Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 29.11.2007 o 22:01, matix00 napisał:

Udało się - nie zmienili głosów.

Jezu !!!!!!!!!!!!!!!!
Lincze są do 22:30 ;/

Czy ktoś jeszcze poza mną czytał regulamin ?? ( ja dzisiaj *czerwieni się* )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 22:03, spider88 napisał:

> Udało się - nie zmienili głosów.
Jezu !!!!!!!!!!!!!!!!
Lincze są do 22:30 ;/

Czy ktoś jeszcze poza mną czytał regulamin ?? ( ja dzisiaj *czerwieni się* )


Czytałem ale coś mi się pomieszało z niedawną edycją FM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na 100% nie jesteś mieszkańcem, skoro linczujesz praktycznie pewnego burmistrza! Pytanie tylko czy to Ty jesteś w posiadaniu posążka...

Dnia 29.11.2007 o 21:57, matiz123 napisał:

To czemu tego nie zrobisz .Jeśli jakoś udowodnisz swoją rolę mieszkańca , będziemy już praktycznie wiedzieć kto
jest po za miastem .


Bo mogę to zrobić w każdej chwili, zresztą staram się grać ambitnie ;] . Jestem też ciekawy, czy czasem ktoś w przypływie emocji nie poda się za moją rolę - wtedy będzie zupełnie spalony :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem o tyle w lepszej sytuacji, że bez żadnych przeszkód mogłem się ujawnić, i być pewnym, że nie będę obiektem ataków, bo kiedy skyler zaczął oskarżać Kukowsky''ego, to musiałem coś zrobić, więc mnie nie krytykuj tylko spójrz w lustro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 22:02, Belmundo napisał:

Ach... ile jeszcze mamy dni do końca gry? Jeśli mamy dwa to zmieniam głos na glizde, bo też
mnie obraził


Mamy dziś i jutro, aby odzyskać posążek z rąk bandytów, chyba że przejdzie on w posiadanie Indian to wtedy gra potrwa zapewne trochę dłużej. I nie patrz na to, czy ktoś Ciebie obraził czy też nie, tylko na to, kto może być bandytą z posążkiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 22:04, Fiarot napisał:

Bo mogę to zrobić w każdej chwili, zresztą staram się grać ambitnie ;] . Jestem też ciekawy,
czy czasem ktoś w przypływie emocji nie poda się za moją rolę - wtedy będzie zupełnie spalony
:) .


To chyba było do mnie .

Tyle tylko że jeśli dziś nie padnie bandyta to na 100% bandytami będziecie Ty i Skyler .Sam przyznałeś że za twoją rolę jeszcze nikt się nie podał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skyler według większości jest czysty w przeciwieństwie do Ciebie, który kręci ale nic nie wykręci, więc panie nie-mieszkańcu przestań nam mącić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.11.2007 o 21:34, Fiarot napisał:

scorp

Jesteś burmistrzem, tak? No ciekawe - podsumujmy: martwy Kalkulator - Agent Ubezpieczeniowy,
Deto - Lowelas, Laska - Szeryf, scorp - Burmistrz, matix - Sędzia, Belmundo - Kurtyzana, ja
- DR/Pastor/Opój (heh, ciągle nic nie mówię ;]), martwy mefiperes - DR/Pastor/Opój. Zostaje
więc jeden mieszkaniec - DR/Pastor/Opój, zaś pozostaje aż siedmiu graczy nie ujawniających
się do tej pory. Kto jest owym 9 mieszkańcem? Ciekawe...



Ty jesteś indiańcem co do tego to ja raczej jestem pewny, drugi indianiec to skyler, lecz nie wykluczam jego bycia bandziorem i byłbym za remisem właśnie tych osób...

***********
Lincz-> matiz123 i powiem jedno nie chce dziś żadnego z możliwych remisów, a jeśli głosowanie wygra matiz123 to chyba go uniewinnię, bo wygląda mi on raczej na ostatniego ufoka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 22:08, Belmundo napisał:

Dobrze, więc zmieniam głos
lincz-------->>>>>>>>robaczek :P


4) Jak linczujemy?
Tylko i wyłącznie w sposób jawny - czyt. na forum. Pamiętajcie o tym, żeby nie przekręcić kogoś nicku - jestem bezwzględny

Dnia 29.11.2007 o 22:08, Belmundo napisał:

Jeśli mamy dwa to zmieniam głos na glizde, bo też mnie obraził


...

matix -> wykorzystanie zdolności, aby zabić mieszkańca kosztem mieszkańca...

Czy mi się wydaje, czy robi się tu jakaś paranoja?

