Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Hah , czyli jednym słowem linczujesz kogo ci się podoba bez argumentów , a jako że takowych na ciebie nie mam nie będę cię linczował ,tylko dlatego ze robisz głupio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 15:23, dawidos170 napisał:

Fimar nie udawaj,że nie znasz tej gry... Mordy na zmianę są często zagraniem doświadczonych graczy. I dobrze wiesz co to oznaczało. Jeżeli nie to oznacza to tylko tyle,że dobry jesteś w robieniu analiz...


Dziękuję za komplement, gdyż w takim razie wychodzi na to, że jestem dobry w robieniu analiz. Nie uważam inaczej, gdyż nie mam zamiaru odwoływać się do poprzednich edycji. Jak już wspomniałem to jest nowa gra z nowymi zawodnikami i wszystko się może zdarzyć. Nie mam zamiaru trzymać się stereotypów.

Dnia 03.02.2008 o 15:23, dawidos170 napisał:

A właśnie przez bycie aktywnym załatwiasz sobie alibi.


Jak można sobie wyrabiać alibi poprzez to, że się jest aktywnym...kurde nie rozumiem tego. W dodatku nie zaprzeczaj, że teraz oskarżając mnie (patrząc na Twój tok rozumowania) zaczynasz sobie robić również alibi, bo się uaktywniłeś. Innymi słowy zarzucasz mi coś, co sam potem robisz.
Dla mnie to jest bezsens, gdyż ja patrzę na to, co dany gracz pisze a nie ile pisze.

Dnia 03.02.2008 o 15:23, dawidos170 napisał:

Do tego partner milczek umieszczony na wszelki wypadek w podejrzanych ( vide mtobi ) i już kontrolujecie rozgrywkę.


O widzę, że już wszystko masz gotowe. Wytropiłeś mafię gratuluję Ci. W tym wypadku chylę czoła przed Twoim przeczuciem, gdyż to jest skarb posługiwać się tak wiarygodną rzeczą. No dobra skoro dawidos wykrył mafię to możemy już kończyć grę. -> ironia -_-‘.

A tak całkiem poważnie to nie wiem czy coś mnie łączy z mtobim albo z jakimkolwiek milczkiem, gdyż jestem niewinny a ról reszty graczy nie znam, lecz właśnie próbuję do tego dojść zaczynając od analizy a kończąc na rozmowach. A co do rozmów to wkurza mnie, że tak mało osób się dzisiaj udziela, gdyż przez ich zachowanie zdrajcy się tylko i wyłącznie ładnie kamuflują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwnie się nam zrobiło. Dopiero wróciłem i nie bardzo wiem co o tym myslec. Pozwolicie, że poczytam wasze dzisiejsze posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie skończyłem ich lekturę i uważam, że wzajemne obrzucanie się błotem Fimara i dawidosa jest dziwne... I jeszcze ten najazd Pheleili na niego... bardzo dziwne... Chociaż z drugiej strony, czy mafia chciałaby tak bardzo się ujawniać jeśli chodzi o wzajemną współpracę... hmmm muszę się zastanowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 18:39, Fimar napisał:

> A właśnie przez bycie aktywnym załatwiasz sobie alibi.

Jak można sobie wyrabiać alibi poprzez to, że się jest aktywnym...kurde nie rozumiem
tego.


Wybacz, że trochę utnę waszą rozmowę ale podświadomie zwykle uniewinniamy aktywnych. Nie powiesz, że nie. Dlatego tyle było pretensji jak Fiarot nas wykiwał będąc najaktywniejsym graczem edycji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ja może najpierw napiszę, kogo i za co podejrzewam.

matix
1. Za co?

Za odwrócenie uwagi, po tym, jak zlinczował go dawidos( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=40736). Za nieobecność w czasie dwóch pierwszych dni. Za zarzucanie innym milczenia, mimo własnej mikrej aktywności. Za igorancję religijną i niezrozumienie ironii. Za brak wypowiedzi w dzisiejszym dniu(pewnie sobie pospał). Za praktyczny brak opublikowanych podejrzeń(czepił się(sic!) mało aktywnych i tyle).

