Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Mam propozycję. Czy nie lepiej było by cofnąć godziny linczu i mordu mafi o godzinę wstecz? Bo np. do 23 to mało kto czeka. A tak o 21 i 22 każdy by mógł się wypowiedziec, a nie dopero następnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 18:52, Tomi_323 napisał:

Mam propozycję. Czy nie lepiej było by cofnąć godziny linczu i mordu mafi o godzinę wstecz? Bo np. do 23 to mało kto czeka. A tak o 21 i 22 każdy by mógł się wypowiedziec, a nie dopero następnego dnia.


Walgierz podrapał się po głowie.
- Nie wiem jak postąpi MG, ale takie przesunięcie wyeliminowałoby mnie z gry. Często pracuję do 21 i w PADNIJ mogę być o 22. Do 21 żadną miarą nie zdążę oddać głosu... To już wolę wypowiedzi następnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytałem się MG i powiedział, że raczej nie bo nie wie czy inni się na to zgodzą. (chyba coś takiego powiedział:) Ale jak już jedna osoba nie może to trudno. Nie było tematu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 19:05, Tomi_323 napisał:

Pytałem się MG i powiedział, że raczej nie bo nie wie czy inni się na to zgodzą. (chyba coś takiego powiedział:) >Ale jak już jedna osoba nie może to trudno. Nie było tematu :P


MG powiedzial, ze na pewno sie nie da, bo niektorzy do pozna racuja... i myslal, ze temat byl zakonczony.

takie sprawy zalatwia sie przeze mnie a nie na forum podczas gry. brak fabuly nie upowaznia do pisania o czym sie chce. po to jest MG zeby w trkacie rozgrywki wprowadzac wszelkie zmiany i ustalac pewne rzeczy.

wyskakiwanie po paru dniach gry z pytaniem "a moze przesuniemy godziny" jest po prostu niepowazne. godziny byly podane na dlugo przed rozpoczeciem rozgrywki i jezeli komus nie pasowaly mogl nie grac. jezeli zdecydowal sie grac to zaakceptowal wczesniejsze ustalenia, wiec prosze o odrobinke odpowiedzialnosci za swoje decyzje.

nie chce wiecej widziec takich pytan/dyskusji/rozmow na forum poki toczy sie gra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Przecież Bajtek

Dnia 14.10.2005 o 17:21, Tomi_323 napisał:

mówił że mamy mu zaufać bo jest pewny na 100%. Że wie... Wręcz błagał abyśmy mu zaufali. I Ty to nazywasz strzałem?



Głupi ma zawsze szczęście :), postawił wszystko na ostatnią kartę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój dzisiejszy głos na pewno powędruję w stronę Bajtka.

Po pierwsze już mu nie ufam, jak było na początku. Zamiast się przyznać, że jest katanim cały czas leci z nami w balona, że nikim takim nie jest.

Po drugie to Bajtek cały czas żyje, a mafia by na pewno nie ryzykowałaby tak dużo. Zamiast go zabić pierwszej nocy, nie zrobiła tego wcale. Nie boi się go? Przecież to jasne, że powinna się go bać. No chyba, że BajteK jest w mafii i zabić się nie może.

Po trzecie to takich słów - "(...) dlatego znajac Wasza nedzna inteligencje (...)" http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=505 - katani by nie użył. Bajtek wie, że jest w sytuacji podbramkowej i na nic innego go stać nie było.

Dziś zatem głosuje na Bajtka
Lincz - BajteK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Styczek przyznal DEViANCE`owi pelna racje. Ni musial juz skladac wyjasnien. DEV powiedzial juz wszystko co ja mialem powiedziec.

