Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 15.06.2010 o 22:20, Phelela napisał:

A skąd jesteś taki pewien że jutra dożyjesz ?? Coś za bardzo pewny siebie jestes , nie
pasuje mi to ...


Jest jeden pewny niewinny - spider.
Matiz i Ty już się przymierzacie do głosowania na mnie - czyli będę pożyteczny dla mafii, odwracając uwagę ogółu od nich.
Dlatego też jestem prawie pewien, że (niestety) przeżyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli paweldomar okaże się niewinny, to rzeczywiście, istnieje duża szansa na to, ze jesteście w mafii.

Spójrz: Matiz już zapowiedział, że zagłosuje na mnie. Ty też chcesz to zrobić. Jeśli jesteście obaj w mafii, to wsio ryba - mam już od Was dwa głosy i jestem jedna nogą w grobie. Wpadnie Zurris lub aragorn, podczepi się i game over.
Jeśli domar okaże się winny, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że Ty i Matiz jesteście niewinni. Już chcecie na mnie zagłosować, spełniam wiec pożyteczną w oczach mafii rolę - skupiam na sobie waszą uwagę, odwracając ją jednocześnie od pozostałych graczy. Właśnie dlatego mam małe szanse kopnąć dzisiaj w kalendarz, niezależnie od Waszej przynależności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moskwa – 15.06.2022 około godziny 21.30

W obawie o własne życie dyskusje na temat kreta w grupie nabierały niemrawo rozpędu. Trzem z grupy częściowo nie podobało się zachowanie jednego z towarzyszy. Zawlekli go do piwnicy na małe przesłuchanie, które miało się odbić obok przekaźnika elektrycznego. W pomieszczeniu ciężkie stylowe krzesło. Po wprowadzeniu podejrzanego VBone powiedział
- Przywiążcie go do krzesła
Co Phelela i Matiz123 uczynili niemal natychmiast. VBone wziął dwa gwoździe 16 calowe i wbił w uda przesłuchanego.
- Wiem że jesteś zdrajcą – powiedział matiz123 – i zaraz mi się do tego śmieciu przyznasz.
Po tych słowach Phelela podłączył bieguny do gwoździ. VBone stał przy regulatorze natężenia i męczył przesłuchanego. Przesłuchanie trwało około 30 minut, paweldomar1 kompletnie wyczerpany wydukał – Przepraszam, to ja Was sprzedałem – po czym opuścił grono żyjących.

****
Rozkład głosów podczas kolejnej próby ubicia mafiosa.

Zurris – aragorn14
pH – paweldomar1
paweldomar1 – matiz123
VBone – paweldomar1
matiz123 – paweldomar1
aragorn14 – aragorn14 (auto lincz na siebie – MG tego nie lubi, MG się gniewa)
PsyhoSpider – matiz123

paweldomar1 (3 głosy)
Matiz123, aragorn14 (po 2 głosy)

W końcu przełamaliście złą passę i ubiliście pierwszego kreta (mafia).

***

Wbiegająca na piętro mieszkalne grupa trzech kompanów narobiła rabanu zwołując wszystkich na ekspresową naradę. Z pokojów wyskoczyli Zurris i aragorn14.
- Co się stało? – zapytał jeden z nich.
- Udało nam się znaleźć kreta – odpowiedzieli przybysze z piwnicy – ale wiemy że mamy jeszcze jednego.
- Który to? Powiedział kto mu pomagał? Wyciągnęliście to z niego? – pytali obaj.
- Gdzie jest PsyhoSpider? – zdziwili się wszyscy.
Jego absencja była co najmniej dziwna, więc postanowili go poszukać. Całą piątką poszli do jego pokoju. Po wejściu do pokoju spostrzegli siedzącego pajączka na fotelu z podciętym gardłem.
- drugi kret jeszcze działa – powiedział jeden z grupy – pilnujmy się. Zemsta na Iwanie czeka.

