Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 06.07.2011 o 17:55, Asthariel napisał:

- Za każdym razem? Wczoraj raz stanąłem w jej obronie, a dziś powiedziałem, że lepiej
ja zostawić na później. Tak cię to w oczy boli? I tak poza tym - wymyśl coś oryginalniejszego,
niż używanie tego samego grypsu, którego ja użyłem na tobie. I nie grzesz pisząc, że
to "układa się w logiczną całość"...

Nie zauważyłeś domieszki sarkazmu w tamtym poście? Twoja sprawa. Żeby była jasność- napisałem to specjalnie, żeby skromnie zobrazować poziom Twoich wypowiedzi skierowanych w moją osobę. Jaka szkoda, że trzeba tłumaczyć innym takie oczywistości...
A ostatniego zdania nie mam zamiaru nawet komentować. Mówiąc szczerze nieźle mnie rozbawiło.

Dnia 06.07.2011 o 17:55, Asthariel napisał:

- Czyli schować głowę w piasek? A zauważyłeś, ile dotychczas dyskusji było, zanim postanowiłem
wyrazić swoje zdanie? Jak były, to o jajkach i pipkach, a takie debaty na pewno nam w
niczym nie pomogą. Może nie zauważyłeś, ale poważne rozmowy zaczęły sie dopiero teraz,
kiedy niektórzy wyjawili swoje głosy. Tak więc moje działanie przyniosło wszystkim korzyść
- dało temat do dyskusji. A ty chciałbyś, żebyśmy czekali do 21:50 z głosowaniem? No
proszę cię...

Chwała Ci, towarzyszu za wywołanie jakże merytorycznej dyskusji o samo-zabawianiu się powszechnie używanym narzędziem pracy. Faktycznie, wielce poważna rozmowa.
A tak w ogóle- czemu ty widzisz same skrajności? Albo głosować o 16, albo przed 22? Nie można między tymi godzinami, bo czeka chłosta i wieczny gniew Astaratha?
Ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2011 o 17:52, Magwisienka napisał:

> do czasu jak jest niezagrożony wole zostawić na nim niż na sobie, ale znam jego
wartość
> i nie dopuszczę do jego linczu, choćbym miał zmienić głos na sam koniec.
Eeee.... wtf?

**
Cael zawsze był cennym graczem, oddałem na niego głos tylko dlatego że nikt inny tego nie zrobił i Cael jest czysty, jak coś na niego zawsze się znajdzie a jak dzisiaj i jutro nic nie zrobi to zostanie wyeliminowany normalnie. Bądź co bądź dzisiejsze poszlaki wiele nie dają, a dokładniej nie dają nic a na samej fabule ciężko coś znaleźć, więc lepiej strzelić albo wybrać mniejsze zło i właśnie to zrobiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.07.2011 o 18:09, Renzov napisał:

Chwała Ci, towarzyszu za wywołanie jakże merytorycznej dyskusji o samo-zabawianiu się
powszechnie używanym narzędziem pracy. Faktycznie, wielce poważna rozmowa.
A tak w ogóle- czemu ty widzisz same skrajności? Albo głosować o 16, albo przed 22? Nie
można między tymi godzinami, bo czeka chłosta i wieczny gniew Astaratha?
Ciekawe.

A ty zauważyłeś, że nie czepiałbym się nawet tak bardzo, gdybyś strzelał, głosując na mnie? Tymczasem ty po prostu wziąłeś argument Kuka (który ten pisał humorystycznie, emotka zobowiązuje, czyli strzelał), i próbujesz na mnie znaleźć poważne argumenty - jestem winny, bo rozpocząłem głosowanie. Jasny gwint, na tym polega ta gra - na głosowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- O, widzę podchwyciłeś moją przynętę. - rzekł z tryumfem Koszal. - Pierwszy kogoś oskarżać nie jesteś skłonny, ale podczepić się pod czyjeś, nawet głupie, oskarżenie - proszę bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2011 o 18:10, kindziukxxx napisał:

Cael zawsze był cennym graczem, oddałem na niego głos tylko dlatego że nikt inny tego
nie zrobił i Cael jest czysty, jak coś na niego zawsze się znajdzie a jak dzisiaj i jutro
nic nie zrobi to zostanie wyeliminowany normalnie. Bądź co bądź dzisiejsze poszlaki wiele
nie dają, a dokładniej nie dają nic a na samej fabule ciężko coś znaleźć, więc lepiej
strzelić albo wybrać mniejsze zło i właśnie to zrobiłem

No ale po co w ogóle oddałeś ten głos? Z tego co napisałeś rozumiem, że jeżeli Cael będzie na prowadzeniu to zmienisz swój głos, aby nie zginął, ale generalnie to i tak zginie bo jest nieaktywny. Czyli co, nie chcesz decydować swoim głosem? Nie chcesz przyczynić się do zlinczowania jakiegokolwiek gracza? Totalnie nie rozumiem Twojego toku rozumowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.07.2011 o 18:15, Magwisienka napisał:

No ale po co w ogóle oddałeś ten głos? Z tego co napisałeś rozumiem, że jeżeli Cael będzie
na prowadzeniu to zmienisz swój głos, aby nie zginął, ale generalnie to i tak zginie
bo jest nieaktywny. Czyli co, nie chcesz decydować swoim głosem? Nie chcesz przyczynić
się do zlinczowania jakiegokolwiek gracza? Totalnie nie rozumiem Twojego toku rozumowania.


