Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 24.04.2012 o 21:15, Magwisienka napisał:

Dobra, lincz leci na Wayzina, bo mi dzisiaj wybitnie nie pasuje:

**********

LINCZ---> Wayzin

**********


hehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 20:45, Avalon67 napisał:

Teraz ja przepraszam, bo użyłem nieodpowiedniego słowa. Chodzi mi o to, że bardzo często
przywołujesz to, że masz taki styl i, że nie będziesz czynić jak Ci "doświadczeni", że
już czuję jakby to było tłumaczenie się ;p


Nieee, chodziło mi raczej o to, że Wy siebie oceniacie w świetle jakichś tam schematów waszej gry w poprzednich edycjach, a ja, jako, że Was nie znam (nie podkreślam tego ani się nie tłumaczę:)) kompletnie nie znam się na Waszych taktykach i chciałam tylko zaznaczyć, że to w ogóle nie ma znaczenia (bo wtedy mogło być tak a dziś inaczej) i żebyście nie szli utartymi ścieżkami! Pojawiały się kilkakrotnie głosy, że ci bardziej doświadczeni chcą wyeliminować mniej doświadczonych coby gra była ciekawsza, z kolei Fiarot wskazywał, że może to być próba zrzucenia winy właśnie na tych doświadczonych i odwrócenia uwagi młodych od siebie. Swoją drogą, gdyby taką taktykę obrali nowi gracze, to skąd do cholery mieliby wiedzieć, że tak kiedyś praktykowali doświadczeni? To taka mała dygresja, koniec z tymi chorymi podziałami:)

Wayzin czy Kalenos...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rob, powiedz że jesteś katanim i napisz kogo sprawdzałeś, bo jednak wszystko zaczyna wyglądać coraz mocniej poplątane.
jak nie napiszesz do ~21:45 mój głos leci na Kalenosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 21:18, kindziukxxx napisał:

Rob, powiedz że jesteś katanim i napisz kogo sprawdzałeś, bo jednak wszystko zaczyna
wyglądać coraz mocniej poplątane.

dafaq?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 21:18, kindziukxxx napisał:

Rob, powiedz że jesteś katanim i napisz kogo sprawdzałeś, bo jednak wszystko zaczyna
wyglądać coraz mocniej poplątane.

Czemu założyłeś, że skoro Rob jest funkcyjnym to akurat katanim...? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 21:15, Magwisienka napisał:

Dobra, lincz leci na Wayzina, bo mi dzisiaj wybitnie nie pasuje:

**********

LINCZ---> Wayzin

**********


Cholera, no i Magi przez CIebie nie wiem co robić:) Bo jeśli jesteś mafią, to być może głosujesz na Wayzina, żeby ratować Kalenosa... Ale jeśli jesteś prawdziwym katanim, w co jednak większość wierzy, to pójdę za Tobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 21:24, ka_le napisał:

Cholera, no i Magi przez CIebie nie wiem co robić:) Bo jeśli jesteś mafią, to być może
głosujesz na Wayzina, żeby ratować Kalenosa... Ale jeśli jesteś prawdziwym katanim, w
co jednak większość wierzy, to pójdę za Tobą...

Mafią nie jestem, ale i pewna roli Wayzina tez nie jestem. Wczoraj się pomyliłam, przez co padła niewinna Buscetta, więc może tym razem mi ślepo nie wierzcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 20:58, Magwisienka napisał:

> /.../
Zamierzasz się pojawić w końcówce dzisiejszego dnia?


No ba!

lincz==> Kalneos

Po głębszej analizie okazało się, że poza ta jedną pierdółką o której wcześniej wspomniałem, nic nie mam na Wayzina. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, najbardziej mnie niepokoi to, że jeśli taki rob czy Avalon są w mafii, to właściwie wygraną mają w kieszeni, bo oni na wpadkę jak sobie nie pozwolili, tak nie pozwolą i będą nadal grać nieskazitelnie.

Ot taka mała dygresja. Nie chcę siać fermentu, po prostu jeśli dzisiaj odpadnę, to lepiej coś takiego po sobie zostawić.

Z doświadczenia wiem, że młodsi stażem gracze łatwiej dopuszczają się pomyłek z powodu nieogrania, takich zatem najłatwiej zwykle odstrzelić. A szansa na to, że są w mafii jest taka sama co w przypadku każdego innego.