PsyhoSpider miastowy oczywiście został ubity przez mafię. (nie trudno się było domyśleć)

1. Zurris
2. pH
3. paweldomar1 ( usmażony na krześle elektrycznym )
4. Vbone
5. demrenfaris ( nie przeżył próby latania )
6. Cael ( rozstrzelany przez współtowarzyszy )
7. Yarr ( rozjechany przez metro na własne życzenie )
8. matiz123
9. Fiarot ( wysadzony w pokoju hotelowym)
10. Avalon67 ( prawdopodobnie otruty )
11. aragorn14
12. ariwederczi ( porażony prądem w pokoju hotelowym )
13. PsyhoSpider ( poderżnięto mu gardło )

Ubici się nie udzielają ani nie kontaktują się z innymi.

Miasto w końcu pierwsze graty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, może nawet wygramy.
Phełka, jeśli Ty jesteś w mafii, to gratulacje, bo na pewno wygrasz. Mimo wszystko nie biorę pod uwagę moich paranoicznych teorii o tym, że głosowałeś na domara specjalnie, żeby mieć alibi, bo takie coś to już po prostu nie na moje nerwy. Może jakby na moim miejscu był Fiarot, win0 czy Yarr, to coś by w tym kierunku zrobili.
Do Matiza to samo - tym głosem na remis się oczyściłeś całkowicie. Istnieje oczywiście możliwość..., och, chrzanić to.
Mamy również środki do przeprowadzenia ewentualnego remisu.

*******************
Lincz -> Zurris

*******************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz pewnie będzie 10 teori na temat dlaczego zlinczowałem paweldomara , ale gdybym był z nim w mafi to przecież zlinczował bym matiza -.- , to chyba proste , jutro było by 3/2 i byśmy popłyneli łatwo .
Jutro napisze coś wiecej , może jakas analiza ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stary co się bedzie działo jak aragorn jest w mafi :D
Hmm , mam pytanie , zaakceptował byś jutro remis TY - ZURRIS ? Mi pasuje takie rozwiązanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2010 o 22:53, Phelela napisał:

Hmm , mam pytanie , zaakceptował byś jutro remis TY - ZURRIS ? Mi pasuje takie rozwiązanie


Zagłosowałem na domara, wskazywałem go jako głównego (i jedynego pewnego) kandydata do remisu...
Dlaczego więc nadal uważasz, że mogę być mafiozem? ;]
Zresztą, w sumie Cię rozumiem. Jakiś diabełek nadal mi podpowiada, że wymieniłeś domara w zamian za jutrzejszą nietykalność. Głupie, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2010 o 22:58, VBone napisał:

> Hmm , mam pytanie , zaakceptował byś jutro remis TY - ZURRIS ? Mi pasuje takie rozwiązanie


Zagłosowałem na domara, wskazywałem go jako głównego (i jedynego pewnego) kandydata do
remisu...
Dlaczego więc nadal uważasz, że mogę być mafiozem? ;]
Zresztą, w sumie Cię rozumiem. Jakiś diabełek nadal mi podpowiada, że wymieniłeś domara
w zamian za jutrzejszą nietykalność. Głupie, nie?

Nie było by to głupie z mojej strony , z resztą i ja i matiz i ty mogli byśmy powiedzieć tak samo , ale po co miałbym ryzykować skoro mógłbym oddać głos na matiza , aragorn się nie odzywa...Dla mnie to bez sensu zagranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moskwa – 16.06.2022

Wczesnym porankiem w gabinecie zleceniodawcy zadzwonił telefon.
- halo, słucham – powiedział do słuchawki
- to ja Misza – odpowiedział rozmówca – Szefie mamy problem. Nie umiemy znaleźć aragorn’a
- sprawdźcie cały budynek – odpowiedział – w chwili obecnej nie możemy sobie pozwolić na straty. W grupie pozostało tylko pięć osób. W czterech plan się nie powiedzie i zemsta na Iwanie odejdzie w zapomnienie. Znajdźcie go.
Ochroniarze zleceniodawcy przetrząsali budynek od piwnicy aż po dach. Na strychu znaleźli aragorn’a
- Szefie – powiedział jeden z ochroniarzy do słuchawki – znaleźliśmy go.
- gdzie był i dlaczego zniknął na tak długi okres czasu. Wypytajcie go o to.
- z tym może być akurat spory problem – kontynuował ochroniarz – ten nędzny tchórz się powiesił. W kieszeni miał tylko karteczkę na której jest napisane „odejdę jak chcę i kiedy chcę, nie mam zamiaru czekać aż dorwie mnie kat Iwana”