2. Co może świadczyć o jego niewinności?

Uniewinnienie deiha(mnie i matixa). Długa rozmowa ze mną. Czepianie się milczków, więc, pośrednio, wskazuje na siebie samego.

Wynik: nie wiem, co o nim sądzić. Umieszczę go więc pośrodku, w osobach średnio podejrzanych.


Phelela


1. Za co?

Za pieprzenie. Za stres po linczu Dona(na nim, http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=40759). Za dziwną pewność, że Don był niewinny( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=40788). Za walkę a Alexeiem. I lincz na nim - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=40765.

2. Co może świadczyć o jego niewinności?

Niestety - wszystko. Należy pamiętać, że to Phelela. Ale z bardziej przyziemnych - np. fakt, że Don nie był w mafii, więc para Phelela-Don nie może istnieć.

Wynik: to samo, co wyżej. Raczej średnio podejrzany.

mtobi

1. Za co?

Ano, bardzo nie podoba mi się jego wczorajszy lincz. Cholernie. Nie dość, że czekał do końca, zupełnie jakby chciał mieć kontrolę, to jeszcze zlinczował matixa. Niby wcześniej Dona bronił, ale teraz się wycofuje, że on tylko podawał przykład Liqida. Don niewinny, pamiętamy lincz mtobiego, który go NIE linczował...

2. Co może świadczyć o jego niewinności?

Aktywność. "Kłótnia" z matixem, w którą nie wiadomo, czemu wszedł. I w efekcie zarobił po głowie linczem. I w efekcie zlinczował jakby z zemsty.

Wynik: Podejrzany.

dawidos170

1. Za co?

Za lincz i szybkie zmycie się. Za atak na udzielającego się Fimara, co wygląda, jakby chciał sobie usunąć z drogi przeszkodę.

2. Co może świadczyć o jego niewinności?

Stosunkowo mała aktywność, mówi wprost, co myśli i nie kręci.

Wynik: średnio podejrzany. Bo, blabla, nie wiem, co o nim myśleć.

Fimar

1. Za co?

Za analizę, która wywołała, jak to określił dawidos, popłoch.

2. Co może świadczyć o jego niewinności?

Duża aktywność. Wczorajszy lincz na Donie - jako mafia chyba nie byłby na tyle głupi, żeby do niego doprowadzić.

Wynik: mało podejrzany.


Laska

1. Za co?

Za to, że po mordzie chciał zwrócić uwagę na mnie i matixa. A deih nas uniewinniał. Pasuje to do mordzie na deihu - zapominamy i linczujemy.

2. Co może świadczyć o jego niewinności?

Lincz na Donie po wyjaśnieniu Fimara. Próba zwrócenia uwagi na mnie i na matixa - pasuje także tu, bo jeśli jest mieszkańcem zależy mu na szukaniu poszlak.

Wynik: mało podejrzany.


Alexei

1. Za co?

Pisanie dla pisania. I posty na pokaz. I post( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=40755), w którym rozumie Dona. A po chwili zgadza się z Phelelą(którego linczuje) i chce czekać na odpowiedź Dona. Fajnie, tyle że Don się zmył( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=40761 - ten post). Podejrzewanie się nawzajem z Phelelą.


2. Co może świadczyć o jego niewinności?

Siedzenie na forum i pisanie postów w czasie działań funkcyjnych. Aktywność.

