Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 28.05.2009 o 21:08, Zurris napisał:

> >
> > Poproszę o referat.
> >
>
> To ja najpierw poproszę o notatkę. Sensowną.

Proszę cię bardzo.
Mamy 11 osób (mafia najpierw zabija jedną)
Remis w pierwszym linczu, mord na jedną osobę mamy 10 osób
Lincz i mord w trzecim dniu 8 osób
dalej 6 osób
i 4 osoby.
Mamy 3 szanse na trafienie mafii, gdyż mafia przy 4 osobach nie trafiona blokuje wszystko.
Gdy jakimś cudem trafiamy mafie mamy jeszcze jedną sznsę czyli 4 szanse.

Bez remisu
11 osób
lincz i mord w drugim dniu 9 osób
w trzecim 7
w czwartym 5
w piątym 3
Mamy 4 szanse na trafienie mafii i gdy chociaż jednego trafimy mamy 3 osobowy finał czyli
PIĄTĄ szansę.

Prosta matematyka.
Dlatego uważam że remis nie był najlepszym wyjściem, w momencie gdy był głosowany.


Jak to się ma do rzeczywistości? I szans? Mafia to nie matematyka. Tutaj liczą się podejrzenia, a w kwestii podejrzeń jeden drugiemu nie jest równy ;/ Choćby na naszym przykładzie - gdyby zginęła Magi w linczu, mielibyśmy teraz ciemną sytuację. Gorszą jeszcze, niż teraz. Ale o tym pisałem. Nie przekonasz mnie takim wykresem. Można go nazwać "nieżyciowym".

Dnia 28.05.2009 o 21:08, Zurris napisał:


Jako dla kibica FCB mecz jest dla mnie najważniejszy.


Gratuluję. A ja jestem wkurzony, że zamiast Ciebie nie zagrał ktoś inny i ktoś inny nie dostał roli kataniego, jeśli - powtórzę raz jeszcze - faktycznie nim jesteś. Olałeś grę, nas, MG po to tylko, by obejrzeć meczyk. Mogłeś choć na 10 minut odejść od telewizora i sprawdzić wynik. Ale nie, nie chciało się. Ekstra.

Dnia 28.05.2009 o 21:08, Zurris napisał:


Nie zginie niewinny gdyż nie wierzę by BB był niewinny.


A co ma to do rzeczy? Ja na niego nic nie mam, bo gość dalej się tłumaczy z remisu i dyskusji, która wyniknęła. Właściwie nie mamy dowodów. Żadnych. I dlatego zwaliliśmy i trzeba naprawiać. A Ty najbardziej, boś nasz "obrońca" podobno...

===---===---===---===---
Lincz --> Windows

Dlaczego? Ponieważ z dwójki on - Blackbird, wydaje mi się bardziej winny Windows. Jak już wiele razy pisałem i nie zamierzam tego ukrywać, niepotrzebna była ta nagonka na Blackbirda. Właśnie przez to dzisiaj musimy wybierać pomiędzy dwoma osobami, zamiast mieć szersze pole do popisu.

Zginął Rob, co - jak napisałem - powinno w zamyśle ubłocić Blackbirda. Skoro więc trzeba było zrzucić podejrzenie na BB, dlaczego nie zginął Windows?

Dlatego strzelam w Windowsa i trzymam kciuki, że jest winny. Jeśli winny jest Blackbird, to chyba rzucę tę grę na dobre, a resztę życia spędzę klęcząc w pokucie na szyszkach. Natomiast nawet, jeśli Windows będzie winny, nie rozwiązuje to kwestii Blackbirda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2009 o 21:23, Lampek napisał:

Mamy remis. Co sądzisz?

-> Ze jutro sytuacja sie powtorzy - bedzie prawdopodobnie 5 osob w tym 2 niewinne (ja ufam Zurrisowi). A z tego co pamietam, to Tobie remis dzisiejszego wieczora nie odpowiadal.

