Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 28.01.2009 o 22:18, Kukowsky napisał:

Eh, przeszło połowa listy to dla mnie anonimowi ludzie... Długa ta moja przerwa. :(


Grać, nie marudzić :<

MG - Wayzin

1.Alexei Kaumanavardze
2.Mendreck9
3.win0
4.VAj
5.Lamka
6.Rozztańczony
7. Kuk
8. rob006
9.Shogun007
10.
11.
12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem z wyjazdu i jeszcze sie nei zaczęło :/

MG - Wayzin

1.Alexei Kaumanavardze
2.Mendreck9
3.win0
4.VAj
5.Lamka
6.Rozztańczony
7. grujak
8. rob006
9.Shogun007
10. mtobi
11.
12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Puk puk...
Widzę, że skutki obecnego kryzysu finansowego przełożyły się w jakiś niezwykły i niewytłumaczalny sposób również na aktywność w tym temacie. Co prawda trudno tutaj o jakiś logiczny związek przyczynowo-skutkowy i jest to bardziej pisane żartem, jednak zarówno przy jednym jak i drugim zjawisku najprostszym komentarzem byłoby złapanie się za głowę. Krótko mówiąc dramat! Właśnie zaczął się luty, a w tym roku nie odbyła się jeszcze ani jedna edycja. Już w 2008 roku było nie najlepiej, ale to jest już koszmar na jawie! Nic dziwnego, że w statystykach spadliśmy na trzecie miejsce za GW. Eh...

Przejdę do rzeczy. Mam zasadę, że gdy sam nie mam czasu grać to nie narzekam w tym temacie na znikomą aktywność innych, bo to zalatywało troszkę hipokryzją. Jednak teraz jestem już po egzaminach. Nie oznacza to oczywiście, że mogę już sobie leżeć do góry brzuchem całymi dniami, gdyż mam jeszcze pewne zobowiązania względem uczelni, zresztą trudno żeby było inaczej na ostatnim roku studiów (domyślni wiedzą o co chodzi ;P). Tak czy inaczej obecnie mam trochę więcej wolnego czasu, który to umożliwiłby mi wzięcie udziału w edycji.

W związku z powyższym:

MG - Wayzin

1. Alexei Kaumanavardze
2. Mendreck9
3. win0
4. VAj
5. Lamka
6. Rozztańczony
7. grujak
8. rob006
9. Shogun007
10. mtobi
11. Fiarot

Ale stawiam jeden warunek! Edycja musi się zacząć najpóźniej pod koniec przyszłego tygodnia. Nie mam czasu czekać w nieskończoność na rozpoczęcie, także albo się wszyscy sprężymy i w końcu zagramy - obojętne czy w jedenastu, patrząc na numery obecnie zapisanych osób, czy też większą liczbą graczy - albo po upłynięciu tego terminu wypisuję się z listy i pewnie nieprędko, jeżeli w ogóle, po raz kolejny się tutaj pojawię.
Reasumując - zgłaszam chęć do gry, reszta należy do was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nei możemy zmusić graczy do gry :/ dopiero wróciłem z tygodniowefgo wyjazdu na narty. Wypisałem się przed tygodniem i co ? Edycja się anwet nei zaczęła :/ Podejrzewam, że gra doszla do punktu kryzysowego. Większość osób juś się FM nudzi. Albo świeża krew, albo odjazd :/ Smutna prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MG - Wayzin

1. Alexei Kaumanavardze
2. Mendreck9
3. win0
4. VAj
5. Lamka
6. Rozztańczony
7. grujak
8.
9. Shogun007
10. mtobi
11. Fiarot

Ja jestem właśnie przed egzaminami, więc siła wyższa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MG - Wayzin

1. Alexei Kaumanavardze
2. Mendreck9
3. win0
4. VAj
5. Lamka
6. Rozztańczony
7. grujak
8. Vaxinar
9. Shogun007
10. mtobi
11. Fiarot

Hmmm, minęło sporo czasu od kiedy w tym temacie siedziałem. Mam wolne teraz - no to ponownie witam, aczkolwiek jak patrzę na graczy chyba taki Mości Pan Fiarot mnie pamięta.
Ostatnia moja edycja była specyficzna - zgłosiłem się i Bogu dziękowałem za szybką śmierć, bo czas by mnie zabił.
No, ale teraz doczekać się nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MG - Wayzin

1. Alexei Kaumanavardze
2. Mendreck9
3. win0
4. VAj
5. Lamka
6. Rozztańczony
7. grujak
8. Vaxinar
9. Shogun007
10. mtobi
11. Fiarot
12. VBone

No, niech już będzie tych dwunastu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 00:08, VBone napisał:

No, niech już będzie tych dwunastu.


