Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 21.12.2008 o 22:58, Fimar napisał:

Bardzo trafne spostrzeżenie. Na winę Wayzina może wskazywać również fakt, że chciał się
odegrać na Invinie, który przypomniał na forum o tym, że Wayzin edytował posta.

Chciałem się odegrać?! To trochę zbyt daleko posunięty wniosek, nie uważasz? Po prostu to było trochę nie na miejscu, bo pewnie kilka osób przed nim to zauważyło i nie poinformowało mnie o tym na forum, choć sam zdołałem się domyślić co takiego zrobiłem źle.

Dnia 21.12.2008 o 22:58, Fimar napisał:

Poza
tym nieznajomość regulaminu to jedno a drugie to, jeżeli Wayzin jest w mafii to faktycznie
w jakimś tam stopniu rozumiem, czemu mnie nie mordował. W końcu Go nie podejrzewałem,
ba nawet Go uniewinniłem, dlatego w Jego interesie było zostawić osobę, która będzie
go chroniła w przyszłości. Szczególnie ta teoria byłaby prawdziwa, jeżeli jest On w mafii
z Lamą, którego również uniewinniałem. ;)

Czy to ironia, czy pisałeś to całkiem poważnie? Jak ja uwielbiam, gdy ktoś próbuje na siłę dopasować puzzle w jedną, spójną układankę. W kwestii mafii jest zamordowanie wszystkich, którzy już są uniewinnieni. Wiedziałem, że potem te twoje drobne uniewinnienie mnie będzie prześladować, dlatego nie zwracałem na to zbytniej uwagi. Ale dzięki, teraz wiem czemu Cię nie zamordowałem z Phełką. Muszę się z nim skontaktować na gg i obgadać dzisiejszy mord, żebyśmy znów takiej wtopy nie zrobili ;P

Dnia 21.12.2008 o 22:58, Fimar napisał:


Edit:

Wayzin według mnie powinien być jedną z osób, która wyląduje w remisie.

Macie jednego mafioza w garści... Właściwie dwóch, a nawet jeszcze jednego mieszkańca do tego, bo mam rozdwojenie jaźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 00:04, scorp2005 napisał:

Faktycznie coś mi się pokręciło, ale tobie jak widać też się zdarza (posta napisałem
zaraz jak wstałem xD) ;P W sumie to teraz moje podejrzenia są słuszniejsze niż przedtem....
Lama został i jest zabawnie, ale czy zabawnie być powinno? Katani nam się rozszalał i
mamy 3 czyste osoby, czyli bądź co bądź zapowiada się krótki szpi, bo mafia musiałaby
rozegrać rozgrywkę po mistrzowsku, by wygrać...l

Nie martw się, ja z Phełką już coś wymyślimy.

Dnia 22.12.2008 o 00:04, scorp2005 napisał:

szansa trafienia to 2/6 więc szanse mamy duże, ja nadal zostaje przy Magwiśni, ponieważ
z Samłajsem nie trafiłem, to może z nią się uda...

Niezła argumentacja. Z nim się myliłem, więc może tym razem trafię? :>

Dnia 22.12.2008 o 00:04, scorp2005 napisał:

Fimar nie zapominajmy ze mafiozów jest dwóch, czyli decyzja o mordzie raczej podejmowana
jest wspólnie, chyba że któryś z mafiozów byłby nieobecny...

Ogólnie to my z Phełką kontaktujemy się telepatycznie, dlatego nie jest możliwe to, że wczoraj jedna osoba podejmowała decyzję o mordzie. Invin nam zawadzał, jego teorie spiskowe były naprawdę uciążliwe i celowały prosto w naszą dwójkę, a nie mogliśmy pozwolić, by nas zdemaskował ;P

Dnia 22.12.2008 o 00:04, scorp2005 napisał:

Niechce palnąc kolejnej gafy, dlatego jutro znowu dodam coś od siebie ;P

Pokój bracie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, więc teraz coś ode mnie... Skoro ja i Phełka jesteśmy w mafii, to trzeba znaleźć jeszcze pozostałych dwóch (jednego?) mafiozów.

