Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 03.05.2007 o 21:41, Sonic1575 napisał:

(...)
lincz---> Darnok

Jeśli mam wybierać między Kukiem a Darnokiem, to w tej rundzie wole zlinczować Darnoka.
Bo kogoś ubić trzeba.
Ja głosuje pod wpływem impulsu. :p


Yyyy... no nie, taki nagły wyskok to już naprawdę mógł być tylko w Twoim stylu. Zero zrozumienia, doprawdy. Już nawet szkoda komentować.

###
Lincz -> Kukowsky
Względy czysto strategiczne.
###

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 21:37, Kukowsky napisał:

Jakie dowody? Chodzi o to, że spać nie będziesz mógł?


... nie, do cholery.
Chodzi mi o to, że tracimy 2 dni wierząc w "nieschematyczność" Dadixa. Przeczytaj sobie mojego posta (akapit napisany ciągiem) a nie ostatnie, oddzielone zdanie :/

Dnia 03.05.2007 o 21:37, Kukowsky napisał:

A czemu od razu nie chcąc pójść za głosem Dadixa musimy na Niego głosować? Gdzie pomijam innych?
Chyba każdemu coś odpowiedziałem dzisiaj.


A czy ja mówię, by na niego głosować?;>
Może i każdemu odpowiedziałeś, ale to mi zarzucasz, że jestem na nie Waszej nieschematyczności, tworząc ze mnie jakiegoś nie wiadomo jak wielkiego inkwizytora.

Dnia 03.05.2007 o 21:37, Kukowsky napisał:

Po prostu się z tymi argumentami nie zgadzam. Mówiłem już, że mi zagrywka Dadixa wygląda na
prowokację i na pewno nie wygląda to na zagrywkę mafii. Za głosem Dadixa nie poszedłem, jednak
na Niego nie chciałem głosować, bo moim zdaniem bardziej prawdopodobne jest to, że jest niewinny.
Czemu się tak mojej wizji uczepiliście to ja nie wiem... To tak jakbym ja się Waszych strzałów
czepiał. ;] To i to jest głosowaniem bez argumentów. Ty masz mętlik w głowie, a mi się coś
w głowie już powoli klaruje.


A jednak, uczepiliśmy się za to, że bawisz się tam w kataniego i jakieś cuda nie dziwoty odwalasz:P A moje argumenty to teoria o dwóch dniach straconych. O nich ani słówka nie pisnąłeś a to one są głównymi jeśli chodzi o mój (były) głos.

Dnia 03.05.2007 o 21:37, Kukowsky napisał:

Zwracam na Ciebie uwagę, bo nie mam nic do stracenia. Swoim zachowaniem chce nakreślić kto
w gronie zachowuje się podejrzenia. W końcu po co mam ginąć na marne?


Jeśli tak, to dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 21:39, Lampek napisał:

------------
Lincz (zmiana) ---> Kukowsky

No i paradox zrobiliśmy! Ja na Darnoka a Ty na Kuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 21:27, spider88 napisał:

Nie ustosunkowałem się bo jak dla mnie taki ruch był śmiechu wart .Przyglądałem się reakcji
innych gdyż wydaje mi się że to właśnie mafia może robić największe larum , może na tym najwięcej
skorzystać .

Mi się z kolei wydaje, że mafia przeważnie w takiej sytuacji nie chce się wychylać. Przeważnie podpina się pod opinię większości albo stoi z boku.

Dnia 03.05.2007 o 21:27, spider88 napisał:

Ja tego tak nie traktuję . Powrót do fabuły chyba nie jest naganny ??!!

Nie jest, jednak są ważniejsze rzeczy, niż fabuła.

Dnia 03.05.2007 o 21:27, spider88 napisał:

Lampek

Widzę sojuszników sobie zbieramy. Przyda się na przyszłość. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.05.2007 o 21:44, Lampek napisał:

A czy ja mówię, by na niego głosować?;>
Może i każdemu odpowiedziałeś, ale to mi zarzucasz, że jestem na nie Waszej nieschematyczności,
tworząc ze mnie jakiegoś nie wiadomo jak wielkiego inkwizytora.


Proszę mi w to inkwizycji nie mieszać! To bardzo porządna instytucja była (oczywiście ta zależna od papieża nie od władz świeckich;p). Nie ładnie! No!No!No!- macha palcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 21:44, Lampek napisał:

Chodzi mi o to, że tracimy 2 dni wierząc w "nieschematyczność" Dadixa. Przeczytaj sobie mojego
posta (akapit napisany ciągiem) a nie ostatnie, oddzielone zdanie :/

A skąd wiesz, że dwa dni tracimy? Przecież nie masz pewności zarówno do Bumbera, jak i Dadixa. Twoja teoria jest dobra, jednak Twoja pewność bijąca co do tego, że byśmy te dwa dni stracili jest interesująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 21:45, dawidos160 napisał:

Ok narazie sytuacja ma się tak

Darnok - 3 głosy
Kuk i Sonic po 2


Specjalnie tak piszesz?
Kukowsky ma w tym momencie 4 głosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 21:48, .Darnok napisał:

Specjalnie tak piszesz?
Kukowsky ma w tym momencie 4 głosy.

