Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Paweł nadal potrzymuje stereotym plastikowego gracza a to wydaje mi się aż nadzbyt podejrzane więc....

********************

lincz-------> paweldolmar1

********************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok zmieniam żeby się ratować :D...Phelela jak zawsze jest super extra :P. A co zamierzasz robić w następnych wypisywać głupoty? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 20:16, deih napisał:

Ok zmieniam żeby się ratować :D...Phelela jak zawsze jest super extra :P. A co zamierzasz
robić w następnych wypisywać głupoty? :>

Master a ty co byś zrobił autolincz czy co ,] no niewiem jak ty ja nie chce znów odpaśc jako pierwszy , bo nikt nigdy nie daje mi szansy pograć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.12.2007 o 20:20, Phelela napisał:

Master a ty co byś zrobił autolincz czy co ,] no niewiem jak ty ja nie chce znów odpaśc jako
pierwszy , bo nikt nigdy nie daje mi szansy pograć ...

Widocznie mają powody a ja je znam :p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, co prawda miałem linczowac matixa, ale głos na niego nic nam nie daje. Deih na razie jest aktywny, próbuje trochę rozruszac edycje, więc chętnie widziałbym go dalej w grze.

-----
Lincz --> Phelela
-----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zagłosuję na Phelelę, bo przede wszystkim napisał, że coś ukrywa, a po drugie gra dziwnie, podejrzanie ;) Jest moim głównym podejrzanym, choć może ukrywać na przykład bycie katanim... Cóż, to tylko gra, bez ryzyka gry nie ma :)


*******
Lincz -> Phelela
"Czujne oko" tak mi podpowiada :P Mój główny podejrzany, i tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 19:27, Kukowsky napisał:

Moje milczenie świadczy o tym, że twój argument wydał mi się zbyt słaby bym był zmuszony na
niego odpowiedzieć...

Ale to była w zasadzie zagrywka fabularna , także mogłeś napisać cokolwiek ;P. Właściwie twój brak zainteresowania grą mnie jakoś dziwi... Zawsze kojarzyłem Cię jako aktywnego gracza a tu nico ;P.

Widzę już, że raczej wszystko ustalone z linczem. Mnie tam jakoś przyszła śmierć Pheleli jakoś nie cieszy, gdyż jest on dla mnie coraz mniej podejrzany. Jak dla mnie zachowuje się dość naturalnie...Ale nawet jakbym oddał głos na deiha i tak nic by to nie dało :P
A teraz podsumowanie linczów ;P:
Laska--->Phelela
Invin--->Phelela
Phelela--->Deih
Elekrin--->Phelela
Donki--->Kukowsky
Demrenfaris--->Deih
Matix--->Deih
Skyler--->Demrenfaris
Pawel--->Phelela
Kukowsky--->Phelela

Phelela--->5
Deih--->3
Demrenfaris --->1
Kukowsky--->1
Mam nadzieje, ze nikogo nie pominąłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 21:43, Donki napisał:

Ale to była w zasadzie zagrywka fabularna , także mogłeś napisać cokolwiek ;P. Właściwie twój
brak zainteresowania grą mnie jakoś dziwi... Zawsze kojarzyłem Cię jako aktywnego gracza a
tu nico ;P.

Nie lubię bawić się w fabułę, zwłaszcza wtedy gdy ta fabuła ciekawą nie jest. Męczy mnie czytanie tych wszystkich mało wciągających fabularniaków, więc wolę po prostu ich nie czytać i skupić się bardziej na analizowaniu głosów.

* * *
lincz-> deih

Taka sztuczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 21:45, Kukowsky napisał:

* * *
lincz-> deih

Taka sztuczka...


No to teraz mamy remis. A jako że nie uważam, by Phelela był winny..
****
LINCZ--->Deih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak Kuk jest super :). Nie wiem może Cie nie rozumiem ale Twoja działalność w tej edycji jest znikoma a na początku remis nic nie da :). IMO traficie 2 mieszkańców jak nikt nie zmieni głosu to skupcie sie na postach Kuka tak jak on podobno na naszych oraz na plastikowe paweldomara :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O a tutaj mamy przypadek , który nie ma własnego zdania i nie wie co robić w tej grze więc czeka na innych :). A mi sie wydaje , że deih nie wygląda na mafie ...Żal mi Was :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ah no więc tak ja zmienie głos na Kuka nie wiem może odwet może przeczucie...IMO on też zachowuje się dziwnie a nie tylko Phelela .

**************

lincz--------- Kłukowzgy

**************

i sry za spam ale nie można edytować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 21:52, deih napisał:

O a tutaj mamy przypadek , który nie ma własnego zdania i nie wie co robić w tej grze więc
czeka na innych :). A mi sie wydaje , że deih nie wygląda na mafie ...Żal mi Was :).

Głos oddałem już dużo wcześniej, także zdanie własne mam. Poza tym, jak sam zauważyłeś remis nie jest korzystny więc przechylam szale na tego który jest bardziej podejrzany według mnie :). Nie żal mi Ciebie jeżeli jesteś mafią :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łojezu Kuk mnie zagina :). Teraz zupełnie go nie rozumiem :). Aha no i oczywiście linczujcie mnie bo nic się nie udzielałem , nie wkładałem serca w grę :). Nie wiem czy mądrym powodem będzie linczowanie tego kto pchał ( jak to sami stwierdziliście grę do przodu ) . Poźniej wyjdzie na to , iż będziecie robić piękne pomłyłki i linczować właściwe osoby :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się