Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dobra czas na mój lincz , dzisiaj zastanowiał mnie trochę Alexi , ciągle się ze mną zgadzał , jakby chciał mi się przypodobać a pod koniec gdy ktoś tam odddał na mnie głos , powiedział że jestem mafiozem :F , to chyba jego drugi raz w FM , ale nie o to mi chodzi , nie wiem na jakiej podstawie nazywa mnie mafiozą , jakiś argument , bo brak argumentacji to bezsens, ja też moge wybrać 4 osoby które wg. mojego przeczucia są w mafi i tak każdy po kolei , wtedy ta gra zeszła by na psy.

Lincz=====> Alexi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.02.2008 o 19:19, Sam Fisher5 napisał:

Coś Ci, IMO, nie idzie.


To powiedz mi Sherlocku jak się wytłumaczyć z dwóch dni nieobecności?!

Dnia 02.02.2008 o 19:19, Sam Fisher5 napisał:

Tak, świetne, naprawdę bomba.


Posta wciąż nie ma ale Fimar wyleciał z inicjatywą i go poparłeś. Wciąż nic twórczego nie zrobiłeś:P

Dnia 02.02.2008 o 19:19, Sam Fisher5 napisał:

Tak, jak Ty piszesz, że gg Ci się zryło i nie wiedziałeś, to jest tłumaczenie, a jak
ja piszę, co robiłem - to to jest wymyślone alibi. Gratuluję. Sprawdź sobie w kalendarzu
świąt kościelnych, jak nie wierzysz, ignorancie. Nawet Ci dam link - http://pl.wikipedia.org/wiki/Święto_Ofiarowania_Pańskiego.


Nie słyszałem takiego określenia święta, które znam ale na, które do kościoła nie chodze. Cóż... ten fragment się wytnie.

Dnia 02.02.2008 o 19:19, Sam Fisher5 napisał:

I co, pewnie napisałem to na poczekaniu(a w dodatku na klawiaturze)?


Nie bo na padzie:D

Dnia 02.02.2008 o 19:19, Sam Fisher5 napisał:

> Jakbyś mnie w ten sposób nie atakował to bym nie musiał się z tego tłumaczyc co
i tak
> ci przeszkadza.
Nie, mi nie przeszkadza, że się tłumaczysz, tylko sposób, w jaki to robisz.


Mi też nie podoba się sposób w jaki odpowiadasz na moje posty. W ten sposób do niczego nie dojdziemy niestety.

Dnia 02.02.2008 o 19:19, Sam Fisher5 napisał:

> Aktywność aktywności nierówna...
Dokładnie. Więc dorzuć siebie do tamtego posta. Chyba, że sobie robisz jaja.


Zgadzasz się z moja wypowiedzia ale jej nie rozumiesz?

Dnia 02.02.2008 o 19:19, Sam Fisher5 napisał:

> > Przez 16 h mnie nie było? A czemu Ty nie pisałeś nic przez 44h?(Wiem, że mi
odpowiedziałeś.
>
> > Ale zauważ, że ja Tobie też napisałem, czemu mnie nie było). Poza tym, trudno
nie
> zauważyć,
> > że z 16 robi się 5, jeśli odjąć porę spania normalną dla, powiedzmy, Ciebie.
Ja
> dzisiaj
> > spałem wyjątkowo długo i poszedłem do kościoła.


Ja Tobie także napisałem dlaczego mnie nie było.

Dnia 02.02.2008 o 19:19, Sam Fisher5 napisał:

Straszne. Ty mnie rozwalasz. I nie domyślasz się dalej?
A co do mojej Wiary - moja wiara to moja sprawa. Pytałeś się, to Ci odpowiedziałem.


OK

Dnia 02.02.2008 o 19:19, Sam Fisher5 napisał:

> Ale jednak odpowiedzieli! A nawet dwóch! Totalna załamka, naprawdę. Poza tym w tym
miejscu
> przyznałeś się do swojej niskiej aktywności. Cóż dostaniesz mniejszy wyrok :D
Widzę, załamka. Nad Tobą. A przyznawać siedo niskiej aktywności? Niesamowite, jak ja
mogłem, trzeba było kłamać, że siedzę na forum 25 godzin na 8 dni w tygodniu.