Co za pier...doły wypisujesz, dawidos ma rację. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.05.2007 o 21:48, .Darnok napisał:

Specjalnie tak piszesz?
Kukowsky ma w tym momencie 4 głosy.

Kuk ma 3 głosy, tak jak ty Darnok!
Ja zmieniłem lincz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 21:46, Kukowsky napisał:

> Chodzi mi o to, że tracimy 2 dni wierząc w "nieschematyczność" Dadixa. Przeczytaj sobie
mojego
> posta (akapit napisany ciągiem) a nie ostatnie, oddzielone zdanie :/
A skąd wiesz, że dwa dni tracimy? Przecież nie masz pewności zarówno do Bumbera, jak i Dadixa.
Twoja teoria jest dobra, jednak Twoja pewność bijąca co do tego, że byśmy te dwa dni stracili
jest interesująca.



A mnie interesuje ( i irytuje...) fakt, że nie czytasz mnie dokładnie. Wróć do mojego posta i sobie poczytaj go jeszcze raz. Nie dostrzegasz w nim: "JEŚLI .... jest niewinny"? ...i gdzie tu pewność? Hm? Coraz bardziej jestem za to pewien tego, że dobrze zrobiłem głosując na Ciebie. Wszystko, co na mnie masz wywodzi się z Twojego braku uwagi. Pomyślałbym, że chcesz mnie wkopać, gdyby nie to, że jednak masz gorszą sytuację :P A Twój upór jest godny zagubionej w chaosie mafii ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>(...)

Dnia 03.05.2007 o 21:53, Bumber napisał:

Co za pier...doły wypisujesz, dawidos ma rację. :P


Głosów skylera i spidera to już nie raczyłeś zobaczyć?
Do tego Lampek i ja - razem 4, panowie matematycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 21:55, .Darnok napisał:

Głosów skylera i spidera to już nie raczyłeś zobaczyć?
Do tego Lampek i ja - razem 4, panowie matematycy.

Faktycznie, skyler oddał przecież zaraz po wczorajszym mordzie... Więc Kuk idzie dzisiaj do piachu. Póki co, zostały 2 minuty. Może Sonic się rozmyśli xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 21:55, Lampek napisał:

A mnie interesuje ( i irytuje...) fakt, że nie czytasz mnie dokładnie. Wróć do mojego posta
i sobie poczytaj go jeszcze raz. Nie dostrzegasz w nim: "JEŚLI .... jest niewinny"? ...i gdzie
tu pewność? Hm? Coraz bardziej jestem za to pewien tego, że dobrze zrobiłem głosując na Ciebie.
Wszystko, co na mnie masz wywodzi się z Twojego braku uwagi. Pomyślałbym, że chcesz mnie wkopać,
gdyby nie to, że jednak masz gorszą sytuację :P A Twój upór jest godny zagubionej w chaosie
mafii ;]

Doczytałem z uwagą. Jak pisałeś o tej teorii to jest wszystko ładnie i pięknie, jednak z każdym następnym postem jesteś coraz bardziej pewny tych dwóch straconych dni. Skoro uważasz, że wszystko co na Ciebie mam to z braku uwagi to widać ty też mnie nie słuchasz...

***************************************************8
lincz-> Darnok
Widzę mam furtkę...
**********************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 22:01, Kukowsky napisał:

Doczytałem z uwagą. Jak pisałeś o tej teorii to jest wszystko ładnie i pięknie, jednak z każdym
następnym postem jesteś coraz bardziej pewny tych dwóch straconych dni. Skoro uważasz, że
wszystko co na Ciebie mam to z braku uwagi to widać ty też mnie nie słuchasz...


...wypada być pewnym własnych teorii, prawda? Zresztą, jak chcesz. Skoroś taki "niepewny" to głosuj na Bumbera bądź Dadixa. Na tego drugiego chciałem, to bym się przekonał naocznie. Stary, pomyśl. Niby po co zagłosowałem na Dadixa? Jakby padł, przekonałbym się o jego winie i problemu by nie było, czyż nie? :|

Intryguje mnie Twój upór i chęć udupienia mnie. Nie wiem, czym spowodowany, lecz gwarantuję Ci stałe miejsce w moim panteonie podejrzanych, dopóki żyjesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 22:02, Kukowsky napisał:

Cóż spóźniłem się o minutę tak, więc żegnam.

Nie podobają mi się Lampek, Spider i Dar.

Amen.


Aj tam ja się sobie podobam ;P Raz mam bardziej zajęty dzień i już podejrzany jestem;p Ehh ten świat wariuje i nie amenuj mi tu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się