Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

>Nie gadaj tutaj głupota , widziałem takie edycje gdzie prawie wszyscy byli PRO :P tj. tacy

Dnia 26.11.2007 o 19:20, Phelela napisał:

jak ty , bo ogólnie wszyscy prezentujecie jeden wysoki poziom , jakbym miał wybierać najlepszego
gracza wybrałbym upiordliwego :P podoba mi się jego styl gry ;] Szkoda że dawno już
nie grał :]


Upiordliwy jest faktycznie chyba najlepszym graczem FM z którym grałem, podstępna bestia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 20:33, Remember_The_Name napisał:

MG - Demrenfaris

1. Kalkulator12
2. Sam Fisher
3. Deto
4. Laska-z-Polski
5. Neban
6. Phelela
7. Glizda
8. mtobi
9. Spider88
10. Scorp2005
11. Kukowsky
12. skyler
13. Keroth (out :[)
14. matiz123
15. boogie85
16. Fiarot
17. WoWmen
18. mefiperes
19. Fimar
20. matix00
21. Belmundo
22. Furr

Dziś dowiedziałem się, że nadchodzący weekend niemal na pewno spędzę poza domem, dlatego jestem
zmuszony opuścić to szacowne grono ;] Życzę dobrej zabawy.


Ech, ach ja też. Niestety pewne opóźnienia w rzeczach, którymi obecnie się zajmuje sprawiłyby, że nie byłbym w stanie odpowiednio dobrze potraktować edycji. Nie chce, żeby moja pierwsza gra po długie przerwie była w najlepszym przypadku marna, dlatego przepraszam wszystkich bardzo, ale niestety muszę się wycofać :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... zauważyłem, że regulamin uległ pewnym zmianom - chodzi mi tu o liczebność poszczególnych frakcji. Widać tu rękę Furra ;] . Grunt, że godziny pozostały ''po staremu'' :) .

Ponieważ jeszcze nie zaczęliśmy chciałbym tylko przypomnieć, że w środę wracam do domu stosunkowo późno, dopiero koło 19:30-20:00, a oprócz tego będę pewnie wówczas myślał przede wszystkim o czymś ciepłym do przekąszenia, także tego dnia dopiero wieczorem włączę się do dyskusji w tym temacie. W pozostałe dni tygodnia powinienem nieco cześciej przebywać na forum i w związku z tym być bardziej aktywny, no chyba że jakimś cudem rozgrywka przedłuży się aż do poniedziałku, a ja do tego czasu wciąż będę wśród żywych graczy, jednak moim zdaniem bardziej prawdopodobne jest, że skończymy grę raczej już podczas weekendu ;] .

Odnośnie pozostałych wypowiedzi to:

elekrin

Jasne, z tego co się orientuję masz czas do 18-tej :) .

Magwisienka

Podczas świąt sporo osób powinno znów mieć sporo wolnego czasu, o ile gdzieś nie wyjadą, więc czemu nie? ;> I dzięki :] .

Jeżeli zaś chodzi o tytuł najlepszego gracza to można by wymienić naprawdę sporą grupkę forumowiczów, którzy by na niego zasługiwali. Część z nich świetnie spisywała się głównie w roli mafii, inni zaś wyspecjalizowali się przede wszystkim w grze mieszkańcem. Dla mnie osobiście swego rodzaju idolem i wzorem do naśladowania był Yarr. To jak często trafnie potrafił nawet na dość wczesnym etapie rozgrywki rozgryźć zdrajców było niesamowite :] . A skoro ''o wilku mowa'' ;] :

Yarr

To się zapisuj ;D ! Masz jeszcze na to niespełna 17 godzin ;] . Tyle, że gramy w forumowe Ktulu, a nie standardową mafię, także zobacz przy okazji na regulamin z zasadami, gdyż trochę się on różni od normalnego ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MG - Demrenfaris

