Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 15.03.2011 o 22:03, maurras napisał:

Ciekawe jak to zinterpretować:
(treść posta zmodyfikowana przez autora o godzinie 22:01)

Wcześniej był lincz na Avalonie :)


I tak nic to nie daje. Zmienił na Qrexa, bo on miał głos więcej po swojej zmianie ze mnie na Vernia, tak to logicznie wychodzi.

Kindziuk
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/36890_137865702897233_137864856230651_408249_3708533_n.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dziwne - z tego co pamiętam przed odświeżeniem strony przy moim poście z linczem widniała godzina 22:00. Fakty są jednak inne, więc goddammit!, oby Zurris okazał się być winnym, wtedy będę miał mniej okazji do przypadkowego nie oddania głosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O_o mówiąc szczerze to swojej kandydatury na dziś się nie spodziewałem. Ale widać różne cuda się zdarzają.
Pytanie czy treść edytowana po czasie (jak w przypadku Vernia) się liczy?

Mauras
Nie ma poco tego interpretować bo dzisiaj prawdopodobnie padnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2011 o 22:06, Wayzin napisał:

To dziwne - z tego co pamiętam przed odświeżeniem strony przy moim poście z linczem widniała
godzina 22:00.

Dziwne, bo jak wpisywałem do mojej rozpiski tego posta, to też była przy nim 22:00 ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2011 o 21:58, Avalon67 napisał:

Lincz --> Qrex

A cóż to?
Już nie wahasz się między mną i kindziukiem?

Jeśli Vernio jest w mafii, to ty lecisz następny.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2011 o 22:08, windows00 napisał:

Dziwne, bo jak wpisywałem do mojej rozpiski tego posta, to też była przy nim 22:00 ;>


Wychodzi na to, że albo jesteśmy obaj w mafii, albo gram.pl próbuje mnie wydymać. A ja nie lubię być dymany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2011 o 22:14, Wayzin napisał:

Wychodzi na to, że albo jesteśmy obaj w mafii, albo gram.pl próbuje mnie wydymać. A ja
nie lubię być dymany...

Też to zauważyłem (tyle że wcześniej, wczoraj i myślałem że mi czas nawala) Możliwe jest by przestawił się czas samego forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Jutro będzie nas 6, więc jeżeli się pomyliliśmy, to nie ma co zwlekać. A jeżeli mamy rację, lub w mafii jest Zurris, zwycięstwo jest prawie nasze.
Tak czy siak ja i Windows jesteśmy na pewno niewinni.
A czy Filip29 jest, to jak szczęśliwie dożyje, to się dowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie,dlaczego uniewinniasz windoswa? Nie zrobił on nic poza... zostawieniem twojej kandydatury dnia dzisiejszego po długiej kłótni. Czy uważasz to za absolutny dowód? Powiem może coś absurdalnego ale tu nasuwa się idea mafii mauras-win(co aż za bardzo rzuca się w oczy) Ty paść raczej nie padniesz, i wiesz to równi dobrze jak ja.(mimo wszystko znajdujesz się w kręgu podejrzanych. Po co mafia miała by cię kasować. Jeśli jesteś mafią to tym bardziej) Bardzo źle wygląda podkreślanie swojej niewinności na każdym kroku. Grasz w forumową mafię nie od dziś i wiesz że prawie niczego pewni być nie możemy :) Puste słowa nic tutaj nie znaczą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2011 o 22:14, Wayzin napisał:

> Dziwne, bo jak wpisywałem do mojej rozpiski tego posta, to też była przy nim 22:00
;>

Wychodzi na to, że albo jesteśmy obaj w mafii, albo gram.pl próbuje mnie wydymać. A ja
nie lubię być dymany...

nie przejmuj się ja miałem czas edycji większy niż 5 min :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj jeszcze raz to co napisałem i połącz ze swoją teorią odnośnie mojej innej gry.
Ot po prostu, zamiast sprawdzać Windowsa to chciałem go ukatrupić, aby poznać jego rolę w ten sposób i zarazem mieć możliwość dowiedzenia się gęby kogoś innego. Dwie pieczenie na jednym ogniu po prostu upiec. Nie udało się.
Jak szczęśliwie dożyję to będę wiedział, czy w mafii jest filip29.
Mam nadzieje, że dzięki zamieszaniu wokół mnie mafia mnie nie odstrzeli. Jeżeli tak, to macie pewnego niewinnego. Jeżeli nie, to albo trzech niewinnych, albo dwóch i zdrajcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2011 o 22:31, maurras napisał:

Jak szczęśliwie dożyję to będę wiedział, czy w mafii jest filip29.


Katani czy cuś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2011 o 22:31, maurras napisał:

Przeczytaj jeszcze raz to co napisałem i połącz ze swoją teorią odnośnie mojej innej
gry.
Ot po prostu, zamiast sprawdzać Windowsa to chciałem go ukatrupić, aby poznać jego rolę
w ten sposób i zarazem mieć możliwość dowiedzenia się gęby kogoś innego. Dwie pieczenie
na jednym ogniu po prostu upiec. Nie udało się.
Jak szczęśliwie dożyję to będę wiedział, czy w mafii jest filip29.
Mam nadzieje, że dzięki zamieszaniu wokół mnie mafia mnie nie odstrzeli. Jeżeli tak,
to macie pewnego niewinnego. Jeżeli nie, to albo trzech niewinnych, albo dwóch i zdrajcę.