Wynik: średnio podejrzany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

ciekawa analiza, jednakże punkty drugie dosyć dziwne. Raz mówisz że mała aktywność może uniewinniać, raz że duża. No i jeszcze te określenia:"Mało podejrzany, średnio podejrzany" Albo ktoś w twoim mniemaniu jest w mafii albo nie. Krótka piłka, takie bawienie się w ciciubabkę jest dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 20:08, Sam Fisher5 napisał:

Ano, bardzo nie podoba mi się jego wczorajszy lincz. Cholernie. Nie dość, że czekał do
końca, zupełnie jakby chciał mieć kontrolę, to jeszcze zlinczował matixa. Niby wcześniej
Dona bronił, ale teraz się wycofuje, że on tylko podawał przykład Liqida. Don niewinny,
pamiętamy lincz mtobiego, który go NIE linczował...


Wcale sie nie wycofuje z bronienia Dona, nie wiem gdzie to wyczytałeś. Podałem przykład Liqida,a by podkreślić, że to za co Dona podejrzewaliście do mnie w ani 1/100 nie przemawia. I tyle. Co do linczu na matixie, to wczoraj podałem swoje powody.

EDIT: i wcale nie odczekałem do końca, tylko 15 po dziewiątej usiadłem do kompa, bo koło wpół do się zmyłem. Goniły pewne sprawy, ucieszyłem się, że w ogóle udało mi się zaglosować, bo wyszedłem na prawde w pośpiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem, co myśleć o dzisiejszym dniu. Nie ma wystarczającej liczby dowodów, by zaskarżyć kogokolwiek, a linczować trzeba, by nie popełnić samobójstwa ;) Myślę, że zagłosuję dzisiaj na Matixa, Alexeia lub mtobiego. Nie jestem tutaj pewien, ba, jestem pełen niepewności, ale Szerszeń postawił ciężkie warunki, nikt nie chce wylecieć za brak głosu, więc ryzyko w takiej sytuacji jest wskazane. Poczytam jeszcze spokojnie posty, poczekam, a czas ukaże podejrzanego numer jeden...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 20:14, Alexei Kaumanavardze napisał:

/ciach/

ciekawa analiza, jednakże punkty drugie dosyć dziwne.


Czemu są dziwne?

Dnia 03.02.2008 o 20:14, Alexei Kaumanavardze napisał:

Raz mówisz że mała aktywność może
uniewinniać, raz że duża.


Bo to zależy od osoby.

Dnia 03.02.2008 o 20:14, Alexei Kaumanavardze napisał:

No i jeszcze te określenia:"Mało podejrzany, średnio podejrzany"
Albo ktoś w twoim mniemaniu jest w mafii albo nie. Krótka piłka, takie bawienie się w
ciciubabkę jest dziwne.


Okej, to zróbmy tak: zamieniamy "średnio podejrzany" na "IMO może być w mafii" i "mało podejrzany" na "IMO w mafii nie jest".

@mtobi

Dnia 03.02.2008 o 20:14, Alexei Kaumanavardze napisał:

Wcale sie nie wycofuje z bronienia Dona, nie wiem gdzie to wyczytałeś.

A choćby tu - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=40795 - starasz się powoli wycofać ze swoich słów, tak to dla mnie wygląda.

Dnia 03.02.2008 o 20:14, Alexei Kaumanavardze napisał:

Podałem przykład Liqida,a by podkreślić, że to za co Dona podejrzewaliście do mnie w ani 1/100 nie przemawia. I tyle.

Przyjmuję do wiadomości.

Dnia 03.02.2008 o 20:14, Alexei Kaumanavardze napisał:

Co do linczu na matixie, to wczoraj podałem swoje powody.

Tak, napisałeś, że niezbyt go podejrzewasz. Z jakiego powodu linczujesz kogoś, kogo niezbyt podejrzewasz?(tu link: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=40782)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 19:57, matix00 napisał:

Wybacz, że trochę utnę waszą rozmowę ale podświadomie zwykle uniewinniamy aktywnych. Nie powiesz, że nie.


Może i masz rację. Ja nie wiem o jakiej liczbie mnogiej piszesz, gdyż ja patrzę na to, co dana osoba pisze i nie sugeruję się ilością czasu spędzoną na forum. Dlatego takie podejście do gry, o którym pisałeś wydaje mi się trochę dziwne.

