Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Andrij przysłuchiwał się rozmowie innych, podejrzewali go, ale czego? Nadal tego nie rozumiał. Może Dev chciał ich zmylić z tropu, może specjalnie zagłosował na mnie żeby żucić cień podejrzeń na mnie. -pomyślał Andrij -Mam na oku dwuch podejrzanych, Tomi i Shudo. Tomi bo zaprzeczył swojej pewności po tym jak już nie można by składać głosu, a Shudo dlatego że po każdej "akcji" mafii sporządza listę kto jest w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>(...)Tomi bo zaprzeczył swojej pewności po tym jak już nie można by składać głosu (...)

Wcześniej już to wyjaśniłem.

>(...)a Shudo dlatego że po każdej "akcji" mafii sporządza listę kto jest w grze.

Może poprostu chłopak lubi porządek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2005 o 14:19, Andrij napisał:

Tomi i Shudo. Tomi bo zaprzeczył swojej pewności po tym jak już nie można by składać głosu, a Shudo dlatego że po każdej
"akcji" mafii sporządza listę kto jest w grze.


No wasnie hmmmm....... czy to jest przestepstwo rbic liste i sobie kalkulowac kto kogo i z czym do kogo i czego ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc tak ja nadal uważam, że Andrij jest winny. Nie mam cały czas czasu na zebranie do kupy myśli, ale jeśli przeczytacie dokładnie jego posty może zauważycie to co ja :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2005 o 18:21, Keroth napisał:

Więc tak ja nadal uważam, że Andrij jest winny. Nie mam cały czas czasu na zebranie do kupy myśli, ale jeśli przeczytacie
dokładnie jego posty może zauważycie to co ja :).


No to zobaczmy
lincz - Andrij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że dziś zginę :P, więc muszę wam pogratulować... śmierci kolejnego niewinnego :P. Cóż czas na mnie. -powiedział Andrij po czym wyszedł z PADNIJ


LINCZ --> Keroth

tak, tak, wiem miałem innych podejrzanych ale postanowiłem dziś losować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2005 o 19:10, Andrij napisał:

Widzę że dziś zginę :P, więc muszę wam pogratulować... śmierci kolejnego niewinnego :P.


Tak samo wypowiadał się przed śmiercią DEViANCE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2005 o 19:14, Andrij napisał:

tylko w przeciwieństwie co do niektórych promocji

Andrij nierówna się DEViANCE :):):):):):):):):):):)


To się okarze ;-).


LINCZ - ANDRIJ. A jeśli nie ty to pewno Tomi potem się kończą moje typy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2005 o 19:43, don manfrett napisał:

Lincz Andrij :)


za duzo analizuje za malo faktow podaje....

jush trace pomysly....aczkolwiek jestem gotow podejrzewac
DEViANCE




nie chce nic mówić ale Dev już nie żyje :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszakże jestem niewinny i nic po za tym że

a) jeśli Bajtek był katanim, to jestem niewinny bo prawdopodobnie mnie sprawdził
b) ktoś manipuluje grupą, ktoś jako pierwszy zawsze wskazuje kto jest winny po głosowaniu
c) dlaczego Dev na mnie głosował skoro był w mafii? juz ktos to powiedział, że pewnie zrobił tak dlatego ze chce odciągnąc uwagę i jesli uznac tę wersję za prawdziwą to wiedział ze grupa ma co do mnie jakies wątpliwości i mogła mnie zabić, i w tym wypadku został by sam
d) Keroth stara się mnie wyeliminować od samego początku gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shudo w dniu dzisiejszym postanowił zagłosować na Kerotha

P.s. Przepraszam za moją dzisiejszą nieobecność ale dzisiaj jestem cały czas zajęty.
***
Lincz - Keroth

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Walgierz zaraz po powrocie z pracy udał się do PADNIJ. Wysłuchał głosów mieszkańców i bardzo się zdziwił. Chcieli zabić Andrija. Walgierz nie wierzył w winę Andrija, a argument, że Deviance chciał osłonić kumotra, zupełnie go nie przekonywał. Raczej był skłonny uwierzyć w zemstę zza grobu. Dev postanowił wrobić Andrija i ostatni raz zamieszać. Liczył, że mieszkańcy będą za bardzo kombionować i dadzą się nabrać. Tak kombinował walgierz.
- Inna sprawa to katani. Czy nikogo oprócz mnie nie zdziwił fakt, że do tego czasu nie ujawnił się? Przecież miał możliwość sprawdzenia sześciu osób. Mafia na nikogo nie polowała. Ona wybijała mieszkańców, więc katani na pewno nie krył siebie przez cały czas. Pogódźcie się z tym - odezwał się walgierz - że katanim był Bajtek i sami go wykończyliśmy. Shudo miał rację, że Bajtek jako katani zagrał katastrofalnie, ale takie są fakty...
Podtrzymuję tezę, że najbardziej podejrzany jest Tomi.

********
LINCZ ----> Tomi_323

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się