Mniejszy wyrok? Chyba od Ciebie.


Ach...wywijasz się od odpowiadania. Czytaj uważnie moje posty bo nie rozumiesz ich sensu. Wszystko rozumiesz dosłownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2008 o 20:19, Phelela napisał:

Dobra czas na mój lincz , dzisiaj zastanowiał mnie trochę Alexi , ciągle się ze mną zgadzał
, jakby chciał mi się przypodobać a pod koniec gdy ktoś tam odddał na mnie głos , powiedział
że jestem mafiozem :F , to chyba jego drugi raz w FM , ale nie o to mi chodzi , nie wiem
na jakiej podstawie nazywa mnie mafiozą , jakiś argument , bo brak argumentacji to bezsens,
ja też moge wybrać 4 osoby które wg. mojego przeczucia są w mafi i tak każdy po kolei
, wtedy ta gra zeszła by na psy.

Lincz=====> Alexi


No cóż... Alexei żartował :D Warto czytać posty ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2008 o 20:22, matix00 napisał:


> Coś Ci, IMO, nie idzie.

To powiedz mi Sherlocku jak się wytłumaczyć z dwóch dni nieobecności?!

Nie wiem, próbuj, a ja będę wybrzydzał, tak jak Ty. Ale to mi wygląda, jakbyś, kłamiąc, próbował się usprawiedliwić(co, mnie pytasz, co robiłeś? Sam nie wiesz? -_-'')

Dnia 02.02.2008 o 20:22, matix00 napisał:


> Tak, świetne, naprawdę bomba.

Posta wciąż nie ma ale Fimar wyleciał z inicjatywą i go poparłeś. Wciąż nic twórczego
nie zrobiłeś:P

Tak, a w dodatku czepiam się mtobiego i nie mówię czemu.

Dnia 02.02.2008 o 20:22, matix00 napisał:

> Tak, jak Ty piszesz, że gg Ci się zryło i nie wiedziałeś, to jest tłumaczenie, a
jak
> ja piszę, co robiłem - to to jest wymyślone alibi. Gratuluję. Sprawdź sobie w kalendarzu

> świąt kościelnych, jak nie wierzysz, ignorancie. Nawet Ci dam link - http://pl.wikipedia.org/wiki/Święto_Ofiarowania_Pańskiego.


Nie słyszałem takiego określenia święta, które znam ale na, które do kościoła nie chodze.
Cóż... ten fragment się wytnie.

Wiesz, jest to święto "obowiązkowe". Poza tym, to chyba nie o mnie świadczy, że nie wiem, jakie święta ma moja religia.

Dnia 02.02.2008 o 20:22, matix00 napisał:

> I co, pewnie napisałem to na poczekaniu(a w dodatku na klawiaturze)?

Nie bo na padzie:D

Kup sobie klawiaturę, łatwiej się pisze.

Dnia 02.02.2008 o 20:22, matix00 napisał:

> > Jakbyś mnie w ten sposób nie atakował to bym nie musiał się z tego tłumaczyc
co
> i tak
> > ci przeszkadza.
> Nie, mi nie przeszkadza, że się tłumaczysz, tylko sposób, w jaki to robisz.

Mi też nie podoba się sposób w jaki odpowiadasz na moje posty. W ten sposób do niczego
nie dojdziemy niestety.

Naprawdę? ...a to mnie zdziwiłeś. Więc może zostawmy to, bo, jak sam zauważyłeś, do niczego to nie prowadzi.

Dnia 02.02.2008 o 20:22, matix00 napisał:

> > Aktywność aktywności nierówna...
> Dokładnie. Więc dorzuć siebie do tamtego posta. Chyba, że sobie robisz jaja.

Zgadzasz się z moja wypowiedzia ale jej nie rozumiesz?

http://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia

Dnia 02.02.2008 o 20:22, matix00 napisał:

> > > Przez 16 h mnie nie było? A czemu Ty nie pisałeś nic przez 44h?(Wiem,
że mi
> odpowiedziałeś.
> >
> > > Ale zauważ, że ja Tobie też napisałem, czemu mnie nie było). Poza tym,
trudno
> nie
> > zauważyć,
> > > że z 16 robi się 5, jeśli odjąć porę spania normalną dla, powiedzmy, Ciebie.

