Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Tego można było się spodziewać ale beznadziejna gra Bajtka strasznie nam utrudniła zadanie.
Nie wiem dlaczego Kerloth uważa że Bajtek nie był zawodnikiem funkcyjnym http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=555 moim zdaniem odstrzeliliśmy kataniego ale stało się tylko i wyłącznie przez jego wspaniałą grę. Pozostało nas 10 Keroth, Tomi_323, Deviance, Andrij, Styczek, Walgierz, Narrenturm, Shudo, Illidian Shando, Mannfrett w tym 2 mafiozów i 8 mieszkańców. Jednego możemy być pewni jeśli przyjmiemy że Bajtek był katanim to Andrij jest niewinnym mieszkańcem. Co do reszty nie ufam nikomu.
W dniu dzisiejszych z grona podejrzeń odsuwam siebie i Andrija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2005 o 18:14, Tomi_323 napisał:

A ja wam mówię że DEViANCE jest w mafi. Jestem pewny. Chociażby, dlatego że jest starym doświadczonym mieszkańcem...



To samo mogę powiedzieć o Tobie. Tutaj nic nie ma do znaczenia, kto jest doświadczony, a kto nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 15.10.2005 o 18:23, Tomi_323 napisał:

Lincz - Deviance


A ja Ci powiem tak. Dla mnie Ty jesteś niewinny więc ja na pewno nie oddam na Ciebie głosu. Powinieneś go zmienić, no ale cóż. Tylko robisz dobrze dla mafii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DEViANCE - dobrze się bronisz ale dziś głosuje na Ciebie, jak to wczoraj iż nie ufam ci, szczególnie po tym jak
atakowałeś Bajtka - tym mi podpadłeś sromotnie - według mnie i sprawdziło się to - mafia rękami mieszkańców zabiła Bajtka i aby mnie wrobić zlikwidowali Yarr''a, ale nie ujdzie im to na sucho
- Jakoś mało gadatliwi się ludzie zrobili, czyżby wszyscy prócz mafii się ululali ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zufam tomiemu. Skoro jest taki pewny...
A jak nie ma racji, to zostanie zlikwidowany dnia następnego :P

Lincz- Deviance.

PS: Ale jestem za szybką śmiercią, bo słuchanie mandaryny jest za surowe :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

manfrett zmeczony po calym dniu na uczelni posluchal chwile rozmow w padnij i oddal swoj glos


liczn - deviance


----------------------
offtop brak uzasadnienia glosowania....wrocilem ze szkoly i nie mam sily na czytanie i analizowanie postow....ide spac...w razie jakichkolwiek pytan informuje ze jutro tez jade i tez wroce wieczorem...
pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Na początku chciałem przeprosić MG i wszystkich graczy, że wczoraj nie zagłosowałem. Stało się tak, bo po 21 padł mi net i dopiero niedawno go naprawili. Żeby było uczciwie, to powiem, że miałem oddać głos na Bajtka.
Czyli mój głos wiele by nie zmienił...
Teraz czytam posty i wracam do gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Dobra - powiedział walgierz - czas na podsumowanie.
- Mieszkańców podzieliłem na mniej podejrzanych, podejrzanych i bardzo podejrzanych, czyli niesamowicie odkrywczo... Mniej podejrzani to Andrij i ... No, na razie nikt :)
Najbardziej podejrzani to Deviance i Illidan. Deviance, bo jego rozważania o tym czego mafia się boi, a czego nie, nie trzymają się dla mnie kupy. Poza tym mafia zabiła Yarra, który oskarżył Deviance''a, a to mogło być dla niego alibi i jak się pokazało było.
Moje podejrzenia odnośnie Illidana są mniejsze, a wynikają głównie z jego taktyki. Nie wysuwa raczej sam oskarżeń, podejmuje tylko te, które już się pojawiły. Ale jak rzekłem, nie jestem jeszcze co do niego przekonany.
W grupie podejrzanych jest reszta...

******
LINCZ----> Deviance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki Deviance ale ty mi się najbardziej wydajesz winny. Poprostu nikogo innego nie moge podejrzewać bo nie mam do tego podstaw...Jak okażesz się niewinny to ja już nic nie wiem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2005 o 22:06, DEViANCE napisał:

Widzę, że przez Waszą głupotę likwidujecie kolejnego niewinnego :(

Lincz - Andrij



Hmm.... A czemu ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2005 o 22:15, Andrij napisał:


Hmm.... A czemu ja?


Przecież BajteK nie był katanim, więc skąd miał wiedzieć o Twojej niewinności? :O)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 15.10.2005 o 22:16, DEViANCE napisał:

Przecież BajteK nie był katanim, więc skąd miał wiedzieć o Twojej niewinności? :O)


A skąd masz pewność że nie był katanim? :P


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się