Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 21.11.2007 o 18:54, demrenfaris napisał:

Zawsze chciałem eMGować :P Co powiecie na edycję Forumowego Ktuló? Może by się Kuki skusił
:) I spider, bo już widzę, że go skręca, że nie gra już troszkę czasu. Więc nieśmiało, bo nieśmiało,
ale proponuję swoją kandydaturę :P

eMGie - Demrenfaris
1) Tejk dis plejs
2) Dis plejs isynt łors
3) Trójkę panie, wybierz trójkę!

Ale dowaliłeś. Laska jeszcze nie skończył a Ty już otwierasz rekrutację. Kurde, poczekałbyś na posta kończącego?

Edit: O, już nawet jest. Ale poczekać IMO powinieneś.

A tak poza tym to... dziwny pomysł ;P Ale jak zaczniemy przed weekendem, to nie mam szans(PGA, przez weekend mnie nie ma)
Ale jakbyśmy mieli zacząć w niedzielę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edycja porazka. Brawa dla kilku mieszkancow i tyle. Mafia dala ciala, nie widzac kataniego (choc cel pytania o kataniego byc jasny, wiadomo bylo ze chodzilo o prowokacje - tyle ze nie widzialem, ze to Fimar jest katanim...), katani dal ciala pod koniec tak, ze az odechcialo mi sie grac, jeden gracz odezwal sie bedac martwym, inna osoba odezwala sie przed zakonczeniem edycji, robiac liste, choc edycja sie jeszcze nie skonczyla... Ogolnie "rzal.pl".

Fimar
Logiczne, ze Ty nie widzisz nic zlego, w tym co zrobiles - inaczej bys tego nie zrobil. Ale Don Cie popiera, Ty sie z nim zgadzasz, wiec licze w niedlugim czasie, na zamieszczanie screenow z rola od MG, to bedzie naturalna kontynuacja tego co zrobiles.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Po pierwsze, skoro Fimar był katanim i to pisał, to czemu go nie ubiła mafia? ;p POWAŻNY BŁĄD
2. A dem jak pisał bez sensu i rzeczy wyssane z palca tak robi to dalej....
3. Edycja nienajlepsza ;p
4. Forumowe Ktulu? Lekko pisząc jest to pomysł bardzo beznadziejny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 19:10, Sam Fisher5 napisał:

Ale dowaliłeś. Laska jeszcze nie skończył a Ty już otwierasz rekrutację. Kurde, poczekałbyś
na posta kończącego?

A Ty, skoro Laska jeszcze nie skończył nie powinieneś się odzywać, nie? :D

Dnia 21.11.2007 o 19:10, Sam Fisher5 napisał:

Edit: O, już nawet jest. Ale poczekać IMO powinieneś.

Może i fakt - sorry ;)

Dnia 21.11.2007 o 19:10, Sam Fisher5 napisał:

A tak poza tym to... dziwny pomysł ;P Ale jak zaczniemy przed weekendem, to nie mam szans(PGA,
przez weekend mnie nie ma)
Ale jakbyśmy mieli zacząć w niedzielę...

To nie jest dziwny pomysł - w przeszłości już były takowe edycje - przynajmniej LifaR tak mówił ;)
@elekrin
1) Kiedy? :D
2) Tyle, że byłem w mafii -_-' BTW - pokaż mi GDZIE takie coś było? Bo w tej edycji nie. Po 1) - czytałeś to? Po 2) - ja tylko dawałem teorie... A faktów NIE zmyślałem - teraz to Ty pokazujesz nam puste slogany niepoparte choćby marnym linkiem ;)
3) Fakt.
4) Już coś takiego było i nie jest to pomysł beznadziejny - niby czemu? Grałeś w coś takiego? Jeśli nie - nie wypowiadaj się ;)
@Fimar
Już działa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Regulamin Ktulu - made by Liqid :)

*** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** ***
Składy poszczególnych drużyn - nazwy opcjonalne

Graczy : 12 Miasto : 5 Bandyci : 4 Indianie : 3
Graczy : 13 Miasto : 6 Bandyci : 4 Indianie : 3
Graczy : 14 Miasto : 6 Bandyci : 4 Indianie : 4
Graczy : 15 Miasto : 7 Bandyci : 4 Indianie : 4
Graczy : 16 Miasto : 7 Bandyci : 5 Indianie : 4


*** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** ***

Miasto

(nazwy opcjonalne, Kurtyzana może być np. Renatą B. gdy akcja rozgrywa się w sejmie :P)