Dnia 03.02.2008 o 19:57, matix00 napisał:

Dlatego tyle było pretensji jak Fiarot nas wykiwał będąc najaktywniejsym graczem edycji :)


Taa super. Tylko podstawową różnicą jest to, że Fiarot to Fiarot a ja to ja. Kolejną różnicą jest to, że ja jestem teraz faktycznie niewinny, a On wtedy był mafią.

Btw to wszystko?! Pisałeś, że prześledzisz dzisiejszy dzień, ale póki co widzę, że nie za bardzo się do tego przyłożyłeś.

Alex

Zamiast siedzieć cicho i tylko obserwować może Byś powiedział, kogo podejrzewasz? Na tę chwilę zauważyłem jedynie, że wielką frajdę robi Ci odpowiadanie, lecz nie widać po Tobie abyś używał jakichkolwiek konkretów. Czemu grasz tak asekurancko? Boisz się komukolwiek podpaść?

Sam Fisher

Dnia 03.02.2008 o 19:57, matix00 napisał:

Za analizę, która wywołała, jak to określił dawidos, popłoch.


Jeżeli to ma negatywnie wpływać na moją ocenę to w takim razie lepiej być cichym milczkiem, bo wtedy nikt się do Ciebie nie przypieprzy. Przykro mi znasz mnie nie od dziś i wiesz, że zawsze na tym etapie gry staram się działać i tworzyć analizy ja osobiście nie widzę nic niezwykłego w moim stylu gry.

Dnia 03.02.2008 o 19:57, matix00 napisał:

Duża aktywność.


No i?

Dnia 03.02.2008 o 19:57, matix00 napisał:

Wczorajszy lincz na Donie - jako mafia chyba nie byłby na tyle głupi, żeby do niego doprowadzić.


Zacznijmy nawet od tego, że to w głównej mierze przeze mnie Don poległ, więc gdybym był mafią to raczej bym się tak nie wychylał?! Wystarczy tylko pomyśleć.

Poza tym chciałbym Wam naprawdę pogratulować, że zażyczyliście wpaść na FM godzinę przed oddaniem inczu. Wprost genialnie przykładacie się do gry -_-''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 20:36, Fimar napisał:

Sam Fisher

> Za analizę, która wywołała, jak to określił dawidos, popłoch.

Jeżeli to ma negatywnie wpływać na moją ocenę to w takim razie lepiej być cichym milczkiem,
bo wtedy nikt się do Ciebie nie przypieprzy. Przykro mi znasz mnie nie od dziś i wiesz,
że zawsze na tym etapie gry staram się działać i tworzyć analizy ja osobiście nie widzę
nic niezwykłego w moim stylu gry.

Znam. Ale nie zaprzeczysz, że analiza wywołała popłoch?

Dnia 03.02.2008 o 20:36, Fimar napisał:

> Duża aktywność.

No i?

Duża aktywność to coś, co zwykle jest domeną mieszkańców szukających mafii, czyż nie?

Dnia 03.02.2008 o 20:36, Fimar napisał:

> Wczorajszy lincz na Donie - jako mafia chyba nie byłby na tyle głupi, żeby do niego
doprowadzić.

Zacznijmy nawet od tego, że to w głównej mierze przeze mnie Don poległ, więc gdybym był
mafią to raczej bym się tak nie wychylał?! Wystarczy tylko pomyśleć.

Chyba właśnie to napisałem...

Dnia 03.02.2008 o 20:36, Fimar napisał:

Poza tym chciałbym Wam naprawdę pogratulować, że zażyczyliście wpaść na FM godzinę przed
oddaniem inczu. Wprost genialnie przykładacie się do gry -_-''.