> Ja
> > dzisiaj
> > > spałem wyjątkowo długo i poszedłem do kościoła.

Ja Tobie także napisałem dlaczego mnie nie było.

Ja Tobie również, więc o co Ci chodzi?

Dnia 02.02.2008 o 20:22, matix00 napisał:

> Straszne. Ty mnie rozwalasz. I nie domyślasz się dalej?
> A co do mojej Wiary - moja wiara to moja sprawa. Pytałeś się, to Ci odpowiedziałem.


OK

> > Ale jednak odpowiedzieli! A nawet dwóch! Totalna załamka, naprawdę. Poza tym
w tym
> miejscu
> > przyznałeś się do swojej niskiej aktywności. Cóż dostaniesz mniejszy wyrok
:D
> Widzę, załamka. Nad Tobą. A przyznawać siedo niskiej aktywności? Niesamowite, jak
ja
> mogłem, trzeba było kłamać, że siedzę na forum 25 godzin na 8 dni w tygodniu.
>
> Mniejszy wyrok? Chyba od Ciebie.

Ach...wywijasz się od odpowiadania. Czytaj uważnie moje posty bo nie rozumiesz ich sensu.
Wszystko rozumiesz dosłownie.

Tak, a w dodatku nie rozumiem prostej ironii( http://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia), bo Sam za zawile umieszcza ją w postach. Przeczytaj i wróć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukać zdarjców ? Na tym etapie gry ? Sorry, ale naprawde, czepianie się fabuły czy tego, że ktoś nie miał czasu, żeby siedzieć przy kompie od 3:00 do 23:00 to dla mnie idiotyzm. A bardziej tylko takie zagranie pod publiczkę "przeciez ja robię, ja szukam zdrajców, co wy chcecie ode mnie..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, pamiętam coś takiego, jak Liqid''owi bodajże też się coś takiego wymsknęło. Nie wiem jak wy, ale ja to poprostu traktuję jako skrót myślowy, nie przedstawia to dla mnie żadnej wartości...

PS. Liqid był wtedy mieszkańcem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2008 o 20:28, matix00 napisał:

No cóż... Alexei żartował :D Warto czytać posty ze zrozumieniem.


"Fimar może i jest mafioza, ale dla mnie o wiele bardziej podejrzany jest Pheleila. Ta koncepcja jest w mej głowie od wczoraj i stąd mój lincz, ale don jako drugi z mafiozów... cóż, nie jest to niemożliwe, wręcz staje się prawdopodobne. Ale poczekajmy z tym aż bardziej się rozwinie i spróbuje hmm... obronić?"

Czy to do cholery jasnej wygląda jak żart , ta gra to nie jakaś tam komedia ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2008 o 20:30, Sam Fisher5 napisał:

Nie wiem, próbuj, a ja będę wybrzydzał, tak jak Ty. Ale to mi wygląda, jakbyś, kłamiąc,
próbował się usprawiedliwić(co, mnie pytasz, co robiłeś? Sam nie wiesz? -_-'')


Po co mam próbować skoro fakt, faktem stało się i nic na to nie poradze?

Dnia 02.02.2008 o 20:30, Sam Fisher5 napisał:

> Posta wciąż nie ma ale Fimar wyleciał z inicjatywą i go poparłeś. Wciąż nic twórczego

> nie zrobiłeś:P
Tak, a w dodatku czepiam się mtobiego i nie mówię czemu.


To śmieszne:D Odsyłam do lektury rozmowy z mtobim.

Dnia 02.02.2008 o 20:30, Sam Fisher5 napisał:

Wiesz, jest to święto "obowiązkowe". Poza tym, to chyba nie o mnie świadczy, że nie
wiem, jakie święta ma moja religia.


Wiesz, że nie ma świąt obowiązkowych chyba że masz na mysli swoje poczucie wiary?

Dnia 02.02.2008 o 20:30, Sam Fisher5 napisał:

Kup sobie klawiaturę, łatwiej się pisze.