Kurtyzana - Działa tylko zerowej nocy. Wybiera jedną osobę, która staje się jej klientem, ta zostaje zbudzona, by obaj mogli się dokładnie poznać... po rolach.
Dobry rewolwerowiec - Doskonały wojownik w pojedynkach, wróg złego rewolwerowca. Jeśli walczy z nierewolwrowcem i wynik walki jest inny, niż jego zwycięstwo, to Manitou ogłasza, że mimo wszystko wygrał rewolwerowiec. Nie wiadomo, czy dobry, czy zły. Walki pomiędzy rewolwerowcami rozgrywają się na normalnych zasadach.
Sędzia - jego moc stoi ponad rewolwerowcami, polityka zawsze zatryumfuje nad żelazem czy ołowiem (chyba, że z niego wykonano gwoźdź)... Raz na grę, po rozstrzygnięciu pojedynku może się ujawnić i zakrzykając heroiczne "veto" zadecydować o rozstrzygnięciu pojedynku. Sędzia nie może ogłaszać remisu, nie działa też na siebie.
Szeryf - ważna postać, jeśli żyje można odmówić wzięcia udziału w pojedynku (nie trzeba wiedzieć kto to). Każdej nocy, także zerowej zamyka jedną osobę w areszcie. Jeśli ma posążek, ten przechodzi do niego. Jeśli dotrwa do świtu miasto wygrywa. Osoba w areszcie nie budzi się w nocy, nie można jej też zabić (ale sprawdzana już być może) .
Pastor - każdej nocy (także zerowej) spowiada wybraną osobę i dowiaduje się o jej ugrupowaniu (nie dokładnej roli). Spowiadany nie wie o tym.
Burmistrz - raz w trakcie gry może się ujawnić i ułaskawić skazanego na powieszenie (tj. linczowanego) gracza. Nikt nie ginie w zamian.
Kat - raz w trakcie gry może kogoś zabić.

Gdy jest pięciu mieszkańców - rezygnuję z Burmistrza oraz Kata, gdy 6 - tylko z Burmistrza

Dodatkowe karty postaci - http://21wdw.staszic.waw.pl/ktulu/nowekarty.zip

*** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** ***
Bandyci

Herszt - najwyższy rangą. To on na początku ma posążek.
Mściciel - raz w trakcie gry zabija wybraną osobę
Złodziej - jeśli bandyci pierwszy raz stracą posążek, może spróbować go odzyskać. Wybiera jednąosobę, jeśli ona ma posążek, odzyskuje go.
Zły rewolwerowiec - to samo co dobry rewolwerowiec, tylko że zły. Wygrywa każdy pojedynek z nierewolwerowcem (chyba, że o wyniku zadecyduje sędzia). Z rewolwerowcem gra na równych zasadach.
Szuler - jednej wybranej nocy wybiera osobę, z którą gra w karty. Nie budzi się ona w nocy, jeśli ma posążek, odzyskuje go on (w grze).

Gdy 4 bandytów - rezygnuję z Herszta

*** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** ***
Indianie:
Wódz - najważniejszy z Indian, decyduje każdej nocy, kogo oskalpować na amen (jeśli nie żyje robi to kto inny).
Szaman - raz w trakcie gry wpada w trans i poznaje dokładną rolę wybranej osoby.
Szamanka - raz w takcie gry może podtruć kogoś. Osoba ta budzi się rześka jak nigdy, by zemrzeć w połowie dnia.
Samotny kojot - jeśli jest ostatnim Indianinem przy życiu, może zabić dodatkową osobę (czyli 2) .

