Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

MG - Yarr

1. Lordlolek
2. Avalon
3. rob006
4. Wayzin
5. VBone
6. 666Nergal666
7. demrenfaris
8. win0
9. Furr

Mam dość rozpięty plan zajęć, więc może się zdarzyć, że jednego dnia będę od ósmej, a innego od ósmej, tyle że wieczorem. Ale powinno to wystarczyć :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 13:21, Avalon67 napisał:

> Teraz to sugerujesz, że to Fiarot był de facto MG, a Wayzin tylko marionetką...
Żeby tylko...


Taaa... Dodaj może jeszcze, że to ja zamiast Wayzina losowałem role wszystkich graczy i wysyłałem je potem do zainteresowanych... aha, Kalkulator tożsamości sprawdzonych osób dowiadywał się także bezpośrednio ode mnie, a co za tym idzie sam powiedziałem mu o tym, iż jestem mafią, nie zabiłem go jednak od razu, ponieważ wiedziałem, że moje inne marionetki posłusznie zlinczują go ostatecznie w remisie ze mną - podsumowując jestem ''master of puppets'' normalnie, muhahaha!

Wracając na ziemię - co Ty chłopie tworzysz?! Napisałem już o tym w moim poście podsumowującym edycję - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=46432, cytat: "Przy okazji wywiązał się niezły bałagan z powodu edytowania postu z głosem przez dawidosa. Dyskusja z MG odnośnie interpretacji tej sytuacji trwała dosyć długo. Przyznam, że mnie zależało jedynie na tym, aby został zaliczony głos na Kalka, który był pierwszym w tamtym poście przed jego edytowaniem. MG postanowił jednak zupełnie go nie uznać, poleciałem więc ja w remisie z Kalkulatorem, lecz również dawidos". Przyznam, że doprowadzenie przez mieszkańców do remisu tamtego dnia w ostatnich sekundach głosowania było dla mnie czymś niesamowitym, potem zwróciłem uwagę, że dawidos edytował posta z głosem - notabene edytował go podobno nawet podwójnie - a tak właściwie moją uwagę na to zwrócił MG, który czekał na podanie kogoś do mordu. W pierwszym odruchu Wayzin sam zasugerował, że nie uzna edycji owego posta i zaliczy pierwszy głos, który się w nim znajdował - czyli na Kalkulatora. Po kilku minut MG doszedł do wniosku, że jednak uśmierci zarówno mnie jak i Kalka w remisie, a także dawidosa za ową edycję. Od tamtej chwili aż do momentu ukazania się posta z wynikami linczu starałem się przekonać MG, żeby jednak zaliczył tamto wskazanie jako głos na Kalkulatora, o jakichkolwiek sankcjach wobec dawidosa jednak nie wspomniałem ani słowem, gdyż nie było to dla mnie zbyt istotne.
Ostatecznie trzeba stwierdzić, że decyzja ta nie była zła ani dla mafii (jeden mieszkaniec mniej, w dodatku taki, który węszył wokół moich mafijnych kumpli), ani też dla mieszkańców (w końcu dawidos bez względu na to co by potem twierdził stałby się drugim kandydatem - obok mtobiego - do kolejnego linczu za grzebanie przy remisie i doprowadzenie do linczu na katanim.

* * *

Co do ewentualnego zapisania się na listę - jest to nawet dosyć prawdopodobne w moim przypadku, jednak wolę się jeszcze z tym wstrzymać. Jestem bowiem ciekawy czy w najbliższym czasie otrzymam odpowiedź od promotora w sprawie tego, co mu jakiś czas temu wysłałem. A ponieważ następna rozgrywka ma rozpocząć się dopiero w przyszły poniedziałek to ze zgłoszeniem swojej gotowości do gry - jeżeli takowa będzie - powinienem śmiało zdążyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 00:34, Fiarot napisał:

Wracając na ziemię - co Ty chłopie tworzysz?!

On tylko jaja sobie robi, chyba nie powinieneś brać tego na poważnie :P

Dnia 07.10.2008 o 00:34, Fiarot napisał:

Co do ewentualnego zapisania się na listę - jest to nawet dosyć prawdopodobne w moim
przypadku, jednak wolę się jeszcze z tym wstrzymać. Jestem bowiem ciekawy czy w najbliższym
czasie otrzymam odpowiedź od promotora w sprawie tego, co mu jakiś czas temu wysłałem.
A ponieważ następna rozgrywka ma rozpocząć się dopiero w przyszły poniedziałek to ze
zgłoszeniem swojej gotowości do gry - jeżeli takowa będzie - powinienem śmiało zdążyć.

