Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

1.
2.
3.
4.
5.
6.
7. Tomi_323 – zrezygnował
8.
9.
10.
11.
12.
13. Styczek - Walgierz
14. Walgierz – Styczek
15.
16.
17.
18.
19. Illidian Shando - Styczek
20.


1st place Styczek - 2 głosy
2nd place Walgierz - 1 głos

W wyniku linczu ginie niewinny Styczek i z braku innych opcji ostatni mafiozo zabija Illidiana Shando. Nie muszę już chyba dodawać, że trzecim mafiosem jest Walgierz.

Tym samym ogłaszam zwycięstwo Mafii i uznaję edycję 1(49) za zakończoną!

Dziękuję wszystkim za grę , za wszystkie wpadki przepraszam i życzę wyśmienitej zabawy w przyszłych edycjach, których oby jak najwięcej.

Wiem, że wielu z Was oprawa tej edycji nie przypadła do gustu, za to przepraszam, nie mniej jednak moją intencją było skupienie gry na wymianie argumentów a nie opowiastce fabularnej.

Katanim był... Budo, który zrezygnował 1go dnia, więc funkcję po nim przejął w trybie ekspresowym Bajtek, który narzekał, że program Vila, źle mu rolę przydzielił...

Wszelkie komentarze zachowam dla siebie... no może po za jednym - ostanie dwa dni były nudne i żałosne... żałowałem, że nie było fabuły bo przynajmniej pisalibyście cokolwiek...

No, ale jeszcze raz DZIEKUJĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak edycja mi się podobała na początku. Potem wszystko zaczęło wyglądać tak, że nie było się do kogo przyczepić. KAżdy pisał jedno zdanie i dupa :/

Walgierz - ładnie, ładnie :)

------------------

Kolejna edycja:

MG-?

1. Keroth ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mafijne FAQ pozsotawiam oczywiście dla przyszłych MG. Myślę, że mogłoby zostać przypięte. Każdy MG będzie tylko musiał poprosić TYHE o pewne niezbędne modyfikacje.

