Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Heh.... właściwie zawitałem na ten wątek ponownie po mailu Deviance, który zaprosił mnie co prawda do swojej edycji, gdzie miałem spotkać także i innych "starych wyjadaczy" ale z tego co czytam to jeszcze nie teraz ;)

Z drugiej strony, chętnie "rozgrzeję się" przed edycją Dev''a i poznam być może obecnych "wyjadaczy", jeśli tylko MG pozwoli mi zagrać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 23:05, Bumber napisał:

Mieszkańcom także nie pogratuluję. Dali ciała. Ponownie sprawdzają się słowa, że mafia nie
musi grać wyśmienicie, żeby wygrać. Chociaż skyler i ReNeG4De się starali, to już Phelela i
Seqiu prezentowali naprawdę niski poziom gry. Seqiu''owi zedcydowanie brakuje obycia z grą,
a Pheleli słownika.

To jest dopiero moja czwarta edycja, z czego w dwóch już uczestniczyłem na starym forum i w dwóch na forum gram.pl ;) Rozkręcam sie...

Dnia 18.08.2007 o 23:05, Bumber napisał:

Jedyna osoba, której mogę z czystym sumieniem pogratulować, to Lampek. Posty były ciekawe i
pozwalały łatwo wczuć się w fabułę. Klimat był naprawdę wysokich lotów. Mi się podobało.

Mi również podobały się posty fabularne pisane przez Lampka, przypomniało mi to stare dobre forum i forumową mafię, gdzie posty były również ciekawe, jednak dłuuuższe. ;)
Można powiedzieć, że dałoby się z tego napisać opowiadanie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MG - Bumber

1. ReNeG4De
2. skyler
3. Kukowsky
4. paweldomar1
5. Belmundo
6. Glizda
7. Seqiu

Jesteście za tym, aby trochę zmienić regulamin ? Myślę, że grałoby się lepiej, gdydy nie było można zmieniać swojego głosu odnoście tego, kogo mamy zlinczować. Po za tym w razie remisu, mogłaby być dogrywka między dwoma nieszczęśnikami, każdy z nas miałby do wyboru osoby X i Y --> Tak jak się grało na starym forum. Co ty na to Bumber ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W seledynowym audi, prócz Windowsa i Matixa, znajdowali się: kierowca i sam Rusiej.
- Wspaniała robota chłopaki - pochwalił szef. - Ostatni problem z głowy. Jutro na Waszych kontach znajdą się ustalone kwoty.
- Czy teraz wypuścisz moją żonę i córkę? - spytał Windows.
- O nie, jesteś zbyt dobry, by tak szybko wypuszczać Cię z rąk. Czuję, że popracujesz u mnie jeszcze spory kawałek czasu.

Samochód zbliżył się się do willi Rusieja.
- Więc nie dotrzymasz naszej umowy? - upewnił się Windows.
- Nie.

Po tym Windows szybko wyjął swoje Magnum i strzelił Matixowi w skroń.

- Co Ty robisz idioto?
- Odbieram swoją zapłatę. - odpowiedział, wyjął Glocka Matixa i strzelił w sam środek czoła mafiozy.
W następnej sekundzie zastrzelił kierowce i wyskoczył z samochodu.
Chwilę później samochód uderzył w ścianę. Od strony willi wybiegli ochroniarze, zaniepokojeni strzałami.

- Co tu się u licha stało, gdzie Rusiej? - spytał jego brat.
- Matixowi odbiło - skłamał Windows. - Zastrzelił Rusieja i Miszę. Na szczęście zabiłem go i zdążyłem uciec. Teraz zgodnie z umową uwolnijcie moją rodzinę - wykonałem zadanie.
- Oczywiście, umowa to umowa.