Jestem tu już od ~ 18:30 i robiłem analizę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, pora na trochę własnych przemyśleń. Sorry, ale dla mnie czepianie się fimara jest bezsensu. Jak dla mnie trochę tatkie na zasadzie" Nic na niego nie mamy, to musi być podstęp!". Zainteresował mnie za to dawidos. Wcześnie wpadł, oddał głos poparty jakimiś idiotycznymi argumentami (analiza i wysoka aktywność? LOL). Potem gadał jeszcze coś, o poprzednich edycjach i stylu gry mafi i oświadczył, że fimar nami manipuluje. Nie wiem, albo on ma taki styl gry albo napił się czegoś ciut za mocnego. Raczej to on będzie moim kandydatem dzisiaj do linczu, bo ja jakoś jego "górnolotnego" rozumowania nie rozumiem (masło maślane wiem ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 20:43, Sam Fisher5 napisał:

Znam. Ale nie zaprzeczysz, że analiza wywołała popłoch?


To już nie mi oceniać. Dla mnie to normalna analiza, która zawiera w sobie prawdziwe szczegóły z poprzednich dni. Jak to zostanie ocenione zależy od reszty nie ode mnie.

Dnia 03.02.2008 o 20:43, Sam Fisher5 napisał:

Duża aktywność to coś, co zwykle jest domeną mieszkańców szukających mafii, czyż nie?


&%#^ Ile razy mam pisać, że powinno się zwracać uwagę na to, co pisze dana osoba a nie na to ile pisze! ;(. Ja osobiście nie przykładam do tego żadnej uwagi ile kto napisał na forum, lecz wymagam od człowieka konkretów.

Dnia 03.02.2008 o 20:43, Sam Fisher5 napisał:

Chyba właśnie to napisałem...


A ja potwierdzam Twoje słowa :]

Dnia 03.02.2008 o 20:43, Sam Fisher5 napisał:

Jestem tu już od ~ 18:30 i robiłem analizę.


Miałem tu bardziej na myśli rozmowę, która dopiero teraz się wytworzyła, lecz to nie zmienia faktu, że niektórzy dopiero wtedy wpadli na FM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okej, chcecie odkryję karty. Nie boję się nikomu podpaść, zresztą podpadłem wczoraj Phelowi i jakoś wielkiego nic się nie stało a więc, jak już pisałem:

1. Phelela --> edit, napisałem nick z błędem;/

Od początku coś mi nie pasuje w jego grze. Gra IMHO dosyć agresywnie (co nie oznacza, że źle). Do tego jego styl jest pouczający, cały czas stara się być arogancki i złośliwy,a zwykłej ironi nie wyłapał.

2. Fimar

Dzisiejsza jego dyskusja z dawidosem przebiegała w dość inny sposób, ponad to nie próbuje udowodnić swojej niewinności w żaden inny sposób niż słowami:"Ja jestem niewinny" chociażby jak: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=40806 tutaj i http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=40816 tutaj. Jego argumentacja w ogóle mnie nie przekonuje, a fakt wdania się w kłótnie z dawidosem wcale go nie usprawiedliwia. No i jeszcze ta analiza (aczkolwiek to jest argument uniewinniający --> komu z mafii chciałoby się tak dokładnie inflirtować graczy jeśliby miał wszystko"na tacy"... a może to gra pozorów...)

3. dawidos

I tu się pojawia jego kłótliwość, oraz mała aktywność (wiem jestem hipokrytą) aczkolwiek jego mam na "liście rezerwowej")

Na ostatnim miejscu jest Sam, jednakże jego nie umiem odpowiednio uargumentować, więc nie będe tego robił póki nie... poukładam sobie, co mi w nim nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Początkowo tłumaczenia Alexa mnie przekonały, ba nawet zacząłem twierdzić, że faktycznie może być On niewinny, gdyż nawet żartobliwie mi odpisywał. Teraz swoją postawą mnie trochę załamuje, żeby się czegoś dowiedzieć od niego trzeba Go do tego zmusić. W dodatku drogi Alexie, jeżeli nie wiesz, co należy do obowiązków mieszkańca to nie pisz żadnych głupot typu: „ponad to nie próbuje udowodnić swojej niewinności w żaden inny sposób niż słowami:"Ja jestem niewinny" „. Mieszkaniec ma na celu szukanie zdrajców a nie wypisywać argumenty, czemu jest niewinny. Ponadto nadużywasz za bardzo słowa „dziwne” sam jesteś dziwny.