Ze swojej strony prosiłbym jedynie o pozostawienie punktu 11 bez zmian... tak na pamiątkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, a teraz na poważnie.
Bloody zaproponował grę praktycznie bez fabuły i był to świetny pomysł. Wielka szansa dla początkujących graczy, bo nie musili się silić na wymyślanie postów fabularnych. Ale oni tej szansy nie wykorzystali. Nie będę rzucał ksywkami, bo nie o to chodzi.
Niska dramaturgia (akutrat nie dla mnie, dzisiaj byłem bliski zawału) była trochę winą mafii, która przetrzebiła wyjadaczy. Ale taktyka okazała się skuteczna.
I na koniec sprawa kataniego. Nie grałem zbyt wielu edycji i nie zamierzam udawać weterana. Sam byłem katanim raz jeden, ale to co wyprawiał Bajtek, to wołało o pomstę do nieba... Dał chłopak plamę. Ale odpuście mu, bo może być tylko lepiej. Każdy popełnia błędy, a ważne jest by się na nich uczyć :)
To tyle.
Wielkie dzięki dla MG za włożoną pracę.
Dzięki dla mieszkańców.
I pozdrowienia dla kompanów - Darnoka i Devianca. Przykro mi chłopaki, że na Was głosowałem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym użyć słowa tragedia, ale nie chciałbym obrażać tutaj wszystkich. Krótko rzecz ujmując poziom edycji szczególnie w końcówce był żałośnie niski - praktycznie żadnych solidnych argumentów czy dyskusji, żywej wymiany zdań. Trochę być może w tym winy mafii, która po moim "odejściu" konsekwentnie eliminowała doświadczonych graczy.
Nie do końca sprawdziła się wersja z "pustą" fabułą, nie sprawdziła się też wersja z zawyżoną ilością graczy. Cóż, od czegoś trzeba było zacząć FM na nowym Forum - miejmy nadzieję, że w przyszłości będzie to wyglądać lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z Darnokiem. Pisalem to Bloody''emu, wiec zna moja opinie. Edycja moze bylaby niezla, gdyby nie zbyt duza ilosc poczatkujacych graczy, albo brak czasu u innych. Moze te edycje rozegralem troche dziwnie, ale takie bylo moje zamierzenia. Jesli komus to przeszkadzalo to trudno, nie uwazam, bym mial za co przepraszac. Z poczatku jeszcze bylo fajnie, dosyc obszerne posty, mozna bylo co czytac, pozniej bylo coraz gorzej. Nie chce nikogo urazic, ale naprawde, kiedys bylo o wiele lepiej. Dziek za te edycje i z niecierpliwoscia czekam na nastepna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś od początku miałem dziwne przeczusia, że Walgierz jest mafiozem - nic konkretnego, po prostu taki szept podświadomości ;) Nie pisałem tego, bo nie miałem żadnych podstaw, a poza tym chciałem w razie czego trochę pożyć. DEVa jednak dopadłem wspólnie z Narrenturmem (którego podejrzewałem dzień wcześniej, ale tym głosem na DEVa rozwiał moje wątpliwości). I co? I DEV się postarał żebym sobie dłużej nie pograł ;)
Ehhh...
Ogólnie edycja była dziwna. Wolę chyba fabularne, chociaż do MG nie mam żadnych zarzutów (skoro z góry obrał taką formę, to nie ma się do czego przyczepić).
Bajtek, któremu zaufałem, bo wyboru większego nie widziałem, starał się jak mógł i ostro lawirował. Początkowo wydawało mi się to kretynizmem ;), ale zobaczyłem potem, że w tym szaleństwie była metoda - udało mu się zadziwiająco długo przeżyć i załatwili go w końcu mieszkańcy... o zgrozo! ;) Biedaczek sprawdził Andrija i pozostały mu tylko domysły, bo mógł być pewien tylko jednego - Andrija właśnie ;D A że przeczucia go zawiodły i po śmierci w linczu niwinnego złość nim targnęła, co spowodowało ubliżenie mieszkańcom, to i los swój beznadziejnie przypieczętował ;) Ale Ci co na niego głosowali też nie wykazali się inteligencją (wszyscy poza mafią :) Ci wiedzieli co robią).
DEV dał plamę ;) Mógł lepiej to rozegrać, a tak odkrył się i potem już nie było zmiłuj, hehe.
Ale Walgierza, to ja będę profilaktycznie jako pierwszego wskazywał, bo "łobuz" się ostro tajniaczy ;) (pozdrawiam ultra-mafiosa).
To chyba tyle. Poziom mieszkańcy pokazali, z małymi wyjątkami, dosyć niski, ale to może spowodowała trema (nowe forum) i insze takie braki czasu październikowe, cy cóś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2005 o 23:37, Yarr napisał:

> Kolejna edycja:
MG-?

1. Keroth ;-)
2. Yarr


Ja nie podjme sie takiego zadania, chociaz bardzo bym chcial. Licze na Was chlopaki, byle nie jakas futurystyczna edycja ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>(...)

Dnia 18.10.2005 o 23:35, Yarr napisał:

ale zobaczyłem potem, że w tym szaleństwie była metoda - udało mu się zadziwiająco długo przeżyć i załatwili go w końcu
mieszkańcy... o zgrozo! ;)


Mafia od samego początku mocno na to liczyła ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2005 o 23:35, Yarr napisał:

Ale Walgierza, to ja będę profilaktycznie jako pierwszego wskazywał, bo "łobuz" się ostro tajniaczy ;)

No dzięki :) Co ja poradzę, że gram czwarty raz (pierwszy grałem od połowy) i drugi raz jestem mafiosem. A raz katanim byłem. Do bani ta maszyna losująca... Ja chcę być mieszkańcem!!!

Dnia 18.10.2005 o 23:35, Yarr napisał:

(pozdrawiam ultra-mafiosa).

pozdrawiam

MG-?

1. Keroth ;-)
2. Yarr
3. walgierz
4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>byłem. Do bani

Dnia 18.10.2005 o 23:43, walgierz napisał:

ta maszyna losująca...

skoro maszyny losujące Cię lubią, to może pora zagrać w totka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się