Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 08.02.2008 o 16:46, Fiarot napisał:

> Postaram się załatwić 1 dinozaura i 1 ciekawą postać :)

Eee... Czy numer 13 na liście graczy to właśnie ta zapowiadana przez Ciebie ciekawa postać?

Y nie :P Żadnego Jezusa nie miałem na myśli :P Zobaczymy dzisiaj czy będą grali (te osoby o których mówiłem ):}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MG : Phelela

1. Avalon
2. Pablo Querte
3. Arxel
4. Laska-z-Polski
5. Dawidos170
6. Dodo1345
7. Scorp2005
8. Invin
9. Donki
10. Fiarot
11. deih
12. JezusChrystus93
13. Kukowsky


Niestety muszę zrezygnować z udziału w edycji, gdyż moje plany uległy zmianie, a przez to popsułbym zabawę innym, dlatego mam nadzieję, że to zrozumiecie;] Może innym razem uda mi się. Miłej, owocnej i ciekawej edycji wszystkim Wam życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MG : Phelela

1. Avalon
2. Pablo Querte
3. Arxel
4. Laska-z-Polski
5. Dawidos170
6. Dodo1345
7. Scorp2005
8. Invin
9. Donki
10. Fiarot
11. deih
12. JezusChrystus93

A jednak... We wtorek prawdopodobnie mnie nie będzie, tak więc wolę nie ryzykować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MAFIJNE FAQ!

1. „Ilu jest graczy, jaki jest podział ról?”
Graczy jest łącznie dwunastu, mafiosów dwóch, katani jeden, pozostali są mieszkańcami. Role losuje MG i przydziela je na GG wcześniej informując kiedy, i o której godzinie to zrobi, dlatego każdy gracz musi się ze mną osobiście skontaktować przez GG. Patrz też pkt 7. FAQ.

2. „Kto i kiedy wkracza do akcji?”
Mafia zabija po raz pierwszy dobę od rozpoczęcia edycji czyli w Niedziele 10 lutego. Pierwszy lincz odbywa się następnego dnia czyli w Poniedziałek 11 lutego. Katani po raz pierwszy ma szansę sprawdzić kogoś również drugiego dnia rozgrywki czyli w Niedziele 10 lutego.
Katani ma możliwość sprawdzenia samego siebie i uniknąć w ten sposób gniewu mafii (uchronić się przed śmiercią z ich strony). Może tak uczynić tylko raz podczas gry.

3. „W jakich godzinach głosujemy i kiedy spodziewać się wyników?”
UWAGA : Niedziela : Mord i Sprawdzenie : 20:30 Wyniki : 21 bądź rano
Poniedziałek : Lincz 22:00 Mord i Sprawdzenie : 22:30 Wyniki : 23:00
I Tak analogicznie Niedziela – Wtorek Poniedziałek – Środa

W razie jakichkolwiek pytań prosiłbym o kontakt gg ;)
4. „Co się dzieje w przypadku gdy w głosowaniu (linczu) będzie remis?”
W takim przypadku oboje zginą. W przypadku potrójnego (i większego) remisu ofiara zostanie wylosowana przez MG.

5. „Czy brak głosowania będzie karany?”
Tak brak głosu to wylot z edycji

6. „Jak głosujemy?”
Głosowanie odbywa się jawnie, czyli *na forum*. Każdy gracz pisze na forum na kogo głosuje wraz z krótkim (lub długim) uzasadnieniem. Nie ma u mnie żadnych potwierdzeń głosów na e-mail, czy GG. Wyłącznie brak głosu na forum oznacza brak udziału w głosowaniu. Konsekwencje: patrz pkt 5. FAQ.
Zmiana linczu jest jak najbardziej dozwolona. W wypadku zmiany linczu piszesz wyraźnie na forum „Zmiana na...” lub coś podobnego co wskaże, że zmieniasz lincz, a następnie swój nowy typ.
W razie kłopotów z forum/Netem proszę się kontaktować ze mną w możliwie inny sposób np. przez telefon. Patrz pkt. 7. FAQ

7. „Jak skontaktować się z MG?”
* e-mail: phelka1@op.pl
* GG: 944221 <preferowany kontakt>
* tlen:
* telefon: podaje graczom FM na GG oczywiście jeśli będą chcieli ;)

8. „Czy mogę pogadać z innymi graczami o Forumowej Mafii inaczej niż przez forum?”
Nie! Takie rozmowy powszechnie uważane są za kodziarstwo (cheating), a kodziarze smażą się w piekle… i są usuwani z listy graczy. Na temat gry piszemy na forum tylko i wyłącznie.