Gdy 3 Indian - rezugnuję z Samotnego Kojota

*** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** ***
FAQ - by Liqid, niżej FAQ dotyczące tylko i wyłącznie TEJ edycji ;)
1. Eeee, jak się nazywa ta gra? Cthulhu?
Ktulu. Czyta się tak samo, jak się pisze.
2.Na czym polega toto?
Ktulu to gra dialogowa, podobna do mafii, jednak nieco inna. Standardowo rozgrywa się na dzikim zachodzie, polega na walce pomiędzy kilkoma frakcjami, każda ma inny cel, całość rozgrywa się wokół mitycznego posążka będącego pozostałością po bogu o imieniem Ktulu.
3.Ile jest frakcji?
Frakcje są 3 – Miastowi, Bandyci i Indianie.
4.Kiedy wygrywają poszczególne zespoły?
Miastowi wygrywają, gdy posążek skradziony przez bandytów zostaje odnaleziony za dnia. Bandyci, jeśli po 3 dniach wciąż będą mieli posążek, będą mogli wtedy bowiem zwiać do Europy. Indianie tryumfują, gdy wybiją wszystkie blade i blade, ale opalone twarze.
5.Na czym polega rozgrywka?
Dzieli się ona na dwie fazy : dzień i noc. Za dnia odbywają się dyskusje mieszkańców Bum-bum City, czyli przedstawiciele wszystkich frakcji, pojedynki (o których zaraz) i lincze (o nich również). W nocy Manitou wywołuje kolejnych graczy, by wykonali swoje funkcje specjalne (pastor spowiada, kat jeśli chce morduje etc.), a także Indianie dokonują mordu na wybranej personie. Wszystko prowadzi do osiągnięcia warunków zwycięstwa przez dane osoby.
6.Na czym polegają pojedynki?
Jeśli któryś z graczy uzna, że inna osoba jest podejrzana, lub ma inne wobec niej zamiary może wyzwać ją na pojedynek. Należy to oczywiście zgłosić także Wielkiemu Manitou Graczy. Jeśli szeryf żyje można odmówić pojedynku, jeśli nie, trudno, trzeba walczyć. Pojedynek polega na wzajemnym dowodzeniu o winie przeciwnika, gdy skończą obserwujący pojedynek zaś decydują kto ma pojedynek przegrać. W przypadku zwykłego pojedynku pomiędzy dwoma nie-rewolwerowcami ginie ten, na kogo padnie więcej głosów, gracze poznają przy tym jego rolę. Gdy rewolwerowiec walczy z nierewolwerowcem wygrywa on, niezależnie od rozkładu głosów, jeśli wygra wszystko kończy się normalnie, jeśli przegra i tak wygrywa, ujawniając przy tym swoją rewolwerowczość (lecz już nie dobro/zło). Rewolwerowcy walczą ze sobą na normalnych zasadach. Sędzia może decydować o wyniku pojedynku po jego rozstrzygnięciu, stojąc ponad mocami rewolwerowców. Dziennie mogą odbywać się maksymalnie 2 pojedynki.
7.Na czym polegają lincze?
Lincze, inaczej powieszenie jest samosądem mieszkańców chcących odnaleźć winnego, Indianie i Bandyci wmieszani w tłum także to czynią. Głosy oddaje się publicznie, a także przekazuje wielkiemu Manitou. Osoba linczowana ginie, jeśli ma posążek przejmują go mieszkańcy. W przypadku remisów nie ginie nikt.
8.Nadal czegoś nie wiem.
Spytaj się Manitou, on prawdę Ci powie.
9.Czy mogę ujawnić swoją rolę?
Powiedzieć możesz, ale nie idzie tego w żaden sposób udowodnić. Wyjątkami są sędzia i burmistrz, którzy ujawniając się decydują o wyniku pojedynku/powieszenia. Kurtyzana czy pastor mogą się ujawnić i podać funkcje sprawdzonych osób, ale nie mogą oni dowieść, czy rzeczywiście to jest ich rola.
10.Czy Manitou ogłasza, jaka jest funkcja ginących?
Tak.
11.Mogę odzywać się w nocy?
Nie! W nocy panuje cisza. Osoby gadające w nocy spotyka gniew Manitou. Podczas nocy wywołane są tylko kolejno odpowiednie osoby, które się budzą. Rozmawiają one z Manitou na privie i decydują o poczynaniach.
12.Jestem mieszkańcem, mogę z innymi porozmawiać na privie?
Nie, to zabronione. Czitujący giną w gehennach.
13.Jestem indianinem/ bandytą, mogę rozmawiać na privie?
Bandyci poznają się ze sobą podczas zerowej nocy, podobnie Indianie. Mogą oni rozmawiać ze sobą, ale nie z innymi.

*** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** ***
Modyfikowane FAQ - specjalnie dla edycji Forumowej:
1) Kiedy zaczynamy?
Wtedy, gdy znajdzie się zespół 14 graczy :)

2) Jak toczy się rozgrywka?
Pierwszy dzień jest niejako "zapoznawczy" - posty są fabularne, gracze nie mogą wyjawiać swoich ról. Pierwszy pojedynek może się odbyć w drugim dniu gry - można odbyć tylko jeden takowy na dzień. Indianie mordują drugiego dnia, reszta graczy funkcyjnych właśnie wtedy daje mi wytyczne co do osoby - kurtyzana/pastor/reszta przesyłają mi wtedy czynności, które chcą wykonać.

