Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 14.03.2011 o 21:30, Wayzin napisał:

- Toż to śmieszny argument jest. Co jak co, ale jaki jest sens czepiania się anomalii
dotyczących wyższej aktywności względem poprzednich akcji na tym etapie poszukiwań królika?
Jeśli nadal będzie taki gadatliwy, to sam prędzej czy później się wkopie. Poza tym on
potrafi się regenerować - jakby ktoś wciąż rozważał moją propozycję odnośnie obsadzenia
go w roli manekina, to zgłaszać się, zgłaszać...


- Eh, kusi cię, kusi maltretowanie mnie, jak widzę. Symbiociku, rozgryzłem cię. Nie masz pary w łapach żeby dorwać Pajeczaka, to wolisz powyżywać się na mnie? Może i jesteśmy nieco podobni, ale jestem przystojniejszy i zabawniejszy!
I nie sądzę, żebym się wkopał - w końcu jestem niewinny. No, w tym przypadku przynajmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Zdejmij maskę, to porozmawiamy o twojej rzekomej urodzie lub jej brak ewentualnie przemilczymy. No patrzcie - nie widział Petera Parkera na oczy, a jak się mądrzy!
Wtedy Batman, znudzony przekomarzaniem się superbohaterów, zapytał: co więc w tej sytuacji poczynić, Eddie Brocku?
Tak odrzekł Venom:
- Nie winien śmierci Surfera jest ten, co go nie widać w ogóle, a ten, co jest wśród nas, a po jego czynach wywnioskować można, że go nie ma. Zagadka Ci to prosta, Logana czeka chłosta.

*******************

Lincz ==> Wolverine

*******************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2011 o 21:43, Wayzin napisał:

Lincz ==> Wolverine

Heh, teraz największym problemem będzie rozszyfrowywanie kto się pod jaką postacią "chowa" ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2011 o 21:40, windows00 napisał:

To macie 3. do remisu, żeby było weselej.
Lincz -> Asthariel


Deadpoola z oburzenia zatkało. Po chwili wycedził przez zaciśniete zęby:
-Ja cię ratować próbuję, a ty mi wbijasz nóż w plecy? Dobra, taryfa ulgowa dla płci pięknej sie skończyła, GO TO HELL! - wywrzeszczał, odbezpieczając pistolet.

***
Zmiana linczu -> win0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2011 o 21:48, maurras napisał:

Eeeetam, remis fajniejszy :)

***
zmiana linczu -> asthariel


Wiecie co? Zrozumiałbym strzelanie, ale linczowanie mnie za aktywność jest po prostu wredne. Tyle mam do powiedzenia. Jak chcecie to głosujcie na mnie - jutro się przekonacie, że byłem niewinny. A grajcie se z milczkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lincz->rob006

Sorry, dopiero od dziewczyny wróciłem, nie ogarniam sytuacji (biję się w pierś), zaraza zacznę czytać posty, może zdążę jeszcze dzisiaj jakiś sensowny lincz oddać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2011 o 21:50, Asthariel napisał:

Wiecie co? Zrozumiałbym strzelanie, ale linczowanie mnie za aktywność jest po prostu
wredne. Tyle mam do powiedzenia. Jak chcecie to głosujcie na mnie - jutro się przekonacie,
że byłem niewinny. A grajcie se z milczkami...


Ja cię linczuję za nic, a nie za aktywność.
W takim razie jeszcze jedna zmiana, bo mnie przekonałeś, i znów jest remis.

***
lincz - maurras

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.03.2011 o 21:43, Wayzin napisał:


*******************

Lincz ==> Wolverine

*******************

Okej, proszę o zmianę linczu - na win0, albo już na mnie, skoro jesteście tacy przekonani. Zurris może autolincz trafi, jeśli taka sytuacja jeszcze się powtórzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2011 o 21:50, Asthariel napisał:

Wiecie co? Zrozumiałbym strzelanie, ale linczowanie mnie za aktywność jest po prostu wredne.

Padłem trzy edycje pod rząd na początku więc nie narzekaj. W dwóch przypadkach nawet nie dali mi się wyżalić, więc jeszcze nie jest tak źle. Osobiście nie cierpię grać z milczkami ale ich kandydatury przynajmniej na starcie nie przechodzą. Dasz radę przeforsować takie rozwiązanie? Proszę bardzo. W następnej edycji będę pierwszym który cię w tym zamiarze poprze. A teraz? Cóż... zdaj się na los szczęścia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Ta wypowiedź skierowana jest do mnie czy do wszystkich? Ja zwróciłem uwagę na brak sensu w linczowaniu Ciebie czy to dzisiaj, czy to później na podstawie zbyt wysokiej aktywności, więc nie widzę powodu, dla którego miałbym zmieniać swój głos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra, chyba jest remis, a jak wcześniej napisałem nie pozwolę zginąć pewnej osobie która jeszcze może się przydać. Gorzej jak okaże się mafią, ale a niego nie ma silnych więc


**
Lincz ->asthariel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się