9. „Czy po śmierci mogę komentować grę ‘z zaświatów’?”
Nie. Każdy kto nie bierze już czynnego udziału w grze proszony jest o niepisanie absolutnie niczego. Każdy kto się nie zastosuje najprawdopodobniej spotka się z wielkim gniewem z nieba...

10. „Nie gram w tej edycji, ale chciałbym zapytać o coś na forum...”.
Nie rób tego! Przeczytaj pkt 9. FAQ!

11. "Gramy z fabułą, nie bardzo wiem jak się wczuć i na ile mogę popisywać się swoją kreatywnością...”
Stworzony świat do fabuły jest dla Was, więc możecie go modelować według własnej woli. Jeżeli ktoś się nadmiernie rozpędzi to delikatny głos narratora opowieści sprostuje jego dokonania. Od fabuły w późniejszych fazach gry można odchodzić, macie znaleźć mafię/eliminować miastowych, a ja wam nie będę utrudniać zadania fabułą, choć sam będę się starał ją prowadzić.

12. „Od niedawna forum można edytować posty, jak do tej sprawy podchodzić w FM?”
Edycja jest dozwolona, ale może zostać różnie odebrana przez grających. Za edycję postów kar od MG nie ma.

13. „Chciałbym użyć w grze innego nicka niż ten, który używam na forum. Mogę to uczynić?”
Tak możesz, ale dla wygody i wiadomości innych graczy (i MG) na czas danej edycji najlepiej umieść swój nick w grze w podpisie/sygnaturze na forum np. „FM – Mighty Dwarf from Moria”, żeby każdy wiedział jako kto grasz. Gracze, którzy posiadają Własny tytuł na forum mogą swoją postać tam wpisać, jeśli chcą. :)

15. „Chciałbym zagrać. Czy mogę się jeszcze zapisać?”
Niestety nie, rekrutacja do tej edycji gry zakończona. Jeśli chcesz zagrać musisz zgłosić się do następnej edycji FM. Póki co możesz obserwować obecną edycję, pamiętaj jednak, że musisz zachować milczenie.
Wszelkie posty osób, które nie grają będą usuwane przez życzliwych moderatorów, graczy prosi się o ignorowanie takich postów.

16. „Kto gra w tej edycji?”
W tej edycji grają następujący użytkownicy:

MG : Phelela

1. Avalon
2. Pablo Querte
3. Arxel
4. Laska-z-Polski
5. Dawidos170
6. Dodo1345
7. Scorp2005
8. Invin
9. Donki
10. Fiarot
11. deih
12. JezusChrystus93

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stop!!!! Musze sie wycofać, sorry, moj zwalony brat doprowadził do odebrania mi prawa siedzenia przed kompem, to są moje ostatnie chcwile przed tygodniową przerwą. Przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie... Znowu ten sam ''ssący regulamin'' z różnymi godzinami linczu w zależności od dnia tygodnia?! Heh, super...
Mi osobiście niby aż tak bardzo to nie przeszkadza ze względu na większą niż dotychczas ilość wolnego czasu, ale przyznam, że w ''normalnych okolicznościach'' bym się trochę zdenerwował :P . Poza tym możliwe, że wprowadzi to nieco zamieszania do gry. No ale cóż... oby tak nie było.
Poza tym zdecyduj się czy 10 lutego jest w niedzielę czy też w poniedziałek ;P . No i weź poprawkę na to, iż po wycofaniu się Avalona zostało nas tylko jedenastu i aktualna lista graczy wygląda już trochę inaczej.