Osoby, mogące być w mafii:
Ja
Phełka
rob
VBone
Lama
Scorp
Magwisienka

Ze względów oczywistych odrzucam siebie i Phełkę (trzeba grać na zwłokę).

Nie wiem w jakiego wy Boga wierzycie, ale fakt faktem dziś tego nie skończymy.

Mam nadzieję, że wyrocznie pokroju Fimara czy Sama dowiodą kto z tej piątki jest w mafii po spektakularnym sukcesie mieszkańców po remisie Phełka + ja. Będziecie musieli coś wykombinować, bo żywych mafiozów pozostanie od jednego do dwóch. Ogólnie życzę Wam dzisiejszej wygranej ;P

Ja nie mam głowy teraz do szukania winnych, bo mnie speszyliście. Morale mi spadły i w ogóle odechciało się grać... Ech, spróbuję coś wykombinować, ale znając życie będę oblegany nieustannymi odpowiedziami bądź skrajną ignorancją mojej osoby (ja jeszcze żyję!).

@Fimar
> Mam nadzieję, że dzisiaj skończymy grę. :)
Też na to liczę, bo już z Phełką mamy dosyć po dwóch fatalnych mordach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 19:38, Wayzin napisał:

> Dzisiaj główną osobą do remisu jest dla mnie Wayzin.
Dziękuję za wyróżnienie mnie :) To dla mnie wiele znaczy.

No widzisz, mnie też to cieszy ;)

Dnia 22.12.2008 o 19:38, Wayzin napisał:


> Po pierwsze, nie podoba mi się sposób, w jaki próbował lekko mi podpowiedzieć sprawdzenia

> ;) Zupełnie, jakby się upewniał, że dobrze oddał mord ;>
Kurczę... Nie wiedziałem, że luźna rozmowa będzie potem oznaczała "lekkie podpowiedzenie
sprawdzenia". Wierz mi - nie nadążam za Tobą.

Ale zrozum, wszystko, co napsizesz na forum, przeczytają grający - zarówno mafia, jak i mieszkańcy... nieważne, że napiszesz do mnie, ważne, że każdy ma w to wgląd ;)

Dnia 22.12.2008 o 19:38, Wayzin napisał:


> Dwa, to nieprzeczytanie regulaminu jakoś mi w ogóle do niego nie pasuje, ani do
roli
> mieszkańca, ani mafii, jednak możliwe, że jakimścudem nie zwrócił uwagi.
Otóż nigdy nie wiedziałem, że katani może sprawdzać daną osobę tylko raz. Słuchaj, ja
Ci nawet podpowiadałem, że mafia prawdopodobnie ustrzeli kogo innego, a nie Ciebie. Więc
skoro przypuszczałbym, że jednak w jakimś stopniu ta rada do Ciebie dotrze, to ja (jako
ewidentny mafiozo) załatwiłbym Ciebie. Czyż nie?

W sumie to MG nam się tu nie popisał (pozdro, Lik ;P). I rozumiesz - Ty pisałeś, że mafia ustrzeli kogoś innego, więc ja sprawdzam kogoś innego, a mafia cyk - zabija mnie. Tak zwykle kończy się pisanie o sprawdzeniach itp. na forum.
Ale prawda, teoretycznie Ty mógłbyś strzelać we mnie, ale tekst o sprawdzeniu samego siebie umyślnie napisałem już po terminie oddawania mordów ;)

Dnia 22.12.2008 o 19:38, Wayzin napisał:


> Sądzę jednak, że Wayzin orientuje się, że napisanie na forum o świetnej teorii wykiwania
mafii w >sprawdzeniach spowoduje to, że mafia ją przeczyta.
Więc czekaj... Napisałem Tobie o tym jak wykiwać mafię, by potem to wykorzystać? Przecież
równie dobrze mógłbym powiedzieć od razu o tym mojemu partnerowi wiedząc, że sprawdzisz
siebie.

Wszystkie teorie mówiące o tym, jak wykiwać mafię w sprawdzeniach napisane na forum tracą wartość.