To było do ciebie :)

Dnia 02.02.2008 o 20:30, Sam Fisher5 napisał:

Naprawdę? ...a to mnie zdziwiłeś. Więc może zostawmy to, bo, jak sam zauważyłeś, do niczego
to nie prowadzi.


Ta...

Dnia 02.02.2008 o 20:30, Sam Fisher5 napisał:

> Zgadzasz się z moja wypowiedzia ale jej nie rozumiesz?
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia


Ja tu ironii nie widzę tylko twoje zaburzenia z czytaniem (bez obrazy ale tak to wygląda).

Dnia 02.02.2008 o 20:30, Sam Fisher5 napisał:

Ja Tobie również, więc o co Ci chodzi?


No wiesz... ty zacząłeś więc to pytanie odnosi się do ciebie.

Dnia 02.02.2008 o 20:30, Sam Fisher5 napisał:

> Ach...wywijasz się od odpowiadania. Czytaj uważnie moje posty bo nie rozumiesz ich
sensu.
> Wszystko rozumiesz dosłownie.
Tak, a w dodatku nie rozumiem prostej ironii( http://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia), bo
Sam za zawile umieszcza ją w postach. Przeczytaj i wróć.


Zacytuj więc swoją "ironije" (naprawdę trudne słowo;>). Zasadniczo twoje zdanie mógłbym odnieść do ciebie z lekką modyfikacją "bo Matix zawile umieszcza ją w postach...".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.02.2008 o 20:34, Phelela napisał:

"Fimar może i jest mafioza, ale dla mnie o wiele bardziej podejrzany jest Pheleila. Ta
koncepcja jest w mej głowie od wczoraj i stąd mój lincz, ale don jako drugi z mafiozów...
cóż, nie jest to niemożliwe, wręcz staje się prawdopodobne. Ale poczekajmy z tym aż bardziej
się rozwinie i spróbuje hmm... obronić?"

Czy to do cholery jasnej wygląda jak żart , ta gra to nie jakaś tam komedia ....


Żart to było zgadzanie się z tobą przez cały dzień (jak sam mu zarzucałeś a co nie jest wcale złe;>) a twój cytat to jakiś marny żart Alexeia chyba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2008 o 20:30, mtobi napisał:

Szukać zdarjców ? Na tym etapie gry ? Sorry, ale naprawde, czepianie się fabuły czy tego,
że ktoś nie miał czasu, żeby siedzieć przy kompie od 3:00 do 23:00 to dla mnie idiotyzm.
A bardziej tylko takie zagranie pod publiczkę "przeciez ja robię, ja szukam zdrajców,
co wy chcecie ode mnie..."


A kiedy zamierzasz szukać mafię? W połowie gry MG napisze ci "JUŻ CZAS!"? Nikt nie każe ci siedzieć przed kompem od 3:00 do 23:00 ale wypadałoby troche czasu na FM poświęcić jak już się do niej zapisało. A ty bezczelnie olewasz. Poza tym jakby ktos mi cos zarzucał to pamiętajcie :przecież ja robię, ja szukam zdrajców, co wy ode mnie chcecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się jednak że osoba robiąca sobie żarty w tej grze( nie chodzi mi tu o zażartowanie sobie z kogoś tylko o takie żarty o jakich ty piszesz ) powinna być odesłana do tematów : Jak zepsuć marzenia '''' W tym i ty .... Najpierw mówisz ze to był żart teraz że to marny żart , może największym żartej tej gry jesteś ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2008 o 20:39, matix00 napisał:

> Nie wiem, próbuj, a ja będę wybrzydzał, tak jak Ty. Ale to mi wygląda, jakbyś, kłamiąc,

> próbował się usprawiedliwić(co, mnie pytasz, co robiłeś? Sam nie wiesz? -_-'')

Po co mam próbować skoro fakt, faktem stało się i nic na to nie poradze?

Nie wiem. To Ty się mnie pytasz.

Dnia 02.02.2008 o 20:39, matix00 napisał:

> > Posta wciąż nie ma ale Fimar wyleciał z inicjatywą i go poparłeś. Wciąż nic
twórczego
>
> > nie zrobiłeś:P
> Tak, a w dodatku czepiam się mtobiego i nie mówię czemu.

To śmieszne:D Odsyłam do lektury rozmowy z mtobim.