*************
Dzięki Wam za edycje. Nie była to najlepsza edycja w moim wykonaniu, ale i tak jest lepsza od mojego debiutu jako mafiozo :P
Każdy z mordów był przemyślany, ale to że osoby mordowane były doświadczonymi nie było głównym powodem typowań :>
Fabuła była całkiem, całkiem za co należą sie Lampkowi specjalne podziękowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Windows ponosi Cię fantacja ;DD

-...Okazało się jednak, że Seqiu przeżył! Nie zastanawiając się znalazł windowsa i go kilim... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>A chciałbym zebrać do edycji

Dnia 18.08.2007 o 23:41, Bumber napisał:

paru lepszych graczy, jeśli wiesz co mam na myśli. :)


;)
Chyba wiem
=>Glizda
>Wolne mam, w domu siedzę, Bumber prowadzi. Sprzyjające warunki. :D
Nie za dobrze Ci w te wakacje? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to po wszystkim. Dziękuje wszystkim i przepraszam za moją brzydką grę. Muszę szczerze się przyznać, że gdy Lampek pisał, że jestem mafiosem szlag mnie ze złości trafił. Zresztą, na przykładzie moim i windowsa w jego własnym poście fabularnym pokazać można, że nie warto wiązać się z mafią... To moja pierwsza edycja i udało mi się ją wygrać - bardzo się cieszę lecz na przyszłość postaram się bardziej poświęcać się grze. Być może, przy was taki młokos jak ja z czasem nauczy się grać. Mam nadzieję, że w roku szkolnym również zagram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 01:11, Seqiu napisał:


Jesteście za tym, aby trochę zmienić regulamin ? Myślę, że grałoby się lepiej, gdydy nie było
można zmieniać swojego głosu odnoście tego, kogo mamy zlinczować. Po za tym w razie remisu,
mogłaby być dogrywka między dwoma nieszczęśnikami, każdy z nas miałby do wyboru osoby X i Y
--> Tak jak się grało na starym forum. Co ty na to Bumber ?


Niesądzisz że to jest troche bezsensu ;] Gra bez zmiany głosu byłaby dla mnie niemożliwa , przecież rano podejrzewam kogoś innego a wieczorem juz kogoś innego ;] Pozatym patrz jakby ktoś się pomylił w swoim linczu , to co wtedy :P Z tym akurat się niezgodze .]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi edycję ciężko podsumować .Po ostatnich problemach fajnie że i tak normalnie zagraliśmy .Jednak frekwencja była oburzająca .Ciężko znaleźć mafię gdy piszą dwa posty na dzień .Kukowsky miał pecha a Bumber jakoś nie grzeszył aktywnością .Zresztą jak było to już napisane , było minęło i cieszmy się że odbyła się kolejna edycja .

MG - Bumber

1. ReNeG4De
2. skyler
3. Kukowsky
4. paweldomar1
5. Belmundo
6. Glizda
7. Seqiu
8.Spider

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 01:11, Seqiu napisał:

Jesteście za tym, aby trochę zmienić regulamin ? Myślę, że grałoby się lepiej, gdydy nie było
można zmieniać swojego głosu odnoście tego, kogo mamy zlinczować. Po za tym w razie remisu,
mogłaby być dogrywka między dwoma nieszczęśnikami, każdy z nas miałby do wyboru osoby X i Y
--> Tak jak się grało na starym forum. Co ty na to Bumber ?

Nie, gramy tak od dłuższego czasu i nie widzę sensu w zmienianiu tego, bo teraz wydaje mi się jest najlepiej. Kwestia remisów zależy w prawdzie od tego co zdecyduje MG tak, więc może ktoś coś takiego kiedyś wymyśli, jednak uważam, że więcej jest dyskusji przy wybieraniu podwójnego remisu, a ostatnio FM kuleje na brak dyskusji, a Wam się jeszcze więcej fabuły chce... Co do braku możliwości zmieniania głosów to ten pomysł jest moim zdaniem zupełnie nietrafiony. Zawsze po oddaniu głosu może się coś wydarzyć np. ujawnienie się kataniego, bądź też ustalanie remisu lub też likwidowanie go. Po takich zmianach jak Ty mówisz mieszkańcy mieliby mniej możliwości ruchu, nie byłoby nad czym kombinować, a co za tym idzie wpłynęło by to na aktywność graczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, tak jak obiecywałem jeszcze jak byłem w Anglii, mam zamiar spróbować z FM. Będzie to debiut, ale może jakoś pójdzie :>

