Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 03.05.2009 o 16:29, Aneszka napisał:

Widzę, że się nie rozumiemy. Trudno - nie będę cierpieć z tego powidu - rzekła Aneszka
- muszę pędzić do swojego labolatorium. Spuszczenie z oka mojej aparuatury na dłużej
niż chwilę mogłoby być dla nas wszystkich bardzo niebezpieczne. - odwróciłą się i wyszła.


- Pfff... - rezolutnie odrzekł Włodek.

***

lincz->Aneszka

Bo się boi i ucieka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi wogole kobiecy duet by pasowal:P bo ta mafia malo mesko gra:P W sumei obydwie Panie sa troche podejrzane a pomimo to zadna jakos specjalnie nie zwraca uwagi na druga. Tylko raz Magwisienka miala jakies zastrzezenia do Aneskzi i to dopeiro kolejnego dnia po wnioskach Kuka. To wygladalo troche tak, ze wymyslanie powodu na sile coby sie nikt nie przyczepil ze pelne zaufanie do siebie i 0 podejrzen. Sam osobiście bardziej uwierze w wine Magwisienki.

ja juz linczuje bo wychodze i nie wiem za ile wroce
Lincz---->Magwisienka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chwilowo, miast szukać jednego zdrajcy, postanowiłem poszukać pewnych zależnośći między graczami, coby dobrać ich w ewentualne, przypuszczalne parki. Wyszło mi coś takiego:

Kuk + Aneszka- Dotychczas się unikali, kuk tylko coś napomknął o "tajnych składnikach", ale Aneszka go zignorowała, podczas gdy z innymi bimbrownikami wdawała się w wesołą dyskusję. Dalej- dziś Kuk robi kolejną analizę, w której podaje Aneszkę jako jedną z głównych podejrzanych...a ta dalej go ignoruje! Za to atakuje roba, w sumie bardzo nędznie atakuje, bo czysto fabularnie, podczas gdy powinna raczej skupić się na obronie. Oboje są aktywni, Kuk robi nawet analizy z których niestety wynika niewiele, aczkolwiek tworzą przynajmniej dyskusję- co korzystne jest w równym stopniu dla mieszkańcow jak i dla mafii (która grając umiejętnie może zamieszać i rzucić podejrzenia w strone niewinnego. Nadto "milcząca mafia" jest powszechnie uważana za mafię ssącą). W ostatnim poście Aneszka mówi, że nie ma zamiaru głosować na kuka, co jest dziwne, biorąc pod uwagę, że kuk bierze pod uwagę głosowanie na nią, zatem- Kuk może przygotowywać sobie, lub partnerowi ewentualny grunt pod nogami w razie "padnięcia" któregokolwiek.

Magi + Aneszka- Osobniki płci piękniejszej, w zasadzie jedyną poszlaką jest solidarne głosowanie na mnie (w remisie, przypominam, giną dwie osoby!) oraz ( tak, wiem, że to głupie, szowinistyczne, bla, bla, bla) płeć. Nasz kochany MG mógł nie móc się powstrzymać przy takiej okazji ;]

Rob + Aneszka- Tutaj jedynym "dowodem" winy jest kłótnia pomiędzy nimi oraz lincz roba. To, tak jak w przypadku duetu Kuk + Aneszka może być przygotowywanie sobie pod nogami gruntu, choć moim zdaniem zbyt agresywne. Najmniej prawdopodobna para.

Podsumowując- najbardziej podejrzanymi dla mnie osobami są (w tej kolejności) Aneszka, Kuk, Magi.