1. Zurris
2. pH
3. paweldomar1 ( usmażony na krześle elektrycznym )
4. Vbone
5. demrenfaris ( nie przeżył próby latania )
6. Cael ( rozstrzelany przez współtowarzyszy )
7. Yarr ( rozjechany przez metro na własne życzenie )
8. matiz123
9. Fiarot ( wysadzony w pokoju hotelowym)
10. Avalon67 ( prawdopodobnie otruty )
11. aragorn14 ( powiesił się na strychu hotelowym)
12. ariwederczi ( porażony prądem w pokoju hotelowym )
13. PsyhoSpider ( poderżnięto mu gardło )

Ubici się nie udzielają ani nie kontaktują się z innymi.

Została Was czwórka życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że nasza teoria o podziale wszystkich na dwie grupy okazała się jak najbardziej słuszna. :) I cóż, powiedziałbym, że mamy tę edycję wygraną, gdyby nie aragorn, który opuścił nasze grono. :/ No bo jakby na to nie patrzeć, Phelelę i mnie można raczej zaliczyć do niemalże pewnych niewinnych, a aragorna nie posądziłbym o mafiozowanie. Zresztą gdyby to on był kretem, to zdecydowanie nie czułbym się przegranym. No ale wyszło jak wyszło. Mogło być 4/1 i moglibyśmy sobie nawet wybrać w jakiej kolejności chcemy ubijać Zurrisa i VBone''a. :) Ale przy zaistniałej sytuacji trzeba się zdecydować na jedną osobę niestety. W tej chwili skłaniałbym się ku Zurrisowi, bo w końcu VBone oddał głos na zdrajcę, a on na "nic-nie-znaczącego" aragorna. Co nie zmienia faktu, że trzeba będzie się przyjrzeć jeszcze tej dwójce. Szkoda trochę, że w przypadku Zurrisa zbyt wiele do oglądania nie ma, bo aktywny w wątku to on nie jest.

@VBone
Fakt, opcja z celowym ubiciem paweldomara przez Phelelę jest w pewnym stopniu prawdopodobna, ale jest to mimo wszystko raczej niemożliwe. Gdyby był w mafii, to na pewno wybrałby mnie. Wtedy przecież byłoby 3/2, a po odejściu aragorna - wygrana mafii. Także według mnie nie ma co się zastanawiać nad taką opcją, zwłaszcza że są od Pheleli w naszym gronie osoby zdecydowanie bardziej podejrzane. :]

Także wyboru należy dokonać między Zurrisem a VBone''em. I w tej chwili wolałbym wybrać tego pierwszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie wiesz kogo jako drugą osobę wybrać, to dlaczego chcesz remisu? :D Jeśli remis, to jedynie Zurris i VBone. Siebie uniewinniam, Ciebie raczej też. Reszta już nie żyje. :P I w sumie taki remis mógłby mieć nawet sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2010 o 11:17, matiz123 napisał:

Jeśli nie wiesz kogo jako drugą osobę wybrać, to dlaczego chcesz remisu? :D Jeśli remis,
to jedynie Zurris i VBone. Siebie uniewinniam, Ciebie raczej też. Reszta już nie żyje.
:P I w sumie taki remis mógłby mieć nawet sens.

Zostało 4 , to jakie inne rozwiązanie widzisz remis mamy 50 procent szans ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2010 o 11:23, Phelela napisał:

Zostało 4 , to jakie inne rozwiązanie widzisz remis mamy 50 procent szans ...

No tak, remis jest jak najbardziej sensowny. Tylko żeby się Zurris zjawił i oddał głos na VBone''a. :P No cóż, niczego chyba już nie wyczarujemy ciekawego, więc...


***************
lincz -> Zurris
***************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten Phelela w mafii nie wydaje mi się wcale taki mało prawdopodobny. Spójrzmy na wczorajszą analizę domara: Matiz na pierwszym miejscu do odstrzału, ja na drugim. Phełka nie zajmuje jakiegoś wyszczególnionego miejsca, natomiast do Zurrisa domar zwraca się słowami: "Na mojej TOPliście nie jesteś na najwyższym miejscu.".
Na plus dla Zurrisa idzie jego głos na domara z przedwczoraj oraz ciągłe wskazywanie go jako podejrzanego.

