Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 08.10.2008 o 15:21, demrenfaris napisał:

:( Nie narzucaj postaci, chciałem pograć sobie wreszcie jakimś czworonogiem :)

Pf.
Jedno nie przeczy drugiemu, jak Ci Yarr narzuci postać jakiegoś czworonoga :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 15:21, demrenfaris napisał:

:( Nie narzucaj postaci, chciałem pograć sobie wreszcie jakimś czworonogiem :)


Po pierwsze - nikt nie powiedział, że w ogóle sobie pograsz :P
Po drugie - zawsze możesz być kolesiem, chodzącym na czworaka ;P

Jeszcze nic nie wiecie, a już zaczynacie marudzić. Co za ludzie... Jeśli się komuś klimaty nie spodobają to może zrezygnować (ja tak zrobiłem w przypadku bodajże Gwiezdnych Wojen, albo Star Treka). Ja naprawdę nikogo zmuszać nie będę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 20:53, Yarr napisał:

Po pierwsze - nikt nie powiedział, że w ogóle sobie pograsz :P

Pff, jest 11 osób. Chyba, że dokonasz cudu w weekend i przyjdzie kolejnych 11 (chociaż 5). Po za tym wdzięczność za wpisanie Cię na listę jako MG oraz za to, że Cię zaprosiłem do mojej edycji musi być :D

Dnia 08.10.2008 o 20:53, Yarr napisał:

Po drugie - zawsze możesz być kolesiem, chodzącym na czworaka ;P

Mlah.

Dnia 08.10.2008 o 20:53, Yarr napisał:

Jeszcze nic nie wiecie, a już zaczynacie marudzić. Co za ludzie... Jeśli się komuś klimaty
nie spodobają to może zrezygnować (ja tak zrobiłem w przypadku bodajże Gwiezdnych Wojen,
albo Star Treka). Ja naprawdę nikogo zmuszać nie będę :D

Etam, da się przystosować. Fabuła to i tak pieprzenia :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 21:46, demrenfaris napisał:

Pff, jest 11 osób. Chyba, że dokonasz cudu w weekend i przyjdzie kolejnych 11 (chociaż
5).


Ja nie jestem Tusk i nie muszę obiecywać cudów. Wyślę kilka e-maili i zapytań na gg i możesz się bardzo zdziwić... :D

Dnia 08.10.2008 o 21:46, demrenfaris napisał:

Po za tym wdzięczność za wpisanie Cię na listę jako MG oraz za to, że Cię zaprosiłem
do mojej edycji musi być :D


Znasz powiedzenie: "Musi to na Rusi, a w Polsce jak kto chce"? Nie bierzesz pod uwagę, że mogę się okazać niewdzięcznym dupkiem ;P

Dnia 08.10.2008 o 21:46, demrenfaris napisał:

Mlah.


Wnioskuję, że chcesz się dodatkowo podpierać językiem ;P

Dnia 08.10.2008 o 21:46, demrenfaris napisał:

Etam, da się przystosować. Fabuła to i tak pieprzenia :>


Widzę, że za wszelką cenę chcesz mieć przerwę w FM ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MG - Yarr

1. Lordlolek
2. Avalon
3. rob006
4. Wayzin
5. VBone
6. 666Nergal666
7. demrenfaris
8. win0
9. Furr
10.Spider
11. Kalkulator12
12. Dazzy

Dawno nie grałem ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MG - Yarr

1. Lordlolek
2. Avalon
3. rob006
4. Wayzin
5. VBone
6. 666Nergal666
7. demrenfaris
8. win0
9. Furr
10.Spider
11. Kalkulator12
12. Dazzy
13. Morze

Zabójca Edycji nadchodzi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK, dzisiaj wyślę zaproszenia i jutro wysyłam zaproszenia. Do niedzieli mam zamiar ustalić i zamknąć listę graczy oraz ujawnić fabułę.
To mój numer wiadomego komunikatora: 4392487. Jeśli ktoś chce zagrać proszę o przesłanie info o swoim wieku. Nietypowa prośba, ale mam swój powód.
Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś tu się święci, uważaj na moderatorów, chyba, że masz chody :P

