Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 08.09.2010 o 19:11, Dexter_McAaron napisał:

Panowie (i Pani), czy my się nie osuwamy w odmęty paranoi?


Bo to pierwszy raz? Popatrz na akcję z Zurrisem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2010 o 19:11, Dexter_McAaron napisał:

> Ciekawiej by było, gdyby był równocześnie dwiema mafiami... :P

Pomijasz sytuację, gdyby się było naraz mafią i katanim. Swoją drogą, dość tragiczna
kondycja... niemal jak gra w szachy sam ze sobą, cokolwiek nie zrobisz, i tak przegrasz!


Albo raczej i tak wygrasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2010 o 19:12, Budo napisał:

Nie ogarniesz, do tego trzeba skillsów ;]

Albo niewiarygodnego farta.

Wiedziałem, że wszyscy mnie uważają za "geniusza"!!! ;D Mogę sobie mieszkańca odpuścić, resztę chyba ogarnę.

Dex
Nie narzekaj, paranoja to chleb powszedni dla niektórych tutaj.

P.S. Spam się rozwija, tak dalej!
P.S.2. Winry ma racje, patrzeć trzeba od jasnej strony życia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli byłbyś trzem funkcyjnymi i Mg mógłbyś swobodnie przechodzić z roli do roli na swoich kontach. Ubili mi mojego gracza mafię? No ni podmienię go na kataniego. Nie mówiąc o sterowaniu linczami i tym podobne. To by było strasznie nudne.

Minęło pół roku. Na forum zaczęły się pojawiać mrowie nowych graczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oho. Cóż za niespodzianka. Panowie, czy kiedykolwiek grała z Wami w Forumową Mafię kobieta? :)

Wiesz Budo, planuję rozpoczęcie edycji postem fabularnym najwcześniej w piątek wieczorem, jeśli nazbierają się do tego czasu gracze. Jeśli chodzi o fabułę, to przyznaję, że nigdy nie bawiłem się w takie rzeczy, ale postaram się zapewnić Wam coś naprawdę przyjemnego. Najprawdopodobniej akcja będzie rozgrywać się w jakimś mieście, ewentualnie w Boom Boom City, jeśli na nic genialnego nie wpadnę.

Winry, co za piękne imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prido, Twoja wypowiedź brzmi jakbyś to ty założył drugie konto (tak wiem, paranoja)! BTW, ofkorz, że grały tu panie! Jedna chyba nawet w pamiętnej edycji w której będąc katanim zlinczowałem sam siebie w pierwszym linczu panikując, bo na mnie poszły dwa czy tam trzy głosy :D Chcieli mnie potem dożywotnio zbanować, nawet ostatnio czytałem tą edycję tak żeby powspominać.

Qrex
Nudne? Ekscytujące. Zagrać tak by jako MG wszystko poszło idealnie. Jako mieszkaniec zginąć w pięknej walce przeciwko mafii, jako katani zostać zlinczowanym przez mieszkańców (na złość tak) i jako mafia wygrać będąc poza kręgiem podejrzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2010 o 19:27, Prido napisał:

Oho. Cóż za niespodzianka. Panowie, czy kiedykolwiek grała z Wami w Forumową Mafię kobieta?
:)


W swoim czasie choćby Magwisienka była tu nierzadkim gościem, zresztą któż inny jak nie między innymi stara ekipa FM (która właśnie była przyczynkiem, dlaczego wtedy miałem takie poziomy nieśmiałości we włączeniu się do gry) wyniosła ją do tytułu gramowiczki roku?

Dnia 08.09.2010 o 19:27, Prido napisał:

Winry, co za piękne imię.


...i tak od tego wszystko się zaczyna...

<bezczelny chichot>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nie chce mi się szperać po archiwum, jak już poobserwuje jeszcze kolejne edycje i dopiero potem spróbuje swoich sił.
Zresztą wydaje mi się ze wszelkie przejawy myślenia i strategii trzeba przede wszystkim przeżyć na własnej skórze, czyli coś tam zagrać, a ze spraw które są mi chyba jeszcze nie do końca zrozumiałe to działania po za forum, czyli mafii i kataniego, kontaktowanie ze sobą, z MG itd. Byłbym wdzięczny jakbyś wyjaśnił konkretnie co daje "sprawdzenie" przez kataniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2010 o 19:33, Avalon67 napisał:

Prido, Twoja wypowiedź brzmi jakbyś to ty założył drugie konto


Fajnie, najpierw "byłam" walgierzem, potem Budem, ktoś inny coś wspominał o Arim a teraz o Prido...

Wy naprawdę macie coś do dziewczyn, czy jak? xD Jak ta Magwisienka z Wami wytrzymała? Chociaż z drugiej strony może właśnie dlatego już nie gra, co? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2010 o 19:51, Winry napisał:

Fajnie, najpierw "byłam" walgierzem, potem Budem, ktoś inny coś wspominał o Arim a teraz
o Prido...

Witaj w FM!