3) Jak linczujemy?
W sposób jawny - czyt. na forum. Potwierdzenia wysyłane są mi na gg. Pamiętajcie o tym, żeby nie przekręcić kogoś nicku - jestem bezwzględny ;) W razie niesprawności na mail podany na moim Gramsajcie. Głosujemy do 21:30. Noc trwa do 22:00 - gracze nie mają prawa się wtedy odezwać na forum. "Funkcyjni" mają czas do 22 na danie wytycznych co do sprawdzonej/mordowanej/inne osoby ;). Posta postaram się dać do godziny 23:30 - posta łączonego ;)

4) Jak głosujemy na zwycięzcę pojedynku?
Głosy przesyłacie mi na gg. W razie niesprawności na mail podany na moim Gramsajcie.

5) „Czy mogę pogadać z innymi graczami o Mafii inaczej niż przez forum?”
Kontaktować można się wyłącznie bandytom i Indianom - nie ma mowy o gadaniu na gg mieszkańców

6) „Czy po śmierci mogę komentować grę ‘z zaświatów’?”
- Nie. Każdy kto nie bierze już czynnego udziału w grze proszony jest o niepisanie absolutnie niczego. Każdy kto się nie zastosuje najprawdopodobniej spotka się z wielkim gniewem z nieba ;)

7) „Nie gram w tej edycji, ale chciałbym zapytać o coś na forum”.
- Nie rób tego! Przeczytaj pkt 6) FAQ!

8) "Gramy z fabułą, nie bardzo wiem jak się wczuć i na ile mogę popisywać się swoją kreatywnością”
- Stworzony świat do fabuły jest dla Was, więc możecie go modelować podług własnej woli. Jeżeli ktoś się nadmiernie rozpędzi to delikatny głos narratora opowieści sprostuje jego dokonania.

9) “A co z tzw. offtopami?”
-Offtopy będą bardzo niemiło widziane. Gramy z fabułą więc trzymamy klimat. Wszystko można napisać tak, żeby tego nie popsuć.
-Jeżeli widzisz czyjegoś offtopa nie odpowiadaj na to swoim offtopem. To jest błędne koło. Od załatwiania takich spraw jest MG.

10) Gdzie będzie się toczyć fabuła?
Mam kilka pomysłów, ale najbardziej prawdopodobny to "uniwersuum" włatców móch - o ile nikt nie będzie przeciw - mam jeszcze kilka pomysłów ;)

*** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** ***
Dlaczego post tak wcześnie? Żebyście mogli pomóc mi nanieść poprawki ;) I dowiecie się zawczasu - czym jest Ktulu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 19:40, demrenfaris napisał:

A Ty, skoro Laska jeszcze nie skończył nie powinieneś się odzywać, nie? :D
> Edit: O, już nawet jest. Ale poczekać IMO powinieneś.
Może i fakt - sorry ;)

Nom, nie powinieneś zaczynać edycji przed zakończeniem obecnej. Zresztą ktoś sobie zaklepał przed tą edycją MGowanie następnej...

Dnia 21.11.2007 o 19:40, demrenfaris napisał:

@elekrin
1) Kiedy? :D

Kiedy nie zajrzałem na mafie - dzisiaj, wczoraj, przedwczoraj - widać było czarno na białym, że jest katanim. No nie pisz mi, że dlatego go nie mordowaliście - jego oświadczenie było zaskakujące i niektórzy mogli potraktować to jako zagranie mafii...

Dnia 21.11.2007 o 19:40, demrenfaris napisał:

2) Fakt.

Cieszę się, że się zgadzasz :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktulu? ;D Świetnie! Powiedz mi tylko, że zaczynamy dopiero po weekendzie? Bo wiesz PGA jest...

@ Elekrin
Bzdura, ktulu fajna rzecz, można spróbować raz na jakiś czas. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 19:37, elekrin napisał:

/.../ 4. Forumowe Ktulu? Lekko pisząc jest to pomysł bardzo beznadziejny.

Swego czasu Furr zorganizował coś takiego w tym wątku. Nie powiem, było całkiem nieźle, pomijając pomyłkę w rachubie dni i nocy. ;)

Moim zdaniem dla Ktulu należałoby założyć nowy, osobny temat, bo ta gra znacznie różni się od Mafii. Jeśli grać, to gdzieś indziej, bo nijak nie uda się podczepić Ktulu pod FM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 19:16, LifaR napisał:

Fimar
Logiczne, ze Ty nie widzisz nic zlego, w tym co zrobiles - inaczej bys tego nie zrobil. Ale
Don Cie popiera, Ty sie z nim zgadzasz, wiec licze w niedlugim czasie, na zamieszczanie screenow
z rola od MG, to bedzie naturalna kontynuacja tego co zrobiles.