Ja też. Przeczytaj, co tam napisałeś. Śmieszne? Racja, śmieszny ten lincz.

Dnia 02.02.2008 o 20:39, matix00 napisał:

> Wiesz, jest to święto "obowiązkowe". Poza tym, to chyba nie o mnie świadczy, że
nie
> wiem, jakie święta ma moja religia.

Wiesz, że nie ma świąt obowiązkowych chyba że masz na mysli swoje poczucie wiary?

Tak, Boga nie ma, i pewnie jeszcze wielu innych rzeczy. Jak nie wiesz, to się nie wypowiadaj.

Dnia 02.02.2008 o 20:39, matix00 napisał:

> Kup sobie klawiaturę, łatwiej się pisze.

To było do ciebie :)

Naprawdę? Nie domyśliłem się, ja piszę na klawiaturze, a Ty sugerujesz, żebym na padzie pisał. Wnoszę, że z praktyki?

Dnia 02.02.2008 o 20:39, matix00 napisał:

> Naprawdę? ...a to mnie zdziwiłeś. Więc może zostawmy to, bo, jak sam zauważyłeś,
do niczego
> to nie prowadzi.

Ta...
> > Zgadzasz się z moja wypowiedzia ale jej nie rozumiesz?
> http://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia

Ja tu ironii nie widzę tylko twoje zaburzenia z czytaniem (bez obrazy ale tak to wygląda).

Ja tu widzę Twoją skrajną chorobę psychiczną(widzi się to, co chce się zobaczyć) i na dodatek dysleksję prawej stopy.

Dnia 02.02.2008 o 20:39, matix00 napisał:

> Ja Tobie również, więc o co Ci chodzi?

No wiesz... ty zacząłeś więc to pytanie odnosi się do ciebie.

No jasne. Mogę sobie tłumaczyć, ale co tam. My, yntelygęci nie damy się kłamliwym zapewnieniom Sama. Chyba, że napisze kilkakrotnie, bo raz nie wystarcza.

Dnia 02.02.2008 o 20:39, matix00 napisał:

> > Ach...wywijasz się od odpowiadania. Czytaj uważnie moje posty bo nie rozumiesz
ich
> sensu.
> > Wszystko rozumiesz dosłownie.
> Tak, a w dodatku nie rozumiem prostej ironii( http://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia),
bo
> Sam za zawile umieszcza ją w postach. Przeczytaj i wróć.

Zacytuj więc swoją "ironije" (naprawdę trudne słowo;>). Zasadniczo twoje zdanie mógłbym
odnieść do ciebie z lekką modyfikacją "bo Matix zawile umieszcza ją w postach...".

Społecznie nie robię, zapytaj się mamy albo przeczytaj link. Ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak znajdę jakieś ISTOTNE i PRZEKONUJĄCE dowody czyjejś winy, to je przedstawie. Poświęcam Fm tyle czasu, ile potrzeba aby się zaznajomic z postami i wszystko przemyśleć. Co ty tu mówisz o jakimś olewaniu, chyba, że olewaniem jest dla ciebie nie staranie się wymyślać na siłę jakiś argumentow z kosmosu. Jeśli tak, to sorry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2008 o 20:45, Phelela napisał:

Wydaje mi się jednak że osoba robiąca sobie żarty w tej grze( nie chodzi mi tu o zażartowanie
sobie z kogoś tylko o takie żarty o jakich ty piszesz ) powinna być odesłana do tematów
: Jak zepsuć marzenia '''' W tym i ty .... Najpierw mówisz ze to był żart teraz że to
marny żart , może największym żartej tej gry jesteś ty ?


Po edycji napiszę ci dlaczego końcówka twojego ostatniego zdania może być prawdą :D A mi chodziło o to, że "szukanie zdrajców" wg Alexeia to naprawdę marny żart. I nie piszę wcale, że jestes niewinny tylko to, że Alexei łaskawie podpina się pod cudze oskarżenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2008 o 20:48, Sam Fisher5 napisał:

> Po co mam próbować skoro fakt, faktem stało się i nic na to nie poradze?
Nie wiem. To Ty się mnie pytasz.


Nie.

