Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

W przeddzień specjalnej edycji coś tu cicho... Prawie nikt ze starych wyjadaczy nie wpadł pochwalić się zaproszeniem, nie ma żadnej rozmowy na temat ewentualnej fabuły ani czego się gracze spodziewają... Straszne puchy na wątku.. Coś dział marketingu zawalił sprawę. ;) Luuudzie, jest tu ktooo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2005 o 11:41, Arxel napisał:

W przeddzień specjalnej edycji coś tu cicho... Prawie nikt ze starych wyjadaczy nie wpadł pochwalić
się zaproszeniem, nie ma żadnej rozmowy na temat ewentualnej fabuły ani czego się gracze spodziewają...
Straszne puchy na wątku.. Coś dział marketingu zawalił sprawę. ;) Luuudzie, jest tu ktooo?


Ja jestem. Ale żaden ze mnie stary wyjadacz to raz, z marketingiem nie mam nic wspólnego to dwa i nie gram w świątecznej to trzy.
Wszyscy się koncentrują ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2005 o 11:43, Budo napisał:

> W przeddzień specjalnej edycji coś tu cicho... Prawie nikt ze starych wyjadaczy nie wpadł
pochwalić
> się zaproszeniem, nie ma żadnej rozmowy na temat ewentualnej fabuły ani czego się gracze
spodziewają...
> Straszne puchy na wątku.. Coś dział marketingu zawalił sprawę. ;) Luuudzie, jest tu ktooo?


Ja jestem. Ale żaden ze mnie stary wyjadacz to raz, z marketingiem nie mam nic wspólnego to
dwa i nie gram w świątecznej to trzy.
Wszyscy się koncentrują ;]



Zażywają medytacji i już próbują wytropić ewentualnego mordercę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2005 o 11:41, Arxel napisał:

W przeddzień specjalnej edycji coś tu cicho... Prawie nikt ze starych wyjadaczy nie wpadł pochwalić
się zaproszeniem, nie ma żadnej rozmowy na temat ewentualnej fabuły ani czego się gracze spodziewają...
Straszne puchy na wątku.. Coś dział marketingu zawalił sprawę. ;) Luuudzie, jest tu ktooo?


Wszystko pod kontrolą kto miał wiedzieć ten wie:) Jeżeli chodzi o liste to odezwij się na priv:) (powspominamy:P)

--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2005 o 18:13, Persona Non Grata napisał:

Będzie przecieru dużo:D
--
Cerm

Przecier z buraków ;) Ale raczej ta edycja nie będzie buraczana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2005 o 18:28, WoWmen napisał:

> Będzie przecieru dużo:D
> --
> Cerm
Przecier z buraków ;) Ale raczej ta edycja nie będzie buraczana ;)


koncentrat to raczej przecier pomidorowy o buraczanym nie słyszałem ale....są na świcie rzeczy o jakich się fizolom nawet nie śniło:)
--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


No, nie wiem czy sie później wyrobię więc już teraz zycze wszystkim udanej świątecznej edycji Forumowej Mafii, a Darnokowi miłego miszczowania :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2005 o 18:33, Ponury rzniwiaż napisał:

pODAJ KTO BEDZIE GRL W SWIATECZNA PLEASE CIEKAW JESTEM (JA NIE GRAM TYLKO CIEKAW JESTEM.


Darnok jest MG to on w odpowiednim czasie wklei listę... ja wiem że ja gram i pewnie każdy kto gra też wie że gra także gramy w chowanego jak na razie:)
--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może właśnie na grze w chowanego polega ta edycja? :D będą gineli uczestnicy a jednocześnie nie będzie wiadomo kto bierze udział w edycji ;) na chybił trafił będzie się linczować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2005 o 19:26, Ponury rzniwiaż napisał:

Sory za oftopa ale cerm nie moglbys sobie wkleic swoj podpis w opisie pod każdym postem latwiej
by ci bylo


Dzięki za troskę ale tak właśnie mi jest lepiej - kwestia przyzwyczajenia;P Zresztą podpis czeka na swoją odpowiednia maksymę:P
--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się