Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 05.10.2008 o 15:55, demrenfaris napisał:

> > Ale za edycje posta jest ostrzeżenie
> - Bo ? Bo demrenfaris tak twierdzi ? :P Rozumialbym, gdyby w regulaminie bylo napisane

> wyraznie - "za pojedyncza edycje posta nalezy sie ostrzezenie", dawidos edytowalby
posta
> raz i zostal wyrzucony. Ale nic takiego nie bylo napisane, wysokosc kary nie byla
okreslona,
> wiec decyzja nalezala do MG. Trzeba bylo poprosic o doprecyzowanie przed edycja,
jesli
> miales jakies watpliwosci. Trzeba bylo wygrac edycje, to nie byloby problemu ;P

Bo Wayzin skopiował FAQ z edycji Kuka, w którym za edycję było ostrzeżenie. Jako, że
nie pisał o żadnych zmianach dotyczących tego aspektu, można było przypuszczać, że zasady
są identyczne jak u poprzedniego MG.

A za podwójną edycję? Bo mówimy o podwójnej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 15:55, demrenfaris napisał:

Bo Wayzin skopiował FAQ z edycji Kuka, w którym za edycję było ostrzeżenie.

- Tak, autorem tego regulaminu i FAQ na pewno jest Kuk :P Masz nawet wyraznie napisane, kto byl tworca pierwotnej formy regulaminu i FAQ, ja tam nie widze ksywki Kuka.
Jeszcze napisz, ze Wayzin w ogole bezprawnie prowadzil edycje, bo skopiowal regulamin Kuka, wiec logicznym byloby gdyby to Kuk prowadzil edycje - tym samym wyrzucenie z edycji dawidosa tez jest niewazne, bo Wayzin nie byl MG :P

Dnia 05.10.2008 o 15:55, demrenfaris napisał:

Jako, że nie pisał o żadnych zmianach dotyczących tego aspektu, można było przypuszczać, że zasady są identyczne jak u poprzedniego MG.

- Jako ze nie napisal tez jasno i wyraznie - "w tej edycji MG jestem ja - Wayzin" mogles przypuszczac, ze MG nadal jest Kukowsky. Mogles tez sobie wmowic duzo innych rzeczy, ktore nie sa prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, niezła rozmowa :D
Panowie - każdy MG może popełnić błąd, a to z tego prostego powodu, że nie można przewidzieć wszystkiego, co zdarzy się podczas edycji (czyli jak coś się zdarzyło, a on tego nie przewidział i podjął jakąś decyzję, to ZAWSZE ktoś mu może zarzucić błąd) ;) W tym przypadku MG nie popełnił błędu tylko załatwił sprawę jak należy - bez faworyzowania kogokolwiek (Dawidos będzie miał zapewne nauczkę na przyszłość, żeby najpierw się zastanawiać, a potem działać :P). Gdyby stanął po którejś ze stron, na przykład - jak to się mawia - "zrobił coś, by mafia nie miała za łatwo" (czytaj: pomagał mieszkańcom ingerując w grę i naruszając proporcje sił wywołane przez taką a nie inną grę poszczególnych osób z dwóch frakcji) byłby to bardzo poważny błąd. Wayzin świetnie sobie poradził. Śledził edycję i zareagował na nieprawidłowości, ale tak, by nie naruszyć tego co zbudowali gracze przez kolejne dni edycji. Nie wiem o czym tu więcej dyskutować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 17:53, LifaR napisał:

> Bo Wayzin skopiował FAQ z edycji Kuka, w którym za edycję było ostrzeżenie.
- Tak, autorem tego regulaminu i FAQ na pewno jest Kuk :P Masz nawet wyraznie napisane,
kto byl tworca pierwotnej formy regulaminu i FAQ, ja tam nie widze ksywki Kuka.
Jeszcze napisz, ze Wayzin w ogole bezprawnie prowadzil edycje, bo skopiowal regulamin
Kuka, wiec logicznym byloby gdyby to Kuk prowadzil edycje - tym samym wyrzucenie z edycji
dawidosa tez jest niewazne, bo Wayzin nie byl MG :P