Dzisiaj wszyscy gracze są tak samo niewinni, nie licząc win0, bo on jest zawsze podejrzany , dlatego nie chce aby przeze mnie ktoś niewinny padł jutro już będzie jaśniej bo będzie materiał do przeanalizowania, a dzisiaj nie mamy nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2011 o 16:22, Kukowsky napisał:

Dobre, kształtne jaja przebijają owalnością swoich kształtów przez ubrania. Tu się nie
trzeba niczym interesować, to po prostu widać! Głębiej nie zaglądałem, wszakże to elfy
raczej lubią takie igraszki. Ale swymi słowami podsunąłeś mi pewien pomysł. Pipki w naszym
gronie muszą mieć wypchane gacie! Zapewne wspominanymi wcześniej bryłami węgla albo innego
kruszcu. To logiczne! Inaczej by nic im nie przebijało! Niech jedyna kobieta w naszym
gronie weźmie na boczek każdego z nas i oceni jakość naszych jajec. To poświęcenie dla
dobra naszej braci! Jeśli zobaczy, która jajca są nietenteges to rychło nas o tym powiadomi!
Jeśli odmówi wyzwania to znaczy, że sama jest oszustką!


- Dobra dobra, ty już tu się nie tłumacz. Twoje zainteresowanie krasnoludzkimi jajami jest co najmniej podejrzane, w końcu normalny krasnolud nie zwraca na takie rzeczy uwagi. Śmierdzisz mi tu pipką... jakkolwiek dwuznacznie by to nie zabrzmiało...

***

lincz-> Kuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2011 o 18:14, Asthariel napisał:

A ty zauważyłeś, że nie czepiałbym się nawet tak bardzo, gdybyś strzelał, głosując na
mnie? Tymczasem ty po prostu wziąłeś argument Kuka (który ten pisał humorystycznie, emotka
zobowiązuje, czyli strzelał), i próbujesz na mnie znaleźć poważne argumenty - jestem
winny, bo rozpocząłem głosowanie. Jasny gwint, na tym polega ta gra - na głosowaniu.

Co Ty pleciesz, towarzyszu? Jaki argument Kuka? Na razie tylko Twoje zachowanie mi się jakoś nie spodobało, co uargumentowałem w poście linczującym. A jeśli faktycznie go przeczytałeś (w co zaczynam coraz bardziej wątpić) to wiesz, że tam były dwa "argumenty" na Twoją niekorzyść. Jednakże teza jakoby obecne tropy nie były wyłącznie poszlakami i czystymi "strzałami" jest całkowicie pozbawiona sensu, bo na razie raczej nie da się wysnuć poważnych oskarżeń. Na razie nie ma "poważnych argumentów", towarzyszu. A to, że Ty ciągnąłeś tą - jak się później okazało niemal bezproduktywną - dysputę, to już nie moja wina. Nie ja pociągnąłem ten temat.
Ktoś tu robi z igieł widły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2011 o 18:22, kindziukxxx napisał:

Dzisiaj wszyscy gracze są tak samo niewinni, nie licząc win0, bo on jest zawsze podejrzany
, dlatego nie chce aby przeze mnie ktoś niewinny padł jutro już będzie jaśniej bo będzie
materiał do przeanalizowania, a dzisiaj nie mamy nic

Ee... Wiesz, że takim działaniem niezbyt przyczyniasz się do ilości tego materiału, który będzie na jutro do analizy? Chociaż w sumie... No ok, na razie Cię zostawię. Btw. skoro win0 jest zawsze podejrzany to trzeba było na niego glosować ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2011 o 18:22, kindziukxxx napisał:

Dzisiaj wszyscy gracze są tak samo niewinni, nie licząc win0, bo on jest zawsze podejrzany
, dlatego nie chce aby przeze mnie ktoś niewinny padł jutro już będzie jaśniej bo będzie
materiał do przeanalizowania, a dzisiaj nie mamy nic


