Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 02.09.2010 o 20:32, HeyBabyGirl napisał:

W takim razie zostaje trzech niewinnych i 4 potencjalnych winnych... POMYŚL ZA
NIM COŚ NAPISZESZ
GDZIE TU JEST LOGIKA , DLA MNIE PRZYPUSZCZALNEGO MAFIOZĘ??
ZOSTAJE DWÓCH WINNYCH MAFIOZÓW I DWÓCH PODEJRZANYCH I TRZECH NIEWINNYCH...

dziękuje do widzenia, przegrałeś


Gdzie Ty widzisz dwóch podejrzewanych!?!?

Kindziuk zmarł w linczu.
Ariwederczi broni się w nocy przed Waszym mordem. Żyje.
Cael żyje.
Ty żyjesz.
Asthariel żyje.
Vbone żyje.
ja żyję.
Spider żyje.
Shudo odpadł z gry na własne życzenie.

Zostało więc 7 osób. Niewinny jest Ariwederczi, Spider, Asthariel oraz Cael. Pozostała trójka jest podejrzana. Nie wiem czy specjalnie udajesz swoją głupotę w tym momencie, czy naprawdę nic nie zrozumiałeś z mojego wcześniejszego posta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłeś tego wiedzieć, ale tak by się stało. Ponadto gdyby Ariwederczi przeżył, najprawdopodobniej nie brałby mnie pod uwagę w linczach. Nawet jeśli zginąłby Shudo, potem padłby ktoś z Was. Gra również zakończyłaby się porażką dla Was.

Caelethi. Nieźle mnie swoimi poprzednimi postami nastraszyłeś. Cieszę się jednak, że zauważyłeś zmiany w zachowaniu HBG i jego zagrywki. Dzięki za świetną grę :)

===============

Lincz ---> HeyBabyGirl

===============

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2010 o 19:21, Prido napisał:

Rozumiem. Twoja dedukcja jest błędna. Nie chciałem od razu z tym wyjeżdżać, ale widzę,
że inaczej Cię nie przekonam. Powiem krótko. Gdyby Vbone zagłosował na Vilmara, byłby
to już koniec gry. Szkoda, że sam tego nie zauważyłeś Astharielu. Pograsz dłużej w mafię,
to zaczniesz zwracać uwagę na więcej rzeczy :). Nie zwróciłeś w ogóle uwagi na osoby
uniewinnione przez Ariego. Oprócz Ciebie byli tam Cael i Spider. Jak myślisz czemu
Cael się tam znalazł? Zaczynasz rozumieć? Postaw teraz Vbone''a na miejscu Caela. Zostałby
sprawdzony, tak jak został sprawdzony Cael, a powodem byłoby namieszanie w głosowaniu.
Ari by o tym powiedział. Zginąłby Vbone, a w następnej rundzie HBG. Koniec gry.


...

Naprawdę mam nadzieję, że nie jesteś genialnym manipulatorem :-)
============

Zmiana linczu ---> HeyBabyGirl

============

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zaliczyłem tragiczną pomyłkę, to biorę na siebie całą odpowiedzialność ;P W każdym bądź razie wygrana jest raczej pewna, ja tu nie widzę już żadnych nowych sytuacji do rozważenia, więc ja stąd wybywam i również dzięki za grę. Więcej napiszę, kiedy wrócę, tj. już po zakończeniu edycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cael - > Nie ma to jak powierzchowna analiza.

Ja już powiedziałem, wszystko co miałem do powiedzenia, więc znikam, bo i tak wiem , że nic nie zmienię, bo wszystko było powiedziane.

BRAWO ASTHARIEL, ZA WŁASNE ZDANIE ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla Ciebie i tak każda teoria czy zarzut z naszej strony to powierzchowność i lanie wody.

No sorry, nawet nie masz kontrargumentów. Litości ;)

Zbywam już naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2010 o 21:02, Caelethi napisał:

Dla Ciebie i tak każda teoria czy zarzut z naszej strony to powierzchowność i lanie wody.

Dnia 02.09.2010 o 21:02, Caelethi napisał:

No sorry, nawet nie masz kontrargumentów. Litości ;)


Chyba nie muszę przytaczać, cech człowieka masowego ( naiwność ) , uprzedzałem ... trochę kreatywności, ale widzę , że wszystko trzeba podać jak na tacy bo najzwyczajniej nie chce się poszukać,

PS. Kindziuxxx znam już to uczucie bezradności ...

PS Cael:
Cytat Prido : "Caelethi. Nieźle mnie swoimi poprzednimi postami nastraszyłeś. Cieszę się jednak, że zauważyłeś zmiany w zachowaniu HBG i jego zagrywki. Dzięki za świetną grę :)"

Będę Ci ten cytat wypominał, aż do + 18

Spoiler

usranej

śmierci :D

Dnia 02.09.2010 o 21:02, Caelethi napisał:

Zbywam już naprawdę.


