Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Wracaj na 4chana... :<

MG - Kalkulator12

1. rob006
2. demerenfarsz
3. lama
4. Shogun
5. Spider
6. win0
7. Liq
8.

Swoją drogą pamiętam taką świecką tradycję, że MG zapraszał graczy do edycji. Obecny MG pamięta o takiej możliwości, czy bijemy kolejny rekord długości przerwy między edycjami? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 19:19, PsyhoSpider napisał:

MAFIA --------- R.I.P.


W takich sytuacjach można zrobić tylko jedno... Szukać winnego!!! To wina IRCa!!! :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 19:45, rob006 napisał:

W takich sytuacjach można zrobić tylko jedno... Szukać winnego!!! To wina IRCa!!! :<


Nie to wina graczy, czyli nasza. Formuła się chyba po prostu przejadła starym wygom a nowych młodych chętnych brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 19:52, PsyhoSpider napisał:

Nie to wina graczy, czyli nasza. Formuła się chyba po prostu przejadła starym wygom a
nowych młodych chętnych brak.


Hmm, ja jestem młody... no przynajmniej nie jestem stary :P, a chce mi się grać. W każdym razie mafia na forum zaczęła podupadać gdy zaczęła rozkwitać mafia na IRCu, IMO IRC wyssał dobrych graczy, a później ich zużył, jak pasożyt :< :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 19:55, rob006 napisał:

Hmm, ja jestem młody... no przynajmniej nie jestem stary :P, a chce mi się grać. W każdym
razie mafia na forum zaczęła podupadać gdy zaczęła rozkwitać mafia na IRCu, IMO IRC wyssał
dobrych graczy, a później ich zużył, jak pasożyt :< :P


Nie wiem, na IRCu nie grałem gdyż mi się to nie podobało. Jednak należy iść na przód, może się jeszcze doczekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uczyńmy sytuację jeszcze bardziej groteskową ;).

MG- Liqid
Start : Zapewne ta niedziela/przyszły poniedziałek, oczywiście graczy do tego czasu nie uzbierawszy w wyniku czego będzie się ciągnąć termin w nieskończoność i szybciej Lożę znów otworzą. .
Jako, że "Nie masz na świecie żadnej pewnej rzeczy/ próżno tu człowiek ma co mieć na pieczy", robimy skład od nowa ;P Będą zaproszenia, ale nie liczmy na ich skuteczność. Ogólnie uczyńmy ten bordel jeszcze ciekawszym...
1.
2.
3.
4.
5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się