Pojedynczy lincz nie wchodzi w grę, bo jak nie trafimy, to mafia wygrywa. Możemy zrobić remis, więc go zróbmy. Matiza wyłączam zupełnie przez to, że domar głosował na niego (a Matiz miał już wtedy głos od Spidera) oraz przez doprowadzenie do remisu. Pheleli odsunąć całkowicie nie mogę, bo długo się zastanawiał nad zmianą głosu - co stało na przeszkodzie, żeby w tym czasie opracował wraz z domarem taktykę poświęcenia go w zamian za prawie pewną nietykalność?

Dlatego remis Phelela - Zurris wydaje mi się rozwiązaniem, które ma największe szanse przynieść mieszkańcom zwycięstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2010 o 12:36, VBone napisał:

Matiza wyłączam zupełnie

No, z tym sie moge zgodzic. :P

Dnia 16.06.2010 o 12:36, VBone napisał:

Pheleli odsunąć całkowicie nie mogę, bo długo się zastanawiał > nad zmianą głosu

Mniej wiecej 10 minut (bo wtedy oddalem swoj glos) to nie jest tak dlugo.
I co staloby na przeszkodzie, zeby Phelela po prostu zaglosowal na mnie? Gdyby byl w mafii, stosunek mieszkancow do zdrajcow wynosilby 3/2, a to chyba bardziej by mu sie oplacilo.

Dnia 16.06.2010 o 12:36, VBone napisał:

Dlatego remis Phelela - Zurris wydaje mi się rozwiązaniem, które ma największe szanse
przynieść mieszkańcom zwycięstwo.

Wedlug mnie najwieksze szanse na zwyciestwo osiagniemy, jesli w remisie znajdziesz sie Ty. I to chyba nie ma znaczenia kto bedzie Ci w nim "towarzyszyl".
W sumie ciekawe co Zurris ma do powiedzenia na ten temat. Oby w ogole sie odezwal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2010 o 14:44, matiz123 napisał:

Mniej wiecej 10 minut (bo wtedy oddalem swoj glos) to nie jest tak dlugo.

Pod sam koniec głosowania? Zmiana głosu w ostatnich sekundach? Oczywiście, że to długo.

Dnia 16.06.2010 o 14:44, matiz123 napisał:

I co staloby na przeszkodzie, zeby Phelela po prostu zaglosowal na mnie? Gdyby byl w
mafii, stosunek mieszkancow do zdrajcow wynosilby 3/2, a to chyba bardziej by mu sie
oplacilo.

Głos na partnera także by mu się opłacił, czego przykładem jest choćby Twoja dzisiejsza niechęć do wystawienia naszego drogiego Pheły do remisu.

Dnia 16.06.2010 o 14:44, matiz123 napisał:

Wedlug mnie najwieksze szanse na zwyciestwo osiagniemy, jesli w remisie znajdziesz sie
Ty.

Dlaczego? "Bo tak"? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałem minute przed .... a czy to coś zmienia ? Przecież jakbym był w mafi to było by po sprawie wygrał bym dzisiaj ? I było by po edycji ....
Ja zastanawiam się nad remisem -
Zurris - Vbone
Zurris - matiz123

Chociaż sam nie wiem co mam myśleć o nim bo jego aktywnośc jest znikoma (chodzi mi o Zurrisa).
EDIT : Kropka znak zapytania , myślennik .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2010 o 16:16, Phelela napisał:

Zagłosowałem minute przed .... a czy to coś zmienia ? Przecież jakbym był w mafi to było
by po sprawie wygrał bym dzisiaj ? I było by po edycji ....


Jeśli zagłosowałbyś na Matiza, to owszem, przez rezygnację aragorna dzisiaj byście już wygrali. Jednak nie mogłeś tego przewidzieć przecież.

Dnia 16.06.2010 o 16:16, Phelela napisał:

Ja zastanawiam się nad remisem -
Zurris - Vbone
Zurris - matiz123


Czemu ja, czemu Matiz? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się