Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Słuchaj - jeśli Liq nie policzy głosu (samobójczego) Phełki to i tak zginie on, bo miał już jedno ostrzeżenie, a w takim rozrachunku ja będę miał najwięcej głosów w linczu i i tak odpadnę, więc na jedno babka wróżyła ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 21:03, Invin napisał:

Nie wiem, jak Liq to policzy, ale ja nie zmieniałem głosu, bo widze, że obaj jesteście
i nic nie robicie, wiec pewnie źle zrozumiałem. ;)


Uważam, że jest remis pomiędzy Wayzinem a Phelelą, bo brak głosu Pheleli jest Jego autolinczem na siebie jak to było wcześniej. Także remis powinien wynosić 4:4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 21:00, Invin napisał:

Phelela jak nie odda głosu to wylatuje, czyli jego sie nie liczy?

A myślisz, że dlaczego oddałem głos? Każdy z graczy zagrożonych w przypadku kolejnego incydentu wypada. :/ Jak będzie dziś - zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niniejszym...
0) Liqid (MG) – M1 - Liqid ( a masz!)
-1) rob – E2 - Wayzin
-2) Sam – R3 - Wayzin
-3) VBone –R4 - Wayzin
-4) Lama – Y5 - Phelela
-5) Invin – C6 - Phelela
-6) Fimar – H7 - Fimar
-7)
-8) Phelela – I9 - Phelela (I BUM)
-9) Scorp – S10 - Scorp (I PLUM)
-10)
-11)
-12) Wayzin – A13 - Phelela
-13) Magwisienka – S14 - Wayzin

Lincz -> Wayzin (niewinny)
Suicide -> Phelela, Scorp (niewinni)
Mord -> Sam (niewinny)

Karpik nabrał wody w usta...
*************
Wtem:
0) Liqid (MG) – M1
-1) rob – E2
-2)
-3) VBone –R4
-4) Lama – Y5
-5) Invin – C6
-6) Fimar – H7
-7)
-8)
-9)
-10)
-11)
-12)
-13) Magwisienka – S14
MERYCHS mili państwo. Żałość, poza tym, bo 4-2 już jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 22:11, lama123 napisał:

O cholera, mój typ na dzisiejszy lincz został zamordowany...
Proponuję Invina i roba na dzisiejszy lincz...


Brawo. Sprawdź czy nie przegapiłeś czegoś w tej edycji.

Na szybko to mi sie wydaje, że w mafii mogą być lama i VBone, jesli nie wynikną nieprzewidziane okoliczności to postaram się napisać czemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to się popisaliśmy^^ Z lamą jednak nie jest tak wesoło jak przypuszczałam. robowi przyglądałam się od początku właściwie, ale, co dziwne, pominęłam zupełnie VBone''a... Wydaje mi się, że winny jest rob, co do jego partnera nie mam pomysłu, ale skłaniałabym się bardziej ku Lamce. Choć Wasza "teoria" z mniej doświadczonymi graczami wskazuje na parę Lama - VBone. Zobaczymy, jak rozwinie się sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może to magi jest w mafii ?
Cały czas taka miła, snuje różne teorie...
Ja ze swojej strony zapewniam ponownie że nie jestem w mafii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak nie udało się a mafia jest bardziej cwana niż myślałem. Zatem trzeba teraz wszystko na spokojnie przeanalizować. Jest nas sześciu w tym dwóch pewnych niewinnych: ja i Invin. A wśród czwórki osób: Magwisienka, Rob, VBone i Lama kryje się dwóch mafiosów.
Mimo wszystko powinniśmy dokonać dzisiaj remisu. Nawet pod takim pozorem, że możemy uwalić dwóch mieszkańców i skończyć edycję już dzisiaj. Mamy 50% szans, że trafimy dwóch mafiosów dzisiaj, dlatego warto zaryzykować. Skoro tak wygląda sytuacja to pozwolę sobie przeanalizować posty wytypowanej czwórki i poszukać między nimi powiązań.

Osoby, które ze sobą nie są w parze moim zdaniem to:

Magwisienka - Rob

Magwisienka na samym początku podejrzewała Roba, potem Go odpuściła, aby ponownie się na Niego „rzucić”.

VBone - Rob

W tym oto poście http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=47509 VBone podejrzewa Roba o mafiosowanie. Fakt jest On wymieniony dopiero po Invinie, ale jednak brał to pod uwagę, aby oddać na Niego głos.

Lama - Magwisienka

Kolejna para, która trochę mi nie pasuje, dlatego, bo Lama na samym początku uznał ją za mafię.