Pozdro i dzięki, za grę , nie udzielam się do 21:30


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień miał się ku końcowi, tak jak i cały turniej. Gracze postanowili zabić HBG, zrobili to w sposób klasyczny. Seria z Gatling Guna nie pozostawiła za wiele. No ale to już szczegół gdyż gdy Asthariel i Cael zasiedli przed komputerem zabitego kolegi poczuli że w plecy wbijają im się ostrza. Po chwili w zdumieniu spoglądali na wystające z ich piersi ostrza katan. Prido nie zrażony tym wyciągną je i dobił swoich wrogów. Po czym chwycił za telefon i wybrał jedyny numer
-Mijamoto san, melduje wykonanie zadania-
Po czym wyszedł z budynku i ślad po nim zaginął.


Rozkład głosów:

1. Cael --> HBG
2.
3.
4. HBG --> Prido
5.
6.
7.
8.
9.
10.Asthariel --> HBG
11.
12. Prido --> HBG
13.
14.
15.
16.

Ginie HBG który jest NIEWINNY!

Co oznacza jedno, wygrywa MAFIA w składzie VBone i Prido

Katanim był ariwederczi

Dziękuję wszystkim za grę i do zobaczenia w kolejnej edycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2010 o 21:49, Prido napisał:

Jak się to mówi w grach komputerowych - gg :)


Osz Ty cwana bestyjo... ;)

Swoją drogą, mogłem po tym Lelouchu Cię typować na wtyczkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A pisałem aby walić na prido....., a ufałem Caelowi, i padłem na darmo... nic Wielki Gratulacje dal mafii, tylko niepotrzebnie HBG się zestresował, ja chciałem wczoraj tylko was naprowadzić, i powinno to wam wystarczyć, cóż dobra gra Prido, naprawdę dobra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.09.2010 o 21:11, HeyBabyGirl napisał:


PS. Kindziuxxx znam już to uczucie bezradności ...

Bezradność czułem dzień przed moim mordem ale ktoś się zadecydował oddać głos na Vbona i to dało światełko w tunelu, przeżyłem, aby potem swoją ofiarą nakierować na Prido ale wyszło jak wyszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prido --- >>> Za cwany jesteś dla nas :) Master

VBone --->>> Imho , przypadek, że tak wcześnie odpadłeś

Miasto - > Dzięki za grę wszystkim, trudno , że przegraliśmy, ale za to zdobyłem nowe doświadczenie, które myślę , że zaprocentuje w następnej edycji... której się już chyba nie doczekamy :PP

Cael --- >>> a było tak pięknie ...

Ten na A..... Aaaa.. A! mam Asthariel :) ---->>> Trzymaj się własnego zdania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dupy wołowe jesteście hehehe. Aż dziwne żeście uwierzyli Pridowi tak łatwo, szczególnie na końcu. On Wami zręcznie manipulował, a Wy w bani mieliście tylko słowa ariego, że go uniewinnia ;]
Fajne się czytało edycję, ciekawie musiało być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, iż miałem naprawdę sporo szczęścia. Zapewniam Was, że 2 mafie na 16 osób nie jest uczciwym rozwiązaniem. Wystarczy zabijać codziennie losową osobę i masz ogromne szanse, że miasto zwycięży. Od 15 osób już 3 mafie powinny wchodzić. Nasze szczęście polegało na olaniu gry przez Vilmara - 1 dzień, zabiciu się Avalona - 2 dzień, potem już jakoś szło, ale bądź co bądź miasto straciło 2 dni.

Mam też zastrzeżenie do "gadania" umarlaków. Wraz z oficjalnym podaniem wyników na lincz (w tym wypadku do godziny 21:31), osoba zlinczowana nie powinna mieć już prawa głosu. Nie fajne jest to, że może gadać ile chce do godziny 22:31. Dla przykładu zlinczowany katani, może powiedzieć całą swoją wiedzę, bo i tak już zginął...

HBG

Twoja szczerość mnie przerażała. Naprawdę myślałem, że to przegram. Gdybyś dołożył do tego garść argumentów i bardziej walczył samemu, a nie kazał robić to innym, to według mnie wygrałbyś to. Apropo, dziękuję za komplement :P. Co do następnej edycji. Mógłbym Wam nawet poprowadzić jedną, na trochę innych (według mnie realniejszych) zasadach. Niestety nigdy nie bawiłem się w wymyślanie fabuły i może mi to sprawić nie lada kłopot. Nie wiem niestety jak będą wyglądać najbliższe dni związane z nauką, więc fabularnie może być kiepsko, ale jako MG mógłbym prowadzić, abyście zagrali raz jeszcze. Chętnie Was poobserwuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się