Dnia 22.12.2008 o 19:38, Wayzin napisał:

> więc głównie mafii zależy
> na dowiedzeniu się, kogo sprawdzi katani ;)
O.O Ja jako mafiozo od razu mordowałbym Ciebie, cóż - katani to najważniejszy sojusznik
mieszkańców, mógłbym nawet zaryzykować i mordować Cię 2 razy pod rząd. Gdybym wiedział,
że katani może sprawdzać daną osobę jeden raz i gdybym był rzeczywiście mafiozem, to
bym mordował właśnie Ciebie Sam. Co by mi było po cichociemnym Invinie?

Nie mam pojęcia. Mafia myśli niesamowicie niestandardowo, albo nie myśli ;> A Ty mi pasujesz do myślenia poza ramami, czegoś ponad prymitywne strzelanie dwukrotnie w kataniego, gdy można raz zabić kogoś innego, a potem bezpiecznie rąbnąć kataniego.

Dnia 22.12.2008 o 19:38, Wayzin napisał:


> Do tego próba mordu na Invinie... zastanawiałem się nad tym i być może mafia nie
wiedziała,
> że mogę tylko raz sprawdzić daną osobę i wahając się między wybraniem mnie a Fimara,

> wzięła kogoś spoza puli, żeby nie ryzykować (w końcu stracili już jeden mord ;P).
O tym
> pisałem już wczoraj.
Heh, tutaj moje szczere gratulacje. Naprawdę nie wiem po co mafia (czyli ja i Phełka
- przecież to takie prawdopodobne) miałaby mordować Invina, nie wiem co by z tego miała.
Najwidoczniej tylko Ty mnie przechytrzyłeś... I Phełkę, rzecz jasna.

Chwilę... nikt nie mówi, że Ty i Phełka jesteście razem w mafii. Phełka został do Ciebie dobrany razcej na tej zasadzie, że jeśli Ty jesteś, to on nie, ale jeśli Ty nie jesteś, to być może on jest ;)

Dnia 22.12.2008 o 19:38, Wayzin napisał:


> część zarzutów napisał też Fimar (pozdrowienia dla roba i spidera!), więc:
Gdzie? Idę nadrabiać zaległości ;P

> Lincz --> Wayzin
:*

Znam to zagranie, zmienisz pewnie w ostatniej chwili ratując dupę? Linczuj Phełkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 20:07, Wayzin napisał:

Dobra, więc teraz coś ode mnie... Skoro ja i Phełka jesteśmy w mafii, to trzeba znaleźć
jeszcze pozostałych dwóch (jednego?) mafiozów.

Osoby, mogące być w mafii:
Ja
Phełka
rob
VBone
Lama
Scorp
Magwisienka

Ze względów oczywistych odrzucam siebie i Phełkę (trzeba grać na zwłokę).

Czemu odrzucasz Phełkę? Że siebie, to oczywiste. Ale na jakiej zasadzie go odrzucasz? ;>

Dnia 22.12.2008 o 20:07, Wayzin napisał:


Nie wiem w jakiego wy Boga wierzycie, ale fakt faktem dziś tego nie skończymy.

Bardzo możliwe.

Dnia 22.12.2008 o 20:07, Wayzin napisał:


Mam nadzieję, że wyrocznie pokroju Fimara czy Sama dowiodą kto z tej piątki jest w mafii
po spektakularnym sukcesie mieszkańców po remisie Phełka + ja. Będziecie musieli coś
wykombinować, bo żywych mafiozów pozostanie od jednego do dwóch. Ogólnie życzę Wam dzisiejszej
wygranej ;P

Jasne, dzięki ;P

Dnia 22.12.2008 o 20:07, Wayzin napisał:


Ja nie mam głowy teraz do szukania winnych, bo mnie speszyliście. Morale mi spadły i
w ogóle odechciało się grać... Ech, spróbuję coś wykombinować, ale znając życie będę
oblegany nieustannymi odpowiedziami bądź skrajną ignorancją mojej osoby (ja jeszcze żyję!).

Słuchaj, teraz już klamka zapadła, jest już za późno, żeby zmienić naszą decyzję. Jakbyś tu wleciał koło, powiedzmy 13, może nawet 16, ale teraz?