*****************************

Lincz--> Alexei Kaumanavardze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 20:08, Sam Fisher5 napisał:

Dobra, ja może najpierw napiszę, kogo i za co podejrzewam.

matix
1. Za co?

Za odwrócenie uwagi, po tym, jak zlinczował go dawidos( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=40736).


Do niektórych nic nie dochodzi niestety... Naprawdę nie było co komu zarzucić do tej pory, zresztą ty nie wskazałałeś ŻADNEGO swojego podejrzanego tylko podpiąłeś sie pod lincz Fimara.

Dnia 03.02.2008 o 20:08, Sam Fisher5 napisał:

Za nieobecność w czasie dwóch pierwszych dni.


Wytłumaczone

Dnia 03.02.2008 o 20:08, Sam Fisher5 napisał:

Za zarzucanie innym milczenia, mimo własnej
mikrej aktywności.


Również wytłumaczone...

Dnia 03.02.2008 o 20:08, Sam Fisher5 napisał:

Za igorancję religijną i niezrozumienie ironii.


To pierwsze to pewnie żeby analiza była dłuższa ale już to drugie to jakby stwierdzenie, że "nie widział dychy" kiedy jej tam po prostu nie było.

Dnia 03.02.2008 o 20:08, Sam Fisher5 napisał:

Za brak wypowiedzi
w dzisiejszym dniu(pewnie sobie pospał).


Cytuję niejakiego Sama Fishera "a co pospać sobie nie wolno?".

>Za praktyczny brak opublikowanych podejrzeń(czepił

Dnia 03.02.2008 o 20:08, Sam Fisher5 napisał:

się(sic!) mało aktywnych i tyle).


Buahahaha!!! Odezwał się detektyw (przy okazji pierwszy raz prezentując swoje podejrzenia).

Dnia 03.02.2008 o 20:08, Sam Fisher5 napisał:

2. Co może świadczyć o jego niewinności?

Uniewinnienie deiha(mnie i matixa). Długa rozmowa ze mną. Czepianie się milczków, więc,
pośrednio, wskazuje na siebie samego.


...

Dnia 03.02.2008 o 20:08, Sam Fisher5 napisał:

Wynik: nie wiem, co o nim sądzić. Umieszczę go więc pośrodku, w osobach średnio podejrzanych.


Cięzki orzech do zgryzienia co? ;>

Fimar

>Matix - W pamięci zapadła mi najbardziej Jego rozmowa z Samem Fisherem, lecz w przeciwieństwie do Niego >linczuje mtobiego. Mattex jest jedyna osobą, która oddaje głos na tegoż osobnika argumentując to bierną >postawą Michaliego, lecz postawa Matixa pozostawia wiele do życzenia. Czyżby w takim razie chciał oddać >bezpieczny głos i nie rzucać się w oczy?

Cóż... mój głos był chyba pierwszy (jeśli nie pierwszy to przynajmniejjeden z pierwszych) więc nie bardzo jak miałem się pod kogoś podpiąć co? :) Zagłosowałem na osobę, którą uważałem (wciąż uważam) za winną. Zarzucasz mi, że nie posłuchałem ciebie i nie głosowałem jak tłum? Mam przepraszać na kolanach mówiąc "Panie najmocniej przepraszam, od teraz będe się Ciebie słuchał i głosował tak jak ty. Przyrzekam!"?

Dnia 03.02.2008 o 20:08, Sam Fisher5 napisał:

Co do Jego deih miał większe wątpliwości niż do Sama, ale >pozostawiam Go tak jak Fishera w spokoju póki co.