Mówisz, że będzie miejsce dla nowicjuszy, a jak ktoś gra jak nowicjusz to też się liczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 18:52, Avalon67 napisał:

Coś tu się święci, uważaj na moderatorów, chyba, że masz chody :P


Nic się nie święci i nie wiem z jakich powodów miałbym się obawiać modków. Poza tym, większej przykrości niż już zrobili zrobić mi nie mogą...

Dnia 11.10.2008 o 18:52, Avalon67 napisał:

Mówisz, że będzie miejsce dla nowicjuszy, a jak ktoś gra jak nowicjusz to też się liczy?


Jak ktoś gra jak nowicjusz po kilku edycjach, to znaczy, że powinien przerzucić się np. na bierki, bo widocznie analizowanie i kombinowanie nie bardzo mu wychodzą ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MG - Yarr

1. Lordlolek
2. Avalon
3. rob006
4. Wayzin
5. VBone
6. 666Nergal666
7. demrenfaris
8. win0
9. Furr
10.Spider
11. Kalkulator12
12. Dazzy
13. Morze
14. Keroth - zaproszeniu od Yarra nie mogę się oprzeć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MG - Yarr

1. Lordlolek
2. Avalon
3. rob006
4. Wayzin
5. VBone
6. 666Nergal666
7. demrenfaris
8. win0
9. Furr
10.Spider
11. Kalkulator12
12. Dazzy
13. Morze
14. Keroth
15. Lampek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ja co prawda z Yarrem już na temat mojej gry rozmawiałem na GG, ale żeby wszelkim formalnościom stało się zadość:

MG - Yarr

1. Lordlolek
2. Avalon
3. rob006
4. Wayzin
5. VBone
6. 666Nergal666
7. dermenfaris
8. win0
9. Furr
10. Spider
11. Kalkulator12
12. Dazzy
13. Morze
14. Keroth
15. Lampek
16. Fiarot

Jedna uwaga - w poniedziałek i wtorek w związku z zajęciami na uczelni będę nieco ograniczony czasowo i do gry włączę się w zasadzie dopiero pod wieczór. Informuję o tym zawczasu po to, abyście nie traktowali tego ani na moją korzyść, ani na moją niekorzyść :) . W kolejne dni tygodnia - o ile mnie do tego czasu żadna z frakcji nie utłucze ;P - wrócę już zapewne do swojej normalnej (czyli mniej więcej takiej jak w poprzedniej edycji), całodniowej aktywności... chociaż pozostaje jeszcze kwestia środowego wieczora, ale w tym przypadku każdy kibic piłki nożnej powinien dobrze wiedzieć o co chodzi :] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 23:37, Fiarot napisał:

Jedna uwaga - w poniedziałek i wtorek w związku z zajęciami na uczelni będę nieco ograniczony
czasowo i do gry włączę się w zasadzie dopiero pod wieczór. Informuję o tym zawczasu
po to, abyście nie traktowali tego ani na moją korzyść, ani na moją niekorzyść :) .

IMO nie ma sensu pisać takich wyjaśnień. Ten kto będzie chciał wykorzysta ten fakt, nawet mimo Twoich wyjaśnień, a kto zrozumie - nie wykorzysta tego :)

Dnia 11.10.2008 o 23:37, Fiarot napisał:

W kolejne dni tygodnia - o ile mnie do tego czasu żadna z frakcji nie utłucze ;P - wrócę
już zapewne do swojej normalnej (czyli mniej więcej takiej jak w poprzedniej edycji),
całodniowej aktywności... chociaż pozostaje jeszcze kwestia środowego wieczora, ale w
tym przypadku każdy kibic piłki nożnej powinien dobrze wiedzieć o co chodzi :] .