Dzis glosuje na Bajtka_
Lincz - BajteK_
--{====> ^__,^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 19:41, DEViANCE napisał:

Mój dzisiejszy głos na pewno powędruję w stronę Bajtka.


uczepiłeś się go jak rzep psiego ogona :]

Dnia 14.10.2005 o 19:41, DEViANCE napisał:

Po pierwsze już mu nie ufam, jak było na początku. Zamiast się
przyznać, że jest katanim cały czas leci z nami w balona, że nikim takim nie jest.


zależy jak na to patrzeć, czasami chce sie zmylić przeciwnika

Dnia 14.10.2005 o 19:41, DEViANCE napisał:

Po drugie to Bajtek cały czas żyje,
a mafia by na pewno nie ryzykowałaby tak dużo. Zamiast go zabić pierwszej nocy, nie zrobiła tego wcale. Nie > boi się go?


obstawiała że i tak będzie się osłaniał i dlatego usuneła kogoś innego, a on w tym czasie sprawdził Andrija :]

Dnia 14.10.2005 o 19:41, DEViANCE napisał:

Przecież to jasne, że powinna się go bać. No chyba, że BajteK jest w mafii i zabić się nie może.


boi się i właśnie chce go usunąć linczem przy udziale innyh mieszkańców

Dnia 14.10.2005 o 19:41, DEViANCE napisał:

Po trzecie to takich słów
- "(...) dlatego znajac Wasza nedzna inteligencje (...)" http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=505 > katani by nie użył. Bajtek wie, że jest w sytuacji podbramkowej i na nic innego go stać nie było.


wesz, człowiek często reaguje irracjonalnie na pewne sprawy

Dnia 14.10.2005 o 19:41, DEViANCE napisał:

Dziś zatem głosuje na Bajtka
Lincz - BajteK


gratuluje Ojcze Chrzestny :D !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Niema co w ... no... rzeźbić. - rzekł Yarr nad szkalnką pompoma. - Powiem wprost kogo podejrzewam, bo chyba czas na to. Wczoraj ta trójka to byli: Narrenturm - na którego wczoraj głosowałem. Kolejny to DEViANCE. Trzecią osobą jest Manfrett. Po dzisiejszym dniu Narrenturm spada w moim rankingu. Zamiast niego wpada Tomi i Shudo. BajteK na razie jest w rezerwie, bo wiem jak to bywa kiedy się jest katanim i ma się podejrzenia, bo nie trafiło się w mafię tylko w niewinnego. Ja mu na razie wierzę. Dzisiaj głosuję na DEViANCE''a. Nie mam mocnych podstaw tak by go oskarżyć, ale podejrzenia mam. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Lincz: DEViANCE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ToMi_323 siedząc w PADNIJ myślał kogo tym razem zlikwiduje mafia... Na myśl że to może być On ToMi poczuł dreszczyk na plecach...

Byle tylko nie Mandaryna i ich troje - pomyślał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stat 4 u lot:

1.
2.
3.
4.
5.
6. Keroth - Bajtek
7. Tomi_323 – bajtek
8. Yarr - Deviance
9. Bajtek – narrenturm
10. Deviance – Bajtek
11.
12. Andrij - Bajtek
13. Styczek - Bajtek
14. Walgierz –
15. Narrenturm – Deviance
16.
17. Shudo - Bajtek
18.
19. Illidian Shando - bajtek
20. Mannfrett - Bajtek


1st place Bajtek 8 głosów
2nd place - Deviance 2 głosy
3rd place - Narrenturm 1 głos

wygrywa Bajtek, powiedzmy, że zginął rutalnie chociaż wcale nie byl winny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i sprawdziły się moje przypuszczenia co do tego, że mafia wykończyła Bajtka rękami mieszkańców :/
smutne to, to może reszta się zastanowi nad tym, co pisałem wcześniej ?? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Już wiem kto jest drugim mafiozą. Jestem pewny na 10000% Proszę was abyście zaufali mi jak to zrobiliście pierwszy raz Bajtkowi. Błagam.... Drugim mafiozą jest...DEViANCE Jeżeli się pomylę tym razem to w następnym głosowaniu bez wyżutów sumienia możecie mnie zlinczować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak... Naprawdę nim jestem. Uważaj bo trafiłeś. Na pewno nie jestem mafiosem. Przecież gdybym nim był to bym na pewno nie zabijał Yarra! Przecież to normalne, że podejrzenia spadły by na mnie, nieprawdaż? I jestem pewny na Twoje 10000%, że ktoś mnie wrabia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się