Jeśli mnie pamięć nie myli to Kukowsky dodał do regulaminu zastrzeżenie, że edycja posta jest niedozwolona tylko w godzinach okołolinczowych. Z całą pewnością nie był to Bloody ;>

Dnia 05.10.2008 o 17:53, LifaR napisał:

- Jako ze nie napisal tez jasno i wyraznie - "w tej edycji MG jestem ja - Wayzin" mogles
przypuszczac, ze MG nadal jest Kukowsky. Mogles tez sobie wmowic duzo innych rzeczy,
ktore nie sa prawda.

Nietrafione odniesienie :) Wayzin jako MG powinien zastrzec przed edycją jaka kara czeka niesfornych za edytowanie posta w godzinach od 21:45 do 22:15. To tak jakbym ja skopiował regulamin z tej edycji, a potem napisał, że mafia zabija na raz 5 graczy. Bo w FAQ nie jest sprecyzowane ilu ludzi ma być mordowanych, a przecież nikt o to nie pytał...

Yarr
Kto tu dyskutuje? Ja widzę tylko spam :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę już zdemaskowaliście mnie ;) Tak, skopiowałem regulamin Kuka, gdyż ten był najbliżej pod ręką, a to, że to Kuk wprowadził ostrzeżenie za edycję posta w godzinach około-linczowych to szczerze mówiąc nie wiedziałem, ale mniejsza o to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 19:57, demrenfaris napisał:

Jeśli mnie pamięć nie myli to Kukowsky dodał do regulaminu zastrzeżenie, że edycja posta jest niedozwolona tylko w godzinach okołolinczowych.

- Wow, to rzeczywiscie czyni go autorem calego regulaminu... Ale z naszego Kuka lebski chlopak, zmienil punkt regulaminu ktory mu nie pasowal... Wydawalo mi sie, ze dotychczas kazdy MG tak robi ;) Ale wyobraz sobie - jesli wszystkie punkty MG odpowiadaja - nic nie zmienia ! Wyobrazasz to sobie ? ;)

Dnia 05.10.2008 o 19:57, demrenfaris napisał:

Nietrafione odniesienie :) Wayzin jako MG powinien zastrzec przed edycją jaka kara czeka niesfornych za edytowanie posta w godzinach od 21:45 do 22:15.

- Nie wiedziales jaka kara czeka taka osobe i interesowalo Cie to ? Dlaczego nie spytales ? Wygodniej ponarzekac po fakcie ? :)

Dnia 05.10.2008 o 19:57, demrenfaris napisał:

To tak jakbym ja skopiował regulamin z tej edycji, a potem napisał, że mafia zabija na raz 5 graczy. Bo w FAQ nie jest sprecyzowane ilu ludzi ma być mordowanych, a przecież nikt o to nie pytał...

- To dopiero swietne porownanie :P Zauwaz, ze edycja postow jest zabroniona w danym czasie. ZABRONIONA. Co oznacza ze nikt tego nie powinien robic. Wiec pretensje powinny byc do osoby lamiacej regulamin, a usprawiedliwianie typu "bo myslalem, ze kara bedzie mniejsza", sa calkowicie nie na miejscu. Ale narzekaj dalej, skoro ciezko bylo zapytac przed faktem. Co do Twojej propozycji - "mafia morduje, a katani sprawdza jednego z graczy." - dla mnie to okresla ile osob morduje mafia i ile sprawdza katani ;)

Dnia 05.10.2008 o 19:57, demrenfaris napisał:

Yarr
Kto tu dyskutuje? Ja widzę tylko spam :>

- Dokladnie, nie gralem, to teraz sobie popisze ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.10.2008 o 20:30, LifaR napisał:

- Wow, to rzeczywiscie czyni go autorem calego regulaminu... Ale z naszego Kuka lebski
chlopak, zmienil punkt regulaminu ktory mu nie pasowal... Wydawalo mi sie, ze dotychczas
kazdy MG tak robi ;) Ale wyobraz sobie - jesli wszystkie punkty MG odpowiadaja - nic
nie zmienia ! Wyobrazasz to sobie ? ;)

No, ale w czym problem?