Zadziwiające jak bardzo pomogła mi ta śmierć deiha ;)

Z braku czasu (jakaś godzina na forum - nie patrzcie się na lampkę, odrabiałem lekcję i myłem się) nie doszedłem do żadnych ciekawych wniosków. Troszkę smierdzi mi tu Fimar (po prostu intuicja) i Phelela (deih go podejrzewał, nie żeby to musdiało o czymś świadczyć...). Z Samem nie mam siły ani ochoty dalej rozmawiać. Będe dzisiaj głosował znów na mtobiego, który to wczoraj niezwykle wkurzył mnie tym jego kontrolowaniem sytuacji i wypieraniem się, że nie ma czasu kiedy odpowiedział na moje zarzuty zaraz po ich pojawieniu się na forum. Jesli dane mi będzie przezyć do jutra możecie spodziewać się obszernej analizy jednak na dziś to juz wszystko z mojej strony. Dobrej nocy.

***********************
Lincz--->mtobi
***********************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 20:08, Sam Fisher5 napisał:


Phelela


1. Za co?

ZA JAJCO...

Dnia 03.02.2008 o 20:08, Sam Fisher5 napisał:

Za pieprzenie. Za stres po linczu Dona(na nim, http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=40759).

A co chłopak wpadł w depresje czy jak ?? , coś źle zrobiłem ??

Dnia 03.02.2008 o 20:08, Sam Fisher5 napisał:

Za dziwną pewność, że Don był niewinny( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=40788).

No dawno się tak nie śmiałem :D Ty masz inny zegarek czy jak :P ?? Napisałem tego posta 03.02.2008,
10:10
A wyniki z mordem były podane 02.02.2008, 21:51 Więc dużo przed moim postem - to stąd moja pewność ;} , hahaha... Wytłumaczysz mi ocb ?? Bo mi się wydaje że się pomyliłeś

Dnia 03.02.2008 o 20:08, Sam Fisher5 napisał:

Za walkę a Alexeiem. I lincz na nim - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=40765.

Aha czyli walka jest zua przyjełem , od teraz siedzie cicho i nic nie mówie ok ??

Dnia 03.02.2008 o 20:08, Sam Fisher5 napisał:

2. Co może świadczyć o jego niewinności?

Niestety - wszystko. Należy pamiętać, że to Phelela. Ale z bardziej przyziemnych - np.
fakt, że Don nie był w mafii, więc para Phelela-Don nie może istnieć.

A czemu tak odrazu mnie z mafi wyrzuciłeś , info by bog ?

Dnia 03.02.2008 o 20:08, Sam Fisher5 napisał:

Wynik: to samo, co wyżej. Raczej średnio podejrzany.

Super ;D
Aha ta pseudo analiza to jakaś porażka ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 21:04, matix00 napisał:

Będe dzisiaj głosował znów na mtobiego,


Thank yu :P

Dnia 03.02.2008 o 21:04, matix00 napisał:

który to wczoraj niezwykle wkurzył mnie tym jego kontrolowaniem sytuacji i wypieraniem
się, że nie ma czasu kiedy odpowiedział na moje zarzuty zaraz po ich pojawieniu się na
forum.


Ke ? Podasz mi te posty w których odpowiadałem na twoje zarzuty a jednoczesnie mowilem, ze nie mam czasu ?

Dnia 03.02.2008 o 21:04, matix00 napisał:

Jesli dane mi będzie przezyć do jutra możecie spodziewać się obszernej analizy
jednak na dziś to juz wszystko z mojej strony. Dobrej nocy.


Good najt :P

Dnia 03.02.2008 o 21:04, matix00 napisał:

***********************
Lincz--->mtobi
***********************


:P

Co do mojego linczu, to zagłosuję na Dawidosa. Jego czepianie się fimara jest poprostu dla mnie niezrozumiale, co powiedziałem w poprzednim poście. Może ma on w tym jakiś sens, czy głębsza logikę, ale dla mnie to poprostu takie gadanie dla gadania. So...

**********************
lincz - > dawidos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się