Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 05.09.2010 o 21:41, Asthariel napisał:

A myślałem, że przekonasz mnie do zmiany głosu na VBone. Ale skoro nie mogę już edytowac...

Zmień głos na VBone, bo jak nie to w przyszłości Ci zarzucą, że mogłeś chcieć chronić partnera, a w ten sposób każdy uzna, że twoje posunięcie było zbyt niebezpieczne jak na sowieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2010 o 21:48, Caelethi napisał:

Dobra, proponuję wyjść z tej sytuacji w sposób następujący: zabijmy Zurrisa. Może wydawać
się to kontrowersyjne i podejrzane, ale jest dziś dosyć niewidoczny, oprócz Was jest
chyba jedynym kandydatem do linczu, którego można "wywindować", gra ostrożnie i nagle
zniknął. Nie wiem co tu napisać, wolałbym zastanowić się lepiej nad waszymi osobami,
a na dzień dzisiejszy przenieść oś na Zurrisa. To brutalne, ale chyba najbardziej sensowne
w tej chwili.

Chyba, że macie inny pomysł, ja jestem otwarty na wszelkie propozycje.


Skoro Zurris jest bezpieczny, to może ktokolwiek z jednym głosem? Naprawdę obecny rozkład głosów mi się nie podoba, więc staram się coś pod sam koniec zmienić (przy okazji mafia nie może czuć się bezpieczna :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2010 o 21:49, Keroth napisał:

Cóż bardzo widowiskowa wydaje mi się cała ta Wasza dzisiejsza dyskusja. Tak naprawdę
uważam, że VBone, Kukorowsky oraz Asthariel są niewinni. Ratują swoje tyłki na zmianę,
a mafia NIGDY nie pozwoliła by na dopuszczenie do takiej sytuacji, w której na końcu
trzeba by rzucać głosami na lewo i prawo.

Tak samo stwierdzam i ja, co więc w takiej sytuacji robić? Szybko, czasu niewiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.09.2010 o 21:48, Caelethi napisał:


Chyba, że macie inny pomysł, ja jestem otwarty na wszelkie propozycje.


To może pozmieniamy głosy na tych spokojniejszych, czyli Filipa lub paweldomara? Zurris jest doświadczony i pewnie się rozkręci, a grexa mi szkoda, bo jest nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2010 o 21:51, Asthariel napisał:


>
> Chyba, że macie inny pomysł, ja jestem otwarty na wszelkie propozycje.

To może pozmieniamy głosy na tych spokojniejszych, czyli Filipa lub paweldomara? Zurris
jest doświadczony i pewnie się rozkręci, a grexa mi szkoda, bo jest nowy.


Zurrisa moglibyśmy ubić, tylko kto pierwszy rzuci kamień i kto weźmie na siebie odpowiedzialność jak Zurris będzie niewinny?

Bo ja gwarancji na to, że Zurris jest winny nie mogę dać żadnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2010 o 21:51, Asthariel napisał:

To może pozmieniamy głosy na tych spokojniejszych, czyli Filipa lub paweldomara? Zurris
jest doświadczony i pewnie się rozkręci, a grexa mi szkoda, bo jest nowy.

Zawsze jest też HBG, który nagle wpadł i udaje zdezorientowanego, co pozwala mi sugerować, że stara się grać z boku i po kolei eliminować mieszkańców (daleko posunięte przemyślenia, ale to esencja tego, co mogę o nim na teraz powiedzieć). Ma w dodatku jeden głos, więc...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2010 o 21:53, Keroth napisał:

Zurrisa moglibyśmy ubić, tylko kto pierwszy rzuci kamień i kto weźmie na siebie odpowiedzialność
jak Zurris będzie niewinny?


==============

Lincz ==> Zurris

==============

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2010 o 21:54, Prido napisał:

Widzę, iż poprzednie 10 godzin nie miało sensu. Wszystko się zmienia 10 minut przed końcem
głosowania. Rany ...

Chaos jest moim naturalnym środowiskiem. :D Z resztą... jak się uporządkuje potem ten chaos to może dojdziemy do jakiś ciekawych wniosków. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co widzę, podejrzewacie Zurrisa. No nic, i ja się dołączę, skoro dziś nie miałem możliwości aktywanie brać udziału w grze, pomogę Wam w Waszych działaniach.

****************

zmiana linczu -> Zurris

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2010 o 21:56, Prido napisał:

Zaraz Cael krzyknie: "To było prowokacja!"
Całkiem zabawnie wygląda, jak owieczki potulnie za nim idą.

To byłoby zbyt proste. Jak już powiedziałem - trójce, wokół której było dziś najwięcej zamieszania, postanowiłem dać spokój z wcześniej wspominanych przyczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się