Dnia 05.10.2008 o 20:30, LifaR napisał:

- Nie wiedziales jaka kara czeka taka osobe i interesowalo Cie to ? Dlaczego nie spytales
? Wygodniej ponarzekac po fakcie ? :)

Ale ja nie mogłem przewidzieć, że znajdzie się ktoś taki. Jeśli MG zmienia jakiś punkt regulaminu względem ostatniej edycji, powinien to zakomunikować przed rozgrywką.

Dnia 05.10.2008 o 20:30, LifaR napisał:

- To dopiero swietne porownanie :P

Homeryckie wręcz! I jakie trafne!

Dnia 05.10.2008 o 20:30, LifaR napisał:

Zauwaz, ze edycja postow jest zabroniona w danym czasie.
ZABRONIONA. Co oznacza ze nikt tego nie powinien robic. Wiec pretensje powinny byc do
osoby lamiacej regulamin, a usprawiedliwianie typu "bo myslalem, ze kara bedzie mniejsza",
sa calkowicie nie na miejscu. Ale narzekaj dalej, skoro ciezko bylo zapytac przed faktem.

Ja nigdzie nie napisałem, że mam do kogokolwiek pretensje. MG zrobił jak uważał, jego prawo. Piszę tylko, że w mojej opinii lepiej byłoby, gdyby zaliczył autolincz dawidosa i wlepił mu warna. Co nie umniejsza błędu Dawida i nie czyni go niewinnym całej sytuacji.

Dnia 05.10.2008 o 20:30, LifaR napisał:

Co do Twojej propozycji - "mafia morduje, a katani sprawdza jednego z graczy." - dla
mnie to okresla ile osob morduje mafia i ile sprawdza katani ;)

Nie. Mafia morduje (pięć osób). Określione są tylko sprawdzenia.


PS Dobra, już mi się nie chce ciągnąć tego spamu. Podyskutuj z kimś innym :P

@@Yarr
Ależ oczywiście, że Ty prowadzisz! Popatrz sam na listę:

MG - Yarr
1. Lordlolek
2. Avalon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, Dem jest w mafii, bo nie chce mu się prowadzić dyskusji, koniec, kropka.

Wayzin wybrał po prostu mniejsze zło. Zawsze mógł uznać, że leci sam Kalk, Fiarot by przeszedł i by było po ptokach :D Tak to poleciał Dawidos, który nie miał wobec nas najlepszych zamiarów wobec nas (czyt. mafiozów) i coś mu tam śmierdziało. Tak czy siak Wayzin pomógł mafii, jak znam życie to Fiarot tak uknuł wszystko, żeby wygrać :P

Dem, nie wymiguj się, spam międzyedycyjny musi być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MG - Yarr

1. Lordlolek
2. Avalon
3. rob006
4. Wayzin

A co mi szkodzi...

Ludzie, zapisujcie się! Nawet jeśli w jakimś terminie nie będziecie wolni, to nie zwlekajcie z tym, aż zbierze się grupka graczy, bo tak to nigdy się skład nie zbierze. Myślę, że to dlatego tak wolno zbiera się ekipa. Jeśli możesz grać, to się zapisz. Termin rozpoczęcia Ci nie odpowiada? Wypisujesz się i tyle. Tak przynajmniej może zbierzemy kiedyś komplet, bo póki co zanosi się, że będzie podobny zastój do tego sprzed poprzedniej edycji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MG - Yarr

1. Lordlolek
2. Avalon
3. rob006
4. Wayzin
5. VBone
6. 666Nergal666
7. demrenfaris

@@Wayzin
Zapisywanie się nie dysponując choć godzinką-dwoma wolnego czasu w środku tygodnia sensu głębszego nie ma. Więcej - nie ma sensu wcale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się