Przyznam sie, ze zwlekalem z dodaniem swojego posta, odswiezalem i odswiezalem, Ty nic nie pisales, a aurat jak ja dodalem swoj glos, zaraz po mnie pojawil sie Twoj post. Przypadek ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2009 o 21:26, LifaR napisał:

Przyznam sie, ze zwlekalem z dodaniem swojego posta, odswiezalem i odswiezalem, Ty nic
nie pisales, a aurat jak ja dodalem swoj glos, zaraz po mnie pojawil sie Twoj post. Przypadek
? :)

Jeśli tak jest, to już nic nie poradzimy...
Chyba, że wróci upior albo jakimś cudem VBone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2009 o 21:26, LifaR napisał:

> Mamy remis. Co sądzisz?
-> Ze jutro sytuacja sie powtorzy - bedzie prawdopodobnie 5 osob w tym 2 niewinne
(ja ufam Zurrisowi). A z tego co pamietam, to Tobie remis dzisiejszego wieczora nie odpowiadal.


Źle pamiętasz. Napisałem, że "jest to jakieś rozwiązanie", ale miałem obiekcje. Natomiast teraz nie wiem. Nie chcę zmieniać na Blackbirda wbrew swoim przekonaniom. Zurrisowi natomiast JA nie ufam. I masz tu babo placek?

Dnia 28.05.2009 o 21:26, LifaR napisał:

Przyznam sie, ze zwlekalem z dodaniem swojego posta, odswiezalem i odswiezalem, Ty nic
nie pisales, a aurat jak ja dodalem swoj glos, zaraz po mnie pojawil sie Twoj post. Przypadek
? :)


Ty też nic nie pisałeś, przez dłuższy czas, niż ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2009 o 21:28, Lampek napisał:

I masz tu babo placek?

Napisalem czemu mu ufam, a Ty chcesz od niego argumentow (kataniego). Katani nie ma argumentow za swoja rola.

Dnia 28.05.2009 o 21:28, Lampek napisał:

Ty też nic nie pisałeś, przez dłuższy czas, niż ja :)

Ja zwlekalem celowo, ale nie mialem mozliwosci celowo dodac posta przed Twoim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2009 o 21:29, LifaR napisał:

> I masz tu babo placek?
Napisalem czemu mu ufam, a Ty chcesz od niego argumentow (kataniego). Katani nie ma argumentow
za swoja rola.


Napisałem, co mi się w nim nie podoba. To, że sprawdzał osoby poza kręgiem podejrzeń i NIE sprawdził Blackbirda. Jeśli przegramy to uważam, że właśnie przez to. Jak do tej pory takie "zajączki" robiła mafia w zwrotnych momentach gry, by wprowadzić zamieszanie... Dlatego mu nie ufam. Nie widzę logiki w takim "sprawdzaniu", a argument z meczem wydaje mi się śmieszny. Jeśli faktycznie mecz był ważniejszy, to Zurrisowi należy się biczowanie ;P

Dnia 28.05.2009 o 21:29, LifaR napisał:

> Ty też nic nie pisałeś, przez dłuższy czas, niż ja :)
Ja zwlekalem celowo, ale nie mialem mozliwosci celowo dodac posta przed Twoim.


Dodaliśmy post w tej samej minucie... gdybyś nie zauważył :) Ja dodatkowo odpisywałem Zurrisowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2009 o 21:30, Zurris napisał:

lincz-->wino

-> Nie dalo Ci do myslenia, ze Lampek uratowal Blackbirda, pomimo tego, ze byl remis byl wg nie zlym rozwiazaniem ?
Jesli windows okaze sie mafia, to serdecznie mu pogratuluje, bo po tym co odstawila para Yarr-Lampek przestalem go podejrzewac.
Zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../
I pomimo tego ze mu nie ufasz (podobnie jak Blackbird) i uwazasz ze zadzialal jak mafia zaden z was nie oddal na niego swojego glosu ? ;)

Dnia 28.05.2009 o 21:33, Lampek napisał:

Dodaliśmy post w tej samej minucie... gdybyś nie zauważył :) Ja dodatkowo odpisywałem Zurrisowi.

Taka mozliwosc daje odswiezanie glownego watku i klikniecie dodaj post w momencie gdy ujrzysz moj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2009 o 21:34, LifaR napisał:

> lincz-->wino
-> Nie dalo Ci do myslenia, ze Lampek uratowal Blackbirda, pomimo tego, ze byl remis
byl wg nie zlym rozwiazaniem ?
Jesli windows okaze sie mafia, to serdecznie mu pogratuluje, bo po tym co odstawila para
Yarr-Lampek przestalem go podejrzewac.
Zobaczymy...


...?