Zaraz doczytam wszystko do końca i głosuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 22:10, Belmundo napisał:

skyler według większości jest czysty w przeciwieństwie do Ciebie, który kręci ale nic nie wykręci,
więc panie nie-mieszkańcu przestań nam mącić


Ja jestem ujawnić swoją rolę , tyle tylko że co nam to da ? Ułatwi zabawę bandytom . Nie chcesz , nie czytaj moich postów , nie zmuszam Cię do tego . Po co wypisujesz takie brednie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 22:07, spider88 napisał:

Tyle tylko że jeśli dziś nie padnie bandyta to na 100% bandytami będziecie Ty i Skyler .Sam
przyznałeś że za twoją rolę jeszcze nikt się nie podał .


Tak? A to z jakiej racji? A Ty kim jesteś, skoro tak wprawnie wychodzi Tobie pouczanie mnie odnośnie ujawnienia się? Bo jakoś na mieszkańca mi póki co nien wyglądasz...

* * * * *

Przypominam dotychczasowe głosowanie:

1. Kalkulator12 - glizda
2. Sam Fisher - scorp
4. Laska-z-Polski -
5. Glizda -
6. mtobi - matiz
7. Spider88 - matiz
8. Scorp2005 - matiz
10. skyler -
11. matiz123 - scorp
12. Fiarot -
13. WoWmen - glizda
15. matix00 - matiz
16. Belmundo - glizda

matiz - 4
glizda - 3
scorp - 2

Widział ktoś szeryfa może? Bo skyler i glizda zapewne będą coś knuć pod koniec...

Belmundo

Napisz poprawnie ''glizda'', żeby demrenfaris się nie czepiał ;P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 22:12, spider88 napisał:

> skyler według większości jest czysty w przeciwieństwie do Ciebie, który kręci ale nic
nie wykręci,
> więc panie nie-mieszkańcu przestań nam mącić

Ja mogę ujawnić swoją rolę , tyle tylko że co nam to da ? Ułatwi zabawę bandytom . Nie chcesz
, nie czytaj moich postów , nie zmuszam Cię do tego . Po co wypisujesz takie brednie ??


Edit - Zmiana słowa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 22:13, Fiarot napisał:

Tak? A to z jakiej racji? A Ty kim jesteś, skoro tak wprawnie wychodzi Tobie pouczanie mnie
odnośnie ujawnienia się? Bo jakoś na mieszkańca mi póki co nien wyglądasz...

A czemu mam tego nie robić .Mam jakieś mniejsze prawa do tej gry ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 22:11, scorp2005 napisał:

Ty jesteś indiańcem co do tego to ja raczej jestem pewny


A właśnie, że nie :P . Jeden z mieszkańców zresztą poznał już trochę przez przypadek moją rolę, a ja sam jestem uczciwy jak aniołek i trzeźwy jak ktoś tam w niedzielę ;D . Kapujesz? :)

P.S. Idzie przerwa, idzie, dużymi krokami... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 22:15, spider88 napisał:

A czemu mam tego nie robić .Mam jakieś mniejsze prawa do tej gry ??


Sam się najpierw ujawnij, a otem dopiero mnie do tego namawiaj - tak będzie uczciwiej, nie sądzisz? Zresztą i tak już wyraźnie dałem wam przed chwilą znać, kim naprawdę jestem ;] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 22:11, scorp2005 napisał:

Lincz-> matiz123 i powiem jedno nie chce dziś żadnego z możliwych remisów, a jeśli głosowanie wygra matiz123 to chyba go uniewinnię, bo wygląda mi on raczej na ostatniego ufoka ;)


Nie rozumiem... Głosujesz na matiza, tym samym wysuwając go na prowadzenie, ale zamierzasz go uniewinnić, jeśli wygra... Nie lepiej zagłosować na kogoś, kto wydaje Ci się podejrzany?

Jak pisałem dziś, mam 4 głównych podejrzanych; w kolejności: 1. Sam 1. Spider 3. Fiarot 4. Matiz

Jako, że głosowanie na Sama, Spidera, ani Fiarota nie ma za bardzo sensu, będzie raczej symboliczne i nie zmieni niczego, głosuję na matiza. Siebie dobijał nie będę [:P], na scorpa też nie zamierzam głosować, bo uważam, że rzeczywiście jest Burmistrzem.

Fiarot

Dnia 29.11.2007 o 22:11, scorp2005 napisał:

Bo skyler i glizda zapewne będą coś knuć pod koniec...


Super, uwielbiam taką popartą argumentami pewność...

***
lincz ==> matiz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się