1. Kalkulator12
2. Sam Fisher
3. Deto
4. Laska-z-Polski
5. Neban
6. Phelela
7. Glizda
8. mtobi
9. Spider88
10. Scorp2005
11. Kukowsky
12. skyler
13. Keroth
14. matiz123
15. boogie85
16. Fiarot
17. WoWmen
18. mefiperes
19. Fimar
20. matix00
21. Belmundo
22. Furr
23. Yarr (jakbym czegoś nie czaił, to liczę na wyrozumiałość... cholera, chyba się starzeję...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee... przeczytałem regulamin. Dlaczego nie ma nic o ufolkach w grze? To znaczy, że są to wiadomo, ale w FAQ nic na ich temat nie wyczytałem. Jest nawet napisane, że frakcje są trzy... hm?

Do MG aka Manitou - łobuzie, szukałeś wyjadaczy with a little help from your friends, a mnie, swojego partnera z mafii nie zaprosiłeś??? Wstyd i hańba, ot co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.11.2007 o 01:28, Yarr napisał:

Do MG aka Manitou - łobuzie, szukałeś wyjadaczy with a little help from your friends, a mnie,
swojego partnera z mafii nie zaprosiłeś??? Wstyd i hańba, ot co!



Zostawił zaproszenie na gg ( Wiem bo pytałem :)) Lecz ty byłeś nieobecny... Jednak gg nie zawsze doniesie liścik do celu niestety ^^'' Takie jego uroki :P Z tego co wiem, mogło się tak tez zdarzyć w innych przypadkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 02:39, scorp2005 napisał:

Zostawił zaproszenie na gg ( Wiem bo pytałem :))


Skuteczniej byłoby zostawić wiadomość w wątku o polityce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 05:00, Yarr napisał:

> Zostawił zaproszenie na gg ( Wiem bo pytałem :))

Skuteczniej byłoby zostawić wiadomość w wątku o polityce :D

ooooo, teraz jeszcze Budo i Upiordliwy i by był fajny skład mafii :>

ps. Dziwne to Ktulu troszkę xD Ciekawe czy będzie tak wciągające jak prawdziwa mafia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Własnie się dowiedziałem, że w weekend czekam mnie spora przejażdżka po kraju, nie bedzie mnie bite dwa dni, więc o grze nie mowy. Szkoda, bo nabrałem ochoty na partyjkę, szczególnie widząc znajome nicki na liście. Przepraszam za zamieszanie :/

1. Kalkulator12
2. Sam Fisher
3. Deto
4. Laska-z-Polski
5. Neban
6. Phelela
7. Glizda
8. mtobi
9. Spider88
10. Scorp2005
11. Kukowsky
12. skyler
13. Keroth
14. matiz123
15. Fiarot
16. WoWmen
17. mefiperes
18. Fimar
19. matix00
20. Belmundo
21. Furr
22. Yarr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś będzie grał pierwszy raz (nie kojarzę wszystkich nicków :P) zapiszczę swoją ksywkę w grze w opisie pod postem za każdym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No proszę i Yarr nas zaszczycił swoją obecnością . Już zacieram rączki na tą edycję ;))
Dawno nie grałem i głód odczuwam więc mam nadzieję że wszystko będzie ok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 07:36, WoWmen napisał:

> > Zostawił zaproszenie na gg ( Wiem bo pytałem :))
>
> Skuteczniej byłoby zostawić wiadomość w wątku o polityce :D
ooooo, teraz jeszcze Budo i Upiordliwy i by był fajny skład mafii :>

ps. Dziwne to Ktulu troszkę xD Ciekawe czy będzie tak wciągające jak prawdziwa mafia :)

Polecam najpierw zapoznać się z regułami ze strony:
http://21wdw.staszic.waw.pl/ktulu/
I dopiero potem uzupełnić tę wiedzę o mój regulamin :) Lepiej się wczujecie :) Co do Buda - nie mam jego padu-padu, mail wysłany - bez odpowiedzi. Jak ktoś ma - niech go zaprosi ode mnie :) A upiór czasu nie ma.