Dnia 22.12.2008 o 20:07, Wayzin napisał:


@Fimar
> Mam nadzieję, że dzisiaj skończymy grę. :)
Też na to liczę, bo już z Phełką mamy dosyć po dwóch fatalnych mordach.


I Edytka:

-1) rob – E2 --> Wayzin
-2) Sam – R3 --> Wayzin
-3) VBone –R4 --> Wayzin
-4) Lama – Y5 --> Phełka
-5) Invin – C6 --> Phełka
-6) Fimar – H7 --> Phełka
-8) Phelela – I9 -->
-9) Scorp – S10 -->
-12) Wayzin – A13 --> Wayzin
-13) Magwisienka – S14 --> Wayzin

Phelela-Way 3:5

Wayzin, z łaski swojej zmień na Phełkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 20:19, Sam Fisher5 napisał:

Czemu odrzucasz Phełkę? Że siebie, to oczywiste. Ale na jakiej zasadzie go odrzucasz?

Bo jesteśmy w mafii, a trzeba chronić partnera, czyż nie?... Jasne, że go nie odrzucam. Sam przecież napisałem, że po naszej śmierci trzeba będzie szukać jednego (w przypadku gdy Phełka okaże się winna) bądź dwóch mafiozów.

Dnia 22.12.2008 o 20:19, Sam Fisher5 napisał:

Słuchaj, teraz już klamka zapadła, jest już za późno, żeby zmienić naszą decyzję. Jakbyś
tu wleciał koło, powiedzmy 13, może nawet 16, ale teraz?

Kurczę, Sam. Idą święta, ktoś musi sprzątać, pomagać gotować, wyrzucić śmieci, pójść do toalety... :D Ludzkie sprawy. Trochę wyszło na to, że średnio miałem czas na grę, ale rozumiem to. Przychodzę o 20 i tylko ze 2-3 graczy jest online - i jestem pewien, że nikt nie chce wyjść na tego, kto czeka do 21.15 by ew. zmienić głos w mordzie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 20:23, Wayzin napisał:

> Czemu odrzucasz Phełkę? Że siebie, to oczywiste. Ale na jakiej zasadzie go odrzucasz?

Bo jesteśmy w mafii, a trzeba chronić partnera, czyż nie?... Jasne, że go nie odrzucam.
Sam przecież napisałem, że po naszej śmierci trzeba będzie szukać jednego (w przypadku
gdy Phełka okaże się winna) bądź dwóch mafiozów.

Takiej odpowiedzi się spodziewałem, ale to tym lepiej ;)

Dnia 22.12.2008 o 20:23, Wayzin napisał:

> Słuchaj, teraz już klamka zapadła, jest już za późno, żeby zmienić naszą decyzję.
Jakbyś
> tu wleciał koło, powiedzmy 13, może nawet 16, ale teraz?
Kurczę, Sam. Idą święta, ktoś musi sprzątać, pomagać gotować, wyrzucić śmieci, pójść
do toalety... :D Ludzkie sprawy. Trochę wyszło na to, że średnio miałem czas na grę,
ale rozumiem to. Przychodzę o 20 i tylko ze 2-3 graczy jest online - i jestem pewien,
że nikt nie chce wyjść na tego, kto czeka do 21.15 by ew. zmienić głos w mordzie ;P

Hej, ja od rana sprzątałem, byłem na wielkich zakupach, cośtam pomagałem gotować nawet i w kościele się też pojawiłem ;P
Pomijając inne sprawy, jest po prostu za późno, żeby klecić nowy remisik. Dzisiaj robimy Ty-Phełka, więc proszę Cię, zmieńżesz ten głos na niego ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 20:16, Sam Fisher5 napisał:

No widzisz, mnie też to cieszy ;)

Wierzę, że cieszy Cię to, że jestem wdzięczny za umieszczenie mnie na liście osób objętych kwarantanną ;P

Dnia 22.12.2008 o 20:16, Sam Fisher5 napisał:

Ale zrozum, wszystko, co napsizesz na forum, przeczytają grający - zarówno mafia, jak
i mieszkańcy... nieważne, że napiszesz do mnie, ważne, że każdy ma w to wgląd ;)

A potem to wszystko trafia do mojej teczki i nachodzą mnie dziwni panowie ubrani na czarno, z wielkimi gnatami w łapach.