Screeny były już zamieszczane przed tą edycja, więc po tym moim czynie nie będzie żadnej kontynuacji takich gierek jedynie może nastąpić powrót do takich sytuacji. Ponadto o ile dobrze wiem to MG zamieszcza regulamin i może tam wszystko napisać na temat rozgrywania gry. Tak więc, jeśli masz o moja wypowiedz pretensje to zgłoś się przede wszystkim z upomnieniem do MG, że nie rozbudował zasad gry, bo jasne dla mnie byłoby gdyby zamieścił w regulaminie, że nie mogę pisać takich wypowiedzi. W owych okolicznościach nie uczyniłbym tego .Pamiętam, że gdy Fiarot był MG to zamieścił w protokole, ze nie można podawać screenów. Tak więc powtarzam, że to MG ustala zasady gry i zażalenia powinny być kierowane do Niego a nie do mnie panie nieznajomy ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.11.2007 o 19:48, elekrin napisał:

> @elekrin
> 1) Kiedy? :D
Kiedy nie zajrzałem na mafie - dzisiaj, wczoraj, przedwczoraj - widać było czarno na białym,
że jest katanim. No nie pisz mi, że dlatego go nie mordowaliście - jego oświadczenie było zaskakujące
i niektórzy mogli potraktować to jako zagranie mafii...

Nie wiesz, o którym mówisz oświadczeniu. BTW - Ty to może widziałeś - ale nie masz prawa się wypowiadać - to tak jak z teleturniejami - póki siedzisz w fotelu to znasz odpowiedź na 70% pytań...

Dnia 21.11.2007 o 19:48, elekrin napisał:

Cieszę się, że się zgadzasz :>

Przestań ciąć moje wypowiedzi :| Zgadzam się w pkt. 3...

Dnia 21.11.2007 o 19:48, elekrin napisał:

No nie wiem, nie wyobrażam sobie po prostu tego, nie
wyobrażam sobie gry fabularnej, brak wogóle tego klimatu mafii - po co wszyscy mają udawać,
że są mieszkańcami, skoro mieszkańców jest tylko o ok.2 więcej od osób w pozostałych frakcjach...

Jakoś to szło ostatnio - klimat będzie, spokojnie. Zagraj - jak się nie uda to się nic nie stanie :)
@Szerszeń
Niech Wam będzie - po weekendzie :D Cieszę się, że się cieszysz ;) Ustosunkuj się tylko do FAQ i pomóż go napisać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 19:53, Bumber napisał:

Moim zdaniem dla Ktulu należałoby założyć nowy, osobny temat, bo ta gra znacznie różni się
od Mafii. Jeśli grać, to gdzieś indziej, bo nijak nie uda się podczepić Ktulu pod FM.


Chyba masz rację, lepiej grać w osobnym wątku w Ktulu, a osobno w mafię, tyle, że chyba nie w obydwa jednocześnie, bo może się pochrzanić. ;>
W sumie tak głupio jechać pod wątkiem mafijnym w ktulu...

Skoro po weekendzie zaczynamy to:

MG-Demrenfaris
1. Kalkulator12
2. Szerszeń
3. . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 19:54, skyler napisał:

Sam jestes beznadziejny.

Ja pisząc o forumowe ktulu daję swoją opinię, ty pisząc o mnie już mnie obrażasz ;]

Dnia 21.11.2007 o 19:54, skyler napisał:

Ktulu na forum było długo przed tym na ircu i wyszło nie najgorzej.

Może i wyszło nienajgorzej, ale wg. mnie to beznadziejny pomysł. I tyle :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.11.2007 o 19:53, Bumber napisał:

Moim zdaniem dla Ktulu należałoby założyć nowy, osobny temat, bo ta gra znacznie różni się
od Mafii. Jeśli grać, to gdzieś indziej, bo nijak nie uda się podczepić Ktulu pod FM.

Ale ciężko byłoby jednak grać w 2 gry jednocześnie - pomieszałoby się... Tak więc lepiej grać w mafię i raz na jakiś czas "odstresować się" przy Ktulu ;)
@Skyler
Zapiszesz się? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 19:54, demrenfaris napisał:

Nie wiesz, o którym mówisz oświadczeniu. BTW - Ty to może widziałeś - ale nie masz prawa się
wypowiadać - to tak jak z teleturniejami - póki siedzisz w fotelu to znasz odpowiedź na 70%
pytań...