Prawdopodobne pary to:

Magwisienka - VBone

VBone - Magwisienka, Lama

Rob- Lama

Lama- VBone, Rob

Zatem proponuję remis dzisiaj między VBonem a Lamą, bo to daję największą możliwość trafienia przynajmniej jednego członka mafii. Byłoby super gdyby VBone i Lama byli razem w mafii ,bo już dzisiaj skończylibyśmy grę lecz, jeżeli tak się nie stanie to:

Jeśli VBone okaże się być mafią to w finale powinna paść Magwisienka.
Natomiast, jeśli Lama okaże się być mafią to w finale powinien paść Rob.

Dlatego tworząc ten remis lincze muszą wyglądać następująco, żeby nikt nie zmienił głosu z partnera na niewinnego:

Fimar - VBone
Invin - Lama
Rob - VBone
Magwisienka - Lama
Lama - VBone
VBone - Lama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 23:40, Invin napisał:

Ok.

------
Lincz ---> lama
-----



Skoro mam poparcie od pewnego niewinnego to uważam, że warto zastosować tę strategię.

*****************

Lincz ---> VBone

*****************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 23:31, Fimar napisał:

Dlatego tworząc ten remis lincze muszą wyglądać następująco, żeby nikt nie zmienił głosu
z partnera na niewinnego:


Miło że dbasz o nas, abyśmy nie przeciążali swoich szarych komórek, ale daj się człowieku wykazać. :D No i jak ja mam ci tą analizę napisać, jak ty już masz rozplanowaną całą edycję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 03:05, rob006 napisał:

Miło że dbasz o nas, abyśmy nie przeciążali swoich szarych komórek, ale daj się człowieku
wykazać. :D No i jak ja mam ci tą analizę napisać, jak ty już masz rozplanowaną całą
edycję :P


Cały czas coś bredzisz o jakiejś analizie, lecz nie robisz nic w tym kierunku, aby ją zrobić. Teraz po przeanalizowaniu całej edycji myślę, że byłaby ona zbędna, bo mógłbyś jeszcze bardziej namieszać. Z resztą nie dziwię Ci się, bo, jeśli jesteś faktycznie w parze z Lamą to wedle tej rozpiski Twoja gra mafia skończy się na finale. Poza tym nie wiem, czemu w ogóle nie wyraziłeś swojego zdania odnośnie mojej analizy. Także daruj sobie przeciąganie struny i zagłosuj na VBone’a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, widzę, że znowu decyzja już zapadła :P W każdym razie przy dzisiejszym remisie na pewno padnie jeden mafiozo, mam nadzieję, że uda nam się ustrzelić obu :) Zatem:

+++++++++++++++

LINCZ---> Lama

+++++++++++++++

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 15:18, Fimar napisał:

Cały czas coś bredzisz o jakiejś analizie, lecz nie robisz nic w tym kierunku, aby ją
zrobić. Teraz po przeanalizowaniu całej edycji myślę, że byłaby ona zbędna, bo mógłbyś
jeszcze bardziej namieszać.

Właśnie dlatego jej nie robię. Męczy mnie sytuacja, gdy wybrałeś się na naszego "dowódcę", i gdy pojawiam się na forum aby coś napisać, decyzja jest już podjęta, i z reguły jest to twoja decyzja. Nie mówię że ten remis jest zły, ale nie rozumiem czemu odrzucasz parę Lama-Mag. Napisałeś że Lama uznał Mag za mafię - to uznanie ograniczało się do linczu na niej, bez żadnego wyjaśnienia, podczas gdy nie miała żadnego głosu i praktycznie nie była zagrożona. Gdy natomiast Lama zaczynał mieć nieciekawą sytuację, Mag pisze coś w rodzaju "Zostawcie Lamę, będzie śmiesznie". W dodatku Mag dość ochoczo przyjęła twoją propozycję remisu, a jeśli jest z Lamą w mafii, to twoje plany ja jutrzejsze liczne zapewniają jej zwycięstwo, dlatego nie podoba mi się twoje odrzucenie najbardziej prawdopodobnej, wg mnie, pary mafiozów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obiecana analiza, chociaż w tej chwili nie wnosi wiele nowego.