Dnia 22.12.2008 o 20:16, Sam Fisher5 napisał:

W sumie to MG nam się tu nie popisał (pozdro, Lik ;P). I rozumiesz - Ty pisałeś, że mafia
ustrzeli kogoś innego, więc ja sprawdzam kogoś innego, a mafia cyk - zabija mnie. Tak
zwykle kończy się pisanie o sprawdzeniach itp. na forum.

Ale gdybym był w mafii, to przecież nakłaniając Cię po cichu do sprawdzenia kogoś innego, zamordowałbym Ciebie. Logika ;P

Dnia 22.12.2008 o 20:16, Sam Fisher5 napisał:

Ale prawda, teoretycznie Ty mógłbyś strzelać we mnie, ale tekst o sprawdzeniu samego
siebie umyślnie napisałem już po terminie oddawania mordów ;)

Nie patrzę na zegarek, bo mnie nie dotyczy ów godzina, ale chyba masz rację.

Dnia 22.12.2008 o 20:16, Sam Fisher5 napisał:

Wszystkie teorie mówiące o tym, jak wykiwać mafię w sprawdzeniach napisane na forum tracą
wartość.

Ale jednak Tobie zawsze się udaje ;) Lepiej namącić w głowach mafiozom, byś potem Ty miał ładne pole do popisu, nie?

Dnia 22.12.2008 o 20:16, Sam Fisher5 napisał:

Nie mam pojęcia. Mafia myśli niesamowicie niestandardowo, albo nie myśli ;> A Ty mi
pasujesz do myślenia poza ramami, czegoś ponad prymitywne strzelanie dwukrotnie w kataniego,
gdy można raz zabić kogoś innego, a potem bezpiecznie rąbnąć kataniego.

Ale powiedz mi czy jestem aż tak szalony, by mordować Invina ;D Bo nawet ja nie jestem chyba aż taki...
"Niestandardowy" jak to ująłeś. Poza tym mógł być to swego rodzaju żart, a w niestandardowych żartach mistrzem jest Lamka. Hej, jest tu Lamka? Wyjdź zza kurtyny i ukłoń się publiczności :)

Dnia 22.12.2008 o 20:16, Sam Fisher5 napisał:

Chwilę... nikt nie mówi, że Ty i Phełka jesteście razem w mafii. Phełka został do Ciebie
dobrany razcej na tej zasadzie, że jeśli Ty jesteś, to on nie, ale jeśli Ty nie jesteś,
to być może on jest ;)

Aee... Albo oboje jesteśmy niewinni. Wg mnie jest to ślepa wiara w dzisiejsze zwycięstwo. Ale spoko, Fimarowi muszę złożyć po edycji szczere gratulacje, od czasów Bumbera nikt mnie tak ładnie nie wrobił ;>

Dnia 22.12.2008 o 20:16, Sam Fisher5 napisał:

Znam to zagranie, zmienisz pewnie w ostatniej chwili ratując dupę? Linczuj Phełkę ;)

Ja czekam na rozwój sytuacji - jeśli nic się nie zmieni to zagłosuję na Phełkę... Jeśli myślicie, że skoro ja nie jestem mafią to Phełka musi być i na odwrót - to macie jednego mafioza, ale jeśli nikt z nas nie będzie w mafii to osobiście przyjdę tu z łopatą, zakopię kilka zwłok, odkopię, spalę i jeszcze raz zakopię ;] A, mam od Ciebie prośbę - weź tą tabelę z linczami jeszcze raz tu wklej, uaktualnioną, żebym wiedział jak to mniej więcej wygląda i jakie jest ryzyko, by jakiś roztargniony gracz wpadł tu w ostatniej chwili i oddał swój głos nie bacząc na kogo go oddaje i za razem nie doprowadzając do ów feralnego remisu ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 20:25, Sam Fisher5 napisał:

Takiej odpowiedzi się spodziewałem, ale to tym lepiej ;)

Lepiej dla kogo? ;D

Dnia 22.12.2008 o 20:25, Sam Fisher5 napisał:

Hej, ja od rana sprzątałem, byłem na wielkich zakupach, cośtam pomagałem gotować nawet
i w kościele się też pojawiłem ;P

Ale Ty nie wstałeś o 13 po tym, jak poszedłeś spać o 5 rano :)

Dnia 22.12.2008 o 20:25, Sam Fisher5 napisał:

Pomijając inne sprawy, jest po prostu za późno, żeby klecić nowy remisik. Dzisiaj robimy
Ty-Phełka, więc proszę Cię, zmieńżesz ten głos na niego ;P


*********************************

Lincz ==============> Phełka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 20:34, Wayzin napisał:

> No widzisz, mnie też to cieszy ;)
Wierzę, że cieszy Cię to, że jestem wdzięczny za umieszczenie mnie na liście osób objętych
kwarantanną ;P

Ty jesteś do odstrzału, nie na kwarantannę ;P
Ostatnie życzenie?

Dnia 22.12.2008 o 20:34, Wayzin napisał:


> Ale zrozum, wszystko, co napsizesz na forum, przeczytają grający - zarówno mafia,
jak
> i mieszkańcy... nieważne, że napiszesz do mnie, ważne, że każdy ma w to wgląd ;)

A potem to wszystko trafia do mojej teczki i nachodzą mnie dziwni panowie ubrani na czarno,
z wielkimi gnatami w łapach.

Dnia 22.12.2008 o 20:34, Wayzin napisał:


> W sumie to MG nam się tu nie popisał (pozdro, Lik ;P). I rozumiesz - Ty pisałeś,
że mafia
> ustrzeli kogoś innego, więc ja sprawdzam kogoś innego, a mafia cyk - zabija mnie.
Tak
> zwykle kończy się pisanie o sprawdzeniach itp. na forum.
Ale gdybym był w mafii, to przecież nakłaniając Cię po cichu do sprawdzenia kogoś innego,
zamordowałbym Ciebie. Logika ;P

Niekoniecznie. Nakłaniając mnie jako mafioz, nie wiedziałeś, czy sprawdziłem siebie, czy kogoś innego, prawda? ;>
A już jeden mord mafia straciła ;>

Dnia 22.12.2008 o 20:34, Wayzin napisał:


> Ale prawda, teoretycznie Ty mógłbyś strzelać we mnie, ale tekst o sprawdzeniu samego

> siebie umyślnie napisałem już po terminie oddawania mordów ;)
Nie patrzę na zegarek, bo mnie nie dotyczy ów godzina, ale chyba masz rację.

Uwierzę dopiero po poście Lika ;)

Dnia 22.12.2008 o 20:34, Wayzin napisał:


> Wszystkie teorie mówiące o tym, jak wykiwać mafię w sprawdzeniach napisane na forum
tracą
> wartość.
Ale jednak Tobie zawsze się udaje ;) Lepiej namącić w głowach mafiozom, byś potem Ty
miał ładne pole do popisu, nie?

Mi się nie zawsze udaje ;> Jak gram jako katani, to zwykle albo wszystko spieprzam, albo są takie sytuacje, jak ostatnich nocy ;P

Dnia 22.12.2008 o 20:34, Wayzin napisał:


> Nie mam pojęcia. Mafia myśli niesamowicie niestandardowo, albo nie myśli ;> A
Ty mi
> pasujesz do myślenia poza ramami, czegoś ponad prymitywne strzelanie dwukrotnie
w kataniego,
> gdy można raz zabić kogoś innego, a potem bezpiecznie rąbnąć kataniego.
Ale powiedz mi czy jestem aż tak szalony, by mordować Invina ;D Bo nawet ja nie jestem
chyba aż taki...