spider88

Bez przesady, nie ma co panikować :) . Po pierwsze Phelela zniknął gdzieś na dobre i już dziś raczej nikogo nie zwerbuje, a po drugie w grudniu ubiegłego roku, gdy prowadził on swoją pierwszą edycję, również brało w niej udział tylko jedenastu graczy. Inna sprawa, że pewnie znowu dość szybko się ona zakończy. Mam jedynie nadzieję, że osoby widniejące na liście będą w miarę aktywne, gdyż w przeciwnym razie temat podczas trwania rozgrywki będzie świecił pustkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 20:36, JezusChrystus93 napisał:

Z ekipą 11 graczy to raczej nic nie zdzialamy. No chyba że zaproszenia sa rozeslane i
start edycji nastąpi o 21.

Czy role są rozesłane to nie wiem, ale właśnie edycja ma się rozpocząć o 21.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

13 Maj 1350 r Chiny , miasto Zido

W kraju od dłuższego czasu toczą się wojny domowe , jest on oblegany ze wsząd najazdami , ludów barbaricos. Wiele wiosek upada.... , tylko nieliczne wioski dalej stawiają opór wśród nich jest jedna waleczna wioska która dalej się utrzymuje ...... Mowa tu o wiosce Zido w której mieszkańcy to Samurajowie , każde dziecko od najmłodszych lat jest szkolone żeby w przyszłości , brać udział w bitwach i walkach , a więc wychowywane jest na samuraja uczy też się kodeksu- bushidō , i wie że musi za wszelką cenę bronić swoich dóbr .....

1 Czerwca 1350 r. – Zido

Jedyne co pozostało po wiosce to zgliszcza , każdy dom , najmniejszy budynek został zrównany z ziemią , na pierwszy rzut oka można by przypuszczać że nikt nie ocalał. Lecz po
Chwili z ruin wyłaniają się Samurajowie w maskach ( prawdziwy samuraj nie zdradzał swojej twarzy ), prawdopodobnie tylko oni przetrwali wojnę. Lecz nie znali siebie gdyż przyjechali do miasta 2 dni przed atakiem na pokaz broni samurajskich .Gdy dowiedzieli się że ktoś atakuje ich miasto , zobaczyli tylko hordy barbarzyńców , z którymi i tak nie mieliby najmniejszych szans , znaleźli wspólną kryjówkę i siedzieli tam najciszej jak potrafili ,najmniejszy szmer mógł przyciągnąć uwagę nieprzyjaciela i skazać ich na śmierć .
-Co się tu stało ?
- Nie mam pojęcia ale chyba dobrze że się schowaliśmy , miasto zostało zrównane z ziemią a co za tym idzie , nasze domy- powiedział ze smutkiem w głosie.
- My się nawet nie znamy
- Tak a nasze rodziny ?
- Niestety nikt nie miał szansy przeżyć
- Nie to nie może być prawda , przecież my nie przeżyjemy , nie mamy najmniejszych szans , bez wody i jedzenie ....
- Nie możemy się załamywać , musimy wyruszyć w podróż , wierząc w to że znajdziemy kogoś , kto jeszcze przeżył , nie możemy się załamywać , jest nas zgrana grupa . Nie damy się tak łatwo !
- Dobrze mówi , w końcu jesteśmy Samurajami , którzy na pierwszym miejscu mają honor .
- Dobrze ale gdzie planujesz wyruszyć ?
- Na północ do wioski Neto , miałem tam krewnych , a wioska ta również słynęła ze swojego bohaterstwa . Tylko jest jeden problem żeby się tam dostać musimy przejść przez las w którym mogą czaić się barbarzyńcy.....
I tak zaczęła się przygoda __ Samurajów , którzy pozostawiając wszystko , wyruszyli aby przeżyć , i dać oznakę swojego bohaterstwa.