Gdzie te czasy kiedy MG przeprowadzał selekcję spośród 20 graczy? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 23:22, mtobi napisał:

Podejrzewam, że gra doszla do punktu kryzysowego. Większość osób juś się FM nudzi. Albo świeża krew,
albo odjazd :/ Smutna prawda...


Wiem, widziałem - co jakiś czas wpadałem na kilka sekund do tematu, aby biernie poobserwować jak się sprawy mają. I niestety coś w tym jest, co piszesz. W sumie już przez większość 2008 roku dochodziły sygnały, że zainteresowanie grą się zmniejsza. Co jakiś czas następowały jednak jakieś zrywy, gdy nawet dochodziło do selekcji graczy przez startem edycji, w związku z czym nie myślałem, że tak szybko dojdzie do sytuacji, którą właśnie obserwujemy.

No nic, zostawmy to na razie i spójrzmy na chwilowe pozytywy. Wyglądają one tak, że obecnie mamy 13 osób zapisanych na liście i właściwie na dobrą sprawę moglibyśmy zaczynać. Nawet gdyby jeden czy dwóch nagle zrezygnowało to i tak edycja mogłaby się odbyć. Tymczasem wygląda na to, że aktualnie największy problem dotyczy MG, którego nam gdzieś wcięło. Może znudził się oczekiwaniem na skład, kto wie, w każdym razie mam nadzieję, że najpóźniej w niedzielę tu zajrzy :] .

Vaxinar

A i owszem, pamiętam :) . Kopę lat, szczerze to nie sądziłem, że jeszcze kiedyś Ciebie tutaj zobaczę ;] . A co do twojej ostatniej edycji to bodajże był to jubileusz z kwietnia 2007... stare dobre czasy chciałoby się rzec ;] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 00:08, Fiarot napisał:

Kopę lat, szczerze to nie sądziłem, że jeszcze kiedyś Ciebie tutaj zobaczę ;] .

Aż tak zwątpiłeś? :(

Dnia 03.02.2009 o 00:08, Fiarot napisał:

A co do twojej ostatniej edycji to bodajże był to jubileusz z kwietnia 2007... stare dobre czasy chciałoby się > rzec ;] .

Widzę, że nieźle to zapamiętałeś.
Teraz widzę, że nastały czasy najgorsze - bo żeby na edycję czekać z powodu braku graczy - tego nie pamiętam, tego nie pamiętają najstarsi górale (a jeśli pamiętają niech mnie poprawią :P).
Bo edycji, że brakowało MG, to pamiętam mnóstwo. Każdy graczem chciał być. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 00:31, Vaxinar napisał:

Bo edycji, że brakowało MG, to pamiętam mnóstwo. Każdy graczem chciał być. :P


W drugą stronę to także działało. Pamiętam jak na MG lista była bardzo długa. Praktycznie była pewność że przez kilka miesięcy nie będzie problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 11:48, Vaxinar napisał:

Przepraszam, czy MG śpi?


MG od 3 dni nie zaglądał na forum, radziłbym poszukać innego ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 11:51, rob006 napisał:

MG od 3 dni nie zaglądał na forum, radziłbym poszukać innego ;]


Albo jestem ślepy, albo nie widzę Cię na liście.
Może więc Ty? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, mam pewna propozycje. Od zawsze chciałem sobie poMGować, mam już trochę edycji za sobą i mam mniej więcej pojecie o tym. Czy jak MG nie zgłosi się w ciągu powiedzmy dwóch dni, moge przejąć stanowisko ? Pytam o opinię reszte składu. W takim wypadku moglibyśmy zacząć nast. dnia od wybrania mnie. Co o tym sądzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekać dwa dni nie widzę potrzeby? Wchodź już, takie moje zdanie.

Mości Pan skyler dołączył więc będziesz musiał zrobić mini - selekcję. Mówię, abyś dołączyć od zaraz, bo skoro od 3 dni nie było MG na forum to wnioskuję, że może zapomniał nawet że się zgłosił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się