Dnia 02.02.2008 o 20:48, Sam Fisher5 napisał:

> To śmieszne:D Odsyłam do lektury rozmowy z mtobim.
Ja też. Przeczytaj, co tam napisałeś. Śmieszne? Racja, śmieszny ten lincz.


Żaden lincz nie jest śmieszny. Chyba, że mafiozo linczuje niewinnego smiejąc się pod nosem.

Dnia 02.02.2008 o 20:48, Sam Fisher5 napisał:

> Wiesz, że nie ma świąt obowiązkowych chyba że masz na mysli swoje poczucie wiary?

Tak, Boga nie ma, i pewnie jeszcze wielu innych rzeczy. Jak nie wiesz, to się nie wypowiadaj.


Nadinterpretacja

Dnia 02.02.2008 o 20:48, Sam Fisher5 napisał:

> To było do ciebie :)
Naprawdę? Nie domyśliłem się, ja piszę na klawiaturze, a Ty sugerujesz, żebym na padzie
pisał. Wnoszę, że z praktyki?


Może się domysliłeś jednak nie dajesz tego o sobie poznać.

Dnia 02.02.2008 o 20:48, Sam Fisher5 napisał:

> Ja tu ironii nie widzę tylko twoje zaburzenia z czytaniem (bez obrazy ale tak to
wygląda).
Ja tu widzę Twoją skrajną chorobę psychiczną(widzi się to, co chce się zobaczyć) i na
dodatek dysleksję prawej stopy.


A ja tu widzę, że ktoś usiłuje być mądry jednocześnie ignorując wszystko i wszystkich.

Dnia 02.02.2008 o 20:48, Sam Fisher5 napisał:

> No wiesz... ty zacząłeś więc to pytanie odnosi się do ciebie.
No jasne. Mogę sobie tłumaczyć, ale co tam. My, yntelygęci nie damy się kłamliwym zapewnieniom
Sama. Chyba, że napisze kilkakrotnie, bo raz nie wystarcza.


Nie. My, ynteligenci wciąż nie usłyszeliśmy żadnych zapewnień Sama (nawet tych kłamliwych!).

Dnia 02.02.2008 o 20:48, Sam Fisher5 napisał:

> Zacytuj więc swoją "ironije" (naprawdę trudne słowo;>). Zasadniczo twoje zdanie
mógłbym
> odnieść do ciebie z lekką modyfikacją "bo Matix zawile umieszcza ją w postach...".

Społecznie nie robię, zapytaj się mamy albo przeczytaj link. Ze zrozumieniem.


Ironia to jest coś co próbujesz zawile umieszczać w postach a wychodzą ci (nam?) bezowocne dyskusje i wyścigi absurdów. Życzę dobrej nocy (oczywiście ironicznie...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2008 o 21:00, matix00 napisał:

> > Po co mam próbować skoro fakt, faktem stało się i nic na to nie poradze?
> Nie wiem. To Ty się mnie pytasz.

Nie.

Nie? A co oznacza to "Po co mam próbować skoro fakt, faktem stało się i nic na to nie poradze?"?

Dnia 02.02.2008 o 21:00, matix00 napisał:


> > To śmieszne:D Odsyłam do lektury rozmowy z mtobim.
> Ja też. Przeczytaj, co tam napisałeś. Śmieszne? Racja, śmieszny ten lincz.

Żaden lincz nie jest śmieszny. Chyba, że mafiozo linczuje niewinnego smiejąc się pod
nosem.

Aha, więc sam sobie odpowiedz, czy Twój lincz jest śmieszny, czy nie(pod tym względem). Ja tego jeszcze nie wiem.

Dnia 02.02.2008 o 21:00, matix00 napisał:

> > Wiesz, że nie ma świąt obowiązkowych chyba że masz na mysli swoje poczucie
wiary?
>
> Tak, Boga nie ma, i pewnie jeszcze wielu innych rzeczy. Jak nie wiesz, to się nie
wypowiadaj.

Nadinterpretacja

I ignorancja - z Twojej strony. Zaręczam, że to święto obowiązkowe jest.

Dnia 02.02.2008 o 21:00, matix00 napisał:

> > To było do ciebie :)
> Naprawdę? Nie domyśliłem się, ja piszę na klawiaturze, a Ty sugerujesz, żebym na
padzie
> pisał. Wnoszę, że z praktyki?