Tyle, że ludzie w teleturnieju się zwykle stresują. A gracz, który się stresuje, to słaby gracz. Dlatego nie wydaje mi się, żeby to, że gram, czy nie, robiło różnice - no chyba mi nie powiesz, że stresujesz się? Jesteś w końcu chyba najlepszym demagogiem ostatnich edycji :p

Dnia 21.11.2007 o 19:54, demrenfaris napisał:

Przestań ciąć moje wypowiedzi :| Zgadzam się w pkt. 3...

Nie ciąłem -.- po prostu odpowiedziałem, zanim Ty zdążyłeś wyedytować posta.

Dnia 21.11.2007 o 19:54, demrenfaris napisał:

Jakoś to szło ostatnio - klimat będzie, spokojnie. Zagraj - jak się nie uda to się nic nie stanie :)

Ja sie o to nie boję. Zresztą myślisz, że bym nie zagrał? ;) na przeszkodzie stoi tylko szkoła i sprawy z nią związane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 19:57, demrenfaris napisał:

Ale ciężko byłoby jednak grać w 2 gry jednocześnie - pomieszałoby się...

Więc należy grać tylko w jedną. Amatorów Ktulu na ircu nie brakuje, może uda zebrać się skład do obu gier.

Dnia 21.11.2007 o 19:57, demrenfaris napisał:

Tak więc lepiej grać w mafię i raz na jakiś czas "odstresować się" przy Ktulu ;)

Widzisz: powstał obszerny regulamin, więc macie zamiar grać w Ktulu na całego. Oznacza to, że w tym samym czaise nie odbędzie się edycja FM. A nazwa wątku brzmi: Forumowa Mafia, a nie Forumowe Ktulu. To dwie zupełne inne gry i nie można wrzucać ich do jednego worka. Raz Ktulu odbyło się w tym wątku, ale było to raczej na zasadzie eksperymantu. Furr chciał sprawdzić, czy gra się przyjmie, a jeśli tak, to czy nie wystąpią problemy natury technicznej. Niestety wystąpiły, a i gracze nie pałali do Ktulu wielkim entuzjazmem. Rozumiem - raz na jakiś czas możnaw Ktulu zagrać, ale nie wolno zapominać, że ten wątek służy do grania w FM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 19:55, szerszeń45 napisał:

> Moim zdaniem dla Ktulu należałoby założyć nowy, osobny temat, bo ta gra znacznie różni
się
> od Mafii. Jeśli grać, to gdzieś indziej, bo nijak nie uda się podczepić Ktulu pod FM.


Chyba masz rację, lepiej grać w osobnym wątku w Ktulu, a osobno w mafię, tyle, że chyba nie
w obydwa jednocześnie, bo może się pochrzanić. ;>
W sumie tak głupio jechać pod wątkiem mafijnym w ktulu...

Skoro po weekendzie zaczynamy to:

MG-Demrenfaris
1. Kalkulator12
2. Szerszeń
3. Sam Fisher

Jeśli po weekendzie, to może być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.11.2007 o 20:06, Bumber napisał:

Widzisz: powstał obszerny regulamin, więc macie zamiar grać w Ktulu na całego. Oznacza to,
że w tym samym czaise nie odbędzie się edycja FM. A nazwa wątku brzmi: Forumowa Mafia, a nie
Forumowe Ktulu. To dwie zupełne inne gry i nie można wrzucać ich do jednego worka. Raz Ktulu
odbyło się w tym wątku, ale było to raczej na zasadzie eksperymantu. Furr chciał sprawdzić,
czy gra się przyjmie, a jeśli tak, to czy nie wystąpią problemy natury technicznej. Niestety
wystąpiły, a i gracze nie pałali do Ktulu wielkim entuzjazmem. Rozumiem - raz na jakiś czas
możnaw Ktulu zagrać, ale nie wolno zapominać, że ten wątek służy do grania w FM.

Nikt nie zapomina - edycja Furra odbyła się dość dawno - nie zaszkodzi zagrać raz na pół roku "dla odmiany" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmieszne jest to co piszesz albo żałosne. MG nie może przewidzieć wszystkich sytuacji do jakich doprowadzają gracze. Każdy powienien domyślać się gdzie jest ta niewidzialna granica i trzymać się tego a nie naginać regulamin do garnic możliwości i tłumaczyć się że "tego nie ma w regulaminie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się