Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Balsam dla oczu. Dziękuję za wspaniały opis :D
No to nasz student medycyny dowiedział się jak wygląda człowiek w środku.

===============================================================
Po raz pierwszy Zenon niczego nie żałował. Usłyszał od Uru coś o drugim zabójcy. Może by się przejął, gdyby nie to niemalże rytualne zabójstwo wprawiło go w euforię.
Gdy emocje ostygły zauważył, że Magi nie żyje. Będzie za nią tęsknił, miała dużo słodyczy. Lubił słodycze.
===================================================================
Ej, ale w fabularce wszyscy zajęli się "zabawką" to jak ktoś miał mieć chwilę do wykorzystania :(.
No nic, pewnie byłoby za łatwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2012 o 23:03, Zendemion napisał:

Ej, ale w fabularce wszyscy zajęli się "zabawką" to jak ktoś miał mieć chwilę do wykorzystania
:(.
No nic, pewnie byłoby za łatwo :D


---------------------------------------
Magi po wydłubaniu oczka już się nasyciła i niefortunnie odeszła dając pole innym a ten moment wykorzystał zabójca, który tylko na to czekał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Standardowo dla ostatnich dni grupa po kolejnej burzliwej nocy i kolejnych ofiarach nie zamierzała spędzać nocy w miejscu zbrodni. Zchodzili w świetle księżyca, pochodni i laterek, w których baterie jeszcze dychały resztkami energii.
Ponownie około 4 nad ranem Uru zaproponował przerwę na postój a Rob, - który swojej roli lidera grupy już nie chciał wypuścić - zgodził się. Mimo podwójnego liderowania obaj mężczyźni dogadywali się juz całkiem dobrze. Być może po ostatnich wydarzeniach nabrali do siebie szacunku.

Przerwa na niezbędny sen trwała do koło 9 rano. Skromne śniadanko i o 9:30 już byli w drodze. Wigoru dodawały coraz częstsze ożywiające komentarze Uru odnośnie zbliżania się do celu ich długiej i krwawej podróży.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie jest takie: Kalenos był albo tym, który myśli i kieruje działaniami mafii (a w to naprawdę trudno uwierzyć;) bez urazy Kalenos;)), albo był kierowanym przez innego bardzo sprytnego gracza.



Rozważając pierwszy przypadek dochodzę do wniosku, że jego kompanem może być Garrincha. Wygraliby bez chwały, ale jednak by wygrali:) Garrincha może specjalnie grać takiego olewusa, tym samym będąc poza wszelkimi podejrzeniami. Za tą kandydaturą przemawia to, że wczoraj Kalenos wskazał go jako niewinnego. Tyle tylko, że to byłoby zbyt proste… :)



Drugi przypadek, o wiele bardziej ciekawy - Kalenos jest przez kogoś sterowany, ktoś mu mówi co ma robić i jak gadać. Kto? Avalon albo Zendemion. Magi musiała zginąć, bo obstawiała jednego z nich. I podejrzewam, że któregoś z tych dwóch by wczoraj sprawdziła. Myliła się co do Buscetty i Wayzina, ale za trzecim razem być może trafiła (w końcu jak to mówią – do trzech razy sztuka, no nie?). Zatem jeśli lincz remisowy, to widzę w nim tych dwóch, ewentualnie któregoś z nich w połączeniu z Garrinchą (chociaż to się kupy nie trzyma, żeby to był Garrincha).



Oh, no i jest jeszcze opcja trzecia – że wspólnikiem jestem ja albo Kindziuk, bo na nas z kolei Kalenos odchodząc rzucił podejrzenia. Ale to też byłoby zbyt proste, podobnie jak w pierwszym przypadku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Magi napisała: ''Ogarnijcie jutro Garrinchę w remisie - Kalenos go uniewinnia plus to on się najbardziej dopytywał, czy aby na pewno drugiej nocy sprawdziłam siebie i czy aby na pewno zginę, bo wykorzystałam swoje sprawdzenie''

Dopytywałem się, bo uwaga(!), byłem na kompie na chwilę u brata i nie miałem czasu/możliwości przeczytać tematu.


Skoro Kalenos powiedział, że sprawdził mnie, to ile mógł przeżyć jako katani? Wystarczyłoby mnie zabić, żeby sprawdzić jego wiarygodność. Jeśli okazałbym się winny, mafia by przegrała wszystko jednym ruchem. Czy mafioza mógłby być aż tak głupi?