Pf.
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 23:37, Fiarot napisał:

Jedna uwaga - w poniedziałek i wtorek w związku z zajęciami na uczelni będę nieco ograniczony
czasowo i do gry włączę się w zasadzie dopiero pod wieczór. Informuję o tym zawczasu
po to, abyście nie traktowali tego ani na moją korzyść, ani na moją niekorzyść :) . W
kolejne dni tygodnia - o ile mnie do tego czasu żadna z frakcji nie utłucze ;P - wrócę
już zapewne do swojej normalnej (czyli mniej więcej takiej jak w poprzedniej edycji),
całodniowej aktywności... chociaż pozostaje jeszcze kwestia środowego wieczora, ale w
tym przypadku każdy kibic piłki nożnej powinien dobrze wiedzieć o co chodzi :] .



Właśnie. Ja jeszcze się uczę więc nie będzie mnie od rana do ok 15. Mówię to żeby się nie okazało że za nieaktywność wylecę z forumowej mafii :) Także proszę o waszą wyrozumiałość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 23:57, 666Nergal666 napisał:

Właśnie. Ja jeszcze się uczę więc nie będzie mnie od rana do ok 15. Mówię to żeby się
nie okazało że za nieaktywność wylecę z forumowej mafii :) Także proszę o waszą wyrozumiałość.

Myślę, że taka nieobecność nie zostanie nawet zauważona :)
Jeśli spojrzeć na poprzednie edycje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już wszyscy ostrzegają to nie będę gorszy! Do gry zwykle moge włączyć się o 16 bo szkołe mam, niestety, i zwykle o 15:20 kończe zajęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fiu, fiu, ciekawa edycja się szykuje, nie ma co. Człowiek nie zagląda do tematu przez dwa tygodnie, a tu w międzyczasie Yarr zdążył się umościć na fotelu MG ^^

Z chęcią poczytam urywki z edycji, na więcej pewnie nie pozwoli mi czas. :/ W każdym razie powodzenia wszystkim graczom. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 23:55, windows00 napisał:

IMO nie ma sensu pisać takich wyjaśnień. Ten kto będzie chciał wykorzysta ten fakt, nawet
mimo Twoich wyjaśnień, a kto zrozumie - nie wykorzysta tego :)


IMO jest sens :) , zresztą właśnie dlatego wspominam o tym przed rozpoczęciem edycji, kiedy jeszcze nie zostało przeprowadzone losowanie ról przez MG. Wolę o tym poinformować teraz, gdyż jest to konkretny powód, a nie jakieś moje ''widzimisię''. Przede wszystkim nie chcę, aby gracze potem pisali, że niby sobie olewam grę, bo tego typu tekstów nie zdzierżę ;P .

Dnia 11.10.2008 o 23:55, windows00 napisał:

Pf.


Widzę, że te pf-anie już Tobie nieźle w nawyk weszło ;P .


Daniel DazZy & 666Nergal666

Heh, już nie przesadzajcie, o 15-tej czy 16-tej to zapewne dopiero jakieś pierwsze podejrzenia czy też dialogi się pojawią :] . W porównaniu z moją 18-19 w poniedziałek czy też 19-20 we wtorek to naprawdę dosyć wcześnie. Zresztą w moim przypadku to i tak stosunkowo luźny tydzień, bo części zajęć nie mam (w środę i piątek, które wyjątkowo mam wolne), natomiast kolejne tygodnie zapowiadają się na zdecydowanie bardziej czasochłonne, w związku z czym nie wykluczam przerwy po tej edycji.

666Nergal666

Dnia 11.10.2008 o 23:55, windows00 napisał:

Mam jeszcze jedno pytanie. Ilość osób jest ograniczona??


Zapewne tak, wszystko zależy od Yarra, który jest MG, więc w tej kwestii to on jest najbardziej kompetentną osobą. Zresztą niewykluczone, że bez małej selekcji się nie obejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się