-Panie, to nie po krasnoludzku tak unikać odpowiedzialności... Ktoś zginąć dzisiaj musi, i twój głos tego nie zmieni, więc bądź pan chociaż mężczyzną, i nie zachowuj się jak... pipa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Przynęte? Nie rozumiem trochę- rzekł Kalenos Rzygwtył, który podczas dzisiejszych dyskusji wypił już
bardzo dużo.
Oskarżyłem Magi o coś innego niż ty.I nawet napisałem: "Miłość? Nie wydaje mi się."
Jednakże to, że stawiasz takie przynęty sprawiło, że nie uważam cie za winnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.07.2011 o 18:28, Renzov napisał:


Co Ty pleciesz, towarzyszu? Jaki argument Kuka? Na razie tylko Twoje zachowanie mi się
jakoś nie spodobało, co uargumentowałem w poście linczującym. A jeśli faktycznie go przeczytałeś
(w co zaczynam coraz bardziej wątpić) to wiesz, że tam były dwa "argumenty" na Twoją
niekorzyść. Jednakże teza jakoby obecne tropy nie były wyłącznie poszlakami i czystymi
"strzałami" jest całkowicie pozbawiona sensu, bo na razie raczej nie da się wysnuć poważnych
oskarżeń. Na razie nie ma "poważnych argumentów", towarzyszu. A to, że Ty ciągnąłeś tą
- jak się później okazało niemal bezproduktywną - dysputę, to już nie moja wina. Nie
ja pociągnąłem ten temat.
Ktoś tu robi z igieł widły...


http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=58196 Kuk uargumentował lincz na mnie "nadgorliwością". Ty czepiasz sie mnie dokładnie o to samo, tylko innymi słowami, czyli "oskarzanie szybkie oskarżanie towarzyszy".

I zgadzam się, na razie dysponujemy tylko słabymi poszlakami, i możemy strzelać. Ja jednak głosowałbym na tych, którzy się najmniej udzielają - np. Shudo, Avalon, Alexiei. Ja przynajmniej staram się być aktywny, czyli przydam się trochę w dalszej grze, ponieważ będziecie mieli wystarczająco wiele materiału na mój temat do analizy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.07.2011 o 18:31, rob006 napisał:

-Panie, to nie po krasnoludzku tak unikać odpowiedzialności... Ktoś zginąć dzisiaj musi,
i twój głos tego nie zmieni, więc bądź pan chociaż mężczyzną, i nie zachowuj się jak...
pipa!

Pipa? ja Pipa, wyjdźmy i inaczej pogadamy staruchu!, jak ja nie widzę winnych to się nie doszukuję winy w niewinnych, ktoś ewidentnie zabił naszego współbratymca, ale dzisiaj nie ma żadnych przesłanek że to jest właśnie ta osoba a nie inna!, jednak niektórzy już się dziwnie zachowują i skaczą sobie do gardeł więc na nich mój wzrok spogląda i to oni mogą dostąpić tego zaszczytu i zostać prze zemnie wytypowani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2011 o 18:34, Kalenos napisał:

Oskarżyłem Magi o coś innego niż ty.I nawet napisałem: "Miłość? Nie wydaje mi się."

No i? Jeśli Magi padnie w linczu i będzie niewinna, to podejrzenia padną na tego, kto pierwszy zwrócił na nią uwagę. Co wykorzystujesz sprytnie ją oskarżając, ale z innej strony niż ja, żeby nie zarzucić Ci podszywania się.

Dnia 06.07.2011 o 18:34, Kalenos napisał:

Jednakże to, że stawiasz takie przynęty sprawiło, że nie uważam cie za winnego.

W końcu wiesz, że to nie ja jestem Twoim partnerem ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2011 o 18:22, kindziukxxx napisał:

Dzisiaj wszyscy gracze są tak samo niewinni, nie licząc win0, bo on jest zawsze podejrzany

Uwielbiam ten argument :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Młotobiatch spojrzał na Astaratha aż się piwem oblał.
- Hohohohohoahhahahahahahaahieehiehieheieniochniochniochniochahehehehehhuhhuhuhukhehehe hehkhekhe khebweehhehhhmwahahahhieeeehehehuehuehuehahahahohhhkheekhahahah.

***

Macie tu tabelkę aktywności coby było, że się przydaję, w nawiasie liczba postów przed pierwszym mordem coby było finezyjnie.