To jest ciekawe:
Kalenos napisał: ''Rozumiem... No spoko, nie sądziłem, że mi uwierzycie.
A więc uważam, że podejrzana jest Kale, gdyż jakoś siedzi cicho i nagle, kiedy napisałem moje "wyznanie" to zaczęła szybko pisać i ogólnie wcześnie dziwnie grała. Drugim podejrzanym jest Kindziuk, wytykałem mu mnóstwo rzeczy, jutro będziecie mogli poszukać. :)''

Drugim mafiozą jest najprawdopodobniej ka_le.
W poprzednim głosowaniu ratowała swojego partnera, a teraz ten próbuje ją atakować i robić jej alibi

Jeśli chcecie remis, to chyba proponuje z Avalonem, ewentualnie ze wskazanym przez Kalenosa Kindziukiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bez zbytniego rozwodzenia się typy na dzisiejszy remis

Garrincha - ka_le
Garrincha - Avalon

ten 1 wiadomo, kalenos wczoraj zasiał ziarno niepewności.
ka_le - mimo wszystko pasuje do bycia mafią
Avalon - może to zbyt standardowe myślenie ale za długo żyje, a jak przezywa tak długo to należy spodziewać się czegoś szczególnego :)


zostaje
Zendemion
cóż idealny gracz nie ma zbytnio do czego się przyczepić, więc raczej niewinny,

Rob
cóż jak dla mnie niech dzisiaj decyduje o remisie,

bo licząc prosto, mamy 3 lincze wliczając z remisem, a podejrzane są 3 główne osoby, więc powinniśmy spokojnie to wygrać, tylko wszystko musi być rozplanowane wcześniej, jak ktoś znowu zacznie kombinować pod koniec to wiadomo co z nim trzeba będzie zrobić, bo dzisiaj mieszkaniec który się poświeci będzie również bohaterem, bo mamy 50% szans na trafienie magfii, no chyba że Zendemion jest w mafii, ale wtedy gratulacje dla niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2012 o 15:26, kindziukxxx napisał:

bez zbytniego rozwodzenia się typy na dzisiejszy remis

Garrincha - ka_le
Garrincha - Avalon


W sumie to się zgadzam. Jeszcze muszę się zastanowić nad tobą trochę, ale na dziś proponowałbym duet Garrincha & ka_le. Zendemionowi odpuszczam, jeśli jest mafią to szacun za kilka niezłych blefów. :D
Jak dla mnie wyskok Kalenosa z katanim to porażka na całej linii, coś tak głupiego mógł wymyślić albo sam, albo razem z kimś niedoświadczonym. Więc jego partnerem jest albo ktoś nowy, albo ktoś nieobecny. A to daje nam trójkę ka_le, Garrincha, Avalon.
No chyba że to też był blef, wtedy szacun :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2012 o 16:14, rob006 napisał:

> bez zbytniego rozwodzenia się typy na dzisiejszy remis
>
> Garrincha - ka_le
> Garrincha - Avalon

W sumie to się zgadzam. Jeszcze muszę się zastanowić nad tobą trochę

nie ma sprawy,
tylko zostaw plan na jutro bo dzisiaj jak nie trafimy lecisz na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2012 o 15:26, kindziukxxx napisał:

Avalon - może to zbyt standardowe myślenie ale za długo żyje, a jak przezywa tak długo
to należy spodziewać się czegoś szczególnego :)

Powiedz mi kiedy miałem zginąć? Zawsze jest jakiś pewny niewinny do ubicia, a ja muszę czekać w ogonku... ;(

Z mojego wyliczenia i w ogóle podejrzeń wynikało jak dotąd, że kindziuk i Zendemion wyglądają zbyt niewinnie by ich linczować, a Garrinchę jak dotąd przez jego postawę też odpuszczałem, naturalnie więc zostaje ka_le.

Teraz chcę się poświęcić przejrzeniu rozgrywki, może coś wpadnie w oko.