Może się domysliłeś jednak nie dajesz tego o sobie poznać.

Dobra, tu pasuję.

Dnia 02.02.2008 o 21:00, matix00 napisał:

> > Ja tu ironii nie widzę tylko twoje zaburzenia z czytaniem (bez obrazy ale tak
to
> wygląda).
> Ja tu widzę Twoją skrajną chorobę psychiczną(widzi się to, co chce się zobaczyć)
i na
> dodatek dysleksję prawej stopy.

A ja tu widzę, że ktoś usiłuje być mądry jednocześnie ignorując wszystko i wszystkich.

O, więc w końcu zrozumiałeś, co robisz.

Dnia 02.02.2008 o 21:00, matix00 napisał:

> > No wiesz... ty zacząłeś więc to pytanie odnosi się do ciebie.
> No jasne. Mogę sobie tłumaczyć, ale co tam. My, yntelygęci nie damy się kłamliwym
zapewnieniom
> Sama. Chyba, że napisze kilkakrotnie, bo raz nie wystarcza.

Nie. My, ynteligenci wciąż nie usłyszeliśmy żadnych zapewnień Sama (nawet tych kłamliwych!).

Więc ynteligęci są ślepi, bo nie potrafią przeczytać, że spałem i byłem w kościele.

Dnia 02.02.2008 o 21:00, matix00 napisał:

> > Zacytuj więc swoją "ironije" (naprawdę trudne słowo;>). Zasadniczo twoje
zdanie
> mógłbym
> > odnieść do ciebie z lekką modyfikacją "bo Matix zawile umieszcza ją w postach...".

>
> Społecznie nie robię, zapytaj się mamy albo przeczytaj link. Ze zrozumieniem.

Ironia to jest coś co próbujesz zawile umieszczać w postach a wychodzą ci (nam?) bezowocne
dyskusje i wyścigi absurdów. Życzę dobrej nocy (oczywiście ironicznie...).

Ja również. Dla odmiany, naprawdę. Bo wisi mi Twoje niezrozumienie.
P.S. do dyskusji trzeba co najmniej dwóch osób. Nam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc... na ten czas uniewinniam Sama i matix''a. Z ich rozmowy wynikło parę rzeczy. Sam już tak zdesperowany rozmową z matixem był , że zaczął rzucać linkami ( później już nie jednym ). Widać denerwuje go to , iż ktoś się czepia , że nie ejst aktywny bo chodzi na jakieś uroczystości lub coś jest dla niego ważniejsze od FM. Można to spokojnie zrozumieć. Matix na siłę szuka winnych , robi to ciut nieudolnie. A jeśli byłby mafią ( że nie jest mimo wszystko nie wykluczam ^^ ostrożności nigdy za wiele ) to gra z kimś dobrym. Widać ta druga osoba lepiej się maskuje.
Na winnych zaś lecą Laska ( to raczej przeczucie :P ) , Phelela - który udziela się , lecz stara się nie wychylać z tłumu i dobrze mu to wychodzi. Pozostaje jeszcze Don i to na niego oddam głos. Pewność siebie też najlepszą cechą nie jest zwłaszcza na początku kiedy każdy szczegół jest ważny.

***************

lincz------> don

***************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, więc pora na mój lincz. Szczerze, to nie mam dzisiaj większych typów. Dona nie uniewinniam, ale czepianie się go o taki, jak już napisałęm, skrót myślowy, jest bezsensem. Co do matixa, to mimo wymiany poglądów, niezbyt podejrzewam . Na silę probuje szukać zdrajców, lecz nie wiem czy ma być to tzw. zaslona dymna, czy poprostu nieudolna lecz sszczera próba. Mimo wszystko, to na niego oddam dzisiaj swój głos, gdyż ciągle pozostaje w kręgu podejrzanych...


**************
lincz-> matix00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cały dzień odbywały się dyskusje na temat morderstwa zeszłej nocy. Czy doszli do czegoś konstruktywnego? Było ciężko, Raardanie byli niezwykle cwani, mieszali szyki. Nic zresztą dziwnego, istotą ich pobytu na tym statku był sabotaż i eksterminacja przeciwnika, dlatego nie mają skrupułów w działaniu. Co zadecydowali kolonizatorzy Calassy?

