Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 23.04.2012 o 22:15, Wayzin napisał:

Rzeczywiście super, bo leci dzisiaj Fiarot. Wreszcie dostanie za swoje za te wczorajsze
intrygi z remisem xD

Gorzej jeśli Magi ciśnie teraz bekę przed kompem, bo zyskała jeden dzień dla partnera z drużyny, tak czy siak dzisiejszy dzień ma na plus xD Chociaż zachowanie ka_le, Buscetty i Kalenosa świadczy o tym, że Fiarot istotnie może mieć przerąbane ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2012 o 22:18, Fiarot napisał:

Cicho, chcę się trochę z Wayzinem podroczyć, póki jeszcze żyję :P.


Trolololo. Nabijamy sobie posty, co? ;)

Edit: nabijaj szybciej, bo mało czasu Ci zostało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2012 o 22:17, Fiarot napisał:

A Ty co się tak wypytujesz - nie wiesz, na kogo mord puścić? :P

Taaak! Oczywiście na szczęście mi idealnie powiedzieliście...

Nie. Poprostu zapomniałem o tej zasadzie, bo jak grałem w mafie w realnym życiu to nei graliśmy na tą zasadę ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2012 o 22:16, Fiarot napisał:

Rob - człowiek z ukrycia, nagle uaktywnił się, gdy trzeba było zmieniać. Ratował kataniego
(choć to się jeszcze okaże :P), ale te nagłe ożywienie się...


Nagle się uaktywnił, bo dopiero wtedy zerknął ponownie na forum - wcześniej zająłem się swoimi rzeczami, bo przeglądanie tego forum może do nerwicy doprowadzić, no i trochę się zasiedziałem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2012 o 22:11, Magwisienka napisał:

> Magi i tak teraz raczej zginie w mordzie ?
"Katani może sprawdzić siebie i tym samym zagwarantować sobie immunitet. Może tak uczynić
JEDEN RAZ podczas gry." :)


Mam nadzieję, że jako katani podejmiesz najlepszą możliwą decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2012 o 22:20, Avalon67 napisał:

Gorzej jeśli Magi ciśnie teraz bekę przed kompem, bo zyskała jeden dzień dla partnera
z drużyny, tak czy siak dzisiejszy dzień ma na plus xD Chociaż zachowanie ka_le, Buscetty
i Kalenosa świadczy o tym, że Fiarot istotnie może mieć przerąbane ;p

E tam, Mag sprawdziła Fiarota (bo chyba można po raz drugi, co?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2012 o 22:20, Wayzin napisał:

> Cicho, chcę się trochę z Wayzinem podroczyć, póki jeszcze żyję :P.

Trolololo. Nabijamy sobie posty, co? ;)

Edit: nabijaj szybciej, bo mało czasu Ci zostało :P


Mogliby statystyki przywrócić, bo tak nawet nie mam jak sprawdzić, ile do tej pory nabiłem.

P.S. To jednak ja dzisiaj lecę? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2012 o 22:23, Fiarot napisał:

Mogliby statystyki przywrócić, bo tak nawet nie mam jak sprawdzić, ile do tej pory nabiłem.

P.S. To jednak ja dzisiaj lecę? :P

Patrz, nie wiedziałem nawet, że zdjęli te statystyki z gram.pl.

Nie, dzisiaj przeżyjesz, jutro lecisz (a jak nie to sam Cię zlinczuję, bo Ty już się w tej edycji nagrałeś :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co działo się tego dnia przy potoku ryby będą "opowiadać" z pokolenia na pokolenie a drzewa będą szumieć aż dojdzie z wiatrem hen daleko, i jakiś bard opisze to w pięknej balladzie lub poeta w wierszu czy liryce.

A dzień nie zapowiadał się tak hucznie. Tu rybka złowiona. Delikatne plumkanie się w wodzie. Potem mniam mniam. Nastroje majorowe. Nagle kiedy słońce zaszło za horyzont w rozbitków wstapił "mr Hyde" Szał opentał wielu. Biedna i niepozorna Magi cofała się pod naporem żarłocznych oczu. W akcie desperacji wyjawiła swój sekret, który się okazało podziałał na grupę i wtedy Buscetta, na którą spojrzały głodne krwi oczy - nie miała czasu na cokolwiek więc rzuciła się w toń lodowatego potoku. Paraliż jakiego doznała spowodował zatrzymanie akcji serca i dziewczyna zmarła.

