Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 01.09.2010 o 21:55, Prido napisał:

Zaczynam się martwić, że Kindziuk nie miałby po co dalej kłamać...


czekaj powtórzę po raz kolejny może już ostatni raz, nie kłamałem ani razu a ari był naprawdę podejrzany a że wyszło jak wyszło to ten co najbardziej a niego szedł padł, teraz Ty i HBG jesteście an celowniku, chociaż HBG coraz bardziej podpada... ale to już jutro przeanalizujecie, cieszę się że moja śmierć rozjaśni sytuację i miasto wygra, przynajmniej na coś się jednak przydałem w tej edycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak będzie w rzeczywistości to będzie problem. Ja raczej wtedy oddam głos na HBG bo to on dobijał VBone szukając już zapewne alibi. Ale najpierw i tak wszystko od początku będę musiał przeanalizować, poczekajmy na werdykt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błagam, nie pisz takich bzdur jak "cieszę się że moja śmierć rozjaśni sytuację i miasto wygra, przynajmniej na coś się jednak przydałem w tej edycji", bo jeśli rzeczywiście jesteś dobrym, to nie wiem jak możesz mówić, że Twój jedyny pożytek w edycji był taki, że zginąłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2010 o 22:07, Prido napisał:

Błagam, nie pisz takich bzdur jak "cieszę się że moja śmierć rozjaśni sytuację i miasto
wygra, przynajmniej na coś się jednak przydałem w tej edycji", bo jeśli rzeczywiście
jesteś dobrym, to nie wiem jak możesz mówić, że Twój jedyny pożytek w edycji był taki,
że zginąłeś.

może nie jedyny ale najbardziej znaczący, ale to wyjdzie przy podsumowaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Kindziukxxx, nie miał zamiaru jedynie wprowadzić chorej atmosfery to ... spada na mnie za przeproszeniem przezajebista odpowiedzialność wobec miastowych ...

Jeśli kindziuk jest niewinny, to w mordzie najprawdopodobniej zginie Cael ( ponieważ imho, z tej trójki ma największy ogar FM, eliminuję konkurenta, bo reszta raczej wszystko łyknie, Prido nie doceniałem cię skurczybyku :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piszesz o swoich przypuszczeniach odnośnie tego kto zginie. Ciekawe jak to się będzie miało z Twoją realną ofiarą i jakie wyciągniesz z tego wnioski przeciwko mnie. Na razie muszę przyjrzeć się paru Twoim ostatnim postom i zrozumieć ich sens i korzyści, jakie teraz zapewne chcesz z tego wyciągnąć. Między innymi chęć zlinczowania Ariego i doprowadzenie Vbone''a do remisu w głosowaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Apel do najwyższej trójcy :)

Przeanalizujcie, całą edycję, wszystkie sytuacje, lincze z udziałem mnie, Prida i VBone , wnioski wyciągnijcie sami.
Sami, ponieważ nie doceniłem/liśmy Prida i jego doświadczenia w Mafii w live, Olejcie jego wywodu przeciwko mnie i SAMI !!! przeanalizujcie sytuację, nie bądźcie leniwi i nie posługujcie się jego "analizami sytuacji " , trochę kreatywności z waszej strony wymagam ...

Kindziuxxx, jeśli kłamiesz, to usunę cie ze znajomych z NK-a :P:D:)

EDIT niestety dzisiaj padam na ryj, i nie ma takiej mocy, żebym teraz was uświadamiał ... Jutro wrócę ze szkoły o 16-stej, wtedy będę mógł wyprodukować jakąś sensowną obronę, bo najprawdopodobniej wyciągnie na mnie sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uczestnicy turnieju sprawnie związali kindziuka. Następnie ustawili go na stosie drewna posmarowanego masłem orzechowym, po czym uciekli z pomieszczenia, które miało w założeniu pełnić funkcję izolatki, do której każdy może zajrzeć, coś w rodzaju akwarium z lustrami weneckimi. Kindziuk spojrzał w stronę małych drzwiczek umieszczonych u dołu pomieszczenia. Były stanowczo za dobrze utrzymane. Nagle do pomieszczenia wpadła zgraja zerglingów, które najpierw zjadły masło orzechowe a następnie zaczęły rozrywać skazańca na kawałki. Pokaz zakończył się spaleniem tych istot. Niestety po lustracji komputera okazało się że po raz kolejny gracze spudłowali.


