Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Teraz Mikołaj mi zafundował przerwę w dostawie prądu, więc krótko, zanim wessie kolejny mój post:

Założenie: mord na Invinie celowym zabiegiem mafii (cel - zrzucenie podejrzeń na mniej doświadczonych graczy).
Partner: Rob
Rysa: Wystawienie Lamy na ostrzał (który jednak przetrwał).

Założenie: mord na Invinie dziwnym, nieprzemyślanym zagraniem, spowodowanym średnim ograniem lub abstrakcyjnym tokiem rozumowania.
Partner: Magi
Rysa: Głos Lamy na Magi w pierwszym linczu (i to niemal na początku).

Podsumowanie: obie pary są prawdopodobne i ciężko mi wybrać którąś z nich.
Świąteczny Wniosek: Nie ja będę się z tym jutro męczył. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, remis przeszedł. Czekamy tylko na wyniki. Będę wieczorem, a jeśli sie okaże, że dożyje jutra to postaram sie pokombinować na temat zdrajców już dziś, bo jutro wyjeżdżam około południa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 21:09, rob006 napisał:

Cholera, mam przeczucie że dziś to się zakończy :D

A co powiesz, jeśli zrobię coś takiego (bo MG przecież wolno... :/)

Zmiana linczu --> Vbone

I zaraz zobaczymy co z tego wyniknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, Płynek, pół godziny za późno ten lincz oddałeś. Kiszka :/ A dobra, uznamy po znajomości :)
****************

Spoiler

[śniegu nie ma, nigdy nie istniał]



Ech te lincze:
0) Liqid (MG) – M1 - vbone
-1) rob – E2 - vbone
-2)
-3) VBone –R4 - lama
-4) Lama – Y5 - lama (samogwałt taki)
-5) Invin – C6 - rob
-6) Fimar – H7 - vbone
-7)
-8)
-9)
-10)
-11)
-12)
-13) Magwisienka – S14 - lama

Lincz - Lama (winny), Vbone (niewinny)
Mord - Fimar

---------------
Teoretycznie mafia powinna już wygrać ale jako że święta to zwałę robimy :/

0) Liqid (MG) – M1
-1) rob – E2
-2)
-3)
-4)
-5) Invin – C6
-6)
-7)
-8)
-9)
-10)
-11)
-12)
-13) Magwisienka – S14

MECS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 21:31, Liqid napisał:

Lincz - Lama (winny), Vbone (niewinny)
/.../
Teoretycznie mafia powinna już wygrać


Miszczu, coś się walnąłeś chyba. Przecież gdyby nie twój głos, zginąłby tylko lama, a więc wg ciebie mafia. Czyli mafia wcale teoretycznie nie powinna wygrać. hmm? :>

@Mag

Dnia 23.12.2008 o 21:31, Liqid napisał:

Gratulacje, serio :)

Nie ma czego, doskonale o tym wiesz :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 22:44, Invin napisał:

Przekonuj mnie, Magi. ;P

Jak mnie zlinczujesz, to miasto przegra, proste ;] Poza tym przyjrzyj się dokładnie postowi MG, najwyraźniej postanowił zrobić Ci prezent na święta i ułatwić zadanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 22:47, Magwisienka napisał:

Jak mnie zlinczujesz, to miasto przegra, proste ;]


Dobry argument, nie sądzisz że Rob powie to samo? ;P

Dnia 23.12.2008 o 22:47, Magwisienka napisał:

Poza tym przyjrzyj się dokładnie postowi
MG, najwyraźniej postanowił zrobić Ci prezent na święta i ułatwić zadanie :)


Liq coś miesza. ;) Ale na razie skupiam się na innych rzeczach, nie na jego podkreślaniu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle o ile

Eksperyment udany, ciekawy byłem reakcji Invina i widzę, że rzeczywiście niektórzy się nie skapną nawet jak im się nicka mafioza podkreśli. ;p
Rob dobrze wie o co mi chodziło i MG niczego nie pomylił z wyjątkiem prowokacji w odwróceniu ról. Mafia miała zwyciężyć i to uczyniła.

A więc dając sobie spokój z tą zwałą, pokornie spuszczając facepalma na twarz, kończę tę edycję zwycięstwem mafii w składzie rob i VBone. Katanim oczywiście był Sam (znamienne, że rzucając k20 do losowania ról wypadły mi po kolei "3", "2" i "1" ^^), mimo 2 pomyślnych sprawdzeń poległ, dowiadując się pośmiertnie roli roba.
Wszystkim graczom dziękuję, Stevenowi również. Fabuła może jeszcze się znajdzie pod choinką, kto wie...

I życzę wszystkim na koniec Wesołych Świąt. Karp to mafia, powodzenia w ubijaniu go...
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaaak, było ciekawie ;)
W każdym razie dzięki dla wszystkich grających, w szczególności dla Fimara, spidera, Waya i mafii, czyli VBone''a i roba ;) Szczerze mówiąc, myślałem, że znowu nie będziecie wskazywać mnie w mordzie, mając w perspektywie takiego Fimara, ale nie wziąłem pod uwagę, że nie tylko ja jestem skłonny ryzykować ;P
roba chciałem uwalać w linczu, ale ostatecznie postanowiłem go sprawdzić, za to VBone większych podejrzeń nie budził.
No tak, można to było inaczej rozegrać, ale z mojej strony wielkie gratulacje dla mafii, która pięknie sprała miasto, chociaż sytuacja była dla niej dość nieciekawa ;)

Wesołych Świąt, szalonego Sylwestra i Szczęśliwego Nowego Roku, a co!

P.S. Zapomniałem o pozdrowieniach dla Telomo ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za grę, bo była nader ciekawa ;) Szczególnie pod koniec coś się zaczęło szczególnego dziać...

Z graczy muszę oczywiście wyróżnić Sama - ten numer z Invinem chyba przejdzie do historii ;P Mafiozi... Cóż, przez te dwa biedne nieudane mordy wyszło na to, że w mafii muszą być ciency, nie znający się na FM gracze. Toteż im się upiekło... Ale im też muszę pogratulować, że dobrnęli do samego końca, robiąc mieszkańców w manto :>
Mieszkańców też pozdrawiam - głównie wszystkim prócz tych, którzy dawali ciała z głosami ;<
Oraz największe podziękowania dla Liqa, że w ogóle chciało mu się prowadzić tą edycję :)


Ciao, liczę na jakąś ponoworoczną edycję (jakby nie było chętnych do MG-owania, to ja mogę).
Merry Cistas, Happy Hannuka i w ogóle Wesołych Świąt Bożonarodzeniowej Komerchy i Smacznego Śledzia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yyy. No to zassałem...

Mafia w połączeniu z zaawansowanym świątecznym zabieganiem zdecydowanie mnie przerosła. :/ Mimo to dzięki za grę. ;) No i gratuluję mafii. ;)

Pora na przerwę od mafii, do zobaczenia gdzieś w lutym. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się