Dnia 08.09.2010 o 19:51, Winry napisał:

Wy naprawdę macie coś do dziewczyn, czy jak? xD Jak ta Magwisienka z Wami wytrzymała?
Chociaż z drugiej strony może właśnie dlatego już nie gra, co? :P

Nie, to nie to. Dziewczęta rzadko się pojawiają toteż jest to wydarzenie podniosłe i obfitujące w wiele toastów i mów. Nie wiem czemu nie gra, trzeba zapytać kogoś bardziej ogarniętego niż ja :D A dziewczyny lubimy chyba wszyscy. Poza tym to FM, tu paranoja jest wszędzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2010 o 19:27, Prido napisał:

Oho. Cóż za niespodzianka. Panowie, czy kiedykolwiek grała z Wami w Forumową Mafię kobieta?
:)

TYHE była legendą. Przy okazji pozdrawiam! :) Ciekawe, czy TYHE mi wybaczyła, że sprowadziłem ją na manowce w pamiętnym finale? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2010 o 19:51, Winry napisał:

Fajnie, najpierw "byłam" walgierzem, potem Budem, ktoś inny coś wspominał o Arim a teraz
o Prido...

Ty to na pewno nie ja (a raczej ja to na pewno nie Ty). Ja bym wymyślił nick dla mojego alter ego w stylu "ciał" albo "gudbaj", a potem broniłbym się, że podróba mnie wrabia. ;)

Dnia 08.09.2010 o 19:51, Winry napisał:

Wy naprawdę macie coś do dziewczyn, czy jak? xD Jak ta Magwisienka z Wami wytrzymała?
Chociaż z drugiej strony może właśnie dlatego już nie gra, co? :P

Gdybyśmy byli w USA, już mogłabyś nas pozwać o molestowanie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kuk dawno nie grał to mógł się skusić na taki numer! Do tego szybko go ubili!

W efekcie pewnie dojdziemy do tego, że Winry to Winry :D Od razu uprzedzam, że to też nie ja. Ja bym podrobił się pod któregoś z was, podrobiłbym Ariego właśnie, albo zrobił sobie nick RZEPA czy też Macintosh666

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, każdy teraz będzie pisał, że nie założył drugiego konta. A myślę, że tak właśnie zachowują się ludzie tworzący pare kont...
Panowie (i panie?), dochodzimy do granicy absurdu. A edycja się jeszcze nie zaczęła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2010 o 19:51, Winry napisał:

Fajnie, najpierw "byłam" walgierzem, potem Budem, ktoś inny coś wspominał o Arim a teraz
o Prido...


Przed edycją zrobimy głosowanie czy jesteś mną. Wiesz, tu jest mafia, tu nie można nikomu ufać, ale rządzi demokracja więc wszystko jest głosowane. Chyba, że mg losuje :P

Dnia 08.09.2010 o 19:51, Winry napisał:

Wy naprawdę macie coś do dziewczyn, czy jak? xD Jak ta Magwisienka z Wami wytrzymała?
Chociaż z drugiej strony może właśnie dlatego już nie gra, co? :P


Hehe, Magi nawet niedawno grała w edycji Zurrisa bodajże, gdzie fabuła nie była do końca normalna. Ale było znacznie więcej dziewczyn swego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2010 o 20:18, Renzov napisał:

Panowie (i panie?), dochodzimy do granicy absurdu. A edycja się jeszcze nie zaczęła...


Za to macie dobrą rozgrzewkę ;> Przynajmniej osoby, które z FM nie miały kontaktu ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2010 o 19:34, KrzyniuBDG napisał:

Zresztą wydaje mi się ze wszelkie przejawy myślenia i strategii trzeba przede wszystkim
przeżyć na własnej skórze, czyli coś tam zagrać, a ze spraw które są mi chyba jeszcze
nie do końca zrozumiałe to działania po za forum, czyli mafii i kataniego, kontaktowanie
ze sobą, z MG itd. Byłbym wdzięczny jakbyś wyjaśnił konkretnie co daje "sprawdzenie"
przez kataniego.


W chwili uzbierania kompletu graczy, podaję namiary do mnie, abyście potwierdzili swój udział. Następnie "losuję" role. Jeśli trafi Ci się mafia. Podaję namiary do drugiej mafii, abyście mogli się poznać i obgadać plan działania. Jeśli otrzymasz kataniego, to jedyną osobą, z jaką utrzymujesz "nocny" kontakt, jestem ja. Poczynając od dnia z pierwszym linczem, co noc informujesz mnie kogo sprawdzasz. Dzięki temu podaję Ci kim jest ta osoba (niewinny/mafia) i jednocześnie chronisz ją przed śmiercią w nocy. Z mafią jest podobnie, z tym że już pierwszej nocy wybieracie osobę do zabicia, i tak czynicie co noc, aż do chwalebnego zwycięstwa, lub gorzkiej porażki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2010 o 20:18, Renzov napisał:

Pewnie, każdy teraz będzie pisał, że nie założył drugiego konta. A myślę, że tak właśnie
zachowują się ludzie tworzący pare kont...

Ja JESZCZE nie założyłem nowego konta. Jak szybko ginąłem w kilku pierwszych edycjach w tym roku, to mnie namawiał jednak taki, bym założył nowe konto. Nie posłuchałem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się