Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

To nie krytykowanie, ale czy taka fabuła już kiedyś nie byla ? Może się mylę, ale pamiętam edycję w takich klimatach i wpomnienia/wrażenia [z czytania oczywiście] mam bardzo dobre ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Latniak
2.LifaR
3.DEViANCE
4.Vaxinar
5.Shudo
6.walgierz
7.Andrij
8.Da Ghost
9.Budo
10.Bajtek
11.Yarr
12.upiordliwy
13.Vilmar
14.StyczeK
15.Furrbacca
16.Keroth
17.don_manfrett
18. S4ajm0n
19. Ad_aM21
20. DonCarleone

Zrezygnował:

21. ToMi_323 (szkoda:))

Jak widać mógłbym zrobic dwie edycje :)) ale że mogę tylko jedną więc proszę o wyrozumiałość. Graczy będzie 13 (słownie trzynaście) Nie było łatwo - pewnie niezbyt dobrze wybrałem ale trudno to wy bedziećie się męczyć. Tym co nie grają proponuje między sobą wybrać MG i rezerwować następny termin:)

Do gry zaprosiłem następujące osoby:

1.Latniak
2.Shudo
3.Walgierz
4.Vilmar
5.Styczek
6.Da Ghost
7.Ad_am21
8.S4jm0n
9.Bajtek
10.Keroth
11.Don_manffret
12.upiordliwy
13.Lifar

Proszę nie pytać o sposób selekcji ani nie brać do siebie że się nie zostało wybranym- to tylko gra.

Zasady:

1. Głosowanie na maila - podpisac nickiem z forum
2. Brak głosu
- po raz pierwszy głos na siebie
- po raz drugi - śmierć
3. Lincz o 22.00 katani sprawdza po ogłoszeniu linczu, informację dostaję po ogłoszeniu morderstwa.
4. W przypadku remisu w głosach podczas linczu- dogrywka

Jeżeli czegoś nie napisałem - proszę pytać teraz- jeżeli coś wyniknie w grze - mam decydujący głos i zrobe co uznam za stosowne- generlanie obowiązuje tradycja:)

Role roześle za pare chwil. gg do mnie:2017832 mail krawiec77(at)wp.pl

--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uffff... Na końcu, ale jestem, już się bałem ;-) Mam nadzieję ze 13 będzie szczęśliwa, nie tylko dla mnie ;-) I przy okazji życzę sobie i wszystkim udanej edycji, żeby ją przyszłe pokolenia mogły wspominać ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem że tak bedzie:))

Prosze o zgłoszenie się na gg lub mailem Sajmona i Don_Manfreddo. Odebrałem ich zgłoszenia w pracy - i tam też zostały. Nie mam maila a że wizy jeszcze nie działają więc nie mam skąd wziąśc;D
--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, a ja od początku miałem przeczucie że też i zagram. I co ?? I gram :D

Spoko fabuła. Kojarzy mi się trochę z książką "Przygody Tomka u źródeł Amazonki" A. Szklarskiego. Chyba sobie przeczytam teraz, może pomoże mi załapać klimat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę. Czy istnieje mozliwość przesuniecia terminu linczu na 22.15?
Pytam, bo często pracuję do 21 i w domu jestem parę minut przed 22. Miałbym więcej czasu na wczytanie się w posty i sensowne typy :)
A jeśli mafia i katani działają o 23, to i tak będą mieli czas.
Pozdrawiam i dziękuję za możliwość gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w ostatniej chwili zrezygnowałem...gdyż jeszcze nie grałem w FM z fabułą. Także wole zobaczyć jak to wszystko wygląda :) Ale do następnej edycji z chęcią się zapiszę. A co ma oznaczać to słowo szkoda przy moim nicku?? Czyżbym dostał się na listę przed rezygnacją :> ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to zaje**** jadę do Południowej Ameryki. taaak się cieszę, nie ma jak spanie gdzieś na drzewie i łażące wszędzie robactwo, będzie w dechę. A tak przy okazji to moja druga z rzędu edycja więc do następnej się nie zgłoszę - niech pograją Ci którzy się tym razem nie dostali .. taki fajny będę a co mi tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się