Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 20.10.2005 o 16:53, Vaxinar napisał:

> No i witam...na nowym

S4jm0n - kope lat stary :D


No będzie troche ale żeby kopa ? :DDD ;)
Siema siema... może się ponownie spotkamy w grze :)
BTW:....kim Ty tam byłeś w mojej pierwszej edycji ? Bo wozić to się chyba woziłeś CLK-GTR ;) ...oj jak to już dawno było... do dziś śni mi się po nocach w najgorszych koszmarach jak niesłusznie wykluczyłem Cerma z gry.... :PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2005 o 17:32, S4jm0n napisał:

No będzie troche ale żeby kopa ? :DDD ;)
Siema
siema... może się ponownie spotkamy w grze :)
BTW:....kim Ty tam byłeś w mojej pierwszej edycji ? Bo wozić to się chyba
woziłeś CLK-GTR ;) ...oj jak to już dawno było... do dziś śni mi się po nocach w najgorszych koszmarach jak niesłusznie
wykluczyłem Cerma z gry.... :PPP


Kim ja byłem ? A zwykłym mieszkańcem jeżeli oto Ci chodzi :P
Licze Simon na to że znowu zrobisz swoją edycję hehe może za mare miechów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Latniak
2.LifaR
3.DEViANCE
4.Vaxinar
5.Shudo
6.walgierz
7.Andrij
8.Da Ghost
9.Budo
10.Bajtek
11.Yarr
12.upiordliwy
13.Vilmar
14.StyczeK
15.Furrbacca
16.Keroth
17.don_manfrett
18. S4ajm0n
19. Ad_aM21
20. DonCarleone

Tak się tylko zastanawiam, na jakiej zasadzie MG przeprowadzi selekcje. Czy zaprosi tylko starych znajomych i wyjadaczy czy też zwróci uwagę na kolejność zgłoszeń? Bo jeśli tylko starych wyjadaczy to niektórzy nowi mogą długo czekać na swoją pierwszą edycję, bo zainteresowanie forumową mafią ostatnimi czasy jest bardzo duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2005 o 12:46, Shudo napisał:

Tak się tylko zastanawiam, na jakiej zasadzie MG przeprowadzi selekcje. Czy zaprosi
tylko starych znajomych i wyjadaczy czy też zwróci uwagę na kolejność zgłoszeń? Bo jeśli tylko starych wyjadaczy to niektórzy
nowi mogą długo czekać na swoją pierwszą edycję, bo zainteresowanie forumową mafią ostatnimi czasy jest bardzo duże.


Będzie to zapewne tak... Selekcje napewno przejdą Ci, który CermatoX zna ze starego forum i WIE że oni umieją w to grać i tak dalej.... Napewno da szanse jakimś "młodzikom" i napewno zwróci uwagę kto dobrze grał w poprzedniej edycji... :)

Tak mi się wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2005 o 13:00, Vaxinar napisał:

Będzie to zapewne
tak... Selekcje napewno przejdą Ci, który CermatoX zna ze starego forum i WIE że oni umieją w to grać i tak dalej.... Napewno
da szanse jakimś "młodzikom" i napewno zwróci uwagę kto dobrze grał w poprzedniej edycji... :)

Tak mi się wydaje

Najciekawsze jest to że większość z powyższych ma już kilka edycji za sobą i z zupełnie nowych to jest ze dwie osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2005 o 13:26, Shudo napisał:

Najciekawsze jest to że większość z powyższych ma już kilka edycji za sobą i
z zupełnie nowych to jest ze dwie osoby.