Cin'' - dzięki za przypięcie posta ;)

@Lista
Keroth się wypisał :/ Uwzględnić to trzeba.

@elekrin
Zapisz się, jeśli chcesz ;) Graczy jest 21 - grać będziemy w 19 - duża szansa na przejście selekcji :)

@Deih
Zapisuj się, skoroś mi obiecał

@Yarr
Nie ten regulamin czytałeś ^^. A zaproszenie wysłałem już w piątek bodaj

@Fiarot
No fakt, Furr grzebał w tym - ale to mało powiedziane - on napisał ten regulamin od początku - jednak zmianie uległa raczej forma, jeśli chodzi o treść to szczegóły - kosmetyka

Rolę rozsyłam o 18:00, grę wraz z postem fabularnym zaczynamy o godzinie 20:00 :)

Pozdrawiam:
Wasz MG Demrenfaris :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie obiecałem , ale nie wiem czy podołam wyzwaniu bo jednak do roboty troche jest :P. Najwyżej mnie nie będzie w ktoryś z dni :).

1. Kalkulator12
2. Sam Fisher
3. Deto
4. Laska-z-Polski
5. Neban
6. Phelela
7. Glizda
8. mtobi
9. Spider88
10. Scorp2005
11. Kukowsky
12. skyler
13. Keroth
14. matiz123
15. Fiarot
16. WoWmen
17. mefiperes
18. Fimar
19. matix00
20. Belmundo
21. Furr
22. Yarr
23. deih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LISTA GRACZY:

Wasz MG – Demrenfaris :)
1. Kalkulator12
2. Sam Fisher
3. Deto
4. Laska-z-Polski
5. Glizda
6. mtobi
7. Spider88
8. Scorp2005
9. Kukowsky
10. skyler
11. matiz123
12. Fiarot
13. WoWmen
14. mefiperes
15. matix00
16. Belmundo
17. Furr
18. Yarr
19. deih

A więc selekcja za nami ^^ Niech wybaczą pominięci :P Ładny skład, role roześlę już zaraz ;) O 20 - zapowiadany start :) Aha - teraz jak mi się ktoś wypisze... to pourywam... niekoniecznie ręce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 15:48, deih napisał:

No właśnie obiecałem , ale nie wiem czy podołam wyzwaniu bo jednak do roboty troche jest :P.
Najwyżej mnie nie będzie w ktoryś z dni :).


To, po co się zapisałeś w ogóle? Powinieneś wykazać się w chwili otrzymania zaproszenia rozumem a nie emocjami ( tak jak to zrobiło kilka jak nie kilkanaście osób przed Tobą) . Skoro mówisz, że olejesz sobie jeden dzień to w takim razie moim zdaniem trochę niepoważnie się zachowujesz. Taka jest prawda, że gdyby nie jeden z dni (sobota) to również zagrałbym w tej edycji. Ale nie chciałem psuć zabawy innym zawodnikom swoją nieobecnością. Teraz klamka zapadła mam nadzieję, że jednak znajdziesz czas i nie odpuścisz żadnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 18:44, deih napisał:

No ba...jasne że nie odpuszcze .


To luzik ;)

Dnia 27.11.2007 o 18:44, deih napisał:

a Fimar bez agresji :D


A gdzie ja w poprzednim wpisie użyłem wobec Ciebie jakiejkolwiek agresji:>. Wydaje mi się, że w ten sposób zrozumiałeś mój wcześniejszy post, gdyż nie użyłem w nim minek ;). Mam rację :) ?Wybacz, że to tak zabrzmiało, ale dopiero wróciłem do domu i chciałem umieścić moją wypowiedź tuż przed pójściem na obiad, dlatego zabrakło w niej buziek ;).

Baw się dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się