Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Nie chce na forum w mafię grać młode pokolenie
Wolą słowne zabawy, ot powiesz - lenie
Problem jednak złożony bardziej jest
Upraszczać do narzekań wielki jest to grzech
Starzy wyjadacze znudzili się grą królów
Bez przykładu z góry młodzi nie poczują bólu
Pierwszych pudeł, zabicia kataniego
Pod wpływem mafii, sprytnego Kukowskiego
Ni szczęścia nie poczują, radości płynącej
Z wykiwania bandy, choćby bydłem będącej
Zagraj w mafię młody, zagraj w mafię wygo
Powróć do tych uczuć, tych dreszczy emocji
Pokaż wszystkim na gramie jaki jesteś mocny!

Zagraj, przestań gadać, zagraj rychło raz dwa
Nie bądź jak oni, uderz w stół krzycząc basta
Ograniczają się do banalnych stwierdzeń
"Kiedyś lepiej było" powie taki mędrzec
Mędrek to mały, z mentalnością karła
"Mafia umiera?" NIE! Mafia umarła
Widać wskrzesić ją czas, nie pierdol jak ci smutno
Że zacytuję klasyk, weź coś, zrób coś
Zapisz się do edycji, choćby emgie Phełki
Grajmy w mafię w mafię wygrywajmy!
Grajmy w mafię w mafię wygrywajmy!
Grajmy w mafię w mafię wygrywajmy!
Grajmy w mafię w mafię wygrywajmy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No demrenfaris, widzę, że kreujesz się na gościa, pod którego przywództwem ma się dokonać swoiste zmartwychwstanie mafii :] . Wierszyk nawet ujdzie, problem polega na tym, że aby do kogoś dotarła jego treść musi on najpierw wejść do tego tematu, a ponieważ już po samej aktywności można dostrzec, że ostatnio mało kto tu zagląda, toteż w praktyce adresatów będzie miał niewielu. Czyli niby ładnie wygląda, ale pewnie nic nie zmieni...

To taka obserwacja numer jeden. Za obserwację numer dwa uznałbym pojawienie się na stanowisku MG Sama Fishera. I teraz pojawia się pytanie - czy zostało to już wcześniej jakoś ustalone, czy też, drogi demrenfarisie ;], wpisałeś go tam sobie ot tak, bez wcześniejszych konsultacji z samym zainteresowanym. Zmienia to dużo, bo nie wiadomo na czym właściwie stoimy. Jeśli faktycznie pojawiłby się MG, w dodatku taki z odpowiednim zapałem, to nawet byłaby szansa na jakąś edycję w najbliższej przyszłości. Jeżeli zaś nie to jak zwykle wszystko rozejdzie się po kościach. Zresztą brak MG był moim zdaniem jedną z przyczyn zastoju FM w ostatnim czasie. Czasem bowiem ktoś raczył się tutaj wpisać na listę, jednak jedynie jako gracz, w związku z czym nie miał kto tego popchnąć do przodu i przyspieszyć naboru. Swoją drogą od dawna twierdzę, że spychanie tego zadania jedynie na barki MG jest pójściem na łatwiznę - o wiele lepiej byłoby, gdyby każda z zapisanych osób na liście postarała się o kolejnego uczestnika, ten zaś o następnego i tak też niczym po sznureczku zebrałby się po pewnym czasie komplet. Dopóki wszyscy będą jedynie biernie czekać na dopisanie się innych etap samego przygotowania do rozpoczęcia się edycji będzie trwał w nieskończoność... I żadne wierszyki nie pomogą ;P.

A ja... Ja wpadłem tak póki co jedynie rozeznać się w sytuacji :]. Teoretycznie mógłbym nawet w ostateczności zagrać, z tym, że nie mogę przeznaczyć już na tę przyjemność tyle czasu co kiedyś. W każdym razie do tematu będę zaglądał, więc będę prawie cały czas na bieżąco :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2010 o 14:28, Fiarot napisał:

No demrenfaris, widzę, że kreujesz się na gościa, pod którego przywództwem ma się dokonać
swoiste zmartwychwstanie mafii :] . Wierszyk nawet ujdzie, problem polega na tym, że
aby do kogoś dotarła jego treść musi on najpierw wejść do tego tematu, a ponieważ już
po samej aktywności można dostrzec, że ostatnio mało kto tu zagląda, toteż w praktyce
adresatów będzie miał niewielu.


Ciekawe ilu adresatów potraktuje go poważnie, bo edycję świąteczną wyśmiał, a teraz z przewrotem wyskakuje akurat na przełomie semestrów, gdzie sesja i zaliczenia tuż tuż i czasu na grę niewiele. O wpisaniu na MG zbanowanego Sama nie wspomnę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zdacie za mnie egzaminy w sesji, to Wam poprowadzę edycję cud, miód, malina :p Ale i bez tego wchodzę tu od czasu do czasu z sentymentem i zauważyłem, że mafia podupadłą zarówno na duchu jak i na frekwencji. Dlatego pomyślałem, że jeśli wszystko w terminie pozaliczam i moje zobowiązania w pracy mi na to pozwolą to moi drodzy, możecie na mnie liczyć na początku lutego ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadając na posta Furra-> Niestety, pewnych rzeczy nie przeskoczysz;p
Wiem, że na pewno znajdą się śmiałkowie, których uczyli starożytni indianie, którzy zwykli byli mawiać, że to nie sztuka zabić kruka, ale jeża gołą dupą. I na tych śmiałków będę czekał w lutym, bo teraz też nie przeskoczę sesji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde i ja bym chętnie pograł ale sesja i zaliczenia nie dają mi czasu... Jakby co to jestem do dyspozycji tak od 11 lutego... (zakładam że wszystko zdam w pierwszym terminie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2010 o 10:45, Zurris napisał:

Kurde i ja bym chętnie pograł ale sesja i zaliczenia nie dają mi czasu... Jakby co to
jestem do dyspozycji tak od 11 lutego... (zakładam że wszystko zdam w pierwszym terminie)

Śmiałe założenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dawaj ktoś na MG, bo Sam Fisher mi napisał, że zbanowali mu konto za wyzywanie Wojmana.

@Fiarot
Ty serio piszesz takie długie posty tylko po to, żeby wbić znaki do statystyk? Odpowiadając na twojego posta - uważam, że nie zagramy w mafię, i obyśmy nie musieli czekać na kolejną edycję 16 lat*

*- klątwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się