Ale ktoś musi. A ''w tym szaleństwie jest metoda'', chociaż możnaby też rzec, że w tej metodzie jest szaleństwo ;P

Dnia 22.12.2008 o 20:34, Wayzin napisał:

"Niestandardowy" jak to ująłeś. Poza tym mógł być to swego rodzaju żart, a w niestandardowych
żartach mistrzem jest Lamka. Hej, jest tu Lamka? Wyjdź zza kurtyny i ukłoń się publiczności
:)

Nie mówimy o żartach, mówimy o grze ;>

Dnia 22.12.2008 o 20:34, Wayzin napisał:


> Chwilę... nikt nie mówi, że Ty i Phełka jesteście razem w mafii. Phełka został do
Ciebie
> dobrany razcej na tej zasadzie, że jeśli Ty jesteś, to on nie, ale jeśli Ty nie
jesteś,
> to być może on jest ;)
Aee... Albo oboje jesteśmy niewinni. Wg mnie jest to ślepa wiara w dzisiejsze zwycięstwo.
Ale spoko, Fimarowi muszę złożyć po edycji szczere gratulacje, od czasów Bumbera nikt
mnie tak ładnie nie wrobił ;>

Moja na pewno nie. Ja jestem niemal pewien, że dziś nie wygramy, ale cuda się zdarzają ;)

Dnia 22.12.2008 o 20:34, Wayzin napisał:


> Znam to zagranie, zmienisz pewnie w ostatniej chwili ratując dupę? Linczuj Phełkę
;)
Ja czekam na rozwój sytuacji - jeśli nic się nie zmieni to zagłosuję na Phełkę... Jeśli
myślicie, że skoro ja nie jestem mafią to Phełka musi być i na odwrót - to macie jednego
mafioza, ale jeśli nikt z nas nie będzie w mafii to osobiście przyjdę tu z łopatą, zakopię
kilka zwłok, odkopię, spalę i jeszcze raz zakopię ;] A, mam od Ciebie prośbę - weź tą
tabelę z linczami jeszcze raz tu wklej, uaktualnioną, żebym wiedział jak to mniej więcej
wygląda i jakie jest ryzyko, by jakiś roztargniony gracz wpadł tu w ostatniej chwili
i oddał swój głos nie bacząc na kogo go oddaje i za razem nie doprowadzając do ów feralnego
remisu ;P


Proszzzz.


-1) rob – E2 --> Wayzin
-2) Sam – R3 --> Wayzin
-3) VBone –R4 --> Wayzin
-4) Lama – Y5 --> Phełka
-5) Invin – C6 --> Phełka
-6) Fimar – H7 --> Phełka
-8) Phelela – I9 -->
-9) Scorp – S10 -->
-12) Wayzin – A13 --> Phełka
-13) Magwisienka – S14 --> Wayzin

Phelela-Way 4:4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 20:42, Sam Fisher5 napisał:

Ty jesteś do odstrzału, nie na kwarantannę ;P

Wszystko mi jedno.

Dnia 22.12.2008 o 20:42, Sam Fisher5 napisał:

Ostatnie życzenie?

Ułaskawienie? :>

Dnia 22.12.2008 o 20:42, Sam Fisher5 napisał:

Niekoniecznie. Nakłaniając mnie jako mafioz, nie wiedziałeś, czy sprawdziłem siebie,
czy kogoś innego, prawda? ;>
A już jeden mord mafia straciła ;>

Ale gdybym namawiał Ciebie jako mafioza do sprawdzenia kogoś innego niż Ty, to z pewnością wtedy mój mord poszedłby na Ciebie. Trudno, że wtedy bym zginą - jednakże w takiej sytuacji przynajmniej jedna Phełka byłaby cała i zdrowa :)

Dnia 22.12.2008 o 20:42, Sam Fisher5 napisał:

Uwierzę dopiero po poście Lika ;)

Człowieku małej wiary ;P

Dnia 22.12.2008 o 20:42, Sam Fisher5 napisał:

Mi się nie zawsze udaje ;> Jak gram jako katani, to zwykle albo wszystko spieprzam,
albo są takie sytuacje, jak ostatnich nocy ;P

Tym razem widzę szczęście i dobry nos dopisały.