katani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chm to niestety dowodzi że rzeczywiście(o ile nie kłamiesz) gracze zmieniają swój styl zależnie od roli i mieliśmy z windowsem(o ile on nie jest w mafii) rację i wychwyciliśmy zmianę w twojej grze. Szkoda tylko że nie dałeś jakiejś dobrej analizy wcześniej, to może byś właśnie tego losu uniknął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2011 o 22:37, qrex napisał:

Chm to niestety dowodzi że rzeczywiście(o ile nie kłamiesz) gracze zmieniają swój styl
zależnie od roli i mieliśmy z windowsem(o ile on nie jest w mafii) rację i wychwyciliśmy
zmianę w twojej grze. Szkoda tylko że nie dałeś jakiejś dobrej analizy wcześniej, to
może byś właśnie tego losu uniknął.

jest niestety wyjątek, ale jeżeli mówi prawdę, to przynajmniej win0 już nam nie zagraża, co ułatwia sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dniu dzisiejszym pozostali przy życiu skupili się na poszukiwaniu zdrajców. Większość rzuciła się na Vernio który okazał się najemnikiem kicaja. Umierał długo i boleśnie. Patrząc na tą rzeźnie Zurris postanowił udać się do huty i przetopić Adament ze swojego szkieletu na żyletki i tym zakończył swój żywot.

0. win0 – Vernio 21:52
1. kindziuk – Vernio 21:07
2. Cael – Cael (brak głosu i żółta kartka)
3.
4.
5. Vernio – Vernio (głos na qrex został zmodyfikowany o 22:01 więc jest nieważny)
6. qrex – Vernio 21:59
7.
8. Filip29 – Avalon 21:58
9. maurras – Vernio 21:56
10. Avalon – Qrex 21:58
11. Zurris – Zurris (ponowny brak głosu i czerwona kartka czyli zgon) Dzięki Ci za udział Zurris.

Vernio – 5 głosów, Qrex, Ceal, zurris po głosie

Po odstrzeleniu Vernio drugi sprzedawczyk postanowił pozbawić głowy Doctor Strange.

0. win0 (ta pani, co jej nie widać)
1. kindziuk - (0. Batman (Bruce Wayne))
2. Cael - Venom (Eddie Brock)
3. Konstantinus (18. Silver Surfer (Norrin Radd)) – 1 mord
4. Asthariel - (30. Deadpool (Wade Wilson)) – 1 lincz na niewinnym mieszkańcu.
5. Vernio - The Punisher (Frank Castle) – 2 lincz i trafiony mafioso
6. qrex - (5. Magneto (Erik Lehnserr))
7. rob006 - (12. The Hulk (Bruce Banner)) – 2 mord
8. Filip29- (Iron Man)
9. maurras - (13. Doctor Strange (Stephen Strange)) – 3 mord
10. Avalon - (14. Doctor Octopus (Otto Octavius))
11. Zurris (20. Wolverine (Logan)) – samobój

Aktualnie pozostało sześciu uczestników w czym jeden zdrajcy.
0. win0 (ta pani, co jej nie widać)
1. kindziuk - (0. Batman (Bruce Wayne))
2. Cael - Venom (Eddie Brock)
3.
4.
5.
6. qrex - (5. Magneto (Erik Lehnserr))
7.
8. Filip29- (Iron Man)
9.
10. Avalon - (14. Doctor Octopus (Otto Octavius))
11.

Umarli się nie udzielają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra więc sytuacja wygląda następująco, jest 6 graczy z czego 4 są podejrzane (siebie ofc wykluczam), czyli mamy 2 lincze i pewnego niewinnego Windowsa. teraz chyba będzie już co analizować :). Zrobiło się naprawdę ciekawie :>


***
Dobra sam będę jutro również późno, ale do tej 20 powinienem się wyrobić - spotkanie z b. premierem.
i mafia znowu na szczycie :), kto wie może uda mi się znaleźć moment około 16.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Windows i Kindziuk zagłosowali wcześnie(a przynajmniej wcześniej niż inni gracze) na Verniego który był mafią. Logiczne więc jest że są niewinni(dodatkowo mamy potwierdzenie niewinności tego pierwszego na 100%) Siebie z tej list odejmuje z innego powodu(bo byłem dzisiaj ewentualnym drugim kandydatem do odstrzału. Mafie same na siebie by głosowały? Zresztą swoją rolę znam) Zostaje Avalon, Filip którzy nie głosowali na Verniego i Cael który się spóźnił. Będzie ewentualnym trzecim podejrzanym. Na razie więc.Głos na Avalona bo mieszał na korzyść padniętej mafii.

************
lincz-->Avalon
************

Cael
Pytanie może nie ważne dla samej gry ale mnie interesuje. Czemu przedstawiłeś swoją teorię która w gruncie rzeczy nie mogła być ważna dnia poprzedniego(nawet jeśli okazałaby się prawdziwa) Wszyscy zainteresowali by się sprawą po śmierci Zurisa, bądź jego nagłej reaktywacji. Wniosek jest taki że nie było to pop rawdzie ważne dnia poprzedniego nawet w przypadku słuszności twojej teorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maurras umarł.
Dis is bad.

****

Lincz---->Avalon

****

Po mojej zmianie na qrexa widzi szanse na uratowanie kolegi, więc także głosuje na niego, chociaż wcześniej podejrzewał tylko Kindziuka i mnie. Łatwe i proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się