3 Czerwca 1350 r. – Lasy na północ od wioski Zido.

Grupa samurajów szła spokojnym , na pierwszy rzut oka lasem , szli w szyku bojowym , gdyż nie chcieli zostać zaskoczeni przez nieprzyjaciela . Dwóch z nich szło bardziej z tyłu , wnet jeden z nich zawołał :
-Poczekajcie musze odetchnąć
Lecz jego głos został stłumiony przez okoliczne ptactwo lecące nad nimi , reszta grupy słysząca tylko nadlatujące ptaki , szła dalej . Kiedy dwóch samurajów siedzących na kamieniu było święcie przekonane że reszta grupy czeka tuż za rogiem , zostało zaatakowanych , przez dwóch nieprzyjaciół
-Ha ! Śledzimy was od samego początku , niestety będziemy musieli zająć wasze miejsce, w tej grupie ...
-To nie możliwe , oni nie dadzą się na to nabrać , zaraz zauważą że nas nie ma
-Spokojnie my już zadbaliśmy o ich rozrywkę , wasi przyjaciele teraz walczą
-Nie tylko nie to !
Po tych słowach dwóch , samurajów zostało ugodzonych strzałami nieprzyjaciół.
-Bierz ich maski nie poznają nas , walczą teraz , choć do nich dołączymy , powiemy że zostaliśmy zaatakowani , na dowód , mamy te miecze oblane krwią tych nędznych samurajów , no naprawdę myślałem że pokonanie ich będzie trudniejsze a tu proszę , dali się okiełznać jak dzieci.
Po chwili dwaj zdrajcy dołączyli do reszty .Widząc jak walczą musieli im pomóc , już po kilku minutach na polu bitwy zostały tylko martwe ciała przeciwników.
-Gdzie wy byliście ?!
-My walczyliśmy z nieprzyjacielem
-Wysłaliśmy po was człowieka , zaraz powinien wrócić....
Samuraj który poszedł szukać swoich kompanów , znalazł dwa konające ciała
-To my ...agh.. wśród was są zdrajcy ....mają na sobie nasze maski.....nie mów nikomu o tym , mogą cię zabić ...... jako że słyniesz z tego że jesteś najcichszym z samurajów , w nocy jak wszyscy będą spali , odkrywaj maski , lecz pamiętaj tylko jedną na noc , żeby nikt nie wiedział o co chodzi.......maski zdrajców są od spodu naznaczone.....bądź czujny – po tych słowach skonał.
Samuraj po chwili wrócił do reszty , i rzekł – nie znalazłem ich , nie ma na co czekać pewnie zginęli musimy iść dalej na północ , przed nami znajduje się wodospad , będziemy mogli się tam wykąpać , i bliżej siebie poznać.
-Dobrze a więc nie traćmy czasu , może znajdziemy tam również pożywienie.
I tak wszyscy razem wyruszyli dalej ku przygodzie , nie wiedząc co ich czeka , lecz cokolwiek się stanie wiedzieli że przyjmą to godnie , nawet jeśli tuż za rogiem czychać się miała śmierć...........
***********************************************************
A więc tak , klimaty Samurajskie :P ,mam nadzieje że się wam podobają . Życzę miłej Gry , powodzenia !

MG : Phelela


1. Pablo Querte
2. Arxel
3. Laska-z-Polski
4. Dawidos170
5. Dodo1345
6. Scorp2005
7. Invin
8. Donki
9. Fiarot
10. deih
11. JezusChrystus93

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Coś mi tu śmierdzi. Tych dwóch co doszli do nas, coś za dlugo bylo nieobecnych, nie możliwe by tak dlugo walczyli z wrogiem no chyba że napadla ich grupa 100 barbażyńców.- powiedzial Jezus do Pablo. - No bo zobacz jak doszli to zabili 3/4 naszych oponentów i z reszta rozprawiliśmy się bez problemowo. Naprawde nie wiem dlaczego tak dlugo walczyli z grupką kilku rozwydrzonych barbażyńców, nie odnieśli żadnych obrażeń.- Kontynuowal, po czym poszedl wyprostowąc kości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się