Złe podejście masz - lepiej wpisać się i wypisać, niż czekać. Jakby wszyscy tak czekali, to nikt by się na listę nie wpisał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 01:08, rob006 napisał:

> Wracając na ziemię - co Ty chłopie tworzysz?!
On tylko jaja sobie robi, chyba nie powinieneś brać tego na poważnie :P


Też tak myślałem, znowu mi nie wyszło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK. Do poniedziałku jeszcze szmat kilka... eee... znaczy czasu, ale od razu powiem jak widzę udział osób w edycji. Na pewno będę wysyłał zaproszenia. I osoby zaproszone będą miały pierwszeństwo (taki przywilej MG) :) Zamierzam wysłać zaproszenia także do osób, które widzę w edycji, a które zapisały się już na listę (bo dostrzegam takowe już w tej chwili ;P). Dobra wiadomość (zależy dla kogo ;P) jest taka, że nie będzie to edycja dla samych starych wyjadaczy cukierków... znaczy bez tych cukierków wyjadaczy, ale nadal starych. Znajdzie się miejsce dla początkujących. Będę musiał sobie też zerknąć kilka edycji wstecz, żeby sprawdzić kto miał, a kto nie miał czasu na grę właśnie spośród osób, które zagrały dwie-trzy edycje. Jeden totalny nowicjusz też zostanie uwzględniony. Miałem kiedyś bardzo złe doświadczenia z nowymi, ale po tak długiej przerwie postanowiłem być wspaniałomyślny ;P
Będę Was na bieżąco informował. Fabułę wymyślę wkrótce i opiszę mniej więcej o co będzie chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MG - Yarr

1. Lordlolek
2. Avalon
3. rob006
4. Wayzin
5. VBone
6. 666Nergal666
7. demrenfaris
8. win0
9. Furr
10.Spider

Na razie się zapiszę , jednak nie do końca jestem pewien czy mi się uda zagrać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.10.2008 o 00:34, Fiarot napisał:

Przyznam, że doprowadzenie przez
mieszkańców do remisu tamtego dnia w ostatnich sekundach głosowania było dla mnie czymś
niesamowitym


Dla mnie też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 18:52, windows00 napisał:

> Dla mnie też...
Pf.
Nie byliście w tym osamotnieni.

Taaaaaaaaaaaaaaak, też się dziwię :DDDD Jak oni mogli to zrobić, no ^^
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 20:12, spider88 napisał:

A mnie to nie zaskoczyło ;p
Już nie takie ssanie widziałem ;))

Gdyby(słowo klucz, aż podkreślę i pogrubię ;P - gdyby) Kalkstein był mafiozem, to bylibyśmy bohaterami :P
Ale nie był, i się okazało, żeśmy zassali. Zdarza się. Ale mafia na pewno płakała ze śmiechu(kiedyś coś podobnego oglądałem, będąc mafiozem :D Tzn. mieszkańcy zremisowali między sobą dwóch niewinnych, chociaż miał lecieć jeden).
Edit: nie zaliczyło pogrubienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A pisałem, że remis jest bez sensu ;P
Dobra, Wy tu spamu-spamu, a ja się zastanawiam co Wam zorganizować, żeby nie było jęczenia, że nudne klimaty, bo obcykane ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 21:24, Yarr napisał:

A pisałem, że remis jest bez sensu ;P
Dobra, Wy tu spamu-spamu, a ja się zastanawiam co Wam zorganizować, żeby nie było jęczenia,
że nudne klimaty, bo obcykane ;P

Wayzin obiecał przed edycją klimaty stadionowe, ze zobowiązania się nie wywiązał. Proponuję mecz curlingu między reprezentacją Indonezji i Makao Wschodniego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hłehłe, trochę naginasz fakty, bowiem nie napisałem, że na pewno te klimaty znajdą się w mojej edycji ;) Z resztą i tak połowa graczy narzekała na fabułę, więc jaka by ona nie była, jest źle.

@Yarr
Ja proponuję takie pół-luźne tematy. Najlepiej takie, by można było się trochę tu i tam rozpisać, zaś osoby, które wolą docelową rozgrywkę mogły nie zamartwiać się nad tym godzinami. Żeby można było wykreować sensowne postacie, też by było miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z doświadczenia wiem, że najlepiej jest graczom narzucić postaci :D To dla mniej kreatywnych jest dużym ułatwieniem, a ci o większej wyobraźni zawsze wyposażą swojego bohatera w jakieś cechy charakterystyczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 01:19, Yarr napisał:

Z doświadczenia wiem, że najlepiej jest graczom narzucić postaci :D To dla mniej kreatywnych
jest dużym ułatwieniem, a ci o większej wyobraźni zawsze wyposażą swojego bohatera w
jakieś cechy charakterystyczne :)


Dobra, może być. Jeśli ma być ten mecz curlingu to ja chcę być bramkarzem Makao Wschodniego.

Edit: Ups, nie ten sport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 08:16, Avalon67 napisał:

Dobra, może być. Jeśli ma być ten mecz curlingu to ja chcę być bramkarzem Makao Wschodniego.


No to jak Ty Bramkarzem , to ja sobie wybiorę może nurka ;p
Tak samo się przyda w tym sporcie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 10:13, Yarr napisał:

O curlingu zapomnijcie, to od razu mówię ;P Będzie coś tradycyjnego - zdecydowanie kształt
starszych edycji.

:( Nie narzucaj postaci, chciałem pograć sobie wreszcie jakimś czworonogiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MG - Yarr

1. Lordlolek
2. Avalon
3. rob006
4. Wayzin
5. VBone
6. 666Nergal666
7. demrenfaris
8. win0
9. Furr
10.Spider
11. Kalkulator12

Why not...

Ale muszę przyznać że nie zdenerwowałem się gdy do remisu doprowadziliście. Zaliczyłem klasycznego ROTFLA kiedy MG nie wiedizał co zrobić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się