1. Nie napisałem, że remis jest zły. Miałem obiekcje. Przecież masz to w odpowiedzi na swój post!
2. Nie uratowałem Blackbirda! Zagłosowałem na Windowsa w tej samej minucie, co Ty! I uargumentowałem, niemożliwe jest, bym tak długiego posta napisał w minutę, do diabła! :/ :/

LifaR, co Ty odstawiasz? Nadal ufasz "swojemu" kataniemu? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2009 o 21:37, LifaR napisał:

>/.../
I pomimo tego ze mu nie ufasz (podobnie jak Blackbird) i uwazasz ze zadzialal jak mafia
zaden z was nie oddal na niego swojego glosu ? ;)

> Dodaliśmy post w tej samej minucie... gdybyś nie zauważył :) Ja dodatkowo odpisywałem
Zurrisowi.
Taka mozliwosc daje odswiezanie glownego watku i klikniecie dodaj post w momencie gdy
ujrzysz moj ;)


http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=49279

Jeśli umiesz napisać taki post, z cytatami, argumentami i linczem w minutę, to ja Ci naprawdę gratuluję. Bo ja nie umiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2009 o 21:39, Lampek napisał:

LifaR, co Ty odstawiasz? Nadal ufasz "swojemu" kataniemu? :/

-> Ja juz nic nie odstawiam, gdy sie ujawnil zaufalem mu, a teraz jedynie czekam na rozwoj wypadkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc lincze:

win0 - Blackbird
Zurris - windows
VBone - windows
LifaR - Blackbird
Lampek - windows
Blackbird - windows
Upiordliwy - Upiordliwy (MÓZG!)


Spoiler


Lincz - windows - dobry zombie, poległy w imię słusznej sprawy
Suicide - Upiordliwy - samostrawienie, ale też niewinny
Mord - VBone - i tego masz czystego.



Rezultatem:
1. +RIP+
2. +RIP+
3. +RIP+
4. Zurris
5. +RIP+
6. +RIP+
7. LifaR
8. Lampek
9. Blackbird
10.+RIP+
11. +RIP+
12. +RIP+

Co tak dużo grobów? Niby nieumarli...
Jeśli chodzi o końcowe wydarzenia : MÓÓÓÓÓÓÓZZZZZG!

Nie mając ze zdziwienia aż siły na kontynuację fabuły (może jutro wrzucę wczorajszą i kończącą) i ze zdziwieniem przytakując na to dziwne fatum (wszystkie moje edycje wygrywa mafia, za każdym razem - rzutem na taśmę!), ogłaszam zwycięstwo mafii w składzie Yarr & Lampek.
Katanim był Kalkulator, sprawdzał teraz Lampka (tylko po co?).

Sam nie wiedząc co napisać dalej, wciąż niedowierzając, gratuluję (sobie) i kończę edycję.
No i trupek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kalkulator->Zurris->SSAK!!! Buahahahaha!!!!!!!!!!!!!!

Dziękuję Wam za grę.
Dzięki Windowsowi mogłem znowu wykazać się swoja mafijną perfidią ;P

Lampkowi dziękuję szczególnie - gra z Tobą to prawdziwa przyjemność :)

A mieszkańcy... sux! ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, jestem pełen podziwu, że nie ubiliście Yarra przez ostatnie 2 dni. Ja odstrzeliłbym go choćby po to, aby już nie musieć czytać jego bzdurnych postów kipiących frustracją i użalaniem się nad sobą... :D

MG - ???

1. rob006
2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2009 o 22:00, rob006 napisał:

Cóż, jestem pełen podziwu, że nie ubiliście Yarra przez ostatnie 2 dni. Ja odstrzeliłbym
go choćby po to, aby już nie musieć czytać jego bzdurnych postów kipiących frustracją
i użalaniem się nad sobą... :D

Niestety, sam nie podołałem :P:P


MG - Lampek

1. rob006
2. win0

Jeśli nic nie pomyliłem, to tak ma być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2009 o 22:00, rob006 napisał:

Cóż, jestem pełen podziwu, że nie ubiliście Yarra przez ostatnie 2 dni. Ja odstrzeliłbym
go choćby po to, aby już nie musieć czytać jego bzdurnych postów kipiących frustracją
i użalaniem się nad sobą... :D


Widzisz, ja w przeciwieństwie do Ciebie wiem jak w tę grę grać ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się