Tak, ale pamiętaj że są też ludzie ze starego forum, których Cerm nie lubi i ich poprostu wywali i woli dać szanse komuś nowemu...
I taka selekcję napewno przejdą tacy panowie jak Vilmar S4jm0n czy Bajtek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za komplement, ale wszystko zalezy od Cermatoxa, jak bedzie nas chcial zostawic to zostawi :). Jesli nie to przeciez sie na niego nie obraze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać, że od kiedy jest nowe forum przybywa cały czas graczy ;) Tutaj czekamy dosłownie 2 dni i już lista jest przepełniona, a na starym czasami czekać musieliśmy nawet tydzień :O)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2005 o 13:59, DEViANCE napisał:

Widać, że od kiedy jest nowe forum przybywa cały czas graczy ;) Tutaj czekamy dosłownie 2 dni i już lista jest przepełniona,
a na starym czasami czekać musieliśmy nawet tydzień :O)

No fakt pamiętam jak trzymiesiące temu przed edycją którą prowadził niejaki B.L.I.N.K. czekaliśmy dwa tygodnie. Jak tak dalej pójdzie to będziemy musieli ogłaszać zapisy na kilka edycji do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na starym Forum też były tłumy do zapisów swego czasu :P
Zobaczymy jak to będzie wyglądało za parę miesięcy/lat ;-)
Powodzenia wszystkim w kolejnej edycji, oby tym razem zawyżona ilość graczy nie okazała się jedną z przeszkód w udanej rozgrywce na poziomie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2005 o 13:47, BajteK_ napisał:

Dziekuje za komplement, ale wszystko zalezy od Cermatoxa, jak bedzie nas chcial zostawic to zostawi :). Jesli nie to przeciez
sie na niego nie obraze.


Tu nie chodzi oto .... ALe napewno przejdziesz bo jesteś "sprawdzpnym" i "zaufanym" graczem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 21.10.2005 o 14:09, Shudo napisał:

No fakt pamiętam jak trzymiesiące temu przed edycją którą
prowadził niejaki B.L.I.N.K. czekaliśmy dwa tygodnie. Jak tak dalej pójdzie to będziemy musieli ogłaszać zapisy > na kilka edycji do przodu.


Pamiętam to dobrze, bo sam w niej grałem :O) A dokładniej to było to gdzieś na początku czerwca - środek czerwca gdzieś tak. Ale jak mówi Darnok, zobaczymy za kilka miesięcy :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lista którą dąłeś nie jest tą którą ja posiadam, wyraźnie napisałem że mają to być zgłoszenia potwierdzone mailem- proszę o niewyręczanie mnie w tym.

Dnia 21.10.2005 o 12:46, Shudo napisał:

Tak się tylko zastanawiam, na jakiej zasadzie MG przeprowadzi selekcje.

>Czy zaprosi

Dnia 21.10.2005 o 12:46, Shudo napisał:

tylko starych znajomych i wyjadaczy czy też zwróci uwagę na kolejność zgłoszeń? Bo jeśli tylko starych >wyjdaczy to niektórzy
nowi mogą długo czekać na swoją pierwszą edycję, bo zainteresowanie forumową mafią ostatnimi czasy jest ?>bardzo duże.


Jakoś sobie poradzę:D Nie znajomych bo prawie nikogo z graczy nie znam nie kojarze ze strego forum, to po pierwsze a po drugie zastrzegłem sobie możliwość selekcji(jak zwykle z resztą) i choćbym rzucał 20k w celu eliminacji to nic Wam do tego :) Po trzecie i najważniejsze tak się złożyło że to moja edycja i generalnie przewidziałem możliwość jakichś uszczypliwości przed rozpoczęciem gry, lub nawet rezygnacji graczy którzy zostali- także zobaczymy.

Vax--> Bajtek kiedys mimo że jak twierdzisz jest taki i owaki nie przeszedł selekcji i nie grał w jednej z moich edycji.

Na resztę zaczepek nie odpowiadam - szanujcie klawiatury na rozgrywkę:)))
--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2005 o 17:31, Persona Non Grata napisał:

Vax--> Bajtek
kiedys mimo że jak twierdzisz jest taki i owaki nie przeszedł selekcji i nie grał w jednej z moich edycji.


Cóż, no to się pomyliłem tutaj bo nieomylny nie jestem, ale wiem że Bajtek to dobry gracz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się