Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 04.06.2010 o 17:23, windows00 napisał:

Phelela
1) Wpadł, dobił ariego, nie przejął się. Niestety z Phełką jest taki problem, że zachowuje
się tak niezależnie od roli. Jednak jeśli jest zdrajcą, to później zdradzi się innymi
zachowaniami.


Cokolwiek bym nie zrobił rozumie że i tak było by źle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2010 o 22:34, Fiarot napisał:

Powodzenia, Caelethi - obawiam się jednak, że nie będziesz miał już okazji bezpośrednio
zlinczować Shudo i za chwil kilka zobaczymy się w zaświatach.

Nie wydawaj na siebie wyroku śmierci w szczególności, że to dzięki twojemu głosowi skazujesz się na lincz. To... Niepoważne. Powtarzam: zrób coś z tym, bo dalsza egzystencja Shuda w tej grze i tak nie miałaby jakiegokolwiek sensu. A jeśli przy okazji jest w mafii (na co wkazywałyby moje rozmyślania), to okazałby się chyba największym ssaczem w historii FM ever ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2010 o 22:37, Caelethi napisał:

Nie bądź żałosny. Zagłosuj na Shudo albo na kogoś innego, ale nie głosuj na siebie, bo
to już świadczy o twoim braku chęci do dalszej gry, co przemawia na twoją niekorzyść
(jako gracza w top 10 FM). Nic nie jest jeszcze przesądzone, na Shudo są dwa głosy, na
Ciebie 3 (licząc twój autolincz). Zrób coś z tą sytuacją.

Według mojej rozpiski jest 5:3 dla Fiarota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2010 o 22:40, Phelela napisał:

Cokolwiek bym nie zrobił rozumie że i tak było by źle ?

Nie.
Taki masz styl gry (nie wnikam z czego wynikający) i nie ma co tego ukrywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2010 o 22:43, windows00 napisał:

> Cokolwiek bym nie zrobił rozumie że i tak było by źle ?
Nie.
Taki masz styl gry (nie wnikam z czego wynikający) i nie ma co tego ukrywać.

Pisałem posta przed tym co napisał Fiarot , nie miałem na celu nikogo dobijac...

Dzisiaj linczuje Fiarota , jakoś niepodobne to do niego ten autolincz , zwykle to ja się tak ratowałem :P Zobaczymy czy sprawdzi się teoria że mafia poszła na całość i stąd takie posty ariego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK, jeśli tak stawiasz sprawę, to przecież możemy dzisiaj ubić Shudo, whatever.Może być nawet remis i losowanie :)
Zmieniam zatem.

Lincz -> Shudo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2010 o 22:40, Phelela napisał:

Cokolwiek bym nie zrobił rozumie że i tak było by źle ?

Nic się nie zmieniłeś ;p

Co do gry.
Mi Fiarot zupełnie nie pasuje do mafiozy. Według mnie tracimy dziś jeden dzień jeśli się nic nie zmieni. Wątpię aby w mafii było aż dwóch udzielających się graczy, tym bardziej że nie można ich powiązać ani na plus ani na minus. Nie próbowali ani stworzyć sobie wspólnego alibi ani się nie prowokowali. Mafia tak zazwyczaj postępuje, oni natomiast tego nie robili, dlatego albo zostałem przez tą długą przerwę przytłumiony albo wywiedli mnie w pole. Ja głosu nie zmienię, jednak co bardziej kumaci powinni chyba jeszcze przemyśleć swój głos, przynajmniej póki jeszcze czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2010 o 22:53, PsyhoSpider napisał:

co bardziej kumaci powinni chyba jeszcze
przemyśleć swój głos, przynajmniej póki jeszcze czas.


No i wyszedłem na co bardziej kumatego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OFFTOP
Forumowej Mafii wybiło właśnie 1000 stron (przy ustawieniu 50 postów na stronę).
Korzystając z okazji chciałbym podziękować wszystkim, których tu poznałem i z którymi grałem przez tyle edycji. I mam nadzieję, że obecna reaktywacja będzie udana i czeka nas jeszcze wiele rozgrywek!
OFFTOP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem pewny że ubicie dzisiaj fariota to dzień stracony. Na 100 % nie jest mafiosom. Przemyślcie proszę swój głos nawet jeśliby mnie to kosztowało życie.

Naskrobaliście dzisiaj tego tyle ze się przebić nie zdołam do 23.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2010 o 22:55, windows00 napisał:

OFFTOP
Forumowej Mafii wybiło właśnie 1000 stron (przy ustawieniu 50 postów na stronę).
Korzystając z okazji chciałbym podziękować wszystkim, których tu poznałem i z którymi
grałem przez tyle edycji. I mam nadzieję, że obecna reaktywacja będzie udana i czeka
nas jeszcze wiele rozgrywek!
OFFTOP

OFFTOP
Dobito do [50000] posta w forumowej mafi ;D Same świeta/

OFFTOP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2010 o 22:55, Blackbird napisał:

No i wyszedłem na co bardziej kumatego :D


He he, jak pisałem to nie odświeżałem, to tak dla usprawiedliwienia piszę ;))
Jednak mamy sporą przewagę nad złymi, szkoda ją tracić w głupi sposób, tym bardziej że według mnie częś graczy idzie jak to się mówi stadem a Fiarot jest chyba dość niewygodny. Shudo był dziś nieobecny więc raczej to nie on sterował przy gałkach nad tłumem, jednak wolę stracić milczka niż kogoś komu zależy na zwycięstwie.
(Przy założeniu że Shudo okaże się niewinny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.06.2010 o 22:56, Shudo napisał:

Naskrobaliście dzisiaj tego tyle ze się przebić nie zdołam do 23.

Została napisana aż jedna strona -.- przynajmniej u mnie w 50 postach na strone , to jest NIC , jeśli chodzi o Forumową Mafie .

A to czy Fiarot jest winny czy nie to się okaże na 100 % pro może wiedzieć tylko katanie , chyba że nim jesteś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2010 o 22:59, Shudo napisał:

Lincz - Shudo
Mniejsza strata niż śmierć Fariota


Masz świadomość, że właśnie sam siebie zlinczowałeś? ;P Bo bez Twojego głosu był remis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się