Lama – Zaczyna od linczu na Magwisience, potem wymiana zdań z Samem iz miana linczu na niego. Kolejny dzień i dołączenie się do głosowania na Spidera. Wczoraj bardzo trafna odzywka:
''O cholera, mój typ na dzisiejszy lincz został zamordowany...
Proponuję Invina i roba na dzisiejszy lincz... ''

I na koniec próba namawiania na lincz Magwisienki. Jak juz pisał Fimar, trzeba go dziś zremisować. ;P No i mord na mnie pasuje do jego stylu gry. ;)

Rob – Od początku dość aktywny, kłóci się w Fimarem, co moim zdaniem należy zapisać mu na plus. Mafia raczej osoby niewinne zostawiłaby w spokoju, coby nie wzbudzać podejrzeń, a on w miarę sensownie odpowiada na posty Fimara i wyraża swoje zdanie. Poza tym słusznie zauważył możliwość pary Lama – Magi, czego nie uwzględnił Fimar. Na dzisiaj myślę, że niewinny. ;)

Vbone – Nie chciał głosować na lamę przy pierwszym głosowaniu, dlatego razem mogą mafiozować. ;) Ogólnie ostatnio niewiele pisze, co może się wiązać z brakiem czasu, w związku z czym Lama miałby więcej swobody i mógłby się ''popisać''.

Magwisienka
– tu mam zdanie bardzo zbliżone do Roba, z tym, że jednak nie jest to moim zdaniem najbardziej podejrzana para. Jeżeli jednak dzisiaj tylko Lama okaże się być mafią, to jestem za tym, żeby jutro ubić Magi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 16:34, rob006 napisał:

Właśnie dlatego jej nie robię. Męczy mnie sytuacja, gdy wybrałeś się na naszego "dowódcę", i gdy pojawiam się na forum aby coś napisać, decyzja jest już podjęta, i z reguły jest to twoja decyzja.


Wczoraj też byłeś na forum w godzinach postu MG, więc mogłeś mnie wyprzedzić ze swoją analizą. :)Być może doszedłbyś do tych samych wniosków co ja. :)

Dnia 23.12.2008 o 16:34, rob006 napisał:

Nie mówię że ten remis jest zły, ale nie rozumiem czemu odrzucasz parę Lama-Mag. Napisałeś że Lama uznał Mag za mafię - to uznanie ograniczało się do linczu na niej, bez żadnego wyjaśnienia, podczas gdy nie miała żadnego głosu i praktycznie nie była zagrożona. Gdy natomiast Lama zaczynał mieć nieciekawą sytuację, Mag pisze coś w rodzaju "Zostawcie Lamę, będzie śmiesznie". W dodatku Mag dość ochoczo przyjęła twoją propozycję remisu, a jeśli jest z Lamą w mafii, to twoje plany ja jutrzejsze liczne zapewniają jej zwycięstwo, dlatego nie podoba mi się twoje odrzucenie najbardziej prawdopodobnej, wg mnie, pary mafiozów.


W sumie też racja. Jednak dobrze się stało, że się w końcu odezwałeś. :)
Tylko, że lama oddał na początku głos na Magi podczas pierwszego dnia.
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=47369
Magi prowokacyjnie mu odpowiada na Jego zarzut a On kieruje następujący post w jej stronę:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=47372
I na tym kończy się ich dyskusja, gdyż Sam wchodzi z Lamą rozmowę. Przypomnijmy, że Lama oddał głos na Magi jako druga osoba z kolei, bo pierwszy byłem ja ze swym głosem na spidera. Według mnie lama jako partner Magi nie ryzykowałby oddając lincz na Magi już na samym początku. Wiadomo, że bywa tak dosyć często, że ludzie podpinają się pod pierwsze lincze na samym początku. Zatem Magi mogłaby otrzymać więcej głosów i odpaść już w pierwszym linczu. Poza tym wydaje mi się, że jakby Magi była w mafii z Lamą to zagłosowałaby na Telomo bądź na spidera licząc na to, że ktoś jeszcze będzie chciał na Nich zagłosować. W tym momencie Lama miałaby remis z którymś z tych graczy. Ale wiadomo jak to wszystko się skończyło. Dlatego uważam, że, jeśli Lama będzie w mafii to Ty jesteś Jego partnerem. :) Choćby z tego względu, iż wygląda na to, że nie chciałeś zauważyć tego, że Telomo może być niewinny i zagłosowałeś na Niego dając nadzieje Lamie remisując go właśnie z Telomo. No i los tak chciał, że wkurzony spider postawą Telomo odesłał go na tamten świat a Lama przeżył można powiedzieć dzięki Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 15:48, Magwisienka napisał:

W każdym razie przy dzisiejszym remisie na pewno padnie jeden mafiozo


A skąd ta pewność, że ubijemy jednego mafiosa dzisiaj? W najgorszym wypadku możemy trafić na dwóch mieszkańców. Ale skoro jesteś tak pewna, że ubijemy jednego złego to powiedz mi jeszcze, który z nich jest zdrajcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się