Spider szedł sobie spokojnie do toalety. Jednak na jego drodze znalazło się pudełko na kijku z przywiązanym do niego sznurkiem, a pod pudełkiem leżała świeżutka, pachnąca pizza Full Wypass z potrójnym serem i kompletem sosów. Biedak uznał że to nie może być pułapka i skorzystał z darmowej pizzy. Sos którym hojnie polewał pizze miał jednak pewną właściwość… Wywoływał bardzo uderzający przypadek śmierci… gdyż była to japońska trucizna.


Rozkład głosów:

1. Cael -->kindziuk
2.
3.
4. HBG -->kindziuk
5.
6.
7.
8.
9. kindziuk --> Prido
10.Asthariel -->kindziuk
11.
12. Prido -->kindziuk
13.
14.Spider -->kindziuk
15.
16.

5 głosów kindziuxxx
1 głos Prido

Giną Kindziuxxx i spider obaj niewinni. Wiecie czego wam nie wolno.

Aktualna lista graczy:

MG - Zurris

1. Cael
2.
3.
4. HBG
5.
6.
7.
8.
9.
10.Asthariel
11.
12. Prido
13.
14.
15.
16.


W dniu finału gracie w Zagubionego Wikinga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, gdy brakuje argumentów, to trzeba nastraszyć wszystkich "moim doświadczeniem". Z Twojej wypowiedzi wnioskuję, iż to właśnie w linczach jest coś, co świadczy na Twoją korzyść. Zdecydowanie się temu przyjrzę :). Zgadzam się jednak z Tobą, iż dzisiaj nie ma sensu się kłócić, bo jestem tak zmęczony jak Ty. Racja jest po mojej stronie i mogę jej dowieść jutro ;]. Zabawnie brzmi Twój apel o nie zwracanie uwagi na moje posty. Kojarzy mi się to z bardzo przyszłościowym myśleniem, jak wygrać finał. Mimo to muszę Cię poprzeć. Niech pozostali gracze się "naprawdę" wysilą i przeanalizują wszystko dokładnie, nie powierzchownie, o co zapewne chodzi HBG. Jestem pewien, że dojdą do tych samych wniosków co ja, ponieważ grałem bez żadnych ukrytych strategii i taktyk, więc nie ma możliwości, by je znaleźli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za moją dzisiejszą absencję, ale mam problem z dodaniem postu (przycisk nie chce działać). W każdym bądź razie był to dzień nudny i beznadziejny, wręcz stracony :P Myślę, że trzeba będzie w końcu zreformować Forumową Mafię.

A co do kandydata do linczu, to jeszcze nie wybrałem, więc się nie udział w kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będę pisał długiego monologu, ani nie będę analizował całej edycji przeciwko Prido-wi ponieważ i tak odniesiecie się do moich argumentów sceptycznie i z dystansem, z każdej sytuacji można wyciągnąć drugie ... nawet trzecie dno.
Z obiektywnego wstępu przejdę do ataku :D
Poczytajcie sobie wszystkie posty Prida, jak nas idealnie, wręcz perfekcyjnie wodzi za nos jak idealnie unika wszelkich podejrzeń, jak wchodzi w wasze łaski, te jego podejrzliwe offtopy dotyczące chytrych zagrywek mafii, po prostu miód i orzeszki...
-Koniec ataku :)

Moim zdaniem, mafia i tak wygrała, nawet jeśli miasto wygra formalnie,a to z uwagi na MISTRZOWSKIE,SPEKTAKULARNE zagranie Prida które dotyczyło podlizanie się Ariemu, nie wiem ile było w tym przypadku a ile racjonalnego działania, ale efekt pozaziemski, że aż przytoczę słowa Ariego, bo po prostu kipie ze zdumienia :)

"Teraz Prido... Pisałem już nie raz, że pomimo tego, iż debiutuje na forum, dla mnie jest "wyjadaczem" - ze względu na jego doświadczenie z grą w realu. Z tego powodu mam do niego ograniczone zaufanie.