Kiedy grupa wyciągneła ją z wody. Po przeszukaniu ciała nie znaleziono nic co mogłoby ją wiązać z mordercami. Była zwykłym rozbitkiem jak większość z nich. Chciała dalej żyć, robić zdjęcia - niestety życie bywa okrutne i teraz grupa musi przełknąć tę stratę i myśleć co robić dalej.

---------------------------------------------------------------------------------
Buscetta była niewinna.

Tak wyglądało to burzliwe głosowanie. Sam się spociłem w tych ostatnich 3 minutach a co dopiero gracze :P

Garrincha - Wayzin
Rob006 - Buscetta (wczesniej Magi)
Kalenos - Zendemion
Buscetta - Avalon (wczesniej Magi)
Wayzin - Magi (Wczesniej Ka_le)
Magi - Buscetta
ka_le - Magi
Avalon - Buscetta
Fiarot - Buscetta

Buscetta 4
Magi 2
Wayzin 1
Zendemion 1
Avalon 1

Chyba nic nie pomieszałem.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2012 o 22:25, Ziemas napisał:

Chyba nic nie pomieszałem.


Jeszcze:
Zendemion - kindziukxxx
kindziukxxx - Avalon

Na szczęście wiele to nie zmienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2012 o 22:24, Avalon67 napisał:

Idę spać, w zmodyfikowanym regulaminie pisze, że mafia działa o 22:15, kataniemu nic
nie podpowiadam, cicho sza!

Wayzin
Buehuehuehue


To Ty nie musisz czekać na wyniki linczów/mordu, gdyż z góry znasz ich rezultat? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka słów na swoją obronę: fakt, nie ogarnęłam. Nie wiedziałam, że tu się takie akcje dzieją i że w takim tempie trzeba zmieniać swoją decyzję. Wahałam się co zrobić, ale stwierdziłam, że nawet jeśli zostawię mój głos na Magi, a zmienią go inni, to mój jeden i tak jej w niczym nie zagrozi. Więc moja reakcja była w zasadzie zbędna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2012 o 22:31, Fiarot napisał:

To Ty nie musisz czekać na wyniki linczów/mordu, gdyż z góry znasz ich rezultat? :P


Ja znam, ale siedzę tu dalej, żeby zachować pozory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2012 o 22:31, ka_le napisał:

Kilka słów na swoją obronę: fakt, nie ogarnęłam. Nie wiedziałam, że tu się takie akcje
dzieją i że w takim tempie trzeba zmieniać swoją decyzję. Wahałam się co zrobić, ale
stwierdziłam, że nawet jeśli zostawię mój głos na Magi, a zmienią go inni, to mój jeden
i tak jej w niczym nie zagrozi. Więc moja reakcja była w zasadzie zbędna.


Czyli wahałaś się, czy ratować osobę podającą się za kataniego...
O.K. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy osłupiali towarzysze doli i niedoli stali nad zwłokami biednej Buscetty stało się coś czego nikt się pewnie nie spodziewał.
Fiarot stęknął, zdążył spojrzeć na przebity brzuch. Krew a z nią życie ulatniało się z niego jak wietrzyk, który właśnie zaczął mocniej wiać.
Ostatnie wyznanie Magi, że nocą kiedy wszyscy spali ona wkradła się do szałasu Fiarota i rzekomo uznała go za niewinnego, mogło się komuś nie podobać. W całym zamieszaniu z Buscettą nikt nie widział w ciemnościach co się dzieje z nimi samymi. A właśnie wtedy morderca uderzył zupełnie niespodziewanie, od tyłu zadając śmiertelny cios.

--------------------------------------------------------------------
Fiarot nie żyje. Kolejna ofiara bezwględnych zabójców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się