Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 05.05.2009 o 19:09, Phelela napisał:

Również sądzę że Shogun jest niewinny :) A czemu nie chcesz już remisu między sobą a
Mag ? Może spytajmy Mag : z kim wolałabys być zremisowana ze mna czy Dazzym niech ona
wybiera i tyle .

Ja wybrałam już wcześniej, jak pewnie zauważyłeś. Skoro jednak oboje twierdzicie, że Shogun jest niewinny, a jeden z Was na pewno jest niewinny, to nie pozostaje mi nic innego, jak tylko zmienić zdanie. Z Waszej dwójki wolałabym już Dazzyego.

++++++++++
LINCZ---> Magwisienka
++++++++++

Obyście się nie mylili co do Shoguna, bo Wam chyba coś urwę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc dobra remisujemy Dazzyego z Mag , mam nadzieje że nikt nie ma nic przeciwko ? Teraz niech tylko Shogun odda głos na Dazzyego i Dazzy na siebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2009 o 19:21, Phelela napisał:

A więc dobra remisujemy Dazzyego z Mag , mam nadzieje że nikt nie ma nic przeciwko ?
Teraz niech tylko Shogun odda głos na Dazzyego i Dazzy na siebie .

A może jednak Ty chciałbyś zmienić Dazzyego? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2009 o 19:21, Phelela napisał:

A więc dobra remisujemy Dazzyego z Mag , mam nadzieje że nikt nie ma nic przeciwko ?
Teraz niech tylko Shogun odda głos na Dazzyego i Dazzy na siebie .


Co Ty sie tak zapedzasz? Czekamy na to co powie sam Dazzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, pewnie, że można ją zremisowac ze mna. Tylko, ze dopuszczam mozliwosc, iz w mafii jest ktos z dwojki Phełka- shogun, z przewaga na Phełkę (sam jestem niewinny, ja to wiem, wy tego nie wiecie ;P), jednak, jeśli tak ma być, to proszę:

Lincz- Dazzy

(z dopuszczeniem zmiany)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i jak tu można coś wywnioskować jak wszyscy nieaktywni:/ Postaram się jeszcze raz przeanalizować całą edycje od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2009 o 19:27, Magwisienka napisał:

> A więc dobra remisujemy Dazzyego z Mag , mam nadzieje że nikt nie ma nic przeciwko
?
> Teraz niech tylko Shogun odda głos na Dazzyego i Dazzy na siebie .
A może jednak Ty chciałbyś zmienić Dazzyego? :>

Powiedziałem że ty wybierasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2009 o 20:17, Shogun007 napisał:

No i jak tu można coś wywnioskować jak wszyscy nieaktywni:/ Postaram się jeszcze raz
przeanalizować całą edycje od początku.

No i co z Tobą? Zaraz koniec czasu, doprowadź do remisu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Analiza:

Magwisienka- zaczela jako 1. Odrazu fabularna wymiana zdan z Aneszka(moze sie namawialy zeby razem ciagnac fabule? tego nie wiemy). 1 wyskoczyła z linczem na Dazz''yego, do którego Aneszka się podłączyła. Mag zarzuciła jej podpięcie się pod lincz. Sama Aneszka wdała się tylko w dyskusję z obywatelami a nie z Mag(moze w razie czego nie chciała jej ciągnąć za sobą do piachu?). Mag sama pozniej stwierdza ze Rob jest niewinny a linczuje Aneszke cos ok. 17 więc dużo czasu żeby wsyztsko się pozmieniało a sama Aneszka nie była na tak straconej pozycje. Tu mysle ze Mag albo sie bala tylko, ze wtedy po co jak mogla jeszcze poczekac. Nie chciala uwierzyc w rzekomego kataniego to jest na +.

Spoiler

Lubi snooker to tez+

Pozniej wykonala solidna analize http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=48878 Przyznala sie do bledu i chce remisu razem ze mna.

Dazzy- z poczatku wymiana zdan z Aneszka(sympatycznie i wogole:)) 1 lincz na Cirno- nie kombinowal nic z Aneszka. Zaczyna szukac zaleznosci miedyz graczami. Widzi, ze Aneszka moze pasc wiec bardzo mu pasuje jakoby byl kobiecy duet pozostale 2 pary z sensowniejsyzmi argumentami- z Kukiem i Robem, ktorzy byli niewinni. Post, który mogl pomoc Aneszce: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=48815 kolejny przyklad: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=48823 Jesli wie ze Magwisienka jest niewinna to slusznie orbi glosujac na nia, mowiac przy tym ze Aneszka nie pasuje mu na mafie(ale jak jednka by byla to on mial racje z duetem damskim etc.) nie chce remisu bo wtedy bysmy wszyscy glosowali na niego i Aneszke: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=48833 i skad jest odrazu pewien ze bedizmey go linczowac? a jak jest niewinny to dlaczgeo ma sie tak ostro bronic? wsytarczy chyba poprostu zaangazowac sie w poszukiwania zdrajcy. Ale mafia nie suzka zdrajcy tylko zwala wine na innych. A to jets najlepsze http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=48873 bo ja nie wiem cyz to takie blaganie o litosc, troska o miasto zabijcie mnie ale ja jeszcze przeanalizuje. Ale zacheca: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=48886 gdybacz jeden. Nie wiem skad mial pewnosc o Mag skoro poza mna wszyscy zaglosowali na Roba. I na koniec sam na siebie lincz oddaje ale oczywiscie dopuszcza zmiane.
Na Phelela nie mam juz czasu trudno.

Lincz-------> Dazzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ! Już niech sie dzieje co chce ale doprowadź do tego remisu. Moge juz jasno powiedziec ze jestem niewinny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2009 o 20:59, Phelela napisał:

Dokładnie ! Już niech sie dzieje co chce ale doprowadź do tego remisu. Moge juz jasno
powiedziec ze jestem niewinny .


Wez mnei nie wk****aj. Bo teraz sie domyslam, ze to Ty mozesz byc mafia ale ssaca:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2009 o 21:03, Magwisienka napisał:

Buahahaha :D:D
Tak, wiem, niehonorowe i w ogóle, ale czego się nie robi ;)


A chcialem glosowac na Ciebie w ostatniej sekundzie i ja nie zdazylem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2009 o 21:05, Shogun007 napisał:

A chcialem glosowac na Ciebie w ostatniej sekundzie i ja nie zdazylem:/

Trudno :)
Ale zaczekajmy jeszcze, może Dazzy faktycznie jest mafią ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2009 o 21:06, Magwisienka napisał:

> A chcialem glosowac na Ciebie w ostatniej sekundzie i ja nie zdazylem:/
Trudno :)
Ale zaczekajmy jeszcze, może Dazzy faktycznie jest mafią ;]


Masz szczescie, ze lubisz snookera:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2009 o 21:14, Magwisienka napisał:

> Masz szczescie, ze lubisz snookera:P
Rozwaliłam Was niemal jak Higgins Murphy''ego :D



Prosze Cie:P jakbys nas zalatwila tak jak sw. pamieci Hunter O''Sullivana to bym Ci pogratulowal:P nie ma gratek za to zagranie. Pffff! Ostatnie pietro w piekle za to zagranie jest dla Ciebie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się