Czytam jednak jego posty i widzę, że Prido pisze mądrze. Jest słusznie przekonany o mojej niewinności.

W obecnej chwili jestem skłonny dać mu szansę. Zresztą, jeśli jest w mafii, przegrana z mafiosem jego pokroju będzie prawdziwą przyjemnością.
"

Żeby nie pisać, kolejnego zbędnego postu, powtórzę wczorajszy apel, sami przeanalizujcie sytuacje i sami wyciągnijcie wnioski z całej gry, bo moim zdaniem wyciąganie, przerzucanie na drugą stronę całej edycji przeciwko Pridowi mija się z celem, dlatego proszę o obiektywizm i nagromadzenie trochę czasu aby przesortować aktualną edycję. Bądźcie kreatywni ... przejechaliśmy się na Kindziuxxxe bo byliśmy ślepo przekonani o jego winie, a tu klapa... nawet jakby napisał wyśmienitą, znakomitą obronę i argument przeciwko komuś,to i tak byśmy go olali ciepłym strumieniem, bo byliśmy ślepo przekonani o jego winie, tak więc nie popełniajcie tego samego błędu i zaszczepcie do swojego dekodowania sytuacji nutkę obiektywizmu, a ślepy fanatyzm wyrzućcie przez okno ...

Dziękuję do widzenie, aaa jeszcze formalność:

####################

Lincz --->>> Prido

####################

BTW jeszcze zasugeruję :) , że Prido miał wczoraj caaaały dzień aby przygotować dzisiejszy referat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posty HBG w edycji przeczytane - jeszcze mi daleko od oddania głosu, ale trafiłem na przesłanki świadzące o jego niewinności:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=52969
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=53017
W tych postach wyraźnie zwraca naszą uwagę na VBone, który w końcu okazał się mafią. Moim zdaniem, jako jego partner nie zdobyłby się na takie zagrywki, coś takiego mogłoby być podczas pierwszych dni, wtedy tak to byłoby zbyt ryzykowne, jeśli są partnerami.
Przypominam sobie również sytuację, że gdy napisałem o swojej 95% pewności odnośnie niewinności HBG, to właśnie Prido zaczął wyszukiwać luki w mojej argumentacji, świadczące o tym, ze może jednak jest winny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypominam o swojej analizie sprzed kilku dni:
> HBG - popatrzmy na sytuację z pierwszego linczu: uratował sie z remisu z Vilamarem - będąc w mafii nie
> dopuścilłby z partnerem do takiej sytuacji - czyli ktoś musiałby zagłosować na Vilmara i go dobić. tymczasem kto
> głosował na Vilmara? Kindziuk, który oddał głos jako pierwszy (a po linczu starał się rzucić podejrzenia w jego
> stronę), ja (siebie nie biorę pod uwagę z przyczyn oczywistych), i Cael (który sam go w pewnym momencie
> wystawił na prowadzenie). Tak więc trudno mi uwierzyć w to, że ewentualny partner nie próbowałby go jakoś
> ratować.
Wciąż pozostaje w mocy biorąc pod uwagę, że mafią okazał się być VBone. Gdyby jego partnerem był HBG z pewnością nie ryzykowałby jego odpadnięciem w remisie w pierwszym linczu. Tymczasem ostatniego posta napisał o 20:50, ale był online aż do końca linczu, http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=52700
Tak więc przykro mi Prido, zaufam bardziej swoim przemyśleniom niż twoim:

####################

Lincz --->>> Prido

####################


(Już widzę przyznanie mi nagrody Ssacza Edycji, jeśli się mylę...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się