I uprzedzam, że w godzinach 19:30-21 mnie bankowo nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pamiętaj że jesteś tym drugim podejrzanym a nie pierwszym, a skoro sam typujesz ka_le, to jeżeli jesteś pewien że ona jest w mafii, to i podłożenie się w remisie nie powinno sprawić Ci problemu :), no chyba że jesteś pan mafia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2012 o 14:40, Garrincha napisał:

To jest ciekawe:
Kalenos napisał: ''Rozumiem... No spoko, nie sądziłem, że mi uwierzycie.
A więc uważam, że podejrzana jest Kale, gdyż jakoś siedzi cicho i nagle, kiedy
napisałem moje "wyznanie" to zaczęła szybko pisać i ogólnie wcześnie dziwnie grała. Drugim
podejrzanym jest Kindziuk, wytykałem mu mnóstwo rzeczy, jutro będziecie mogli
poszukać. :)''

Drugim mafiozą jest najprawdopodobniej ka_le.
W poprzednim głosowaniu ratowała swojego partnera, a teraz ten próbuje ją atakować i
robić jej alibi

Jeśli chcecie remis, to chyba proponuje z Avalonem, ewentualnie ze wskazanym przez
Kalenosa Kindziukiem


Człowieku otwórz oczy! Nie mów mi że Mu uwierzyłeś? Chyba nie jest aż tak głupi, żeby nie wpaść na to, że to możę być odczytane jako alibi. Nawet ja to wiem! Bosz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2012 o 16:36, kindziukxxx napisał:

pamiętaj że jesteś tym drugim podejrzanym a nie pierwszym, a skoro sam typujesz ka_le,
to jeżeli jesteś pewien że ona jest w mafii, to i podłożenie się w remisie nie powinno
sprawić Ci problemu :), no chyba że jesteś pan mafia :)

Te, cwaniak. Pewien to będę gdy drugi mafiozo będzie wąchać kwiatki od spodu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2012 o 15:26, kindziukxxx napisał:

bez zbytniego rozwodzenia się typy na dzisiejszy remis

Garrincha - ka_le
Garrincha - Avalon


A dlaczego nie Avalon-Kindziuk? Albo Garrincha-Kindziuk? Albo Avalon-Zendemion? Kombinacji jest wiele, nie sądzisz?

Dnia 26.04.2012 o 15:26, kindziukxxx napisał:

ten 1 wiadomo, kalenos wczoraj zasiał ziarno niepewności.


Raczej trudno w to uwierzyć, ale kto wie...

Dnia 26.04.2012 o 15:26, kindziukxxx napisał:

ka_le - mimo wszystko pasuje do bycia mafią


Bo? Strzelam analizki, próbuję dopasować, a Ty tylko typujesz "bo tak i koniec". Tak samo pasuję do bycia mafią co Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2012 o 16:30, Avalon67 napisał:

Z mojego wyliczenia i w ogóle podejrzeń wynikało jak dotąd, że kindziuk i Zendemion wyglądają
zbyt niewinnie by ich linczować


No i właśnie o to chodzi... ale chyba tylko ja to widzę...

, a Garrinchę jak dotąd przez jego postawę też odpuszczałem,

Dnia 26.04.2012 o 16:30, Avalon67 napisał:

naturalnie więc zostaje ka_le.


I Kindziuk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2012 o 16:30, Avalon67 napisał:

I uprzedzam, że w godzinach 19:30-21 mnie bankowo nie będzie.


============
Sorry, że robię śmietnik i w kilku postach odpowiadam. Ale w nawiązaniu do powyższego wszem i wobec ogłaszam, że mnie też nie będzie w godz. od ok. 18.30 - 21 (z minutami nawet może). Póki co z doskoku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2012 o 16:44, Avalon67 napisał:

> pamiętaj że jesteś tym drugim podejrzanym a nie pierwszym, a skoro sam typujesz
ka_le,
> to jeżeli jesteś pewien że ona jest w mafii, to i podłożenie się w remisie nie powinno

> sprawić Ci problemu :), no chyba że jesteś pan mafia :)
Te, cwaniak. Pewien to będę gdy drugi mafiozo będzie wąchać kwiatki od spodu ;p

tego będzie każdy, no może poza magi, jak dostałą ostatnie informacje przed śmiercią co do ostatniego typu, dla mnie i tak ka_le i Garrincha są osobami do linczu w pierwszej kolejności, mimo wszystko nie znamy ka_le i nie wiemy czy grała tak bo grała, czy to zasługa partnera, no a Garrincha został nam wczoraj podany przez kalenosa, a przez to właśnie że on to podał zasiał zbyt duża niepewność by tego gracza zostawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się