Dnia 22.12.2008 o 20:42, Sam Fisher5 napisał:

Nie mówimy o żartach, mówimy o grze ;>

Ale ten mord (nieudany) wygląda mi na zwykły żart ;P

Dnia 22.12.2008 o 20:42, Sam Fisher5 napisał:

Moja na pewno nie. Ja jestem niemal pewien, że dziś nie wygramy, ale cuda się zdarzają
;)

Po ostatnich dwóch dniach też bym wierzył w cuda gdybym nie był dziś pod obstrzałem ;< Chociaż wypadałoby tutaj zachować resztki rozsądku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki nie mam zbyt dużo czasu, ale powiem tak. Jeśli Phelel nie odda dzisiaj głosu to automatycznie Jego głos oznacza lincz na sobie. Także w tej sytaucji Phelela - Wayzin :5:4

Zatem

*********************

Lincz---> Fimar

*********************

Teraz będzie 4:4. Mam nadzieję, że Scorp i Phelel i nie będą głosowali na Wayzina bądź na Phelela, bo wszystko zniszczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 20:51, Fimar napisał:

Sorki nie mam zbyt dużo czasu, ale powiem tak. Jeśli Phelel nie odda dzisiaj głosu to
automatycznie Jego głos oznacza lincz na sobie. Także w tej sytaucji Phelela - Wayzin
:5:4

Zatem

*********************

Lincz---> Fimar

*********************

Teraz będzie 4:4. Mam nadzieję, że Scorp i Phelel i nie będą głosowali na Wayzina bądź
na Phelela, bo wszystko zniszczą.

No chyba nie, popatrz, jak Lik liczył ostatnio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 20:54, Sam Fisher5 napisał:

No chyba nie, popatrz, jak Lik liczył ostatnio...


0) Liqid (MG) – M1 - Liqid (ostrzeżenie)
-1) rob – E2 - Fimar
-2) Sam – R3 - Spider
-3) VBone –R4 - Spider
-4) Lama – Y5 - Spider
-5) Invin – C6 - Spider
-6) Fimar – H7 - Spider
-7)
-8) Phelela – I9 - Phelela (i ostrzeżenie)
-9) Scorp – S10 - Sam
-10) spider – T11 - Sam
-11)
-12) Wayzin – A13 - Rob
-13) Magwisienka – S14 - Spider

Brak głosu Pheleli jest głosem na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 20:55, Fimar napisał:

> No chyba nie, popatrz, jak Lik liczył ostatnio...

0) Liqid (MG) – M1 - Liqid (ostrzeżenie)
-1) rob – E2 - Fimar
-2) Sam – R3 - Spider
-3) VBone –R4 - Spider
-4) Lama – Y5 - Spider
-5) Invin – C6 - Spider
-6) Fimar – H7 - Spider
-7)
-8) Phelela – I9 - Phelela (i ostrzeżenie)
-9) Scorp – S10 - Sam
-10) spider – T11 - Sam
-11)
-12) Wayzin – A13 - Rob
-13) Magwisienka – S14 - Spider

Brak głosu Pheleli jest głosem na siebie

Ok, mea culpa.
Poza tym, jeśli nie odda dziś głosu Scorp, to chyba też poleci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 20:57, Sam Fisher5 napisał:

> > No chyba nie, popatrz, jak Lik liczył ostatnio...
>
> 0) Liqid (MG) – M1 - Liqid (ostrzeżenie)
> -1) rob – E2 - Fimar
> -2) Sam – R3 - Spider
> -3) VBone –R4 - Spider
> -4) Lama – Y5 - Spider
> -5) Invin – C6 - Spider
> -6) Fimar – H7 - Spider
> -7)
> -8) Phelela – I9 - Phelela (i ostrzeżenie)
> -9) Scorp – S10 - Sam
> -10) spider – T11 - Sam
> -11)
> -12) Wayzin – A13 - Rob
> -13) Magwisienka – S14 - Spider
>
> Brak głosu Pheleli jest głosem na siebie
Ok, mea culpa.
Poza tym, jeśli nie odda dziś głosu Scorp, to chyba też poleci?


Też tak sądzę ostatecznie może zmienię jeszcze lincz na Wayzina:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się