MG - Bumber

1. ReNeG4De
2. skyler
3. Kukowsky
4. paweldomar1
5. Belmundo
6. Glizda
7. Seqiu
8.Spider
9. Wilk

Widzę, że jest dyskusja na temat regulaminu. Ja na razie się nie wypowiadam, muszę nabrać ciut doświadczenia do tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, wreszcie będę mógł sobie pograć. :) Klimaty nadchodzącej edycji zapowiadają się całkiem sympatycznie, wiec powinno być nieźle. :P

MG - Bumber

1. ReNeG4De
2. skyler
3. Kukowsky
4. paweldomar1
5. Belmundo
6. Glizda
7. Seqiu
8. Spider
9. Wilk
10. matiz123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra też się dopisze ;D Niepotrzebnie downa udawałem w tej edycji xD


MG - Bumber

1. ReNeG4De
2. skyler
3. Kukowsky
4. paweldomar1
5. Belmundo
6. Glizda
7. Seqiu
8. Spider
9. Wilk
10. matiz123
11.Phelela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 09:48, Phelela napisał:

Dobra też się dopisze ;D Niepotrzebnie downa udawałem w tej edycji xD


Może nie musiałeś udawać? :PPP
A tak na serio to zaczynasz prawdziwą grę (w końcu pojawiła się pierwsza analiza :D). Oby z edycji na edycję postęp był większy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również dochodzę! Tym razem będe aktywniejszy i szczery (w miarę możliwości:D).

MG - Bumber

1. ReNeG4De
2. skyler
3. Kukowsky
4. paweldomar1
5. Belmundo
6. Glizda
7. Seqiu
8. Spider
9. Wilk
10. matiz123
11.Phelela
12.matix00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh... kiepsko zagrałem. Źle obstawiłem skylera, a mafia się tylko cieszyła jak się razem zarzynamy w dodatku ten post http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=30757 wyjaśnił mi kto jest w mafii i że moje podejrzenia wobec skylera były błędne. Ach tam my zagraliśmy kiepsko i tyle.

Ja niestety teraz nie mogę zagrać. Ten tydzień do roboty będę chodził w godzinach 14-22.00, a to najlepsze godziny dla mafii. Zatem życzę miłej gry. :)

PS Wilku, życzę powodzenia. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 00:19, S4jm0n napisał:

Z drugiej strony, chętnie "rozgrzeję się" przed edycją Dev''a i poznam być może obecnych "wyjadaczy",
jeśli tylko MG pozwoli mi zagrać ;)

Zapisać się nie zaszkodzi, wszyscy mile widziani. :)

Seqiu

Dnia 19.08.2007 o 00:19, S4jm0n napisał:

/.../ Myślę, że grałoby się lepiej, gdydy nie było można zmieniać swojego głosu odnoście tego, kogo mamy
zlinczować.

A ja myślę, że grałoby się znacznie gorzej. Brak zmianu głosu znacznie ogranicza pole manewru mieszkańcom, a niekiedy i mafii. Takie rozwiązanie pozbawiłoby grę nieco atrakcyjności.

Dnia 19.08.2007 o 00:19, S4jm0n napisał:

Po za tym w razie remisu, mogłaby być dogrywka między dwoma nieszczęśnikami, każdy z nas miałby do
wyboru osoby X i Y /.../

Jak sobie to wyobrażasz? Wszyscy gracze musieliby być obecni na forum po ogłoszeliu wyników linczu, co raczej nie jest możliwe do osiągnięcia. Pozostanie tak jak jest: albo ginie dwóch, albo żaden, a w przypadku potrójnego remisu losuje się ofiarę.

Lista szybko się zapełnia, a to dobry znak. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że jeszcze nigdy nie miałem roli funkcyjnej typu mafia katani ;} Bumber MG ;] Hmm wiem że mam za małe doświadczenie ale czy niemógłbym poprowadzić edycji po nim i Deviance ,] :P Jeśli się niezgodzicie to nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się