0. win0 - 6 (2)
1. Asthariel - 11 (5)
2.
3. kindziuk - 10 (6)
4. Alexei Kaumanavardze - 2 (0)
5. Kalenos - 7 (2)
6. Avalon - 3 (1)
7. Wayzin - 0 (0)
8. Renzov - 10 (4)
9. Magi - 14 (8)
10. Shudo - 6 (5)
11. Kukowsky - 4 (1)
12. rob006 - 7 (4)

***

- Ty, Astarath nie bądź taki pierwszy do tego materiału, bo zamęt też sprzyja mafii, obserwacja-obserwacja-obserwacja, tymczasem napiję się piwa i pokontempluję wnętrze powiek. Huehuehue.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2011 o 18:39, kindziukxxx napisał:

Pipa? ja Pipa, wyjdźmy i inaczej pogadamy staruchu!, jak ja nie widzę winnych to się
nie doszukuję winy w niewinnych, ktoś ewidentnie zabił naszego współbratymca, ale dzisiaj
nie ma żadnych przesłanek że to jest właśnie ta osoba a nie inna!, jednak niektórzy już
się dziwnie zachowują i skaczą sobie do gardeł więc na nich mój wzrok spogląda i to oni
mogą dostąpić tego zaszczytu i zostać prze zemnie wytypowani


Żebym był o 200 lat młodszy, to tak bym ci do tyłka nakopał, że cały życie byś pamiętał. Jak dla mnie pipa jesteś, i tyle, jakby każdy myślała tak jak ty, to nic byśmy jutro nie mieli, każdy głosowałby tak, żeby jego kandydat nie odpadł i każdy by się tłumaczył że nic nie miał i to przypadkiem tak wyszło. Jak dla mnie o jest jawne uciekanie od odpowiedzialności. A uciekanie to domena pip. O!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2011 o 18:34, Asthariel napisał:

I zgadzam się, na razie dysponujemy tylko słabymi poszlakami, i możemy strzelać. Ja jednak
głosowałbym na tych, którzy się najmniej udzielają - np. Shudo, Avalon, Alexiei. Ja przynajmniej
staram się być aktywny, czyli przydam się trochę w dalszej grze, ponieważ będziecie mieli
wystarczająco wiele materiału na mój temat do analizy.

Wybacz, ale ja głosu nie zmienię. Jeśli większość stwierdzi, że jesteś niewinny, to jutro przy (oby) większej ilości postów uważnie przyjrzę się nowemu materiałowi do analizy i wielce prawdopodobnym jest, że zmienię swój typ. A... jeśli okaże się, że jesteś w mafii, to tym lepiej dla miasta.
Ja jednak nie dam się przekabacić, a argument, że "przydam się, bo dużo piszę" również mnie nie przekonuje z kilku różnych powodów (niechęć niektórych do części fabularnej i opowiadanej historii, brak czasu dobrych graczy). Na razie i tak nie mamy prawdziwych argumentów, dlatego nie ma co szaleć. A milczki i tak prędzej czy później odpadną (czy to przy pomocy MG, czy decyzją miasta- nie ma znaczenia), dlatego nie ma sensu skracać ich agonii (jakkolwiek to brzmi).
Bez odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2011 o 18:46, windows00 napisał:

No i? Jeśli Magi padnie w linczu i będzie niewinna, to podejrzenia padną na tego, kto
pierwszy zwrócił na nią uwagę. Co wykorzystujesz sprytnie ją oskarżając, ale z innej
strony niż ja, żeby nie zarzucić Ci podszywania się.

A jeśli Magi zginie i okaże się niewinna, podejrzenia spadną na mnie, ja zginę i okażę się niewinny to na pewno mieszkańcy będą chcieli ciebie zlinczować, bo ty to wszystko zacząłeś, lecz wtedy będzie już za późno dla nich.Z tego wynika, że jesteś mafiozem próbującym tak namieszać, by stało się tak jak napisałem wyżej.

Dnia 06.07.2011 o 18:46, windows00 napisał:

W końcu wiesz, że to nie ja jestem Twoim partnerem ;>

Masz rację! Nie możesz być moim partnerem, bo nie jestem mafiozem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.07.2011 o 19:13, rob006 napisał:

Żebym był o 200 lat młodszy, to tak bym ci do tyłka nakopał, że cały życie byś pamiętał.
Jak dla mnie pipa jesteś, i tyle, jakby każdy myślała tak jak ty, to nic byśmy jutro
nie mieli, każdy głosowałby tak, żeby jego kandydat nie odpadł i każdy by się tłumaczył
że nic nie miał i to przypadkiem tak wyszło. Jak dla mnie o jest jawne uciekanie od odpowiedzialności.
A uciekanie to domena pip. O!

Stary krzykaczu zaczynasz mnie denerwować, a jak się zdenerwuje zostaniesz moim wrogiem a od tego do linczu już niewiele zostało. Popatrz lepiej na siebie, jesteś zwykłym obdarciuchem i zachlej mordą, nie obchodzą mnie te wszystkie legendy o twojej głowie itp, teraz jesteś staruch i krzykacz i starasz się wchodzić na ambicje, jednak sam linczujesz osobę której już nie będzie dnia dzisiejszego! czy to nie jest aby podejrzane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się