Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Sorki dla MG, nie myślałem że na weekend ruszy edycja. Gdy zobaczyłem co się dzieje została mi godzina życia a do nadrobienia sporo postów, więc co by bardziej nie namieszać wolałem jednak się sam zbanować. No cóż, żałuję że edycja mnie ominęła ale taki żywot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 14:07, Zurris napisał:

Bywa spider. Szkoda że nie podłączyłeś się, byłoby ciekawiej ;p


Miałem godzinę życia a do nadrobienia postów sporo, w sumie mogłem zagłosować na siebie ale nie wiedziałem wtedy jak będzie z czasem gdyż mam remoncik w domu. Wolałem nie zawalić jeszcze bardziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z konkretów - startujemy jakoś za tydzień, 13, coby paru obecnych maturzystów mogło się odstresować po jakże wielkim wysiłku yntelektualnym ;P Ogólnie mimo zapowiadanej na ten okres pogody dla bogaczy, a raczej potopu sprawdzianów w szkołach, mam nadzieję, że frekwencja dopisze. Zawsze pozostają jeszcze studenci ^^

Zwycięstwa mafii nie gratuluję (zbytnio), bo przy takim składzie finałowym, niewiele to ponad dziecinną zabawę. To już tradycja, że przez zagrania mafii finały są zazwyczaj ssące ;/ Poza tym nie wiem, czy Kalk kultywuje losowanie ról (ew. zaprzecz). Przynajmniej wiem na kogo można liczyć a na kogo nie, życzę teraz wszystkim, by przez ten tydzień wesoły spam jak najbardziej rozszerzył listę i by pachniała dawnymi czasami, niczym nadchodzący Risen - Gothic''kiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


MG - Liq

1.Lamcia
2.hahah_rob006
3.win0
4. Alexei Polfon Kaumanavardze

Zaczęliście ludziska że was normalnie by ktoś strzelił;pp Uprzedzajta, jak będziecie zaczynać w niewygodnym terminie, bo mnie nie było;ppp

A tak poza tym to mam nadzieję, że tym razem się uda zagrać;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 15:38, Liqid napisał:

Zwycięstwa mafii nie gratuluję (zbytnio), bo przy takim składzie finałowym, niewiele
to ponad dziecinną zabawę. To już tradycja, że przez zagrania mafii finały są zazwyczaj
ssące ;/ Poza tym nie wiem, czy Kalk kultywuje losowanie ról (ew. zaprzecz). Przynajmniej
wiem na kogo można liczyć a na kogo nie, życzę teraz wszystkim, by przez ten tydzień
wesoły spam jak najbardziej rozszerzył listę i by pachniała dawnymi czasami, niczym nadchodzący
Risen - Gothic''kiem ;)

Ba.


... i nie może zabraknąć oczywiście:
Pf.

... no i:
+1

... i:
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.05.2009 o 15:38, Liqid napisał:

Zwycięstwa mafii nie gratuluję (zbytnio), bo przy takim składzie finałowym, niewiele
to ponad dziecinną zabawę. To już tradycja, że przez zagrania mafii finały są zazwyczaj
ssące ;/ Poza tym nie wiem, czy Kalk kultywuje losowanie ról (ew. zaprzecz).


ZAZWYCZAJ losuje role. Ktaniego losowałem najpierw wypadło na Kuka. Potem losując trafiłem Magwisienkę i pomyślałem że śmiesznie będzie zrobić damską mafie. Żadki widok, dwie niewioasty w jednej edycji to i chciałem by było niecodziennie :P

MG - Liq

1.Lamcia
2.hahah_rob006
3.win0
4. Alexei Polfon Kaumanavardze
5. Zurris

PF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 19:19, Zurris napisał:

ZAZWYCZAJ losuje role. Ktaniego losowałem najpierw wypadło na Kuka. Potem losując trafiłem
Magwisienkę i pomyślałem że śmiesznie będzie zrobić damską mafie. Żadki widok, dwie niewioasty
w jednej edycji to i chciałem by było niecodziennie :P

Pf.
Wyjdzie na to, że kiedy będzie grała więcej niż jedna dziewczyna i jedna padnie w mafii, to druga automatycznie będzie do odstrzału.
O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 13:13, Phelela napisał:

Bez kitu , źle to rozegraliśmy w tym remisie ;d Przynajmniej wytypowałem dobrze :D

Mądry Phelcia po edycji. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 20:40, Kukowsky napisał:

Kalkulator nigdy nie losuje ról. ;] Taka jest stara prawda dziejowa.

To role losują jego? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się