Zgadzam się zaś ze stwierdzeniem, że osoby niekatywne można zignorować- zwłaszka Pchełkę, Mefiego i Spidera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2009 o 16:51, Shogun007 napisał:

Mi wogole kobiecy duet by pasowal:P

No pewnie, w końcu to by wykluczało Ciebie jako mafioza (chyba :P)

Kuk--->
>Jesteś niewygodna. ;]
Ekhm... :P

Teraz na temat dzisiejszego linczu. Moją główną podejrzaną dzisiaj jest Aneszka. Po pierwsze, doczepiła się pod mój lincz na Dazzyego. Był to lincz oddany jako ostatni wczoraj i nic nie zmieniał w wyniku, więc zalinczowała bezpiecznie. Po drugie zastanawia też jej wczorajszy brak reakcji na posty roba - chyba nie tylko ja odniosłam wrażenie, że Aneszka zagrała, jakby bała się popełnić błędu. Dzisiaj rob próbował wciągnąć ją w dyskusję, ale ona też sie nie dała, co jest jakby potwierdzeniem wcześniejszych słów. Warto też zauważyć, że takie działania prawie wykluczają roba z grona podejrzanych, zwłaszcza, że oddał na Aneszkę pierwszy lincz. Chociaż oczywiście mogło być to też sprytne zagranie mafii :) Tak czy inaczej:

++++++++++
LINCZ---> Aneszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2009 o 17:00, DazZy napisał:

W ostatnim poście Aneszka mówi, że nie ma zamiaru głosować na kuka,
co jest dziwne, biorąc pod uwagę, że kuk bierze pod uwagę głosowanie na nią...

Eeee? Brak mściwości przy podejrzeniach jest dla Ciebie dziwny i podejrzany? Głosy mściwością motywują prędzej zdrajcy, gdyż oni nikogo nie podejrzewają... po prostu udają, że podejrzewają. ;]

Dnia 03.05.2009 o 17:00, DazZy napisał:

Zgadzam się zaś ze stwierdzeniem, że osoby niekatywne można zignorować- zwłaszka Pchełkę,
Mefiego i Spidera.

A to jak dużo nieaktywnych w turnieju jeszcze mamy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2009 o 10:48, Kukowsky napisał:

Możliwe, że Dazzy wyrabia sobie alibi, lecz także równie bardzo prawdopodobne
jest to, że ktoś naszego Dazzy''ego chciał wrobić przybijając głowę Lamy do drzwi. Zastanawia
mnie spokój ze strony DaZzy''ego.


A ja zmieniłam zdanie co do Dazzy''ego, sądzę, że jego wina jest mało prawdopodobna i ktoś go wrabia.
Oddał głos na lame - lama zginął (jak to zostalo zauważone). Dazzy sam dostał 2 głosy, wiec jest łatwym celem do linczu i dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2009 o 17:07, Kukowsky napisał:

Eeee? Brak mściwości przy podejrzeniach jest dla Ciebie dziwny i podejrzany? Głosy mściwością
motywują prędzej zdrajcy, gdyż oni nikogo nie podejrzewają... po prostu udają, że podejrzewają.
;]


Nie tyle mściwości co raczej jakiejś chęci obrony przed zarzutami- przynajmniej tyle. Nadto- jeśli twoje podejrzenia są wobec niej niesłuszne, to automatycznie w jej mneimaniu może stawiać cię na pozycji zdrajcy... bo podejrzewasz niewinnego, ergo- nie pomagasz miastu, ergo- jesteś zdrajcą, proste :P

Dnia 03.05.2009 o 17:07, Kukowsky napisał:

A to jak dużo nieaktywnych w turnieju jeszcze mamy? ;)


Ano, za "nieaktywnych" uważam też tych, którzy piszą jeden post + post z linczem i to już cała ich gra ;]

edytka- literówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2009 o 17:04, Magwisienka napisał:

> Mi wogole kobiecy duet by pasowal:P
No pewnie, w końcu to by wykluczało Ciebie jako mafioza (chyba :P)

Pasowal na mafie. A nie zeby zabic odrazu Was obie. Ja osobiscie wole uniknac remisu bo stracic naraz przez przypadek 2 mieszkancow nie bylo by dobrze, bo do tego doszlaby 3 z mordu i kicha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2009 o 17:15, DazZy napisał:

Nadto- jeśli twoje podejrzenia są wobec niej niesłuszne, to automatycznie w jej mneimaniu
może stawiać cię na pozycji zdrajcy... bo podejrzewasz niewinnego, ergo- nie pomagasz
miastu, ergo- jesteś zdrajcą, proste :P


Myślę, że na tym etapie większość podejrzewa jakiegoś niewinnego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2009 o 17:00, DazZy napisał:

Kuk + Aneszka- Dotychczas się unikali, kuk tylko coś napomknął o "tajnych składnikach",
ale Aneszka go zignorowała, podczas gdy z innymi bimbrownikami wdawała się w wesołą dyskusję.

Mnie też zignorowała. W zasadzie to ignoruje - raczyła odpowiedzieć dopiero gdy kilka osób zwróciło uwagę na jej milczenie, a i tak nasza "dyskusja" nie trwała długo. Mój lincz też nie zrobił na niej żadnego wrażenia. Może ja wcale nie jestem przystojny? :(

@Magi

Dnia 03.05.2009 o 17:00, DazZy napisał:

Warto też zauważyć, że takie działania prawie wykluczają roba z grona podejrzanych, zwłaszcza, że oddał na Aneszkę pierwszy lincz.

No i widzisz, to jest właśnie zajebiste alibi. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedziała Ci dziś, więc tego nie brałem pod uwagę, jako, że mogła nie mieć czasu czy cuś. zresztą... też niewiele by dla mnie znaczył lincz, jeśli nie byłbym zagrożony.

PS. chcesz lustro? :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, jak się okazuje, chyba jestem zagrozona :) niestety. Przykre, ale prawdzie - życie. Co do braku czasu to racja.
Rob ja jednak głeboko wierze ze jestes przystojny i tego sie trzymajmy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2009 o 18:18, DazZy napisał:

Odpowiedziała Ci dziś, więc tego nie brałem pod uwagę, jako, że mogła nie mieć czasu
czy cuś. zresztą... też niewiele by dla mnie znaczył lincz, jeśli nie byłbym zagrożony.

Hmm, to może ja cofnę swój lincz, ktoś inny na nią zagłosuje, a wtedy ja ponownie oddam swój głos. Może wtedy mnie nie zignoruje... :P

Dnia 03.05.2009 o 18:18, DazZy napisał:

PS. chcesz lustro? :<

Lustro mam, tylko może ja się po prostu nie znam na męskiej urodzie :/

@Aneszka

Dnia 03.05.2009 o 18:18, DazZy napisał:

Rob ja jednak głeboko wierze ze jestes przystojny i tego sie trzymajmy ;P

Dzięki, już zaczynałem szukać jakiegoś mostu, z którego mógłby się rzucić... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... to mamy dziwną sytuacje. Aneszka jest o taaak zagrożona a nawet się nie broni. Nie wygląda mi to mafioza... dziewczyno- jeśli jesteś niewinna to bron się, no!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2009 o 18:25, rob006 napisał:

Hmm, to może ja cofnę swój lincz, ktoś inny na nią zagłosuje, a wtedy ja ponownie oddam
swój głos. Może wtedy mnie nie zignoruje... :P


O! Tak! to jest dobra zagrywka :> Tak zawiewa troszkę, ale tylko troszkę sprytną kalkulacją - jak przystało na... eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2009 o 18:29, Aneszka napisał:

O! Tak! to jest dobra zagrywka :> Tak zawiewa troszkę, ale tylko troszkę sprytną kalkulacją
- jak przystało na... eh


...matematyka? Blisko, blisko, zawsze byłem dobry z matematyki. Dosłownie byłem bo już nie jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2009 o 18:30, Aneszka napisał:

> Może wtedy mnie nie zignoruje... :P

P.S. Zwłaszcza, że będę martwa.


Zanim byś zginęła miałabyś kilka godzin na odpowiedź. Poza tym ta "chłodna kalkulacja" to tylko żart był :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się