- Kurna, nie wiem kto tu jest najbardziej podejrzany, będzie szkoda, jeśli zabijemy swojego.
- Nie mamy wyboru. Musimy zaryzykować nawet jeśli na tym stracimy. Nie mamy wyjścia, bierność tylko wzmocni Raardan.
- Prawda, ja chyba wiem kto jest Raardaninem.
- Serio? Kto?
- A ten koleś, Don? Nie wydaje się wam podejrzany?
- Fakt coś mi nie pasuje w jego działaniach...
- Chłopaki, no co wy? Ja Raardaninem? – oburzył się Don.
- Tak, ty. Coś ci nie pasuje?
- Owszem. Kierujecie się na nie właściwą osobę.
- Zobaczymy. Na niego!
- Co?! Nie!!! Popełniacie błąd!!!

I zaczęli pogoń za Donem. Ten w czasie ucieczki potknął się o kabel i upadł.

- Nie, błagam! Będziecie żałować! Jestem Nedraninem!
- Łżesz!

Zaczęli go dusić kablem, o który się potknął.

- Mów, kto jest twoim wspólnikiem, a może darujemy twój żywot.
- <odgłos duszonego człowieka>
- Mów mendo!
- Ja naprawdę jestem Nedra…

Nie dokończył...

********************************************

Rozkład linczy:
1. Alexei Kaumanavardze => Phelela
2. Dawidos170 => matix00
3. DonCarleone => Phelela
4. Laska-z-Polski => DonCarleone
5. Phelela => Alexei Kaumanawardze
6. deih => DonCarleone
7. Sam Fisher => DonCarleone
8. matix00 => mtobi
9. Fimar => DonCarleone
10. Kalkulator12 => ---
11.
12. mtobi => matix00

Don – 4
Phelela – 2
Mtobi – 1
Alexei – 1
Matix00 – 1

W linczu ginie DonCarleone <niewinny>
Przykro mi Don, zachowaj milczenie.

Tymczasem...
- Nie wierzę. Nie wierzę, że zginął nasz! Chyba wariuję.
- Uspokój się Liczydło, do cholery. Trzymaj się chłopie.
- Nie... nie... nieeeeeee!!!
- Co mu jest?

Joahim nagle zaczął mieć konwulsje. Nikt nie wiedział co mu jest, aż nie padł na ziemię i piana mu się z ust nie potoczyła. Cyjanek, miał go w plombie zęba...

Samobójstwo /brak linczu/ => Kalkulator12 <niewinny>
Zachowaj milczenie.

************************

Aktualna lista graczy:

1. Alexei Kaumanavardze
2. Dawidos170
3.
4. Laska-z-Polski
5. Phelela
6. deih
7. Sam Fisher
8. matix00
9. Fimar
10.
11.
12. mtobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdumieni patrzyli na dwa nowe trupy. Jednak to nie było koniec na dziś...

<odgłosy upadku, gdzieś w dalszej części statku>
- Co to było?
- Chyba ktoś tam się przewrócił albo coś.
- Cholera jasna, gdzie jest Heid?

I pobiegli w stronę odgłosu. Na podłodze zobaczyli rozlany super śliski olej potrzebny do konserwacji niektórych części maszyn. Heid leżał pośrodku, nieruchomo ze strzaskaną czaszką. Nie trzeba być Sherlockiem by domyślić się kto rozlał ten olej. Raardanie pozbyli się kolejnego Nedranina.

- Hah, ci Raardanie chyba się przed niczym nie cofną. Kolejny z naszych poległ.
- Posprzątajmy ten bałagan, bo jeszcze ktoś do niego dołączy.

I sprzątnęli, a ciało zanieśli do ładowni...

************************************************************

Aktual na lista:
1. Alexei Kaumanavardze
2. Dawidos170
3.
4. Laska-z-Polski
5. Phelela
6.
7. Sam Fisher
8. matix00
9. Fimar
10.
11.
12. mtobi

Mord => deih <niewinny>
Deih, nie żyjesz. Wyrazy współczucia. Zachowaj milczenie jak na trupa przystało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się