijasz innych?

A czemu od razu nie chcąc pójść za głosem Dadixa musimy na Niego głosować? Gdzie pomijam innych? Chyba każdemu coś odpowiedziałem dzisiaj.

Dnia 03.05.2007 o 21:15, Lampek napisał:

Kuk i Dadix działają nieschematycznie. Kuk rzuca się na mnie (pierwszy dzień/tylko na mnie
choć wiecej osób wyraziło swoję dezaprobatę) i dość agresywnie mnie kontruje, jednocześnie
broniąc Dadixa tylko i wyłącznie na podstawie swoich domysłów (nie zwraca uwagi na moje argumenty
- nawet ich nie komentuje) i jeszcze mówi, że ma wizje. (a dla mnie one wyglądały jako zagranie:
"palnę coś głupiego, bo mi się nudzi"... tylko, że włąśnie takie mniejsze i większe bzdury
sprawiają, że mam mętlik we łbie i wcale a wcale NIE POMAGAJĄ MIESZKAŃCOM. Podkreśliłem to
w tekśce, bo najwidoczniej nie zauważasz tego, że "nieschematyczna" gra wcale nie musi być
dobra).

Po prostu się z tymi argumentami nie zgadzam. Mówiłem już, że mi zagrywka Dadixa wygląda na prowokację i na pewno nie wygląda to na zagrywkę mafii. Za głosem Dadixa nie poszedłem, jednak na Niego nie chciałem głosować, bo moim zdaniem bardziej prawdopodobne jest to, że jest niewinny. Czemu się tak mojej wizji uczepiliście to ja nie wiem... To tak jakbym ja się Waszych strzałów czepiał. ;] To i to jest głosowaniem bez argumentów. Ty masz mętlik w głowie, a mi się coś w głowie już powoli klaruje.

Dnia 03.05.2007 o 21:15, Lampek napisał:

No i na koniec sugestia, że jestem mafią, bo mi nieschematyczność przeszkadza. Nie skomentuję
tego, bo skomentowałem to już kilka razy. A ta sugestia może być próbą zwrócenia na mnie uwagi
(Kuk jest zagrożony, Dadix ma 2 głosy)... a co, jeśli i Kuk i Dadix są w mafii?
Cóż, gratuluję więc mości Kukowsky, wskoczyłeś na miejsce 2 w mojej liście. Wcześniej niby
też tam byłeś, ale raczej na zarty, teraz jednak po Twej agresji widzę, że dziwnie Cię chyba
moje poglądy uwierają w rzyć.

Zwracam na Ciebie uwagę, bo nie mam nic do stracenia. Swoim zachowaniem chce nakreślić kto w gronie zachowuje się podejrzenia. W końcu po co mam ginąć na marne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.05.2007 o 21:34, Bumber napisał:

Ładnie, a teraz Dar odcina się od wszelkich sporów, głosując nagle na dawidosa... Genialne.
Co to ma oznaczać? Czy paradoksalnie próba odwrócenia od siebie uwagi ją przyciągnie? Ech...
Teraz to się robi zamieszanie ^^


Bumberze zawsze staram się pierwszego dnia oddawać głosy na mięso armatnie [czyt. nowicjuszy]. Prawda robie tak od niedawna, ale żal mi wybierać po między lepszymi graczami;p Mogą się później przydać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 21:35, Dar15 napisał:


> Dar - podpadasz - nie ma żadnego nowicjusza w edycji ;) tym bardziej ja nim nie jestem.
poprzednia
> edycja była dawno to prawda ale to nie moja 1 ;) ( miałem dłuuuugą przerwę z gram.pl )

>

Niemożliwe;p Pierwszy raz Cię tu widzę;p Więc nie jesteś nowicjuszem? Cholera... No cóż;p W
takim razie jesteś jednym z graczy z najmniejszą ilością edycji;] Sonic też... ale na Niego
ostatnio głosowałem;p


Nom to jest 2 edycja ;) ale teraz mam nadzieję, że częściej będę się łapał do FM ;) no cóż mówi się trudno - nie zbawi mnie ten głos ;)

Bumber - lenistwo ;) ;) sam policzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem zmienić głos. Kukowsky ma bodaj 3, Darnok 2, Dadix 2, Sonic 2 i Dawidos 2. Przynajmniej z tego co wiem, nieważne. Mnie interesuje tak na prawdę pierwsza dwójka. Po słowach Darnoka i Kuka muszę niestety rzec, że nie mogę zagłosować dzisiaj na osobę, którą bym chciał :P czyli Dadixa. Nie chcę doprowadzać do remisu, ktoś musi zginąć. A, że Kuk mi lekko nie pasuje tutaj (działanie na szkodę niewinnych i dziwne sympatyzowanie z Dadixem + oskarżanie mnie na podstawie jakichś schematów i nie ustosonkowywanie się do argumentów, które przedstawiłem), to zmieniam głos na niego.

Mówcie co chcecie. Ale remisu nie chcę. A nawet jak Kuk jest niewinny (bo, znając swoje szczęście, pewnie jest... cóż, przekonamy się po linczu), to nie będzie mi zbytnio żal, bo przez całą edycję musiałbym się nad nim zastanawiać i odrwacać uwagę od innych. Może i jestem nudny, ale cholernie mi się nie podoba taka "nieschematyczna" gra. Bo tak na prawdę nic dobrego za sobą nie ciągnie.

------------
Lincz (zmiana) ---> Kukowsky

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 21:37, Dar15 napisał:

Bumberze zawsze staram się pierwszego dnia oddawać głosy na mięso armatnie [czyt. nowicjuszy].
Prawda robie tak od niedawna, ale żal mi wybierać po między lepszymi graczami;p Mogą się później
przydać...

A dlaczego zakładasz, że nowicjusz się do niczego nie przyda? Toż to dyskryminacja!
A tak na poważnie, to po prostu marnujesz głos, który mógłbyś wykorzystać do rozwinięcia obecnej sytuacji. A tak odcinasz się od wszystkiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sonskier odłączył się na chwile od dyskusji i poszedł do swojego namiotu, w którym nie było naturalnie nikogo, oprócz kruka. Iluzjonista podszedł do niego i zaczął z nim rozmawiać, odbieracjąc "raport".
Po niedługiej rozmowie wrócił do reszty trupy.

********************************************

Na Dadixa nie stawiam, bo myśle że jest to po prostu ambitna, ale mało przemyślana inicjatywa z jego strony z tym jego zbiorem głosów.
Kukowsky... hmm... Nie wiem co powiedzieć.
Może faktycznie w tak idiotyczny sposób wczół się w fabułe?
W końcu to Kuk - taki troszke ekscentryczny.

lincz---> Darnok

Jeśli mam wybierać między Kukiem a Darnokiem, to w tej rundzie wole zlinczować Darnoka.
Bo kogoś ubić trzeba.
Ja głosuje pod wpływem impulsu. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.05.2007 o 21:40, Bumber napisał:

A dlaczego zakładasz, że nowicjusz się do niczego nie przyda? Toż to dyskryminacja!
A tak na poważnie, to po prostu marnujesz głos, który mógłbyś wykorzystać do rozwinięcia obecnej
sytuacji. A tak odcinasz się od wszystkiego...

I na co oddam głos? Na te czyste spekulacje? Na losowania? Robiłem tak przez cały czas i ani razu nic dobrego z tego nie wyszło... Na weteranów głosu nie oddam, bo nie warto ich marnować, a na średnich graczy też nie oddam, bo też się mogą przydać... A skoro zostaje mięso armatnie, to na nich najlepiej;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się