Ja niestety mam trochę zawiązane ręce w tej kwestii, a to dlatego, że jestem przyzwyczajony do: uniewinniania/odstawiania mnie na bok w pierwszych dniach i nagonki w następnych, bo robię ryzykowne rzeczy. Przywykłem też do tego, że Avalon w mniejszym czy większym stopniu mnie popiera, bo to jest zawsze dla niego wygodne. I w tej edycji dałoby się dostrzec pewien zarys takich zachowań, ale nvm, ja i tak jestem w tej chwili najmniej wiarygodny ze wszystkich z tego co widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 21:24, ka_le napisał:

Cholera, no i Magi przez CIebie nie wiem co robić:) Bo jeśli jesteś mafią, to być może
głosujesz na Wayzina, żeby ratować Kalenosa... Ale jeśli jesteś prawdziwym katanim, w
co jednak większość wierzy, to pójdę za Tobą...


Problem w tym, że Magi jako katani ma tyle samo szansy na ustrzelenie mafii, co reszta miasta. Zresztą, jeśli chcesz powtórki z wczoraj (pamiętaj, utraciłaś swoją ''sojuszniczkę'', by tak rzec - Buscettę z powodu przeczucia Magi), to proszę bardzo, droga wolna.

Miałem coś jeszcze napisać, ale mi wypadło z głowy. Mimo wszystko chciałem o tym wspomnieć, żebyście wiedzieli, że mi się pomysły jeszcze nie skończyły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 21:15, Avalon67 napisał:

I zapadła niezręczna cisza.

Rob, chodź coś powiedz ;p


No dobra. Przede wszystkim nie przesadzałby od razu tak, że jeśli Magi dzisiaj przeżyje, to na pewno jest mafią i powinna jutro zginąć. Im dłużej o tym mówimy, tym bardziej kuszące jest dla mafii pozostawienie jej dzisiaj - może i ryzyko, ale zamieszanie byłoby spore więc i zyskać można sporo.
Tako rzeczę ja. O!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 21:18, kindziukxxx napisał:

Rob, powiedz że jesteś katanim i napisz kogo sprawdzałeś, bo jednak wszystko zaczyna
wyglądać coraz mocniej poplątane.

Chciałbym, ale muszę cię zmartwić - nie tym razem.

Dnia 24.04.2012 o 21:18, kindziukxxx napisał:

jak nie napiszesz do ~21:45 mój głos leci na Kalenosa

Mi tam pasi. :P

BTW: Skąd pomysł że jestem katanim? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 21:32, rob006 napisał:

> I zapadła niezręczna cisza.
>
> Rob, chodź coś powiedz ;p

No dobra. Przede wszystkim nie przesadzałby od razu tak, że jeśli Magi dzisiaj przeżyje,
to na pewno jest mafią i powinna jutro zginąć. Im dłużej o tym mówimy, tym bardziej kuszące
jest dla mafii pozostawienie jej dzisiaj - może i ryzyko, ale zamieszanie byłoby spore
więc i zyskać można sporo.
Tako rzeczę ja. O!


Ja uważam, że jeśli Magi przeżyje dzisiejszą noc to trzeba spożytkować drugi zapasowy lincz na sprawdzenie jej nowych danych, także zabicie jej jutro z pewnością odpada - takie moje zdanie.

Wayzin
Nie przesadzaj z tą wierzytelnością. Kalenos jeszcze żyje ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 21:26, Magwisienka napisał:

> Cholera, no i Magi przez CIebie nie wiem co robić:) Bo jeśli jesteś mafią, to być
może
> głosujesz na Wayzina, żeby ratować Kalenosa... Ale jeśli jesteś prawdziwym katanim,
w
> co jednak większość wierzy, to pójdę za Tobą...
Mafią nie jestem, ale i pewna roli Wayzina tez nie jestem. Wczoraj się pomyliłam, przez
co padła niewinna Buscetta, więc może tym razem mi ślepo nie wierzcie :P


W związku z tym, że moje typy na dziś to właśnie Kalenos i Wayzin, to tego się już będę trzymać. Jeśli jesteś mafią, to podejrzewam, że zdrajcą jest również Kalenos (bo go ratujesz stawiając na Wayzina). Okaże się.
Zatem dziś postawię na Wayzina.

===================

lincz => Wayzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wayzin
Ten wyjazd na mnie to taka rozgrzewka przed jutrem? Chyba, że dane mi jednak nie dożyć, bo jak rob mówi kusimy mafię by zostawić Magi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.04.2012 o 21:33, rob006 napisał:

BTW: Skąd pomysł że jestem katanim? :D

zbyt długie milczenie, budowanie napięcie i .... bum pojawia się znikąd :) - tak po prostu przez chwilę pomyślałem i w sumie pomimo całego absurdu i szans na takie coś to, byłoby nawet realne :)

Kalenos
no bo mógłby zmienić moje zdanie a tak to póki co lecisz ty według mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się